Stranica 4 od 112 PrvaPrva ... 234561454104 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 3356

Tema: Slike vaše kante

  1. #91
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    Nitro malo si si previše slobode dao.

    Bolje ti je da se smiriš.
    silent we fall

  2. #92
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao NiX4
    Nitro malo si si previše slobode dao.

    Bolje ti je da se smiriš.
    S obzirom da ima Marked , al vratimo se na temu

  3. #93
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Riječ "neonke" su širokog obojmu i ako se spominju kod hardweraša zna se na što se misli.

    No postoje dvije verzije i više podverzija.Najčešće su deblje i tanje neonke.Ovisno o modelu i proizvođaću.Ove deblje se znaju dosta zagrijati,i više nego tanje.Opet postoje dulje i kraće i tako u nedogled.
    širokog obujma?

    i koji dio ovoga je kontradiktoran mojem postu?? dosta zagrijat?? u usporedbi sa čime?? čašom hladne vode?? jer su DEBELO hladnije od svega u kompu

    besides.. daj mi bilo koju neonku i ja ću je držat u ruci dok radi. pogotovo ove kompjuterske koje rade na 12V
    Obujma,opsega..kao i kad kažeš riječ petrolej...i petrolejka je skroz nešto drugo...tako i neon i neonka.A na neki način su povezani.

    I da gwin ja imam doma tu debelu neonku koja se nakon nekog vremena dosta zagrije i nemreš dugo imat prst na njoj.

    Točnije ovako nešto:




    A kaj se tiče potrošnje...takve neonke troše oko 3 watta...dok se mogu zagrijati do 40C...pa je ti drži rukama.

  4. #94
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    ne vidim sliku..

    besides.. 40C ??? ljudsko tijelo ima 36-37C.. ovo je samo 3C toplije

    kupam se u vodi od 50C, čaj koji pijem je oko 60C..
    otkad je problem držat šalicu vrućeg čaja ??
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  5. #95
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    ne vidim sliku..

    besides.. 40C ??? ljudsko tijelo ima 36-37C.. ovo je samo 3C toplije

    kupam se u vodi od 50C, čaj koji pijem je oko 60C..
    otkad je problem držat šalicu vrućeg čaja ??
    Ah ti i tvoje filozofije...ali se grije..i to je poanta...I da ne zanimaju nas tvoje privatne stvari Možda imaš analgeziju pa neznaš što je toplo što je vruće.

  6. #96
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Sada ćete se još počet flejmat bezveze

  7. #97
    Guest
    = Citat = Izvorno postao dpeica
    Sada ćete se još počet flejmat bezveze

    Nema flejma.

    Neonke se griju...da griju se gwin...ne tolko da smetaju drugim komponentama ali se griju....

    Ewo i link..nema problema...

    http://www.tweaktown.com/reviews/32/pcm ... index.html

    "according to my Raytek MT4 temperature gun the temperature was only 40 degrees Celsius. I was a little concerned if the neon light would increase case temperature, it didn’t and this is thanks to the units low heat output."

  8. #98
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    SI was a little concerned if the neon light would increase case temperature, it didn’tSand this is thanks to the units low heat output."
    IT DIDN'T

    znači da je temp u najtoplijem slučaju jednaka ambijentalnoj temp kejsa.. ili niža
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  9. #99
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    SI was a little concerned if the neon light would increase case temperature, it didn’tSand this is thanks to the units low heat output."
    IT DIDN'T

    znači da je temp u najtoplijem slučaju jednaka ambijentalnoj temp kejsa.. ili niža
    sorry man ja to nisam rekao...to je reko vex...stoga tišina.

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    znači da je temp u najtoplijem slučaju jednaka ambijentalnoj temp kejsa.. ili niža
    Tako nekako.Tj ako primiš rukom neonku u radu osjetit češ tu toplinu ali se ona ne širi.

  10. #100
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    ti si isto kriv ko i vex kad ga braniš..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  11. #101
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    ti si isto kriv ko i vex kad ga braniš..
    Da primary objective mi je da te naučim nečemu,a sekundary da te isprovociram.

  12. #102
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    lol amd, a ja mislio da ti pimpas kompove

  13. #103
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    lol amd, a ja mislio da ti pimpas kompove
    Ne,ja ih moddam.

  14. #104
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    lol amd, a ja mislio da ti pimpas kompove
    Ne,ja ih moddam.
    a moddanje neukljucuje stavljanje neonki ?

  15. #105
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    lol amd, a ja mislio da ti pimpas kompove
    Ne,ja ih moddam.
    a moddanje neukljucuje stavljanje neonki ?
    Početak rečenice se piše velikim slovom.A neuključuje se piše odvojeno.


    Pa da uključuje stavljanje neonki,ali ako ih stavljam tada ciljam na one tanke i čim duže.

  16. #106
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    hahaha, najvise volim kad netko nezna kako bi ispao pametan pa onda kritizira neciji stil pisanja...ja nepisem lektiru, vec komuniciram na forumu...to je ko da ti u RL kazem kolko, a ti kazes kaze se koliko...i da onda bi dobio cveger lol...

    btw...jednom sam te zamolio da postas slike kompova koje si modao i nisi postao, neznam mozda nisi vidio, al ono ljude fakat zanimaju slicice tvojih modanja...ziher sam....

  17. #107
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    hahaha, najvise volim kad netko nezna kako bi ispao pametan pa onda kritizira neciji stil pisanja...ja nepisem lektiru, vec komuniciram na forumu...to je ko da ti u RL kazem kolko, a ti kazes kaze se koliko...i da onda bi dobio cveger lol...
    A ja najviše volim kad ljudi poput tebe nasjednu na moju "provokaciju". Šta se tiče cvegera masa nekad nije pravi izraz snage i tehnike.Ako je lik pravi tehničar a ima 60kg izmlatit če te dok trepneš.


    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    btw...jednom sam te zamolio da postas slike kompova koje si modao i nisi postao, neznam mozda nisi vidio, al ono ljude fakat zanimaju slicice tvojih modanja...ziher sam....
    S

    Neam digitalca...još sam moram posuditi od frenda kad sam neke recenzije radio.

  18. #108
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Uff to bi zaista volio vidjeti...da me dude od 60kg istuce ^^...al nevazno, sa cvegerom nisam to mislio, ocito me nisi skuzio . I da nisam isprovociran, a zalosno je ako kao mod pokusavas ljude provocirati

    Ovo da nemas digitalca je lame isprika, jerbo i ti i ja znamo da bi ti slikao da si nekad nesta modao osim mozda svog kompa gdje si mu dodao 2 diode iz upaljaca za 3kn... (joke). Jerbo slikao si kad si kupio 1950 grafulju, gdje ne bi slikao neki kvalitetan homemade mod ^^

  19. #109
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Uff to bi zaista volio vidjeti...da me dude od 60kg istuce ^^
    Pa recimo Jet Li i takvi dečki

  20. #110
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Imam neonke..i to dvije, službeni naziv im je HLADNA katoda,ne griju se.Kada ih primim u ruku samo su mlake i nikako ne zagrijavaju ostatak kompa.
    Samo na filmu sam vidio da neki mršavko spuca muža od 100 kila dok u stvarnosti ima šanse samo ako zna brzo trčati.
    Pravopis..nije ovo forum na kojem se okupljaju pisci riječnika ili nekakav kolegij profesora , dokle se god razumijemo nema problema.

  21. #111
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao NiX4
    Nitro malo si si previše slobode dao.

    Bolje ti je da se smiriš.
    Kao prvo,ja ipak od danas postajem INACTIVE(ne da mi se čekat još tjedan dana )Tako da me baš briga,što ti o tome misliš,i bolje ti je da ne prijetiš previše drugima...
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  22. #112
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    = Citat = Izvorno postao Gwin
    samo par stvari..
    - neonke ne griju.. zato se i zovu "COLD CATHODES"
    - neonke ne troše puno struje.. dapače, nakon LEDica su najštedljiviji izvor svjetla
    - neonka nemre puknut u kompu i oštetit ga jer su sve od PLASTIKE.., nije to klasična neonka koja ide na plafon

    ima 2 plave, 100% plastika, ne griju se, možda jako malo kad neprestano svijetle

  23. #113
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Uff to bi zaista volio vidjeti...da me dude od 60kg istuce ^^...al nevazno, sa cvegerom nisam to mislio, ocito me nisi skuzio . I da nisam isprovociran, a zalosno je ako kao mod pokusavas ljude provocirati
    Gle ak se zezamo onda se zezamo i opet spominjueš moje moderatorske ovlasti.Pomiri se s time da sam mod i gotovo.I kad smo kod toga pišem kao običan user što se i može vidjeti.Jer da sam tak zlobaN ovo bi već bilo zaključano.A razloga imam.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ovo da nemas digitalca je lame isprika, jerbo i ti i ja znamo da bi ti slikao da si nekad nesta modao osim mozda svog kompa gdje si mu dodao 2 diode iz upaljaca za 3kn... (joke). Jerbo slikao si kad si kupio 1950 grafulju, gdje ne bi slikao neki kvalitetan homemade mod ^^
    Nisam znao da čitaš misli ljudima i da znaš što se događa.A odgovor za slikanu grafu ti stoji na tome da sam taj isti dan radio recenziju o slaganju konfiguracije pa sam poslikao sve dijelove.Isto tako ako moddam ne modam za sebe nego za korisnike koji imaju svoje želje.A to što nemam digitalca hebiga nema se love,a nisam tip korisnika da stalno posuđujem tu skupu stvarčicu.Već u večini slučajeva kad posudim taj isti lik je s menom,tako da se ogradim od mogućih problema s digitalcem.
    Isto tako je moje osobno pravo da ne dajem slike ukoliko ne želim tako da me ne zanimaju nikakvi postovi vezani u to da dam slike ako nisam premoran.A i da jesam ne bih ih postao jer kučišta ionako nisu moja.
    Ja to radim kad imam slobodnog vremena i kad dobijem korisnika koji mi vjeruje.Jer ako i nešto zahebem sam plačam troškove.Tako da se baš i nije za zahebavat s time.Pogotovo kad dobiješ skupo kučište.Onda ti baš i nije svejedno.

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Imam neonke..i to dvije, službeni naziv im je HLADNA katoda,ne griju se.Kada ih primim u ruku samo su mlake i nikako ne zagrijavaju ostatak kompa. Da te cold catode su super.
    Da te cold catode su super.Puno bolji izbor naspam tih debelih neonka.


    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Samo na filmu sam vidio da neki mršavko spuca muža od 100 kila dok u stvarnosti ima šanse samo ako zna brzo trčati.
    Dok sam dj-a neko vrijeme u Zaprešiću imao sam prilike vidjeti dosta tučnjava.Bili ti likovi alkoholizirani ili ne,ali mnogo puta sam doživio da osoba slabije fizičke građe dobije osobu veće mase i visine.Baš u tim filmovima se večinom tuku dosta dugo.A real borbama,iliti uličnim borbama ako osoba zada pravi udarac u glavu nema se tu što tuć više.
    Bitna JE tehnika i kakva si osoba prirodno.Jer ima luđaka kojih nemaš kaj vidjet a ludi su ono..full..Nerjetko se događalo da su baš nabildani zaštitari dobili po gubici od lokalnih fajtera koje nemaš opet ponavljam šta vidjeti.
    Da ne pričam kako je moj prijatelj iz srednje škole bio svjetski prvak u kickboxingu prije par godina.170cm visok i 82 kile.Da nemaš ga šta vidjeti.Ali kad treniraš par godina,usavršiš tehniku,imaš pravu snagu rijetko koji debeljuco bude te dobio.Ovisi puno faktora ovdije ali to nije primjereno za raspravu u ovome podforumu.

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Pravopis..nije ovo forum na kojem se okupljaju pisci riječnika ili nekakav kolegij profesora , dokle se god razumijemo nema problema.
    Vidiš to mi znamo.Ali neki ljudi neznaju što je šala..u tome je problem.Tkavih je uvijek bilo i takvih če uvijek i biti.Kak bi razer reko čiste cjepidlake.No ja osobno se s time ne zabrinjavam.A uz to ako netko ima loš pravopis onda sam to ja.Što zbog brzine pisanja,što zbog loše tipkovnice,što zbog ne baš sjajno usvojene gramatike hravatskog jezika.

  24. #114
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    I samo da ja još nešto dodam.
    Bez obzira na to kakav ti kompjuter imao ili kakav moderator bio,ti znaš o hardveru bolje nego mi ostali jer si več nebrojeno puta sastavljao i rastavljao kompjutere.

    NE KVOTAT VELKE POSTOVE...

    I NEMOJ IMATI TAKAV STAV.IMA LJUDI KOJI ZNAJU,KOJI SU U NEKIM STVARIMA I BOLJI OD MENE,PA NIJE LIJEPO VELIČATI NEKU OSOBU,JER SE NA NEKI NAČIN RUGAŠ OSTALIMA.TAKVE STAVKE I RAZMIŠLJANJA ZADRŽI ZA SEBE.ISTINA DA TO MENI IDE U KORIST ALI NIJE FER PREMA DRUGIMA.


    BY:AMD FREAK
    Vjerujem,ali si na podrručju Hardwera na ovom podforumu pametniji nego drugi jer ti znaš,a ne pretpostavljaš kao pola njih.Nijie da ja sad vrijeđam druge,ali si ti svoje znanje pokazao pred svima nama več odavno.Ti malo više znaš i to je to.
    Što se tiče kvota,hvala na upozorenju...
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  25. #115
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    Doslo je i vrijeme da i ja stavim koju sliku pa evo:











    __________________________________________________ __________________________

  26. #116
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    Ja se iskreno nadam da ne držiš komp ovko cijelo vrijeme..

  27. #117
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    = Citat = Izvorno postao vex
    Ja se iskreno nadam da ne držiš komp ovko cijelo vrijeme..
    A šta i da ga drži?

  28. #118
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    = Citat = Izvorno postao Mjutant
    = Citat = Izvorno postao vex
    Ja se iskreno nadam da ne držiš komp ovko cijelo vrijeme..
    A šta i da ga drži?

    Ništa , prašine ko u bajci.

  29. #119
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    = Citat = Izvorno postao vex
    Ja se iskreno nadam da ne držiš komp ovko cijelo vrijeme..
    Ovako cijelo vrijeme stoji, za sad jos nema prasine ali su temperature puno manje nego sto su bile u kucistu!

  30. #120
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Pa sta sto je na stolu?
    Moj je stalno otvoren i stoji mi pored glave.
    Ja kad si budem sklapo iduci mozda ni necu uzimat kuciste vec tih 600kn dat za bolju komponentu a onda poslje ustedit i kupit si sto mi jos treba.
    Prasina?! U mom je bilo tona prasine i odkad sam ga otvorio nema joj ni traga. A i ako se skupi samo puhnem i ona odleti.

Slične teme

  1. Savjet oko kante
    By wildje in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 22-05-2009, 07:08
  2. Procjena kante
    By IGoR_2803 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 06-12-2007, 22:30
  3. Nadogradnja kante za 3000 kn
    By Master_of_Soup in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 01-10-2007, 16:44
  4. Procjena kante
    By Matilda Mother in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 27-07-2007, 13:27
  5. Procjena stare kante
    By THUNDER_DINIX in forum Konfiguracije
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •