Stranica 3 od 26 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 766

Tema: Maloljetnička pijanstva?

  1. #61
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Prvi put sam se nacugal pošteno s 13 ili 14 godina, ne sjećam se baš najbolje.

    Te kronični alkoholičar spike su glupost, šta sad, meni ćete reć da sam kroner jer popijem pivu skoro svaki dan? Mislim da neki od vas nemaju pojma šta je kronični alkoholičar odnosno nisu vidli dotičnog i nemaju pojma što znači kad je nešto kronično.
    vidio sam ja takvih likova u životu, par ih i znam
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Svi smo se mi opijali u tim godinama uključujući i mene i nakon nekoliko god. me pustilo to. Sada imam skoro 21. god. i pijem polako i pametno.

  3. #63
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Prvi put sam se nacugal pošteno s 13 ili 14 godina, ne sjećam se baš najbolje.

    Te kronični alkoholičar spike su glupost, šta sad, meni ćete reć da sam kroner jer popijem pivu skoro svaki dan? Mislim da neki od vas nemaju pojma šta je kronični alkoholičar odnosno nisu vidli dotičnog i nemaju pojma što znači kad je nešto kronično.
    tocno to! ako netko ponekad popije ne mora znacit nista, to sve ovisi o tome koliko je odlucan covjek,a Kronicni Alkoholicar postanes ako si svaki dan pijan 10 godina za redom *ekseđerajting* pokusaj se napit pa ces vidit koliko ce te bit volja za pit sljedecih nekoliko dana

  4. #64
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320
    Eo da se ja kao potencijalni alkos javim
    Inace sad imam 19 godina i prva godina faxa sam...
    Poceo sam izlazit u prvom srednje...svaki drugi vikend ovako...do nekih 23h ...nas 2-3 smo uzeli jednu vodku i to sredili i sve nas je lijepo uhvatilo...(kako su to bila lijepa vremena,za 20kna sam se mogao lijepo nazujit)...Kasnije sam poceo izlazit redovno svaki vikend al isto tak maximalno do pola 1...Pili smo gotovo svaki vikend stvari koje VOLIMO piti...pivo onda nisam ni pio recimo jel mi se nije svidalo...
    U trecem razredu sam poceo izlazit onak duze...oni izlasci do 3-4 u noci...
    Svi jos uvijek pijemo u drustvu...Za neke feste se bas lijepo unistimo
    Al obavezno svaki vikend popijemo barem 2-3 litre piva svaki.Taman da te lijepo uhvati

    Al evo sta mi se dogodilo u cetvrtak...
    Prekinio sam u nedjelju s curom pa mi je bed bilo biti sam na valentinovo i otisao s drustvom van...I kao bila je korizma i nismo trebali piti...Nakon 2 sata ja vise nisam mogao...JEdnostavno predosadno je bilo...Nemogu se vise zabavljat vani bez cuge

    Kako god...djeca su postala uzasna...kad vidim neke bahate klince od 15 godina ( bez uvrjede ljudima tog godista tu) pijane ko guzice i idu se van picit...uzas...

    Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Madox
    Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju
    Da... nema ništa lošeg, ali ne treba ni pretjerivat sa ničim u životu, a pogotovo kada se radi o alkoholu

  6. #66
    ko što rekoh
    Ici piti je ok, samo dok se pije u granicama, kad se ide piti ide se radi zabave i netreba ti cilj biti napiti se ko stoka....zasto?

    Pa nezelis valjda 2,3 sata provesti rigajuci i sl?

  7. #67
    katolici,piff....

  8. #68
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320
    = Citat = Izvorno postao Melandru
    katolici,piff....
    lol

    vidi nemoras se ti napit toliko da rigas ko konj...mi se redovno napijemo ko kretencine al taman toliko da ne povracamo...Drzi te i sutra ujutro nekad al ne povracas

  9. #69
    = Citat = Izvorno postao Madox
    = Citat = Izvorno postao Melandru
    katolici,piff....
    lol

    vidi nemoras se ti napit toliko da rigas ko konj...mi se redovno napijemo ko kretencine al taman toliko da ne povracamo...Drzi te i sutra ujutro nekad al ne povracas
    gle, nisam mislio na taj način, vec se odnosilo...di mi je tu veselje subotnjeg izlaska kad 90% ovih mladih koji idu cugat sada ko pravi provedu ili u bolnici na ispumpavanju ili po parkovima ostavljaju tragove svog ručka....malo malo samo to i gledam

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rovinj,kroejša
    Postova
    2.674
    ne pijem često, ako da imam granice
    tj. da budem taman

  11. #71
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    ZOMFG THAT POST IS SO AWESOME!1!!!1 --->
    Postova
    436
    /w DotaKeys: off
    volim pit u drustvu i nisam nimalo ovisan

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    pola vino pola voda sve se ljulja osim poda

    nego iskreno za ono jucer nisam bio pri sebi dok sam pisao a na?+*o sam toga pun ku^$c..... i idemo ponovit tu vecer od jucer

    odem ja pit
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  13. #73
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    = Citat = Izvorno postao Melandru
    katolici,piff....
    Ima li katoličanstvo ikakve, ali ikakve veze sa bilo kojim postom u ovoj temi?

  14. #74
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Stevo, čilaj, nebu ugodno nikome ak pukneš

  15. #75
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    eto, ledeno je, idem se sa frendovima malo ugrijat tj zalokat, rođendani ftw

    Bux.to referrer

  16. #76
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    Hm, da, odlučio sam se posvetit istraživanju za dobrobit ovog topika. Zato se sad idem oblit, i piti ću do 2, kada slijedi dvosatno triježnjenje i vraćanje doma. Sutra postam dojmove.

  17. #77
    Takoder pridruzit cu se istrazivanju, pijem do nekih 4:00 ili 5:00 jer tek sad idem van tj za po ure, ali eto sutra popdne dojmove postam...
    Otvor zeno kapiju, mani se ocenasa, evo mene i mojih hordasa.

  18. #78
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337
    http://rapidshare.com/files/73802359/JaS... s.3gp.html

    evo primjer jednog maloljetnika koji je sam pocugao 0.75 jack danielsa , sve je eksao u kolicinama od 1 deci , završio je u alkoholnoj komi i probljuvao cijelu nedelju i ponedeljak ,


    takav sam bio prije par mjeseci , to me opametilo i sada vise ne pijem da se napijem nego pijem SAMO pivuSiz užitka , svaki dan poslije/prije skole i subotom i petkom u gradu popijem jednu/dvije , ako je drustvo popijem malo vise samo da bi bio veseo....

    gadim se sam sebi sto sam bio toliki debil i gade mi se svi ostali 15,16,17 godišnjaci koji se opijaju bez razloga...

    uglavnom povod ovom mom opijanju je bilo furanje na slasha iz G'n'R

  19. #79
    mene sramoti što je postojala takva osoba

  20. #80
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao pimp

    evo primjer jednog maloljetnika koji je sam pocugao 0.75 jack danielsa , sve je eksao u kolicinama od 1 deci , završio je u alkoholnoj komi i probljuvao cijelu nedelju i ponedeljak ,
    hmm...odličan post.

    ak, takvih slučajeva ima po svuda, to su inače forserske fore sa "poglej koliko mogu popit". Nda, pa poglej kaj ti se dogodi. Ne govorim ovdje o tebi nego općenito. Najbitnije da znaš svoje granice, da bi znao svoje granice moraš se ubit jelda no onda barem znaš koliko ti je trebalo da te zmanta i slično.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  21. #81
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    evo upravo sam dosa doma, malo smo se sashili, i najeo se toplih sendviča i gg, sad cu zaspat ko klada.

    Bux.to referrer

  22. #82
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    zadar
    Postova
    373
    = Citat = Izvorno postao pimp
    http://rapidshare.com/files/73802359/Ja ... s.3gp.html

    evo primjer jednog maloljetnika koji je sam pocugao 0.75 jack danielsa , sve je eksao u kolicinama od 1 deci , završio je u alkoholnoj komi i probljuvao cijelu nedelju i ponedeljak ,


    takav sam bio prije par mjeseci , to me opametilo i sada vise ne pijem da se napijem nego pijem SAMO pivuSiz užitka , svaki dan poslije/prije skole i subotom i petkom u gradu popijem jednu/dvije , ako je drustvo popijem malo vise samo da bi bio veseo....

    gadim se sam sebi sto sam bio toliki debil i gade mi se svi ostali 15,16,17 godišnjaci koji se opijaju bez razloga...

    uglavnom povod ovom mom opijanju je bilo furanje na slasha iz G'n'R


    moze li neko ponovo uploadat, izbrisano je...

  23. #83
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    Jel to onaj lik kaj popije 0.75 vodke na ex. Ako je mislim da imam link za jubito negdje.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  24. #84
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Fabia vRS
    Jel to onaj lik kaj popije 0.75 vodke na ex. Ako je mislim da imam link za jubito negdje.
    ufl3XWtyrC0


    @pimp:daj se nauči staviti link.

  25. #85
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    = Citat = Izvorno postao Melandru
    katolici,piff....
    Ima li katoličanstvo ikakve, ali ikakve veze sa bilo kojim postom u ovoj temi?

    da
    quote madoxa(valjdaa)=Al evo sta mi se dogodilo u cetvrtak...
    Prekinio sam u nedjelju s curom pa mi je bed bilo biti sam na valentinovo i otisao s drustvom van...I kao bila je korizma i nismo trebali piti...Nakon 2 sata ja vise nisam mogao...JEdnostavno predosadno je bilo...Nemogu se vise zabavljat vani bez cuge

    Kako god...djeca su postala uzasna...kad vidim neke bahate klince od 15 godina ( bez uvrjede ljudima tog godista tu) pijane ko guzice i idu se van picit...uzas...

    Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju):

  26. #86
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022
    = Citat = Izvorno postao Melandru
    da
    quote madoxa(valjdaa)=Al evo sta mi se dogodilo u cetvrtak...
    Prekinio sam u nedjelju s curom pa mi je bed bilo biti sam na valentinovo i otisao s drustvom van...I kao bila je korizma i nismo trebali piti...Nakon 2 sata ja vise nisam mogao...JEdnostavno predosadno je bilo...Nemogu se vise zabavljat vani bez cuge
    Kako god...djeca su postala uzasna...kad vidim neke bahate klince od 15 godina ( bez uvrjede ljudima tog godista tu) pijane ko guzice i idu se van picit...uzas...
    Treba piti ak to volis...netreba pretjerivat al nema nista lose u cuganju):
    Ček, jel su tu krivi katolici ili njegova nesposobnost zabave bez cuge?
    Imaš pravo, djeca su užasna. Uvijek smo bili. I kad ću imat 30 godina, i dalje će bit užasna. No, uz činjenicu da su užasna, djeca su još nešto. Pametnija od tebe, prijatno. Ja sam sa 4 deci štoka u sebi i dalje pametniji od tebe. Doduše, kad tako pogledam na stvari, bio sam pametniji od tebe i sa 12, kao i sa 9.
    I plz, prestani bit gej, reci koji ti je stari nik, tak da imam u glavi nekog da mogu usmjerit virtualnu pljuvačku.

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    Ja si znam popiti pivu dvije ali se nikada ne napijem.
    silent we fall

  28. #88
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    Ja sam krenuo u grad negdje u 8 razredu, i u rasponu od 8 razreda do 3. srednje sam skoro svaku mogucu subotu bio u gradu (cca do 5 ujutro) i napio sam se mozda 10 puta ukupuno u te 3-4 godine, dok je moja cjela ekipa NENORMALNO pila. Tek sam poceo pit kad mi je sve dosadilo vec u gradu... x)
    #paperplatoongoonz

  29. #89
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    kak bi patuljci rekli

    "I dont have any drinking problems, I drink, I get drunk, all day no problem!"

  30. #90
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371
    nisam neki svetac al drinkanje do ispumpavanja me ne privlaci... inace dost dobro podnosim alkohol ( nije ni ovih 70 kila bezveze tu ) al se i nacugam.. kad sam prvi put prevrsio mjeru popio sam 5 litri pive i to u jako kratkom vremenu.. 2.5 litre u kojih 15 min, i ostale 2.5 litre kroz kojih pol sata.. sta mi bi ne znam... ujutro kad sam se probudio glava puca...
    24 sata trjeznjenja...
    drugi put je bilo.. kad je to bilo.. aha, ona noc kad su mi zabranjeni izlasci...
    popio isto pun krac pive + kruskovac.... zaspo u parku na klupici ( ), doma stara skuzila, ujutro razgovor n stuff i tak to...
    jedan frend usred tjedna, utorak je bio zavrsio u bolnici, 5 sati kome 3.8 u krvi... budala...
    drugi frend prosli tjedan zavrsio u bolnici na ispumpavanju 3.0 u krvi
    zato nemojte piti. ok, pijte al ne previse a i ako popijete previse, prespavajte kod prijatelja
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •