Stranica 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 181 do 210 od 266

Tema: "Gameri" bez mozga

  1. #181
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: "Gameri" bez mozga

    moraš ići u krajnost, bez obzira o čemu se radi?
    vaik ludlo

  2. #182
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao Anarion.Umarth
    grafika i nije baš nešto, gameplay se svodi na ponavljanje istih stvari, tako da sve moguće radnje možeš napraviti u 2 min, al atmosfera....
    nema nijednog životopisnog lika na ulicama, sve neki random generated creepovi
    i nervira me da nisu na pc mogli staviti koju dodatnu funkciju
    od svih tipki na tipkovnici, i dalje možeš koristiti samo 4+ arrow/wasd
    Grafika nije nesto? Jel smo mi igrali istu igru? :O

    Gamepla se svodi na penjanje i borbu po ulicama. To je ko da kazes da je UT3 ponavljanje istih stvari jel samo pucas . Jedino sto se ponavlja su zadaci, ubio ovog tu, ubio ovog tamo, al ono to i ima smisla jer si ti Assassin. Nebus sigurno kao Assassin pomogao seljaku odgurati kola za 10 novaca :/

    Atmosfera...hmm, valjda ide kako za koga. Ja sam se osjecao dok sam igrao igru kao da sam u tom stoljecu. Odlicno dizajnirani leveli, dobra glazba mi je ucinila odlicnu atmosferu dok sam igrao igru.

  3. #183
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: "Gameri" bez mozga

    Mene su počele umarati igre bez dobre priče. Uopće više nemam volju ganjati se autima, igrati igre poput UT-a i ostalih pucačina bez mozganja. Zgadile su mi se. Očito su mi igre poput Stalkera, Vampirea, Witchera, Baldura, Mass Effecta, DeusExa toliko povisile standarde da mi je sada sve ostalo ne zanimljivo

    Evo prije par tjedana sam igrao Mass Effect, igrivost je tak, više manje bezveze. Prvo imaš pucačinu sa lošim AI-em, slabim izborom oružja (čiatava igra 1-2 tipa oružja, nitko ne koristi sva 4 ponuđena), vožnjom onog pimpeka što se i na najstrmija brda može penjati (kao da gledam onu glupost - Big Rigs)... Ništa spektakularno što se igrivosti tiče. Ali zato je priča te dojam pričanja te priče (grafika likova i VA) toliko dobar da mi je svrstao tu igru u TOP 5 igri svih vremena, a da ne pričam o tom settingu i Loreu. Rame uz rame sa Witcherom, iako mi je Witcher i dalje bolji pošto uz dobru priču ima i sve ostalo na nivou.

  4. #184
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao Anarion.Umarth
    moraš ići u krajnost, bez obzira o čemu se radi?
    A dobro da si ti doživio to što i ja i ti bi tako pričo...

    Jebemu čak znam i svirat ono Morrwind Theme Song na Đeksonu

    A de ajd probajte jednom razmišljat da ja ne idem u krajnost nego da sam jednostavno specijalac (da, retardiran) u nekim stvarima i da ima i takvih ljudi poput mene

    EDIT: @ Bartuc

    Po meni je Prince of Persia Warrior Within

    Mislim na priču igre

    Po meni kevojebaljka, ono kad on sam sebe vidi u različitom vremenu misli da je neko čudovište i na kraju skonta sam da je to u biti on samo u bdućnosti, jednostavno

  5. #185
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: "Gameri" bez mozga

    Da, ima igri koje sam zaboravio navesti, a i dalje su revoluciju napravile u mom pogledu na gaming. Čitava PoP trilogija spada među njih. Dok novi PoP još nije dobio tu titulu ali je na pravome putu pošto ne sumnjam da će se priča jako dobro razvijati kroz nadolazeće nastavke.

  6. #186

    Re: "Gameri" bez mozga

    Jo, opet vi ljudi sa PoP i njegovom pričom. Kao nekomu tko je odigrao LoK igre PoP ima priču za malu djecu (ako mislite da on ima kompliciranu time-travel priču čekajte dok odigrate LoK serijal), naravno, stavljam sad gameplay na stranu budući da se potegla ekskluzivno stvar sa pričom.

    @LorlonWarrior:
    Ono na što on misli je vjerojatno "thread derailing", tj. kad iscrpnim komentarom vjerojatno ne namjerno skrećeš temu/raspravu u drugom smjeru umjesto da se držiš osnovne misli bez detaljnog ulaska u nešto drugo, makar bilo povezano, što će rezultirati time da će se drugi ljudi na to nadovezati (kao moj post, npr). Primijetio sam da to i inače radiš dosta pa eto... beware.

    @Bartuc:
    Živino stara, vidim da ne samo da si opet aktivan nego si i odigrao ME, konačno.

  7. #187
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: "Gameri" bez mozga

    Istinu veliš Arbiteru, ali ja te "Detaljne Offtopic" postove pišem s ciljem da se niko ne nadovezuje na njih, eventualno da neko prokomentira dio i nastavi opću raspravu koja je bila prisutna prije neg sam ja uletio s LTRP (Lorlon Type Retarded Post), ali očito ljudi nemaju sposobnost da mi čitaju misli, tako da ću morat od sad pa nadalje ostavljati "Nemoj se nadovezivat na ovaj post" u svojim LTRP postovima

    Isprika zbog offtopica

  8. #188

    Re: "Gameri" bez mozga

    Ma nema beda kad je stvar ovako povezana (i kad je ozbiljna publika), ali tako najčešće nastane spam u jednoj inače konstruktivnoj temi.

  9. #189
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni je priča u igri na zadnjem mjestu.Ako sam zbog toga gamer bez mozga , neka sam.Hebeš ti igru koja se najviše bazira na priči...pa to je igra za jedan prolazak.Koji je gušt takvu igru prelaziti po drugi puta .
    U igri mi je najvažnija dobra atmosfera...to je najteže za postići.Nakon toga sama igrivist i naravno dobra grafika i fizika .Priča...može biti i sporedna , "kulisna" .Uostalom večina gamera je poput mene a to se najbolje vidi po igrama koje izlaze u zadnjih deset godina.Traži se dobra akcija a ne romani.Kod prvog prelaska pogledam sve cut scene ali kod drugog ili trećeg ih uredno prekidam . Da filmofil sam i mogu isti film pogledati i deset puta ali in game filmeki u igrama mi nisu ni približno tako zanimljivi i zabavni.
    Pretpostavljam da su ti najbolji filmovi, brzi i zestoki i svi filmovi sa jet leeom i steven segalom

    I vecina gejmera nije kao ti. Da je onda ne bi horda igracala cekala svaki nastavak MGS, Final Fantasya i Zelde izmedu ostalih, kojima je prica jedna od najjacih strana...

    Mislim nemrem si zamisliti odigrat avanturu sa lame pricom. Pa sve krece od neke price...

    Kod mene je po pitanju filmova presudna uvjerljivost...ako se neki film fura na ozbiljnost onda me mora i uvjeriti..npr . Reservoir Dogs...film ima vrlo jednostavnu priču...skupi se grupa kriminalaca i idu pljačkati banku i cijela stvar krene naopako...i nije neka kompleksna priča ali je realizacija vrhunska pa je sami film remek djelo ( možda nije dobar primjer jer se film ne fura na neku uvjerljivost) .

    Slično mi je i sa igrama...ako ima dobru atmosferu koja me uvuče u igru igram ju bez obzira na jednostavnost priče ili njen potpuni nedostatak .Još ni jednu igru nisam igrao radi priče...ni jednu jedinu.

    A što se tiče kakvi su gameri u većini pogledaj si top listu najbolje prodavanih igara...siguran sam da avantura ima manje nego fps-ova ili arkadnih jurilica automobilom ili pak nogomet i sl.

  10. #190
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Slično mi je i sa igrama...ako ima dobru atmosferu koja me uvuče u igru igram ju bez obzira na jednostavnost priče ili njen potpuni nedostatak.
    Drito si STALKER-a opisao. Priča je banana, totalna glupost, ali je atmosfera ta koja ovu igru gura prema vrhu ljestvice.

  11. #191
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    A što se tiče kakvi su gameri u većini pogledaj si top listu najbolje prodavanih igara...siguran sam da avantura ima manje nego fps-ova ili arkadnih jurilica automobilom ili pak nogomet i sl.
    A lol, pa nemozes spominjati nogomet arkadne jurilice sa pricama, kad tim igrama netreba prica (zapravo bi bilo glupo da imaju pricu). Ali cinjenica je ako zelis napraviti dobar RPG treba ti dobra prica, ako zelis napraviti dobru avanturu treba ti dobra prica. Sad diskatubilno je sta je dobra prica a sta ne, ali cinjenica je da i najbolje FPS pucacine imaju dobru pricu. Uglavnom bez dobre price nema dobre igre, IMO...

  12. #192
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Gameri" bez mozga

    Kao što si rekao...diskatubilno je što je dobra priča i što je dobra igra.Stvar ukusa .A tema je pokrenuta u svrhu pljuvanja ljudi koji su kvazi gameri i ktome bez mozga jer prekidaju cut scene i ne obaziru se na priču S.

    Koga briga da li netko prekida takve scene i kakve igre voli....svašata.Loša igra nebu našla kupca a dobra bude...tržište je to koje će odrediti kakve će se igre proizvoditi.

  13. #193
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: "Gameri" bez mozga

    Moj stari kada igra prekida sve animacije. Nema pojma što treba raditi u C&Cu, nema pojma što se dešava u FarCRY-u ili Rainbow Sixu, ali glavno da ih je prešao po nekoliko puta svaku


    I onda najviše mrzim kada dođe kod mene u sobu pa meni prekida animacije tak da što prije igramo Na kraju moram prvo preći sa njim par misija i onda komotno krenuti iz nova da pohvatam priču...

  14. #194
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Moj stari kada igra prekida sve animacije. Nema pojma što treba raditi u C&Cu, nema pojma što se dešava u FarCRY-u ili Rainbow Sixu, ali glavno da ih je prešao po nekoliko puta svaku


    I onda najviše mrzim kada dođe kod mene u sobu pa meni prekida animacije tak da što prije igramo Na kraju moram prvo preći sa njim par misija i onda komotno krenuti iz nova da pohvatam priču...
    Same here...samo sto ja prvo predem igru pa je tek onda dam njemu, tak da znam sta mora raditi

  15. #195
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Gameri" bez mozga

    Znači vaši starci su gameri bez mozga ? A kažu da jabuka ne pada daleko od stabla... .

  16. #196
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Znači vaši starci su gameri bez mozga ? A kažu da jabuka ne pada daleko od stabla... .
    Meni je stari gamer bez mozga jer nezna engleski

    Sam cekam doba kad ce uci i titlovi za igre lol

  17. #197
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: "Gameri" bez mozga

    Moj zna engleski jako dobro, ali nema volje gledati animacije. Rađe kolje nego da troši vrijeme na gluposti

  18. #198
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Gameri" bez mozga

    Pa bio bi red da naprave obradu igre za lokalno područje....angažiraju glumce i ubace lokalni jezik...tada bi se moglo reći da igra vrijedi novce koje za nju traže ...a traže i više nego što košta na stranom tržištu i to bez ikakve obrade. Gamad.

  19. #199
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: "Gameri" bez mozga

    Mislim da mi nebi dobro sjeo Mass Effect sinkroniziran na hrvatski jezik

  20. #200
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: "Gameri" bez mozga

    I meni se čini. Protiv subtitlova se već nebi bunio .

  21. #201
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Gameri" bez mozga

    Pa ako su znali dobro odraditi jednog Shreka koji na hrvatskom zvuči bolje i zabavnije nego u originalu ne vidim problema za jedan Mass Effect .Stvar privikavanja.Uostalom mogli bi ponuditi opciju da biraš na kojem ćeš jeziku igrati.

  22. #202
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: "Gameri" bez mozga

    Ma imamo i dobrih sinkronizacija (poput Shreka kojeg si spomenuo) ali se bojim da će se sinkronizacije dočepati neki manje profesionalni glumci i skroz upropastiti stvar.

  23. #203
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Gameri" bez mozga

    Ma samo se sjeti kako je bilo zanimljivo ( ako si igrao ) u GTA IV kada je Niko bacio neku razumljivu psovku...a sad zamisli kada bi se sve igre kvalitetno obradile...dam se kladiti da bi bile barem 20% zanimljivije.

  24. #204
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: "Gameri" bez mozga

    Nisam nažalost igrao GTA4 ( bojim se da bi to bilo previše za moju kantu ). Slažem se da možda ne u svim... ali u nekim slučajevima bilo zanimljivije, ali se najviše bojim da bi umjesto nekog profesionalnog glumca unajmili nekog koji neće dobro obaviti posao, pogotovo zato jer se u našim krajevima gaming baš i ne shvaća ozbiljno te bi najvjerojatnije uzeli prvu osobu koju bi našli na cesti. A vjeruj mi... u nekoj igri poput mass effect ne želim čuti lošu sinkronizaciju kao moj mali poni ( da KingMortal... i ja sam čuo uvodnu pjesmu )

  25. #205
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    In this thread
    Postova
    1.896

    Re: "Gameri" bez mozga

    Ja mislim da bi to bila loša ideja jer bi sto posto upotrebljavali čisti Hr. Standardni Književni jezik tipa "Hoćeš li, Dali si, Muškoga roda"...

    Ma to treba žargona ubacit "Oš, Jel jesi, Muškog"

    Kad se sjetim ovih serija osakaćenih Hrvatskih... To ugrožava sve, taj Standardni jezik. Ne, nemam ništa protiv njega al jednostvano smiješnije zvuči kad se žargon koristi (zato Bosanske serije i jesu smiješne i di glume Bosanci jer oni ne koriste Standardni Književni jezik npr Šemso iz NMK)

  26. #206
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: "Gameri" bez mozga

    "Da li..." nije dio hrvatskog jezika.

  27. #207
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: "Gameri" bez mozga

    @lolron vidi se da tebi ide književni jezik. vidi se.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  28. #208
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao LorlonWarrior
    Ja mislim da bi to bila loša ideja jer bi sto posto upotrebljavali čisti Hr. Standardni Književni jezik tipa "Hoćeš li, Dali si, Muškoga roda"...

    "Šeparde, pođimo na sastanak sa vijećem, moramo hitati želimo li stići. Uđimo u zrakomlat, ono će nas povesti do Odborovog Tornja!"


    To je taj "novo-hrvatski" jezik... Ako ste gledali Bitange i Princeze, onda ste vjerojatno vidjeli i epizodu u kojoj Bitorajac priča na takav način. Pišao sam od smijeha

  29. #209
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: "Gameri" bez mozga

    Sinkronizacija je najretajnija stvar koja se može dogoditi kako u igrama, tako i u filmovima. Ne daj Bože da nam počnu filmove na TVu sinkronizirat.

    No, hrvatski titlovi u igri bi bili jako dobra stvar... Pretpostavljam da postoji dosta gamera u RH koji bi obratili pažnju na priču, ali ne znaju engleski.

    Inače, istina je da danas malo ljudi cijeni dobru priču, zato su razni Krajsisi i ostale gluposti ispred, recimo MGS4, jer iako je novi MGS super igra ima ogromne količine animacija za koje kvazigamere boli ona stvar. Ali ono što je uber glupo je čovjek koji ide igrati KOTOR (koji je, usput budi rečeno, 75% priča, a onih 25% se odnosi na borbu, levelanje i slične aktivnosti), pa onda brže bolje preskače sve razgovore da bi došao do borbe.

  30. #210
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: "Gameri" bez mozga

    Sihronizacija je u crtanim filmovima apsolutno poželjna...nitko se ne buni na nju jer se može kvalitetno odraditi.U igranim filmovima bi bila katastrofa...jer nemoguće je živom čovjeku točno pogoditi , čak ni približno otvaranje usta sa izgovorom .Igre su poput crtiča...sinhronizirane u originalu..treba ih samo kvalitetno sinhronizirati na domaći jezik .

    I Crysis nije glupost već jedna od najboljih PC igara ikada.

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30
  2. "Gameri"
    By K4ciga in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 20-03-2008, 14:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •