Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: OMG!!!!LOL!!!!!

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147

    OMG!!!!LOL!!!!!

    Tko je onome geniju od CDTP_Marka dao moderatorske ovlasti u Hardwere&Software podforumu?
    Tip je otvorio jednu temu u kojoj nas upozorava da moramo samo u njoj možemo raspravljati o grafičkim karticama i da će svaka druga tema o njima biti izbrisana .
    On pokušava na gamerskom forumu ograničiti raspravu o grafičkim karticama na jedan topic, pa neka meni netko kaže jeli on pobogu normalan?

  2. #2
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Pa mislio sam da bude preglednije. A ne da svatko otvara temu o jednoj kartici. Em jednon se pregrijava, drugom ne dava dovoljno 3d marksa itd.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao CTDP_Marko
    Pa mislio sam da bude preglednije. A ne da svatko otvara temu o jednoj kartici. Em jednon se pregrijava, drugom ne dava dovoljno 3d marksa itd.
    Pa nemožeš na gamerskom forumu ograničiti raspravu o graf. karicama na jedan topic pa to je po viđenju mnogih najvažniji dio gamerskog kompjutera.

  4. #4
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Problem je što je forum katastrofalno složen. Trebali su stavit Hardware pa u njemu dio za svaku komponentu. Pa onda pod grafičke npr. ATI,nVidia itd.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao CTDP_Marko
    Problem je što je forum katastrofalno složen. Trebali su stavit Hardware pa u njemu dio za svaku komponentu. Pa onda pod grafičke npr. ATI,nVidia itd.
    kao npr. na pcekspertovom forumu

  6. #6
    Ne treba forum ograničavati na par topica. to sam ti i prije rekao. samo treba prilikom otvaranja topica otići na search ili manualno pregledati, barem par zadnjih stranica, da se pogleda ima li slična/ista tema već otvorena.

  7. #7
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    I to je otprlike 1%ljudi na forumu radi.

  8. #8
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "CTDP_Marko":3ftv5tvp
    Problem je što je forum katastrofalno složen. Trebali su stavit Hardware pa u njemu dio za svaku komponentu. Pa onda pod grafičke npr. ATI,nVidia itd.
    kao npr. na pcekspertovom forumu[/quote:3ftv5tvp]

    To je primjer lijepo složenog foruma. Ali i ljudi na tom forumu su daleko profesionalniji od ovih na PCP-u.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Fotelja u Puli
    Postova
    352
    [quote=CTDP_Marko][quote="Prince-Artas":3lsp0oky]
    = Citat = Izvorno postao "CTDP_Marko":3lsp0oky
    Problem je što je forum katastrofalno složen. Trebali su stavit Hardware pa u njemu dio za svaku komponentu. Pa onda pod grafičke npr. ATI,nVidia itd.
    kao npr. na pcekspertovom forumu[/quote:3lsp0oky]

    To je primjer lijepo složenog foruma. Ali i ljudi na tom forumu su daleko profesionalniji od ovih na PCP-u.[/quote:3lsp0oky]

    Ako se ne varam, PCeskpert se bavi više hardware nego software, a i sam forum je drugačiji (mislim..nemogu se sjetiti, a neda mi se ići pogledati)..

    ..

    jednostavno, nemožeš sve na jednu temu spustiti, ali možeš na manje..
    recimo driveri sve u jednoj..a neka pitanja budu u drugoj, itd.
    Admin of HCL - Hrvatska Cyber Liga
    HCL traži nove suradnike, više informacija na PM..

  10. #10
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    X-Plosiv slažem se s tobom. Moj topic je namijenjen onima koji stalno otvaraju topic za jednu seriju grafičkih. Pogledaj samo koliko ima topica o GF6. Nakraju svi imaju slične probleme. Naravno da neču zaključavati topic ako netko otvori neku pametnu temu o grafičkim.

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao CTDP_Marko
    Pa mislio sam da bude preglednije. A ne da svatko otvara temu o jednoj kartici. Em jednon se pregrijava, drugom ne dava dovoljno 3d marksa itd.


    slažem se s tobom, meni je ovako puno bolje, a ne svaki član hell me za grafičku . . .!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •