Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Logitech Chillstream gamepad

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Logitech Chillstream gamepad

    da ne duljim, imam logitechov chillstream gamepad, radi sasvim ok osim jedne male gluposti koja itekako iritira
    lijevi analog stick nije precizan kako bi trebao bit. savršeno prepoznaje akcije gore dolje lijevo desno ali ako je potrebno stisnuti smjer između npr. desno i gore, gamepad tu komandu ne prihvaća tako brzo kao one osnovne gore dolje itd. posebno iritira u igrama kao što su Pes (gdje je preciznost analoga uvjet za dobro driblanje) i Resident Evil 4 (nemoguće je trčati prema naprijed i u isto vrijeme skretati udesno/ulijevo)...
    driveri normalno instalirani, sve osim toga radi ok. probo sam kalibrirat u control panelu, no ista stvar.
    zanima me ako netko ima takav gamepad, ima li isti problem ili je to samo do mog primjerka? Također je li kako moguće modificirat neki .ini fajl za gamepad axise ili nešto slično što bi pomoglo da taj analog stick ode sktoz u kut a ne na pola puta do njega

  2. #2
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041
    imam ja chillstrema, al nisam nikad imo sličnih problema, jel takav od početka ?

    Živi bili pa umrli

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    Da, od početka. Evo screenshot pa vidi



    ovaj križić bi trebo biti skroz u kutu a nije, tako da u pes-u npr. driblanje ne ispadne dolje+desno pa gore+desno nego se između to dvoje nađe naredba za desno, znači ukoso desno pa ukoso, a ne bi trebalo biti desno između

  4. #4
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041
    moj je sad negdje u ormaru pa nemrem provjerit, al mi se čini da i nije skroz u kut išo, ja nisam koristio takve nagle extreme ko za PES pa mi nije smetalo

    Živi bili pa umrli

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    možda, ali ne vidim zašto i ne bi, mislim imam i drugi gamepad od 80 kn s vibracijom bez tog famoznog hlađenja i on ima bolje kontrole nego chillstream od 250kn. čudno mi je. a takva sitnica u pes-u pravi velike razlike, barem meni

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Zamijeni ga za drugi tamo gdje si ga kupio da budeš siguran i stvar riješena.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    jbg to je bio zadnji što su imali, nemaju ga ni da naruče iz Zagreba

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Shadow Moses Island
    Postova
    979
    Ja sam taj problem riješio tako da sam spojio gamepad u drugi USB utor. Imam Logitech Rumblepad 2.
    Moja l337 hax00r baja: [AMD x2 4200+] [nVidia 8800 GTS (640 MB)] [OCz 2GB DDR 2 (1066Mhz)] [HDD: Seagate Barracuda 320GB] [PSU: Chiftec 550 W]

Slične teme

  1. P:Logitech Chillstream
    By Shaka in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 24-04-2012, 13:45
  2. Logitech Chillstream gamepad
    By bezimeni in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 12-01-2009, 13:26

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •