Stranica 62 od 112 PrvaPrva ... 1252606162636472 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.831 do 1.860 od 3356

Tema: Slike vaše kante

  1. #1831
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Slike vaše kante

    @Shaka, to je to Kako si zadovoljan kućištem? Si već pisao neki "osvrt"? Ako da, imaš link?

  2. #1832
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Slike vaše kante

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Skupe komponente u skupim kućištima uredno složene i čiste uvijek izgledaju dobro.
    Upravo to...
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  3. #1833
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Slike vaše kante

    Nije istina, i Sempron, a bome i Celeron mogu genijalno izgledati na slici kad ih ne vidiš od coolera

  4. #1834
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Slike vaše kante

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao Niko Bellic
    Meni je ovako ljepše.
    Ja sam se zaljubio u crnu unutrašnjost. Stvarno mi fenomenalno i moćno izgleda kada je sve crno sa par detalja u boji da razbije monotoniju. Npr.

    Istina da odlicno izgleda crna unutrasnjost, ali meni se nebi dalo zajebavati sa tim. (Uz to brijem da bi se sav najezio nakon 2 mjeseca kad otvorim komp i vidim svako zrnce prasine.)

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  5. #1835
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Slike vaše kante

    Pa CM-a je najlakše iznutra pofarbat jer se netreba nikakva boja skidat, pa praktički ni nema pripreme.

    Za mene moraš biti moron da uzimaš PURE BLACK verziju kad si to sam pofarbaš samo tako.

    A za vas kaj govorite da i ja pofarbam svoje, pa pogledajte da sam napisao da nije gotovo


    @ Shaka: Je lagano je kupit cijelo ofarbano kuciste bez rezanja, bojanja i điđa. To je samo plug&play, malo kabele poštelaš i fajrunt Mora dobro izgledat. Al meni u tome nije čar.

  6. #1836
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Slike vaše kante

    nije moje kuciste pure black verzija vec advanced 2 i ono je dosta razlicito od normalnog cma 690

    kao drugo kuciste sam platio 670kn,ak se tebi da zajebavat za 200kn manje sa plexijem i sa busenjem i điđi miđi koješta stvarima samo daj,meni nije problem izdvojit 200kn vise da to bude napravljeno kako treba

    a vidim da ti i nisi bas dobro napravio ovaj plexi...

    znam o cemu pricam jer za jeftine pare nemos ofarbat kuciste da valja,ja sam pokusavao sa antec p180 i nije bas ispalo onako kako sam to htio tako da padaju u vodu ove tvoje tvrdnje...

  7. #1837
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Slike vaše kante

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Za mene moraš biti moron da uzimaš PURE BLACK verziju kad si to sam pofarbaš samo tako.
    Do nedavno je Pure Black bio jeftiniji od obične verzije, ali ti dani su prošlost

  8. #1838
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Slike vaše kante

    Ja govorim za pure black koji spominje Bartuc. A za tvoj znam što je i kako je.

    Nije stvar u parama, nego je stvar što si sposoban sam napravit. I naravno da sam deset puta zadovoljniji kada vidim svoj rad, nego kada dam 200kn više i imam to tvornički. A za to isto možeš pitat bilo kojeg modera, koji ce ti odg kao ja.

    Imam doma case u kojem i dalje stoji crna boja koju sam farbao sprejem prije sigurno 2 godine i nije se ništa uništila.20kn me stajao sprej. Poanta je ta da je najbitnija podloga sa pripremom, pa če i sprej biti dobar.

    Modding nije kupiti sve u ducanu, uklopiti u case, srediti malo kabele i naslikavati. Big deal je uzeti high-end komponente i naslikavat se.

    A kaj se tice plexija meni je itekako super uspjelo, taman kako sam htio. Istina i Bog da se lim rezao ubodnom sa nastavkom za drvo pa nije ispalo kako spada, ali je guma napravila svoje. Također da sam rezao u krug išla bi guma u jednome komadu i bilo bi još bolje, no čemu biti ko i drugi.

    A kad bolje razmislim, FAIL je kad imaš PURE BLACK verziju bez plexija

  9. #1839
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Slike vaše kante

    Naravno da si zadovoljniji kad napravis nesto svojim rukama.
    Pretpostavljam da si plexi zaljepio sa necim. Ja nisam htio riskirati pa sam dao rupe za vijke izbusiti.
    (Dobro da sam to napravio jer sam se poslje sjeto da je bolje plexi okrenuti za 180 zbog fana.)
    Isto sam mislio staviti gumu preko rubova, ali decki su stranicu odlicno izrezali tako da nema potrebe za time.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  10. #1840
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Slike vaše kante

    Je obostrano ljepilo i drži dobro, vidjet čemo kolko dugo. Imao sam i viziju sa šrafovima, al hebeš ga kad je plexi 2mm, čime da to bušim a da ne puca?

  11. #1841
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Slike vaše kante

    Evo i par mojih fotografija kućišta i periferije, fotografirano maloprije:







    Nije nešto, al meni barem OK izgleda...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  12. #1842
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Slike vaše kante

    Ma super izgleda! Čisto i uredno. :)
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  13. #1843
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Slike vaše kante

    Pazi ti lika, "Nije nešto..." , pa neki bi dali bubreg za tvoj stol, inače jako uredno i organizirano.
    booyaka



  14. #1844
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Slike vaše kante

    Sto se urednosti tice to je cista petica. Automatski se povecava ukupan dojam o kompjuteru.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Je obostrano ljepilo i drži dobro, vidjet čemo kolko dugo. Imao sam i viziju sa šrafovima, al hebeš ga kad je plexi 2mm, čime da to bušim a da ne puca?
    Mozes sa obicnim borerom za metal. Samo mora biti dobro naostren (Najbolje da je novi.) i ne smijes preblizu ruba busiti naravno.
    Ali posto si sad zaljepio najbolje da nista ne diras. Ovako ti puno bolje izgleda.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  15. #1845
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Slike vaše kante

    = Citat = Izvorno postao fear
    Pazi ti lika, "Nije nešto..." , pa neki bi dali bubreg za tvoj stol, inače jako uredno i organizirano.
    Hahha baš to :))
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  16. #1846
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Slike vaše kante

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Evo i par mojih fotografija kućišta i periferije, fotografirano maloprije:







    Nije nešto, al meni barem OK izgleda...

    Kad vidim te naljepnice na kucistu, i kad su još tolko šlampavo zalijepljene dođe mi muka.Meni je to ultra low.

  17. #1847
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Slike vaše kante

    Kaj si kućište ne staviš desno pokraj stola? Automatski dobiješ manje buke, puno više prostora na stolu, a i kućište te ne grije ko radijator. Druga stvar da je neko orgazmatično kućište pa ti je gušt gledati komponente kroz plexy, no i onda bi dobro razmislio o stavljaju kućišta na stol pošto je to najgora stvar koju možeš napraviti. A vidim da desno od stola imaš taman mjesta za njega, eventualno ga odmakneš 1cm od stola da ne blokiraš ventove (ako koristiš bočne)...

  18. #1848
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Slike vaše kante

    Sve je fino uredno što je za pohvalu ali kućište na stolu je jednostavno bedasto držati .

  19. #1849
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Slike vaše kante

    ma i taj UPS isto...ja bi to sve na pod dolje,samo tipkalo,zvucnici i mis na stolu...e i meni se ne sviđaju te naljepnice i jos ih nisi ni ravno zaljepio,makni te naljepnice da bude lipše--

  20. #1850
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Slike vaše kante

    Da, UPS staviš na kućište pokraj stola Onda bi mogao i podložak za miš okrenuti na pravu stranu

  21. #1851
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Slike vaše kante

    E pa sad ga izmišljate...
    1. Kućište mi je do sinoć bilo s desne strane stola dolje. UPS je bio tu gdje je kućište.
    Da stavim UPS na kućište baš i ne bi bilo mudro; težak je i ima dost jako elektromagnetno polje (tj u uputstvima piše da ne treba stavljat skroz uz monitor i tak to).
    2. Maknuo naljepnice, jel sad bolje?

    3. Podlogu sam držao ovako i kad sam imao puno više mjesta na stolu. Jednostavno mi tako prirodnije izgleda. I ovako joj ne koristim ni 30% površine.
    4. Kućište na stolu bedasto? Na podu bedasto? U stolu bedasto? Šta onda treba, nemati računalo?
    Na stolu mi je pristupačnije (USB-i, prednji audio, DVD) te se manje prljavštine nakupi vjerojatno.

    Edit: Evo kako je nekoć izgledalo; prije UPS-a i micanja printera:
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  22. #1852
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Slike vaše kante

    glupost , o ukusima se ne raspravlja , nego voli kuciste imat na stolu neko na podu , stvi ga kako tebi odgovara , desetka za urednost
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  23. #1853
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Slike vaše kante

    = Citat = Izvorno postao marijanovic
    Da stavim UPS na kućište baš i ne bi bilo mudro; težak je i ima dost jako elektromagnetno polje (tj u uputstvima piše da ne treba stavljat skroz uz monitorSi tak to).
    LCD princip monitora je imun na magnetsko polje (elektrostatska pretpolarizacija za kontrolu tekućih kristala) jer ne koristi elektronski snop kao CRT pa mi nije jasno o cemu ti pricas???

    Jedino kaj bi moglo zezat hard disk, ostalo 0 bodova.

  24. #1854
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Slike vaše kante

    Doctor Freak, hvala na info.

    Dakle onda savjetujete da kućište opet vratim dolje i da na njega stavim UPS?
    Nekako me strah da će naškoditi kućištu (recimo udubiti ga), težak je ko sam vrag...

    Edit:
    Sjetih se, HDD mi je skroz gore u kućištu (u gornjem slotu za dvd) tako da ništa od UPS na kućište...
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  25. #1855

    Re: Slike vaše kante

    pa kučište je metalno? u čemu je problem? a ni težina nebi trebala bit problem, osim ako nije skoncentrirana na sredini, a sumnjam da ups ima jednu jedinu nožicu i to na sredini xD

  26. #1856
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Slike vaše kante

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Sve je fino uredno što je za pohvalu ali kućište na stolu je jednostavno bedasto držati .

    jebiga meni je stol do zida, pa ga nemogu na stol stavit, a da ga stavljam sa nutanje strane stola, nema šanse, kad se uživiš u igru onda štam nogama a to nikako ne dobro ^^

    @ marijanović stavi UPS na monitor

  27. #1857
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Slike vaše kante

    Uredno, minimalisticki ali ušasno DOSADNO. Nemaš ništa na stolu da vrtiš po rukama dok citas neki veiki text, cekas da ti neko odgovori, buljiš u fejs dok ti nestigne neka notifikacija... itd xD

    ja jednostavno sve manje gledam na takve stvari i nemislim na to i imam puno manje briga u životu

    I moj komp je najljepši

  28. #1858
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Slike vaše kante

    dugo nitko nije ovdje postao a ja taman zavrsio jedan svoj novi modding =)
    otisao je cm690 i nasao sam nesto na cemu se mogu izivljavati hehe

    evo pogledajte kako sada izgleda trenutno,naravno ima tu jos malo poslica ali tak sam htio da bude...mislim da je originalno zasad =P,zaboravio sam uzet jos ovih crnih sata kablica,malo poslozit jos kablovinje da se nista ne vidi i napravit plexi,ali ima vremena...










    ovaj ajmo reci modding bi nazvao Lian Li snow =)

  29. #1859
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594

    Re: Slike vaše kante

    pred dobro izgleda samo me zanima kako izgleda sa bocnom sttranicom .. steta sto tog kuciste vise nema u linksu bilo je koliko se sjecam dosta jeftino
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  30. #1860
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Slike vaše kante

    bila su u linksu novija kucista od ovog,ovo je dost staro kuciste lian li pc7b plus koje se vise ni ne proizvodi...

    sa stranicom izgleda odlicno,a jos bolje ce biti kada stavim plexi =) biti ce radius u gornjem desnom kutu od plexija i stranice

Slične teme

  1. Savjet oko kante
    By wildje in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 22-05-2009, 07:08
  2. Procjena kante
    By IGoR_2803 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 06-12-2007, 22:30
  3. Nadogradnja kante za 3000 kn
    By Master_of_Soup in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 01-10-2007, 16:44
  4. Procjena kante
    By Matilda Mother in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 27-07-2007, 13:27
  5. Procjena stare kante
    By THUNDER_DINIX in forum Konfiguracije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •