Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Problemi,problemi! [RIJEŠENO]

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104
    to ti je do rutera/modema, kad tu za stane, najcesce je da nije nest dobro spojeno ili nevalja. npr, ja koristim od prijtelja kasda ruter a on je prije programirao u ruter mod na svoj korisnickoime pa se meni nije htjelo spajat sve dok ga on nije vratio opet u normalu i resetiro postavke.
    al mislim da to nema veze s tvojom greskom.
    formatiraj disk.
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  2. #2
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Kao što sam ti u HW-u napisao, reinstall Windowsa ti nebu nikaj pomogao pošto ti svi problemi ostaju, a i postoji šansa da se još nekaj usput zezne!

    Ako već želiš stavljati friške Windowse, onda si obavezno formatiraj HDD i stavi ih potpnuno friške! Na taj način buš se najsigurnije rješio svih problema koji ti narušavaju stabilnost i performanse sistema!

    A ako baš želiš samo reinstall puknuti, onda ubaciš CD od WinXP-a i instaliraš ga kao kak bi bilo koju igru instalirao! Samo čitaj sve kaj bu te pitao i logički odabiri tj. podešavaj ponuđene opcije!

  3. #3
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blizina Pitomace
    Postova
    279

    Re: Problemi,problemi!

    = Citat = Izvorno postao LL21
    1..Otkad sam instalirao KOTOR II prije 4 dana,sve je super islo.Danas pobrisem neke programe i igre,Omega drivere(koji nisu bili driveri od kartice,samo su se nalazili u system folderu),i igra izbaci gresku:"memory referenced 0x0000 at 0x0000.memory could not be 'read'.Ova mi se greska desavala sa mnogim igrama koje imam instalirane(Crysis,EU3 itd.).EU3 sam reintalirao i pomoglo je,a Crysis nije mogao ni tad,pa sam mako Xfire,i onda je zacudo proradio.Opet sam makao Xfire,ali KOTOR nece.Da li je ovo stvarno do Xfirea,ili sam nesto sjebao u Windowsu?
    baš sam danas o tome raspravljao sa bratićem i njemu se je javio isti problem. On je stavio vistu i problem je bio rješen, pa ako ti nije problem stavi vistu i to bi bilo to. Razlog koji mislimo da je bio je u tome je što su neke njegove komponente napravljene samo za vistu, a on je koristio xp. Ja isto ponekad imam taj problem, tako da si ju i ja namjeravam stavit...

Slične teme

  1. [RIJEŠENO].mkv
    By Frky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 26-03-2009, 21:12
  2. [RIJEŠENO] HELP!!!
    By Zero cool in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-11-2008, 19:55
  3. Problemi problemi...
    By Pikky in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 31-03-2008, 14:36
  4. Yu-Gi-Oh [RIJEŠENO]
    By roger in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-02-2008, 15:57
  5. HELP! I need somebody HELP! [RIJEŠENO]
    By ChakNorris in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-02-2008, 10:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •