Stranica 1 od 26 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 766

Tema: Maloljetnička pijanstva?

  1. #1

    Maloljetnička pijanstva?

    Još jedna moralno udarna tema od mene (takav sam kad trebam ubiti vrijeme). Dakle, što mislite o neporecivoj činjenici da se u našem društvu (na koje se sada obraćam) klinci, djeca i mladi ljudi (politička korektnost zahtjeva da drugačije kategorizam i imenujem sve ljude od 13 do 17 godina starosti) vikendima redovito opijaju u lokalnim kafićima i kavanama? Možda najinteresantije od svega tu je da velika većina pojma nema zašto to uopće i radi nego to sve smatra kao neku vrstu norme kako se trebaju ponašati da bi se pošteno zabavili.

    Vaša mišljenja?
    Spam free i konstruktivni postovi ako je moguće.

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    danas se ide van da se pije i/ili napije

    to po meni nema smisla,pogotovo za maloljetne osobe..kako svakog vikenda bubam napamet 100 000 maloljetnika moze bit pijano...ako se provodi zakon o zabrani prodaje alkohola maloljetnicima.

    al svatko zivi svoj život i radi sta oce... osobno mi se ne sviđa al tko im može zabranit

  3. #3
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    Pa mislim da je to sad "in", da žele bit odrasli, zabranjeno je uvijek slađe(osim pelina)

  4. #4
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    enamam pojma. meni je glupo. isto kao i njihove cigare. gledam cimera (mali 2 srednje) koji ne zapali cigaru citav tjedan , ali kad mu dođe frend , ko odjednom je ovisan o nikotinu. a i ne znaju piti . njih 4ero a samo 4 litre pive i votka. rakiju ( koju sam ja donio ) se boje probati. pathetic.

  5. #5
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    enamam pojma. meni je glupo. isto kao i njihove cigare. gledam cimera (mali 2 srednje) koji ne zapali cigaru citav tjedan , ali kad mu dođe frend , ko odjednom je ovisan o nikotinu. a i ne znaju piti . njih 4ero a samo 4 litre pive i votka. rakiju ( koju sam ja donio ) se boje probati. pathetic.
    upravo si pokazao o čemu topic govori

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Hmm...ja stvarno neznam šta vide u tome.To je i razlog zašto vikendom ne idem van.Idu u disko ili parkić,napiju se,popuše šteku cigara i onda misle da su face...jednom sam ošao,cijela ekipa se napila,više se nisi ni mogao zabaviti i ja sam se pokupio...potpuno je besmisleno po meni,ali ipak dobna granica za to sve više opada.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  7. #7
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Dobru si temu otvorio, o ovome sam često razmišljao. Glupo mi je to, svi te smatraju jadnim ako se nisi opio jednom u životu.

    Eto, ja sad imam 15 godina, nisam pio ni pušio niti išta slično, i ne vidim što je čudno u tome. Smatram sebe djetetom, nisam lud da činim te stvari. Ali kolegama iz razreda je to šokantno, njima sam ja neki drugi svijet...

    Ionaki bi me starci ubili. Probao sam jednom pivo, nije mi se uopće svidjelo. Ok, bio sam pomalo mamuran od šampanjca, vina i čokoladnog likera... Mamurnost mi je ok, baš mi je to dobar osjećaj, ali napiti se... Ne, hvala.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  8. #8
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Ekipa mi je prošle godine išla van samo sa jednim ciljom - naderat se kaj jače mogu. Sada ih je to prošlo i više ne piju na silu.
    Sam nisam nikad bio u toj fazi i za sad sam se napio samo jednom - za ovu Novu godinu i to sam se nadero bambusa i gemišta. Nije to bilo neko jako pijanstvo. Ono, malo sam gubio ravnotežu (dobro, malo više), radio sklekove, pokušavao sa jednim frendom vodit neku raspravu o fizici i tako te neke slične gluposti, ali mogu reč da sam uživao u piću i to što sam popio nije bilo na silu. Čak mi se još pilo, ali kad sam shvatio da ne bude baš dobro ako nastavim, prestao sam

  9. #9
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ja sam sa svojih 15-16 godina pio i pijem još uvijek u normalnim količinama fkors. Mislim da je to čisto u redu dok god se zna mjera, a za to naučiti nekima su potrebne godine, a neki odmah nauče.

  10. #10
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Stvar je u jednostavnoj činjenici da mladi ljudi danas nemaju gotovo nikakvu alternativu, pogotovo ne u manjim sredinama. Stvar je i u mentalitetu koji pijančevanje smatra normalnim i (ma što god tuvili na tv-u) društveno prihvatljivim ponašanjem. Nalazimo se u zanimljivom razdoblju razvoja civilizacije - stare norme i vrijednosti koje nalažu Crkva i tradicija gube na težini dok istovremeno ne pstoji ništa dovoljno jako ni primamljivo što bi te vrijednosti nadomjestilo. A možda je samo stvar u općem pomanjkanju kulture uopće, jer i prije se pilo a piti će se i dalje. Činjenica je jedino da se onaj kojem je životni cilj brojat dane do trenutka kada će svoju egzistenciju utopiti u opojnim parama zaborava ne može smatrati zdravom zrelom i odgovornom osobom.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Kaj ja znam, starci mi dozvole a popijem ono pivo, votku i tak, ali da se napije, Nope. Znam jednog lika koji forsa to radi frendova. Tapija
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  12. #12
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Stvar je u jednostavnoj činjenici da mladi ljudi danas nemaju gotovo nikakvu alternativu
    waaaa?

  13. #13
    Ja sam prije pio (zvučim kao da sam iz AA kluba), premda ništa u rangu da bih završim na ispumpavanju, ali sada me to jednostavno više ne zanima. Zašto? Ne znam ni sam, ali može biti sve od činjenice da sam odrastao, pa me to više ne zanima, da sam većinom promjenio društvo s kojim se družim ili da sam jednostavno našao druge interese. Sada kad popijem to je čisto pivica ili likeri sa frendovima i obitelji, uglavnom za posebne dane i samo da uživam u okusu pića.

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    ne privlaci mene to i osobno me zivcira ekipa koja se opija...
    ide mi na kur4c, nemogu normalno s nikim izac jer svi ocu u neki birc napit se, sve drugo im je glupo...
    svaka generacija je sve gluplja i gluplja, i neodgojenija, bahatija, ruznija, balavija, bla bla...svaka novija generacija je opcenito sve losija, kao da se covjek degradira...zalosno...

  15. #15
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    nikada se napio, nit ne namjeravam, ne vidim tu zabave, ko voli nek izvoli, ali kad izgubi život radi alkohola ne žailm ga, zašto bi, sam si je kriv, ok mi je sa ekipom proć na rundu dvije, ali opijanje do 6 7 ujutro da bi bio kul ne fala

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    bezveze...apsolutno bezveze...baš je kul napiti se ko glupan...idioti...hf or nhf I don't give a fuck...
    ja pijem od 8 razredo osnovne..... mogu vam reci da je to losa navika.....

    al ima i dobrih stvari u tome ko npr. veceras se otvara kafic ulicu ispod mene i gazda tj. susjed me pozvao da dojdem i rekao je da je za mene i drustvo besplatna medica

    btw. DJECO odjeb*te od alkohola losa navika..... ja se tresem ako ne popijem barem pivu, dvije na dan, zato dobite od alkohola osim ako vam je rodjenda, nova godina bozic neki praznik ili ako slavite novi kraj tjedna onda mozete pit inace nemojte ozbljno vam govorim ja se nemogu odrec zato vama govorim nemojte pit.... nego se zaroljajte svake veceri ko guzice da nemozete stat na noge i da vas u bolnicu salju....


    ehhh.... sad odo ja da proslavim kraj novog tjedna cujemo se sutra ako prezivim
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Ne pijem toliko, samo nekad i ne prevrsim mjeru...ali opet to zavisi od situacije do situacije.
    Ne volim bas pit, ne privlaci me toliko iako ima toliko mulčina koje to rade samo da bi se pokazali u drustvu i da bi ih drustvo prihvatilo.
    Treba biti svoj a ne se opravdavat kroz opijanje.

    Isto tako danas ako ne pijes 80% drustva ce te odbacit jer nisi "Njihov" kako oni to misle, primitivne budale.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    I meni je to glupo. Mnogo ljudi ide van samo da se napije i onda na kraju zaspi u kafiću ili završi na ispumpavanju. Ja osobno popijem tu i tamo pivu, dvije, nekada i tri, ali da se napijem - ne. Nije mi ništa zabavno u napijanju nego popijem tek toliko da se opustim. Žao mi je ljudi koji zbog ekipe idu piti samo da se uklope, protiv svoje volje.

    Ali osobno mene ne smeta to toliko, tko hoće nek pije. Više me smeta kad vidim koliko se mladih cura (osnovna škola) počelo fufat i nosit minjake i slične stvari. Ali to je već offtopic...

    = Citat = Izvorno postao TAGAN
    svaka generacija je sve gluplja i gluplja, i neodgojenija, bahatija, ruznija, balavija, bla bla...svaka novija generacija je opcenito sve losija, kao da se covjek degradira...zalosno...
    Slažem se u potpunosti.
    To je zato jer roditelji više nesmiju ili neće ili nemaju vremena postupat sa djecom kako bi trebalo: da mene nisu tukli kad sam nešto loše napravio kad sam bio mlađi, ne bi ispao ovakav kakav jesam. Sada mi mogu reći: ja ću ti dati savjet a ti odluči hoćeš li ga poslušati. I neće nikad ništa loše iz toga ispasti. Btw imam 16 godina.
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  19. #19
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.438
    pa je, pa cek malo...
    meni klinac iz prve osnovne psuje mater i govori o orgijama...
    ej, cekaj malo, ja do 4. osnovne nisam znao kaj je sex lol, a on vec prica o prstenjacenju i tim stvarima...
    to sad nema veze s alkoholom, malo offtopic, jbg, sry...
    btw. ja ni gazirano ne pijem, kamoli alkohol...dobro je, prvenstveno za zdravlje...

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    joj baš pišem djelo na tu temu, a mogao bi ovdje postati malo veće obrazloženje. no da sad ne filozofiram, reći ću da ja nisam jedan od tih (osjećam se sad staro dosta kad izađem van a pokraj mene djeca od 14 godina), ne idem van da se napijem i da mi uz alkohol bude ljepši provod. samo smatram da većina mladih nemaju kamo pobjeć od svijeta, (pogledajte samo neke vijesti jedan dan samo smrt rat pljačka i sl.), ne mogu gledat životu u oči, životu u kojem se treba dobrano potrudit da bi se nekud stiglo. umorni su od škole i države, jer svi znamo da u Hrvatskoj sve ne funkcionira kako nam u medijima govore. Negdje moraju pobjeć, negdje se moraju opustiti jer nakon vikenda vraćaju se u isti svijet iz kojeg su i došli. ja se eto radije skrivam u igranju igara i pisanju. zato mi je vikend malo dosadniji nego da sam vani polusvjestan glazbe koja svira i onoga s kim sam. znam da je glup post, ali žurim se pa ovo pišem nabrzinu

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    ... svi neki teški konzervativci na forumu...
    inače ne pijem. nek pije ko hoće, ali likovi od 13-14 godina koji završe na ispumpavanju i onda kasnije misle da su face mi idu na kurac.

    inače, ja krivim okolinu koja to smatra društveno prihvatljivim ponašanjem, ali i nedostatke obreda zrelosti. klinci imaju potrebu dokazivati se pa se opijaju jer si na taj način dokazuju da su muškarčine, cool itd. treba ih sve baciti polugole u šumu prepunu krvoločnih zvijeri, samo s nožem, i reći im "ili mi donesi glavu vuka, ili se nemoj vratiti". ako polože onda su face (i živi), ako ne... . tako ne bi imali potrebu dokazivati se
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  22. #22
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ovih dana mladež misli da je cilj izlaska vani opiti se i napraviti glupost. Čudim se naslovima u novinama koji govore kako je Novogodišnju noć deset maloljetnika završilo na ispumpavanju želudca...

    Koji je vama qurac?

    Gledam ih skoro svake subote, idiote prvaše srednje škole koji dođu na Rivu, tamo donesu milijune galona jeftinog vina i pive, te počinju raditi sranja jer misle da će ispasti kewl sa svim tim...ali ih redovito posjeti policija.

    Meni se gadi svo to ispijanje alkohola na silu, samo da bi se dotična osoba opila i uklopila u društvo.


    U pivi treba uživati...polagano ispijati gutljaj za gutljajem dok kraj tebe sjedi osoba koja ti se sviđa. I onda kad se opiješ, i kad si u stanju govoriti stvari koje nikad nebi rekao dok si trijezan, pitati tu osobu za izlazak drugu noć ili nešto slično.

    A kad se ti napiješ na silu i pomiješaš hektolitre votke, pive, ruma i drugih sranja pa ideš pitati neku osobu za izlazak, a umjesto pitanja izrigaš joj sav sadržaj želudca u dekolte, to onda ne štima.

    Ja kad odem vani uzmem pivu, ali sve ovisi o večeri i društvu koje je oko mene. Ako je društvo dobro, tj. većinom moji prijatelji, pjevat' ćemo i popiti koju bocu više, no ako oko mene stoji samo jedna osoba koju poznam, popiti ću pivu i stati na jednoj boci. Nikad se neću pokušati opiti jer su svi oko mene pijani.

    Opet, postoje igre kao Boca sudbine, osim što u ovom slučaju ne pitaš nekoga neugodno pitanje, nego eksaš bocu koliko možeš. E tu sam bio majstor zanata. U deset noći što sam izašao vani, devet sam se opio.
    Ali sam se opio majstorski, a ne na silu kao wannabe cooleri, tj. današnja mladež.



    I pritom sam se zabavio. Izvrtili smo milijune priča, događaja, neugodnih stvari, dobijali pljuske od djevojaka (oni teži slučajevi od muških za koje su pogrešno mislili da su ženske)...

    A ovi idioti koji se opiju, pa onda bacaju u more, plaze po travi i vrijeđaju prolaznike su teže izgubljeni slučaji kojima nema spasa...

    Eto, moje mišljenje...
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104
    na mom rodjendanu prije par dana je prijatelj zavrsio na ispumpavanju a ovog drugog koji ima 115 kg sam 5 km po blatu i svemu vuko kuci.
    bas divan rodjendan
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao Tegla Ajvara
    na mom rodjendanu prije par dana je prijatelj zavrsio na ispumpavanju a ovog drugog koji ima 115 kg sam 5 km po blatu i svemu vuko kuci.
    bas divan rodjendan
    ja sam vukao jednog od 90 kg po ljetu u 2 ipo navečer...ja pijan, on pijan...policija dolazi, a ja njega i sebe bacam u grmlje...nezaboravna večer

    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Idu mi na živce ljudi koji nešto rade kako bi se dokazali u društvu. Ako se njihovo društvo opija, moraju i oni. Ako njihovo društvo puši, moraju i oni jer se tako osjećaju odrasliji/stariji.

    Ja imam 16 godina (2. razred gimnazije), ne pijem, ne pušim i ne izlazim često (osim s frendovima u igraonu/kino). A ispijanje alkohola na silu, kako bi se netko dokazao i uklopio u društvo, je jednostavno glupo i nezrelo. Upravo to prisiljavanje samog sebe da radiš nešto na šta još nisi spreman dokazuje da si nezreo.

    Uostalom slažem se s Outmindom, TAGANom, FireSpiritom, Hellboyem i ostalima. Nemam više ništa za dodati jer su oni uglavnom sve rekli.

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104
    = Citat = Izvorno postao Mafioso
    Idu mi na živce ljudi koji nešto rade kako bi se dokazali u društvu. Ako se njihovo društvo opija, moraju i oni. Ako njihovo društvo puši, moraju i oni jer se tako osjećaju odrasliji/stariji.

    Ja imam 16 godina (2. razred gimnazije), ne pijem, ne pušim i ne izlazim često (osim s frendovima u igraonu/kino). A ispijanje alkohola na silu, kako bi se netko dokazao i uklopio u društvo, je jednostavno glupo i nezrelo. Upravo to prisiljavanje samog sebe da radiš nešto na šta još nisi spreman dokazuje da si nezreo.

    Uostalom slažem se s Outmindom, TAGANom, FireSpiritom, Hellboyem i ostalima. Nemam više ništa za dodati jer su oni uglavnom sve rekli.
    ja jedino nepusim al volim popit tek tolko da se malo opustim. nepijem vise da se ubijem jer sam 2put izgorio sutradan, glava ko sovjetski savez, slika titra koda je na 10hz, riganje i mucnina..... nedo bog da se ponovi.
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  27. #27
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    ja kad idem van ne pijem da se napijem. jednostavno se bolje osjecas,lagodnije i opustenije u drustvu,nikad ne popijem toliko da ne znam ni gdje sam ni tko sam.
    sve bude lakse. a uostalom niti se ne izlazi redovito,nema para

  28. #28
    Member Plants Vs Zombies Regnikolarna Deputacija's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Bogu iza nogu
    Postova
    54
    Meni to isto tako pila živce...
    Jebemu, ja sam 1. razred i ovo mi nije normalno. Jedna mala dolazi u čizmetinama s petom od 10 cm u školu. Idem s jednom malom kupit cipele i ona ode probat isto tako neke, bez ikakvih problema prošeta u njima i kupi ih. Ovi svako malo rade neke tulume i tamo se opijaju. Još nam dođe ovaj iz etike i počne nam: kad vi idete vani, da li pijete zbog drugih ili zbog sebe i ako vas netko nagovara da pijete što vi napravite...
    Zašto svi očekuju da netko od 15 godina ide svaku subotu vani, tulumari, zajebava se, opija se i to. Ja isto odem van ali rijetko. Ne volim, previše glupih poznatih ljudi (a ja mrzim susretati glupe poznate ljude).
    Ajme kako mi se bilo zgadilo na sestrin rođendan odemo mi u jedan klub i tamo sve sama hrpetina neke ljigave dječurlije. Moja sestra i par njenih prijatelja bili najstariji tamo (a oni imaju 20 godina). I ja sam bila tamo ali jebote oni tako biće svake subote.

    I još nešto što mi je isto bilo grozno. Prošle godine (u 8.r.) jedna mala došla pijana na prvi sat (a škola bila popodne, i to još bio utorak).

    To nije normalno!

  29. #29
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    kad svi idu piti odem i ja, to je prosiječno svaka 2 tjedna, kupim 3-4 pive i meni je to taman dovoljno, 3 da se opustim i 4 da se ne otrijeznim.

    Bux.to referrer

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    = Citat = Izvorno postao Regnikolarna Deputacija
    Meni to isto tako pila živce...
    Jebemu, ja sam 1. razred i ovo mi nije normalno. Jedna mala dolazi u čizmetinama s petom od 10 cm u školu. Idem s jednom malom kupit cipele i ona ode probat isto tako neke, bez ikakvih problema prošeta u njima i kupi ih. Ovi svako malo rade neke tulume i tamo se opijaju. Još nam dođe ovaj iz etike i počne nam: kad vi idete vani, da li pijete zbog drugih ili zbog sebe i ako vas netko nagovara da pijete što vi napravite...
    Zašto svi očekuju da netko od 15 godina ide svaku subotu vani, tulumari, zajebava se, opija se i to. Ja isto odem van ali rijetko. Ne volim, previše glupih poznatih ljudi (a ja mrzim susretati glupe poznate ljude).
    Ajme kako mi se bilo zgadilo na sestrin rođendan odemo mi u jedan klub i tamo sve sama hrpetina neke ljigave dječurlije. Moja sestra i par njenih prijatelja bili najstariji tamo (a oni imaju 20 godina). I ja sam bila tamo ali jebote oni tako biće svake subote.

    I još nešto što mi je isto bilo grozno. Prošle godine (u 8.r.) jedna mala došla pijana na prvi sat (a škola bila popodne, i to još bio utorak).

    To nije normalno!
    i sto tu tebi tocno smeta? ne izlazis van jer susreces glupe ljude? pa za to nisu krivi izlasci nego drustvo u kojem se nalazis, pa nema ti grad 40 stanovnika da stalno gledas iste ljude

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •