Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 58

Tema: Krim Tim 2

  1. #1

    Krim Tim 2

    jelde da je sranje.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  2. #2
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    nasha kobra elf
    #paperplatoongoonz

  3. #3
    Senior Member Lock'n'Load ChakNorris's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Krade majonezu od Mr.Ante-a
    Postova
    124
    ja i jos par frendova radimo na projektu "Krim Tim 1" koji ce biti video parodija
    Tha Chak Is Back

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    Čime ih hrane da tako glume?

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Svaki put kada slučajno naletim na tu seriju zaključam se u sobu i plačem po par sati.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Meni je tolko tuzna serija da se smijem dok je gledam, a istovremeno osjecam kako mi IQ pada :S

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    glupost, cak bi i ja bolje glumio
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Najace kad zapnu kod teksta kojeg moraju reci, ocito je da su ga ucili povrsno...

  9. #9
    al nasmisnije su mi fraze koje govore tipa "žrtva je u stanju šoka" ,a ja ono bwahaha, da žrtva je u stanju soka. koji balin
    = Citat = Izvorno postao Stryder
    nebi ga bano... jer voli čevape

  10. #10
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    Evo scene: jedan lik gleda nelegalnu fajtu preko neta u kojoj sudjeluje jedan njegov prijatelj.

    I tip kao cijelo vrijeme navija istim mrtvim (kao kad prepričavate nekome čega je bilo u školi) tonom: "To, udari ga, to, pukni ga!"... Ja crkavam pred telkom, jer takvu lošu glumu nisam nikad vidio...

    E, da, http://www.rtl.hr/shows/kt2/...

  11. #11
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    652
    = Citat = Izvorno postao Edi Sm187
    Čime ih hrane da tako glume?
    S
    došao je jedan od rijetkih trenutaka da sam se naglas nasmijao...
    enivej stvarno nemaju pojma glumit, i epizode su im šit...

  12. #12
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Kroejša,Pula
    Postova
    79
    ekipa se bruka bigtime !
    haha!najbolje mi je ona uvodna spica kad onaj Leon skoci sa onog zida,ja rikavam
    sad samo ponavljaju epizode i to ne po redu,ide 5. pa 28. pa se vrate na 7. itd. pa vidite da je u svakoj epizodi druga glumica.
    a jos ono vrijeme kad pise dolje 13.41 ili 20.37 ja se valjam po podu al doslovno

  13. #13
    Loši su jer sami nisu seriju shvatili ozbiljno i zato jer štede na kaskaderima.

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    idete mi na jetru vi koji ne cijenite hrvatsku produkciju

    ovakvu reziju, montazu i specijalne efekte nema ni jedna serija ikad

    dobro, nema ih ni kt2, al oke



    emmy za kt2
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  15. #15
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    ozbiljno kažem da bih ja bolje odglumio

  16. #16
    ja kada se želim nasmijati ono gledam...
    to je ona žena...erm...koju smo vidjeli izbezumljunu...da izbezumljenu...erm...kako je hodala....da.... ROFL!!!
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    "E Leone, ubojica nam bjezi, idemo u auto" [i onda stoje 2-3 sec na mjestu]
    "Da, hajdemo."



    Serija je preluda, svaki dan se kidam ko stoka, dugo nije nes ovako dobro bilo na telki
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Nije samo stvar u losoj glumi.
    Scenarij je ocito pisao neki amater.
    U toj se seriji niko ne trudi od glumaca a urednistvu i direktoru to ocito ne smeta.
    Niko nije nimalo stidljiv.
    Svi se odma kurce kad njih ispituju.
    -lik baca vrecicu u kojoj je bio nož tjedan dana nakon ubojstva u kantu pored ureda bas kad ga policajci gledaju, a sakrili su se njih 5 iza 1 bagrema.

  19. #19
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Stvar hrvatske produkcije je književni govor, plastičnost, neuživljenost u uloge. Ti "glumci" za koje se vidi da su došli iz kazališta su naučili glumit u kazalištu, u kazalištu je stvar da ti naučiš cijeli tekst napamet i dalje ga zapravo recitiraš, bez ikakve potrebe za nekim facijalnim ekspresijama i sličnim jer je publika daleko i ne vide se baš ti detalji. Filmska gluma je nešto sasvim drugačije, to zahtjeva puno više uživljenosti, vjernije izgovaranje teksta, ovi majmuni to nauče pa recitiraju književnim jezikom što zvuči jako, jako neprirodno. Onda su mi još bolji pokušaji implementiranja zagorskih naglasaka i sličnog što naravno dovodi do još veće katastrofe.

    Od svih tih glumaca na televiziji jedini koji meni izgleda uvjerljivo je Šemso i to zato jer se ponaša kao da je kod kuće, izgovor mu je normalan, smiren i točno kakav treba bit, on se ponaša kao da mu je to život, kao da su mu to zapravo bolničke kolege i kao da kamera nema, a to je upravo kako bi se filmski glumac trebao ponašat.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    ime:krim tim 2
    zanr:humoristicna serija
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  21. #21
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095
    Pa zar vi ne znate da je to zapravo jedna velika zavjera...RTL nije glup.Oni rade namjerno takve glupe serije.Koje su toliko glupe da makar ti se ne svidjaju i znas da su smece tesko moras ih gledat.Jednostavno te nesto tjera da ih gledas..
    Shvatite da je RTL zakon i nista kod njih nije smece..

  22. #22
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Recimo, Dobre namjere su sasvim solidna i gledljiva hrvatska produkcija, nažalost, izgubljena među morem ovakvih promašaja. Pogledati ako ste u prilici.

  23. #23
    Definitivno, ali Dobre namjere imaju i relativno poznatu i uvježbanu glumačku postavu, a to odmah masivno podiže kvalitetu serije (za razliku od KT 2 koji je čista suprotnost).

  24. #24
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Ja gledam KT2 i nevjerujem sta jos nece izbacit na TV al ono stvarno...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Ja gledam KT2 i nevjerujem sta jos nece izbacit na TV al ono stvarno...
    Nova sezona kobre 11...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Meni je tolko tuzna serija da se smijem dok je gledam, a istovremeno osjecam kako mi IQ pada :S

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Stvar hrvatske produkcije je književni govor, plastičnost, neuživljenost u uloge. Ti "glumci" za koje se vidi da su došli iz kazališta su naučili glumit u kazalištu, u kazalištu je stvar da ti naučiš cijeli tekst napamet i dalje ga zapravo recitiraš, bez ikakve potrebe za nekim facijalnim ekspresijama i sličnim jer je publika daleko i ne vide se baš ti detalji. Filmska gluma je nešto sasvim drugačije, to zahtjeva puno više uživljenosti, vjernije izgovaranje teksta, ovi majmuni to nauče pa recitiraju književnim jezikom što zvuči jako, jako neprirodno. Onda su mi još bolji pokušaji implementiranja zagorskih naglasaka i sličnog što naravno dovodi do još veće katastrofe.

    Od svih tih glumaca na televiziji jedini koji meni izgleda uvjerljivo je Šemso i to zato jer se ponaša kao da je kod kuće, izgovor mu je normalan, smiren i točno kakav treba bit, on se ponaša kao da mu je to život, kao da su mu to zapravo bolničke kolege i kao da kamera nema, a to je upravo kako bi se filmski glumac trebao ponašat.
    gledaš Bitange I Princeze, ono KAZO FTW!!!1
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    fail serija je fail, nikad nisam ni prvih 5 min pogledo


  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao Tinox
    Pa zar vi ne znate da je to zapravo jedna velika zavjera...RTL nije glup.Oni rade namjerno takve glupe serije.Koje su toliko glupe da makar ti se ne svidjaju i znas da su smece tesko moras ih gledat.Jednostavno te nesto tjera da ih gledas..
    Shvatite da je RTL zakon i nista kod njih nije smece..
    nemoras ti nist gledat
    fino /download dvdrip simpsoni i gledaj
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    isse,pa ta serija je toliko smeće da mi bude muka kad ju vidim na TVu.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •