Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Instrumental iz MP3

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305

    Instrumental iz MP3

    Zna li možda netko je li moguće iz MP3 izdvojiti instumental? Znam da će mnogi reć na prvi pogled: 'Ne može, šta budala pita' ali ako ste slušali muziku na MP3/ipodu sa pokvarenim slušalicama, nekad možete ćut SAMO instrumental ili SAMO vokal. E pa možda postoji neki takav program?
    Hvala

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Mogao bis probat invertirat frekfrenciju, recimo ako je pjesma u 15 Hz onda ako ih oduzmes trebao bis dobiti samo jednu stranu pjesme, to jest inststrumental
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  3. #3

    Re: Instrumental iz MP3

    e ljudi!! ja sam novi na forumu, i evo vec imam pitanje gdje se maknu i vide ti HZ-i kao sto pise u proslom postu.pls odgovor.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: Instrumental iz MP3

    Streetrace to sto si ti reko ako to neko ovdje na forumu napravi ja mu skidam kapu. Inace to se moze u Adobe Auditionu ali ja evo radim glazbu vise od dvije godine i nisam to htio naucit jer je pretesko. Pokusavo jesam ali nista, pretesko je i opet ako to i uspijes neces dobit totalno cisti instrumental cut ce se malo glasa u pozadini.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Instrumental iz MP3

    Nemoj kapu ni pripremat jer to nece nitko napravit ovdje
    Ali u teoriji to prolazi ali u praksi nisma ispobao
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •