Stranica 18 od 20 PrvaPrva ... 81617181920 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 511 do 540 od 581

Tema: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

  1. #511
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Ryugu-jo
    Postova
    2.490

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Da si kak treba procitao moj post primjetio bi da je tvoj post potpuno besmislen jer vec imam sve te stvari i znam za sve te sajtove sa modovima i njihovim opisima.

  2. #512
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Oh, moj bed.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  3. #513
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  4. #514
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    dobar iako zasada nepotreban.Nema bas mnogo sadrzaja tamo.

  5. #515
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Calradia
    Postova
    272

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    = Citat = Izvorno postao vukopas
    dobar iako zasada nepotreban.Nema bas mnogo sadrzaja tamo.
    Ima.... Ja sam već riješio više od 10 questova.... Samo instaliraj July addon pack

    Elsweyr the Deserts of Anequina je najbolji mod ikad napravljen za Oblivion .... Ravan je shivering isles exspanziji


    otprije poznat kao All MiGHty RaBBit

  6. #516
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Dajte neki mod koji smanjuje agresivnost životinja u Morrowindu, bilo bi lijepo i realističnije igrati bez da te napadne svaki štakor.
    Nevermind, pronašao.

    Eda, da li imaju modovi za vlastito pisanje journala?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  7. #517

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Izašao je konačno masivni TC mod za Oblivion: Nehrim - At Fate's Edge.
    Za sada samo na njemačkom, prevedena verzija se očekuje za par mjeseci. Ako tko zna švabski nek' se javi.

    SLUŽBENA STRANICA
    ModDB Link
    YouTube (subbani) trailer


    Today, the biggest completed total conversion for Oblivion gets released. After 4 years of development, we are proud to present our project to the public.

    Nehrim features a continent that is as big as Cyrodiil, built completely by hand and filled with cities, castles, villages, hidden places, quests, dungeons, new weapons, armours and spells. There is professional German voice acting for every dialogue as well as a new soundtrack with more than 50 unique music pieces. The mod offers about 50 hours of playing time.

    -----

    No Level Scaling
    A character progression system similar to Gothic
    Handcrafted world and dungeons
    A non cliche and interesting main quest that takes center stage
    No instant fast travel
    Unique voice overs with more than 2 people

  8. #518
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Neznam od kud si izvukao taj podatak, ali ovo je sa njihove stranice...

    SNehrim has an elaborate synchronization. And when we say elaborate, were talking no less than 56 professional voice actorsSand a recording studio from Berlin that got our backs. Regarding this, Nehrim may just be one of the biggest synchronization projects ever having been undergone for a fan project.
    War, war never changes.

  9. #519
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Kad pokrenem Nehrim odvede me na glavni meni i tamo stisnem new game i nista se ne dogada. Trazio sam po sluzbenom forumu ali nigdje nista o tome.
    Ima tko kakvu ideju?

  10. #520
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Imam ja, pokreni Nehrim Launcher i pod data files stavi kvačicu samo na Nehrim.esm, NehrimData.esp, NehrimEnglish.esp, i to ti je to.
    War, war never changes.

  11. #521

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    riiite... Ima li itko dobru kolekciju modova za oblivion?

  12. #522

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Izašla je kompilacija modova za Morrowind zvana Brorrowind. Većinom grafičke promjene i unaprjeđenja na jednom mjestu. Kompilacija je teška ~1GB.
    http://pastehtml.com/view/1cq4cvf.html
    http://www.megaupload.com/?d=BCNDLZ5Q

  13. #523
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Izašla je kompilacija modova za Morrowind zvana Brorrowind. Većinom grafičke promjene i unaprjeđenja na jednom mjestu. Kompilacija je teška ~1GB.
    http://pastehtml.com/view/1cq4cvf.html
    http://www.megaupload.com/?d=BCNDLZ5Q
    Having a good computer is extremely recommended. Netimmerse is a poorly optimized engine and even expensive gaming rigs that can run Crysis at ultra high will be brought to its knees.

    Ništa od ovog za mene, a vjerujem ni za većinu.

  14. #524

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Možeš tweakati dosta ako se kužiš, npr. re-download Darknutove texture, ali umjesto 1024 uzmeš 512 varijantu.
    Isto tako se poigraš MGE-ovim postavkama za Distant Land. Jedino shaderi ako koče tu ne možeš ništa bez da ih žrtvuješ.

  15. #525
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Ma jedini razlog da bi išao skidat to je upravo ta jednostavna all in one instalacija, tako da mi ne dolazi u obzir tweakanje, jednom sam to probao s tim MGE distant land, i više nikad. Stalno neki crashevi, fps dropovi, pa se igra uopće ne pokreće, pa ovo pa ono. Odvratno frustrirajuće, nije vrijedno toga, magla i tako dodaje na cjelokupnu atmosferu.

  16. #526
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Meni je super MGE jer mi treba za widescreen monitor, a bome i dobro dođe daleki draw distance kada tražim neku lokaciju.

  17. #527

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Updejtao OP s par vodiča za MW i OB ako netko tek počinje ili želi malo lakše modirati čitavu stvar, a da ne mora obići pola interneta za naći modove.
    PM-ajte me ako nađete koje druge vodiče, a da su updejtani ove godine bar.

  18. #528

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Knots car je konačno napravio svoj vodič i za Oblivion. OP updejtan.
    SHIT JUST GOT REAL aka Knots' Oblivion Guide
    [quote:3td80332]Well, here it is. The Morrowind guide was focused on graphics, and while there will be some of that for Oblivion, a lot of the mods listed here will be more focused on tweaking the flow of the game. We'll be gutting Oblivion's leveled creatures system, changing the way you get around Cyrodil, and altering the way some NPCs behave. If something in this guide does not sound 'right for you', simply skip it! The overall goal is to create an 'Oblivion' that not only looks beautiful, but is more immersive, too.
    [/quote:3td80332]

    Isto tako, ako želite staviti samo jedan jedini mod koji sređuje dosta stvari u igri, onda neko to bude TIESsa svoja impresivna 3MB težine.
    Jedini "problem"? Čini igru još težom od OOO-a, bar prvih 10 levela.
    http://forums.bethsoft.com/index.php?showtopic=1165418
    Get ready for a jolt to the system. Although only vanilla (default) resources were used, T.I.E. is a tiny overhaul that carries major impact on the way Oblivion is played. The gameplay is much tougher on hack and slash players while favoring stealth gamers in general - although with the release of 1.26 onwards, both Mages and Fighters can survive well in TIE too. How does TIE favor stealth gameplay? By having NPCs and creatures deal out far more damage, by raising sneak attack perks, and having real consequences for engaging in melee combat unprepared (for starters). High level loot and armor and weapons are also much rarer, far more TNRish NPCs now populate Cyrodiil (800 in this release), diseases are easier to catch, etc. You will also find most mid to high level shops (as well as many Imperial city homes) guarded by hired guards, so no more thieving to your heart's content and filling your loot bag. Now you have to actually WORK to be a good thief. You'll also come across secret entrances to all cities and castles. Some are underground, some require swimming, climbing, or jumping - or a combination of all three. You will see thieves making grabs for loot (and getting chased), deadly assassins, tomb raiders and morally ambiguous scavengers in wilderness areas as well as underneath the Imperial City sewer system - which is now interconnected via trapdoors, and grates.

  19. #529
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    SHIT JUST GOT REAL aka Knots' Morrowind Guide
    koja konfiguracija treba za ovo?
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  20. #530
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Ja sam prije par mjeseci instalirao Morrowind s hrpom grafičkih modova, ne prema ovoj listi, no nešto slično.
    Ne izgleda baš ovako dobro (to mi nebi radilo), no svejedno izgleda odlično.
    I to pokrećem na laptopu iz 2006. godine (dvojezgreni 2.2GHz, grafička nvidiina 9600nešto, 3GB rama).

    Sutra nabacim par screensa.

    No iz nekog razloga slabo igram. Valjda mi nije baš gušt po četvrti put, uz hrpu novih naslova koji me napadaju, a vremena premalo.

  21. #531
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Znaš li otprilike koja konfiguracija treba za ovo gore
    Ja imam 320 mb grafičku i 1GB RAM-a, jeli ikako moguće da mi pokrene s tim modom?
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  22. #532

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Za Knotsov guide ti treba komp bolji od onoga za vrtiti Oblivion, bar ako planiraš staviti većinu graphic replacera i upaliti MGE fičrse.
    Ako to ne radiš onda ti ni nema svrhe tražiti njegov guide jer ne dodaje gameplay elemente. Rekao bi ne.

  23. #533
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Koji grafički mod preporučaš za moj komp?
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  24. #534

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Nijedan u punom kapacitetu.

  25. #535
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Znači da igram kako je sad? k...
    Ima li još koji obavezni mod osim za grafiku?
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  26. #536
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2011
    Postova
    964

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    EDIT: Vidio sam da je laptop mnogo jači od mog kompa
    Dajte nabacite neke modove da poboljšava gameplay, plizz
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Zapucaj u Srebrenicu po Guber vodu,ujutro se nasmrces i navece si ko zmaj,nakon sto ispuses i lijevu hemisferu mozgovine,al vrijedi,sinusi su zlo

  27. #537

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Dodana nova kompilacija.
    Morrowind Overhaul - Sounds & Graphics
    [quote:33hws1dd]The aim of this project is to make more people around the world appreciate this huge game by giving them a simple installation file which includes everything they will need to play Morrowind with gorgeous graphics and sounds. I’ve tried to keep Morrowind’s “feeling”; therefore, the mods/meshes/textures I chose are the ones that I think are most faithful to the original colours and environment.

    A benefit of this compilations is that players don’t need to go through the “download every single mod out there and try it” phase of customizing Morrowind. The pack is intended for people who would prefer not to hand-pick mods out of the thousands of mods available. Modding Morrowind can be overwhelming for some people, and they might want to start out with a compilation before they feel comfortable picking and choosing mods on their own.
    [/quote:33hws1dd]

  28. #538
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Našao sam jedan jako zanimljiv mod: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... tail&id=54

    Beast rase su mi najzanimljivije u Morrowindu i jedino s njima i igram, tako da me ropstvo pogađa
    Uglavnom, definitivno instaliram kad mi se bude igralo.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  29. #539
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Evo još jedne alternative micanju cliff racera - Istrijebite ih

    Hunt Cliff Racers to Extinction
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #540
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: TES Modovi - Ponuda i Potražnja

    Moze neka lista esencijalnih modova za Archer klasu?

Slične teme

  1. Fallout Modovi - Ponuda i Potražnja
    By Bara in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 07-03-2013, 16:08
  2. Ponuda Vip pretplate
    By The Boz in forum Mobilno
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-02-2010, 22:15
  3. Ponuda
    By M4mut in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-11-2008, 23:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •