Stranica 2 od 9 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 266

Tema: "Gameri" bez mozga

  1. #31
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624
    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    mislim da su gameri bez mozga oni koji se dive igrama poput. Hellgate London i Diablo II.


    necu nis rec
    on je vec na oldies topiku napisao nesto slicno, i mislim da se on u ovom postu ne zaje****... (postam za par minuta)

    = Citat = Izvorno postao Oldies But Goldies - Diablo II
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    ja sam diablo 2 igrao i aj nikoga ne vrijeđam ali samo ako ti je to najbolji RPG onda nisi pravi RPG-aš kako ti može neka igra u kojo samo ideš i kokaš monstere bit najbolji RPG pa jesi li munjen ili šta. Ja san nikoga nisam namjeravao uvrijediti ali zaigrajte Obliovion,Morrowind,Cod4,San Andreas to su prave igre.
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    meni je diablo 2 tako glupa i stupidna igra. i zato me i razočarao hellgate london kaže rpg. pa rpg ti je u guzici. pa to su sve neke hack and slash pucnjave da kažemo. pa čovječe to uopšte nije bre da bude zanimljivo. stvarno je glupo i dosadno bacite se na prave igre
    @bigbagra: da iam kakvu moc ovde (a nazalost neam) bi te odma banno... ma s nekim tako maloumnim se necu ni svadat... zao mi tipkovnice, ali ne vise nego tebe... tuzno...

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Eto, sjetih se nečeg što me užasno živcira, pa da vidim koliko se slažemo. Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru? Npr ljudi kojima uopće nije bitna priča, setting, ciljevi i to, glavno da "se puca". Ili ljudi koji preskaču sve dialoge jer ne razumiju engleski ili im se jednostavno ne da uživjet u priču. Ukratko, živciraju li vas ljudi kojima je serious sam (bez uvrede inteligentnim gamerima koji vole ss jer i meni je dobar za opuštanje) vrhunac gaminga upravo zbog "nišani i raspali" principa?
    imam ja takvog legu.
    e jel imaš kaku igru?-lega
    imam kol of djuti.-ja
    a šta moram radit?-lega
    2.svj.rat-ja
    znači,hodam i pucam?-lega
    da-ja
    aj daj onda.


    da sam mu rekao da mora riješit zagonetku ne bi uzeo.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  3. #33
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    [quote=Karlo_from_Bjelovar]
    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    mislim da su gameri bez mozga oni koji se dive igrama poput. Hellgate London i Diablo II.


    necu nis rec
    on je vec na oldies topiku napisao nesto slicno, i mislim da se on u ovom postu ne zaje****... (postam za par minuta)

    = Citat = Izvorno postao "Oldies But Goldies - Diablo II":2pzlc23w
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    ja sam diablo 2 igrao i aj nikoga ne vrijeđam ali samo ako ti je to najbolji RPG onda nisi pravi RPG-aš kako ti može neka igra u kojo samo ideš i kokaš monstere bit najbolji RPG pa jesi li munjen ili šta. Ja san nikoga nisam namjeravao uvrijediti ali zaigrajte Obliovion,Morrowind,Cod4,San Andreas to su prave igre.
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    meni je diablo 2 tako glupa i stupidna igra. i zato me i razočarao hellgate london kaže rpg. pa rpg ti je u guzici. pa to su sve neke hack and slash pucnjave da kažemo. pa čovječe to uopšte nije bre da bude zanimljivo. stvarno je glupo i dosadno bacite se na prave igre
    @bigbagra: da iam kakvu moc ovde (a nazalost neam) bi te odma banno... ma s nekim tako maloumnim se necu ni svadat... zao mi tipkovnice, ali ne vise nego tebe... tuzno...
    [/quote:2pzlc23w]

    kako legendarno čovječe

    ajmo osnovat bigbara fan club

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Marcellius09
    znaci ja bi u cs 1.6 trebao pratit pricu , a nemogu zato sta je nema
    Pa koji multiplayer ima priču Možda neke igre imaju, ja neznam jer ne igram u multiplayer-u.

  5. #35
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945
    Ja ne kužim ljude koji su glupi pa nemogu shvatit recimo, priču u F.E.A.R.-u i onda govore ''koja je to glupa igra što je tu scary''.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  6. #36
    = Citat = Izvorno postao PR3DAT0R
    Ja ne kužim ljude koji su glupi pa nemogu shvatit recimo, priču u F.E.A.R.-u i onda govore ''koja je to glupa igra što je tu scary''.
    ti takvi su psihički poremećeni
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    jebote,ovog bigbaru il je zaobišla civilizacija ili se skrivao kad su ubijali glupane.diablo 2 glupa igra,wtf?fkuckin n00bz.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  8. #38
    = Citat = Izvorno postao Nemesis
    jebote,ovog bigbaru il je zaobišla civilizacija ili se skrivao kad su ubijali glupane.diablo 2 glupa igra,wtf?fkuckin n00bz.
    treba ga na lomaču, i dati mu da igra diablo II.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    pomalo mi idu na živce.
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    pa kaj te onda boli krc

    daj se bavi drugim stvarima i otvaraj zanimljivije teme kao što si nekad znao, a ne ovak glupe ko krc.

    Sad tebe odjedanput smetaju ljudi koji igraju igre drukčije od tebe i sad se moraš ispucat, vauuu.
    Daj nas poštedi i izmisli nešto bolje jer igre i služe zabavi, ne zato da bude obavezna samo za one koji se totalno žele upustiti u njih i pogledati sve animacije i kaj ja znam..
    a zašto tebe živcira što njega to živcira?
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  10. #40
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao medusa
    pomalo mi idu na živce.
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    pa kaj te onda boli krc

    daj se bavi drugim stvarima i otvaraj zanimljivije teme kao što si nekad znao, a ne ovak glupe ko krc.

    Sad tebe odjedanput smetaju ljudi koji igraju igre drukčije od tebe i sad se moraš ispucat, vauuu.
    Daj nas poštedi i izmisli nešto bolje jer igre i služe zabavi, ne zato da bude obavezna samo za one koji se totalno žele upustiti u njih i pogledati sve animacije i kaj ja znam..
    a zašto tebe živcira što njega to živcira?
    OMG

    a zašto tebe živcira što mene živcira??

    jbt 1k postova na forumu i biti toliki njub je i za djete sramotno, zanima me baš šta si ti

  11. #41
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    mislim da bi prije svega netko trebao sloziti kvalitetnu definiciju gamera a onda pricat o ovome, mozda da neko topic otvori il nes?


  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load Wade's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    109
    aj nek mi netko objasni sto vas briga ako netko preskace animacije, mislim ak mene zabavlja hack n slash i klanje moja stvar i imam pravo igrati vrazju igru, ipak su zbog toga tu. ako ne zelim neku intelektualno slozenu igru ne znaci da sam moron bez mozga nego se mozda samo zelim opustiti uz jedno lijepo klanje u nekom fpsu nakon 7 sati u skoli od kojih je 3 sata fizike 2 sata matematike itd ... evo npr ja skoro uvijek preskacem animacije u nekim igrama i volim klanje i sve i ajde sad sam ja bez mozga kao sto kaze ime ove "teme" ....

    mogao bih komentirati svaki post pojedinacno al necu... radije cu prorijediti svoje posjete ovdje

    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    Pokazivati svoje intelektualne sposobnosti igrajući pametne igre i mrzeći "glupe" igre, ne znači biti pametan već ispasti idiot dokazujući drugima da si pametan.

    Ne živciraju me ljudi koji igraju igru da se zabave a ne žele razmišljet o njoj. Zapravo, imam jednog prijatelja koji točno odgovara tom stereotipu.
    "For I dipt into the future, far as human eye could see;
    Saw the Vision of the World and all the wonder that would be..."

    aka waDe* or guNn3R

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    nemam ništ protiv onog tko preskače animacije i to, ali ako taj isti poslije kaže kako je ta priča glupa i da je cijela igra najgluplja koju je ikad vidio, što onda mislit. Kako možeš reći da je priča glupa ako je ne pratiš? Poznam par takvih primjera. Većina ih ni ne zna engleski kako treba. I npr. rečenice "There's nothing left inside me now. Nothing at all. No hatred. Not even regret." interpretiraju kao "Povadili su joj sve organe."
    Zar to nisu gameri bez mozga?

  14. #44
    Senior Member Lock'n'Load Wade's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    109
    mozda ne znaju engleski,mozda nisu pratili pricu pa zato misle da je najgluplja nije sve crno i bijelo omg
    "For I dipt into the future, far as human eye could see;
    Saw the Vision of the World and all the wonder that would be..."

    aka waDe* or guNn3R

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    @ ma znam ja što znači ne pratit priču i ne znat engleski, ali neki ne žele Spratit priču i onda kažu da im ništa ne valja. Npr. što bi ti ostalo da jednom Broken Swordu oduzmeš priču, što bi ostalo bilo kakvoj avanturi ako joj oduzmeš priču? Samo bezglavo klikanje bez ikakve veze. Zbog toga je nekima taj žanr glup do bola? Nije problem u žanru, u igri, već u gamerima bez mozga.

  16. #46
    A baš - igre je tipu smeće zato jer ono svojevoljno ignorira njezin vitalan element?

  17. #47
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    = Citat = Izvorno postao Hamti Damti
    OMG

    a zašto tebe živcira što mene živcira??

    jbt 1k postova na forumu i biti toliki njub je i za djete sramotno, zanima me baš šta si ti
    ko kaže da me živcira.
    i ajde molim te pogledaj svoje postove, zvučiš ko napaljeni trinaestogodišnjak koji želi ispasti faca kad si išao srati outmindu, koji je bar otvorio temu s namjerom da potakne konstruktivnu raspravu.
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  18. #48
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao medusa
    ko kaže da me živcira.
    Ti

    = Citat = Izvorno postao medusa
    pomalo mi idu na živce.
    Hamti Damti je napisao/la:
    pa kaj te onda boli krc

    daj se bavi drugim stvarima i otvaraj zanimljivije teme kao što si nekad znao, a ne ovak glupe ko krc.

    Sad tebe odjedanput smetaju ljudi koji igraju igre drukčije od tebe i sad se moraš ispucat, vauuu.
    Daj nas poštedi i izmisli nešto bolje jer igre i služe zabavi, ne zato da bude obavezna samo za one koji se totalno žele upustiti u njih i pogledati sve animacije i kaj ja znam..

    a zašto tebe živcira što njega to živcira?


    = Citat = Izvorno postao medusa
    i ajde molim te pogledaj svoje postove, zvučiš ko napaljeni trinaestogodišnjak koji želi ispasti faca kad si išao srati outmindu, koji je bar otvorio temu s namjerom da potakne konstruktivnu raspravu.
    e ajd odsad kad vidiš post koji postam ja pokušaj ga ignorirati, jer će to biti i za moje i za tvoje dobro

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    reko sam da me živciraju gameri bez mozga
    tebe sam upitao zašto te živcira što njega živcira
    ti si me upitao zašto mene živcira što to tebe živcira
    ali ja nisam rekao da me živcira to što tebe živcira
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  20. #50
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    flame flame lock!
    Won't Bow Don't Know How.

  21. #51
    pod prvo quote na outminda TO NISU GAMERI!

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Ja sam prije otvorio jednu sličnu temu, tamo sam napisao sve šta mislim o tome i ne namjeravam to ponavljat.

  23. #53
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    moj bratic,igra soul reaver2 a ne zna ko je raziel,jedan frend,igra wow ne cita opise questova,idioti
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  24. #54
    Member Plants Vs Zombies gray fox1415's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Outer Heaven
    Postova
    54
    Najgore je kad nekog pitas jel igro neku igru i on kaze da , da mu je predobra i ti sad pitas za neki dio price a ovaj kaze da on to igra radi pucačine i ubijanja!!!

  25. #55
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    da ima takvih debila i to nisu gameri znam ja jedoga naj igre su mu San Andreas i hmm...bilo sta drugo di mos trcat i pucat a da je zabavno
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  26. #56
    Nema gore od takvih "gamera" ako ih se može tako nazvat.

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: "Gameri" bez mozga

    Ma zapravo me baš briga za njih, neka svatko uživa na svoj način, ako oni igraju tek tak neka im bude.

  28. #58
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: "Gameri" bez mozga

    Ja mislim da je idiotizam govorit da je neka igra smeće a nisi se uopće potrudio užvit se u nju.
    To je kao da pogledate neko filmsko remek- djelo, neki bezvremenski klasik, i ne obraćate pažnju na radnju nego gledate samo puške/aute/guzice/sise i onda kasnije govorite da je film teško smeće jer ste vidjeli samo 2 puške/auta/guzice/sise.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  29. #59
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    70

    Re: "Gameri" bez mozga

    Moj buraz je takav kada je riječ o igrama, ali ne vidim ništa lošega u tome, jednostavno je takav tip gamera. Zato i igra samo unreal tournament.

  30. #60

    Re: "Gameri" bez mozga

    Mene najviše od tih igrača živciraju ženske. Ko da sve zajedno imaju neku kolektivnu svijest i cilj im je izjebat te u mozak. Niš im ne bi dao da igraju, ništa. Potpuno pogrešno shvaćanje igara i onog što je bitno u igri. Imaš nekog zakon lika u igri koju pruža neke interesantne opcije, ona dođe i kaže da je debilan i da namjerno neće ništa s njim imati jer ima rinčicu. Gledaš u Chrono Crossu kako su jebeno spojili teoriju evolucije s pričom igre, ona gleda kak su fora napravili da lebdi kugla. Ti se staneš u Oblivionu da pogledaš kak lijepo izgleda okoliš u kojem košute trče, a trava se lagano na vjetru njiše dok music_8 (Ona mistična pjesma sa ženskim zborom) pjeva, ona te jebe da nastaviš i napadneš medvjeda kojeg je vidjela na proplanku. Igra se Deus Ex, bog batina igra-film, a njoj ne paše ciljnik. (I ne pričam o jednoj ženski).

    ?!?

    A kaj se tiče ekipe koja ne želi razmišljati o igri, kako ih ja zovem, n-gen igrači, to više ne želim živaca trošiti.

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30
  2. "Gameri"
    By K4ciga in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 20-03-2008, 14:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •