Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 50

Tema: Which Anne Rice vampire...

  1. #1

    Which Anne Rice vampire...

    Ako vi možete otvarat nove teme za svaki test koji nađete, mogu i ja. Koji ste vampir iz Vampirskih kronika, spisateljice Anne Rice? Dakle, dva su kviza, nisam se mogla odlučit koji je bolji, pa evo vam link za oba.

    KVIZ 1

    KVIZ 2

    Ja sam na oba testa ispala Lestat.

    1. kviz: You are - Lestat!
    Your fun-loving and adventurous ways have gotten you into more than a few mishaps. You can be perceived as a pedantic person but these are just your ways. You're extremly generous to those you love, and are always ready to give people second chances.
    http://images.quizilla.com/E/elethon...inislestat.gif

    2 kviz: Congratulations! You are truly the Brat Prince. What an honor to be as cool as Lestat.
    http://images.quizilla.com/D/DevlinB...ktoplestat.jpg

  2. #2
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Test 1:

    David Talbot! So wise, so refined, so intelligent. All that and that handsome young body. *nudge nudge* Hey baby, wanna grab a bite? ~_^

    Rawrr, baby!

    Test 2:

    You're full of intrigue and mystery. You're seen as a wise person, always there to help people with their problems and always the first to forgive and forget.
    You enjoy the good life, which you share with your close companions.
    In other words, you're everyone's best friend.


    Umm... da


    Inače, nevolim Anne Rice. Ako postoji neki pisac na svijetu koja se manje drži onoga što je sam napisao nego Anne Rice, ja neznam za njega...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  3. #3
    Boz, umjetnička duša, ha? Marius je bio umjetnik, slikar. Napisat ću vam sutra ponešto o svakom od tih likova, da se znate snać.

  4. #4
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    U prvome Louis, u drugome Armand...
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  5. #5
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Boz, umjetnička duša, ha? Marius je bio umjetnik, slikar. Napisat ću vam sutra ponešto o svakom od tih likova, da se znate snać.
    Ne kažem da me fulalo, ali zašto mi nije slika lika iz filma Queen of the Damned? Zašto je ovaj metroseksualni nordijski model? Niti izgleda kao rimljanin, niti izgleda kao da stvari miče umom ili vampire kuri pogledom...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  6. #6
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    Congratulations! You are truly the Brat Prince. What an honor to be as cool as Lestat u prvom



    You are - Marius!
    You're full of intrigue and mystery. You're seen as a wise person, always there to help people with their problems and always the first to forgive and forget.
    You enjoy the good life, which you share with your close companions.
    In other words, you're everyone's best friend.Su drugom

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  8. #8
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    I'm beginning to see a pattern...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Boz, umjetnička duša, ha? Marius je bio umjetnik, slikar. Napisat ću vam sutra ponešto o svakom od tih likova, da se znate snać.
    Ne kažem da me fulalo, ali zašto mi nije slika lika iz filma Queen of the Damned? Zašto je ovaj metroseksualni nordijski model? Niti izgleda kao rimljanin, niti izgleda kao da stvari miče umom ili vampire kuri pogledom...
    To su vampiri iz Vampirskih kronika, ovo iz Kraljice prokletih su ništa prema ovima. ovo su pravi vampiri, bijela put, sjajne uči u mraku, znaš ono, ko mačka... Predobro. Možda se tako ne čini, al ok, kako kome... Zapravo, kad pogledaš, na kraju ti sve to dođe na isto, svi ti vampriri, već su svi isti.

  10. #10
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    = Citat = Izvorno postao Helena
    Boz, umjetnička duša, ha? Marius je bio umjetnik, slikar. Napisat ću vam sutra ponešto o svakom od tih likova, da se znate snać.
    Ne kažem da me fulalo, ali zašto mi nije slika lika iz filma Queen of the Damned? Zašto je ovaj metroseksualni nordijski model? Niti izgleda kao rimljanin, niti izgleda kao da stvari miče umom ili vampire kuri pogledom...
    To su vampiri iz Vampirskih kronika, ovo iz Kraljice prokletih su ništa prema ovima. ovo su pravi vampiri, bijela put, sjajne uči u mraku, znaš ono, ko mačka... Predobro. Možda se tako ne čini, al ok, kako kome... Zapravo, kad pogledaš, na kraju ti sve to dođe na isto, svi ti vampriri, već su svi isti.
    Reko sam samo izgled, film me nije pretjerano impresionirao. Ali ipak bi radije izgledao ovako, nego ko taj lik
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    ne želim skrećat s teme al di mogu nabavit te vampirske kronike?

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    btw, jel ovaj dobar il los?

    The ever faithful guardian of the Mother and Father, you are Marius. You're worldly, sweet, and understanding.


    drugi test

    You are - Louis!
    You're gentle and kind. People are drawn to your naivety, don't ever let that be tainted by the world. But despite your innocence your versed in the worldly ways.
    Beautiful.

  13. #13
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Da, Marius je zakon, iako, kao i pola ostalih Riceinih vampira, upitnih seksualnih sklonosti Meni najdraži osobno. Taj je barem imao i imat će curu

    A Louis je isto veoma fora.

    To su knjige, i možeš ih nabaviti u (pazi ovo!) knjižarama! Algoritam uvijek ima dobru hrpu Kronika, što na engleskom, što na hrvatskom.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  14. #14
    test 1:

    test 2:

  15. #15

    Hey, check it out. You're Armand, the somewhat disconnected and yet oh-so-powerful and seductive one.


    Korekcija.

    Armand I Lestat..... isto nisam baš pogođen, ali može proći.

    Premalo izbora tamo ima.

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    "Holy shit, you're Akasha! Deadly, beautiful, and some would say psychotic. Stay away from me. o_O!"
    -> 1 quiz; ovo ime mi je malo poznato, mislimda sam vec ispao ovakav na naekom quizu; i zasto je onaj holy shit na pocetku ???

    "You are - Armand!
    You're misunderstood in many ways. Difficulties in your past has influenced the guarded person you've become. You only let the real you out to those you trust. But when you do let your real self be known you're a beautiful person. A giving friend and close companion."
    -> 2. quiz; ovo vec zvuci ljepse !!!

  17. #17
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    Test 1
    Congratulations! You are truly the Brat Prince. What an honor to be as cool as Lestat.

    Test 2
    You are - Armand!
    You're misunderstood in many ways. Difficulties in your past has influenced the guarded person you've become. You only let the real you out to those you trust. But when you do let your real self be known you're a beautiful person. A giving friend and close companion.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":3rh96czn
    test 1:

    test 2:
    Same... iako nije da su me baš pogodili ali ajde. [/quote:3rh96czn]

    same here iako sam ja hladnokrvno i cinicno bice

  19. #19
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change


    jebote, jel to Tom Cruise?

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    "Holy shit, you're Akasha! Deadly, beautiful, and some would say psychotic. Stay away from me. o_O!"
    -> 1 quiz; ovo ime mi je malo poznato, mislimda sam vec ispao ovakav na naekom quizu; i zasto je onaj holy shit na pocetku ???

    "You are - Armand!
    You're misunderstood in many ways. Difficulties in your past has influenced the guarded person you've become. You only let the real you out to those you trust. But when you do let your real self be known you're a beautiful person. A giving friend and close companion."
    -> 2. quiz; ovo vec zvuci ljepse !!!

    To ti je ona fufa sa LNL-a!

  21. #21
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change


    jebote, jel to Tom Cruise?
    Kak ne? Je, je on je.

  22. #22
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    ajme vidi ga, ko pedercic neki, prvi put ga vidim s grivom

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  23. #23
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    ajme vidi ga, ko pedercic neki, prvi put ga vidim s grivom
    To je running theme sa svim Anne Rice vampirima... svi izgledaju ko pederčići...

  24. #24
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    ajme vidi ga, ko pedercic neki, prvi put ga vidim s grivom
    To je running theme sa svim Anne Rice vampirima... svi izgledaju ko pederčići...
    al de vidi ga, nelici ni na sta siromah...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  25. #25
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    ajme vidi ga, ko pedercic neki, prvi put ga vidim s grivom
    To je running theme sa svim Anne Rice vampirima... svi izgledaju ko pederčići...
    al de vidi ga, nelici ni na sta siromah...
    Istina... rekao bi ja više, ali se bojim da me Helena ne sačeka u nekoj mračnoj ulici.

  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    ok, nemojte sad o pederčićima vampovima i kjut tomu kruzu...
    come over here (scorpion iz MK-a ) - na ontopic

  27. #27

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer St. Jude's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    22 Acacia Avenue
    Postova
    1.133
    = Citat = Izvorno postao axe_wild
    Test 1
    Congratulations! You are truly the Brat Prince. What an honor to be as cool as Lestat.

    Test 2
    You are - Armand!
    You're misunderstood in many ways. Difficulties in your past has influenced the guarded person you've become. You only let the real you out to those you trust. But when you do let your real self be known you're a beautiful person. A giving friend and close companion.
    same here,samo šta ja nisam peder.

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    popiio 12 pivi i 4l vina i jedan napoleon šapanjac,ubio sam se ko stoka
    BAN IS ONLY THE BEGINNING

  29. #29
    1.




    The ever faithful guardian of the Mother and Father, you are Marius. You're worldly, sweet, and understanding.


    412 other people got this result!
    This quiz has been taken 36980 times.
    3% of people had this result.

    2.




    You are - Marius!
    You're full of intrigue and mystery. You're seen as a wise person, always there to help people with their problems and always the first to forgive and forget.
    You enjoy the good life, which you share with your close companions.
    In other words, you're everyone's best friend.


    4436 other people got this result!
    This quiz has been taken 36845 times.
    35% of people had this result.

  30. #30
    Ok, evo vam ponešto o tim vampirima, čisto da znate otprilike na čemu ste. Kome se da, neka čita.

    LESTAT – bio je sedmi sin markiza d'Auvergne, rođen je 1760. u Francuskoj. Odrastao je u relativnom siromaštvu. Jednom je zamalo poginuo dok je na planini lovio vukove. Kao smrtnik bio je blag, prvo je htio postati svećenikom, ali nakon susreta s vukovima pada u depresiju, te s prijateljem želi otići u Pariz i postati glumcem. U Parizu sesreće Magnusa, koji ga je pretvorio u vampira. Kada je postaje vampir, Lestat se mijenja, postaje je hladan, ubojica, ubija je iz zabave i uživa u tome. Na taj s način osvećuje svom smrtničkom životu i svojoj obitelji jer su mu oduzeli sve šta je htio. Unatoč njegovoj hladnoći i dalje je spreman pružiti nekome drugu šansu. Bio je u ljubavnoj vezi s Akashom. Postao je najmoćniji vampir. (voli Shakespearove drame)

    AKASHA – vampirska kraljica, mrzi smrtnike i sve vezano uz njih, smatra ih samo hranom, a nakon što ju je Lesta probudio iz sna, ubija svog muža i čini Lestata svojim novim kraljem. Ironija je ta da ju je baš Lestat kasnije pomogao ubiti. Šta ti je ljubav.

    LOUIS – vampir koji to nije želio biti. Ne voli se hraniti smrtnicima, blag je, predobar, ali shvaća da mir može postići samo kad se hrani ljudskom krvi. Lestat ga je pretvorio u vampira, dao mu je „izbor koji on nikad nije imao“. Kao smrtnik bio je vlasnik plantaža, ali nakon bratove smrti pada u depresiju, jer smatra da je on kriv što mu je brat mrtav, te zamalo umire.

    ARMAND – mladi vampir, dječačkog izgleda, blag i senzualan, često ga opisuju kao Kupida ili Boticcellijevog anđela. Smrtno ime mu je bilo Andrej, bio je Rus. U vampira ga je pretvorio Marius, s kojim je imao intiman odnos (obojica su bili biseksualci).

    MARIUS – rođen je 30. g. Prije Krista u Rimu. Ima plavo kovrčavu kosu i predivne plave oči. Postao je vampir kada je imao otprilike 40 godina. Imao je dvije najveće ljubavi u životu – Pandoru i Armanda, i izgubio je oboje. Bio je umjetnik, slikar.

    DAVID – David je bio smrtnik, novinar koji je napravio intervju s Louisom. Nakon razgovora Louis ga ugrize, ali ne pretvori. Lestat ga je kasnije pretvorio u vampira, natjerajući ga da popije krv. Bio je Armandov prijatelj, napisao je knjigu o njegovom životu, a navodno su bili i u ljubavnoj vezi.

    CLAUDIA – bila je petogodišnje siroče kad ju je Louis našao i nahranio se njome, ostavljajući ju živom. Lestat ju je kasnije našao i pretvorio u vampiricu. Fizički je zauvijek ostala petogodišnja djevojčica, a psihički je izrasla u intelektualnu ženu, voljela je knjige i klavir. Upravo je ona dva puta pokušala ubiti Lestat, uz Louisovu pomoć. Planovi im nisu uspjeli, s obzirom na to da je Lestat preživio.


    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    ne želim skrećat s teme al di mogu nabavit te vampirske kronike?
    Imaš ih u svakoj knjižnici. Vjerojatno ima i za kupit negdje i to po povoljnoj cijeni.

Slične teme

  1. Free Rice - Nahranite gladne
    By DrunkyDuck in forum Alt-F4
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 13-11-2007, 10:56
  2. Werewolf, vampire
    By Sonic_Moronic in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 31-10-2007, 23:02
  3. vampire bloodlines
    By Karlo_from_Bjelovar in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 14-10-2006, 23:03
  4. Buffy : The vampire slayer
    By armagedon in forum Multimedia
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 12-08-2006, 13:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •