Stranica 1 od 9 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 266

Tema: "Gameri" bez mozga

  1. #1
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    "Gameri" bez mozga

    Eto, sjetih se nečeg što me užasno živcira, pa da vidim koliko se slažemo. Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru? Npr ljudi kojima uopće nije bitna priča, setting, ciljevi i to, glavno da "se puca". Ili ljudi koji preskaču sve dialoge jer ne razumiju engleski ili im se jednostavno ne da uživjet u priču. Ukratko, živciraju li vas ljudi kojima je serious sam (bez uvrede inteligentnim gamerima koji vole ss jer i meni je dobar za opuštanje) vrhunac gaminga upravo zbog "nišani i raspali" principa?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ovo se odnosi na desetogodišnju dječurliju, jel tako?
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  3. #3
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Vjeruj mi, ne samo na njih.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    itekako mi idu na živce. nisu igre za svakog, ja imam poznanika koji jednostavno ne želi razmišljat (a baš i nema čim), npr. ja gledam kak on igra jednu igru, on uđe u prostoriju s ulazom i izlazom (dakle dvoja vrata, jedna kroz koja je došo i kroz koja treba proć), prostorija je prazna recimo i nema ništ za pokupit ništ ne treba napravit nema ni na čemu, i onda on pita a kud sad.

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Normalno da mi to smeta, ima takvih par izgubljenih slučajeva i ovdje na forumu.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353
    ja nemogu igrat igru bez dobre priče, jednostavno mi je to retardno, zato je mojim frendovima far cry zakon, dok meni ide na zivce
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru?
    Ne.
    there is no god to punish us

  8. #8
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

    Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.

  9. #9
    Spadam li ja u te gamere bez mozga kad prelazeći DMC preskačem animacije misija budući da sam ih odigrao već n puta zaredom?

    Ali ajde ozbiljno. Mislim, ja nemam problem s tim kako netko igra dok on ne pokušava to prenijeti na mene. I da, vidio sam svoj broj likova koje ništa ne zanima osim to da oni nešto kontroliraju na ekranu... pomogućnosti popraćeno efektima pogodnima za uzrokovanje epilepsije i likovima koji nose sve ukupno 10 cm odjeće, i to na krivim mjestima (ovim prvenstveno mislim na one koji nisu mogli shvatiti MGS zato jer su preskakali sve cutscene... da, znate tko ste).

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Pokazivati svoje intelektualne sposobnosti igrajući pametne igre i mrzeći "glupe" igre, ne znači biti pametan već ispasti idiot dokazujući drugima da si pametan.

    Ne živciraju me ljudi koji igraju igru da se zabave a ne žele razmišljet o njoj. Zapravo, imam jednog prijatelja koji točno odgovara tom stereotipu.

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Ali mrzim kad mi frend ide preskakat animacije u igri
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    pa ima igra u kojima volim uvijek poslusat pricu, zamislit se,pustit koju suzu ili tako nesto,ali za neke igre nema smisla pamtit pricu,te su igre tu samo da se ispucas i relaksiras *khm* serious sam *khm*

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: "Gameri" bez mozga

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Eto, sjetih se nečeg što me užasno živcira, pa da vidim koliko se slažemo. Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru? Npr ljudi kojima uopće nije bitna priča, setting, ciljevi i to, glavno da "se puca". Ili ljudi koji preskaču sve dialoge jer ne razumiju engleski ili im se jednostavno ne da uživjet u priču. Ukratko, živciraju li vas ljudi kojima je serious sam (bez uvrede inteligentnim gamerima koji vole ss jer i meni je dobar za opuštanje) vrhunac gaminga upravo zbog "nišani i raspali" principa?
    nije me briga, ak preskacu nek preskacu, niko nebu umro
    makar osobno preskacem animacije u hacknslash rpgovima, prica se u skuzi u 43 sekunde, tak da nema potrebe...
    animacije gledam samo tam di igra ima super pricu dakle baldurs gate, planescape torment, warcraft 3 itd.
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    = Citat = Izvorno postao DrunkyDuck
    Idu li i vama na živce ljudi koji igraju igre tek toliko da nešto rade, tj ljudi koji se uopće ne trude shvatiti igru?
    Ne.
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  15. #15
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    Pokazivati svoje intelektualne sposobnosti igrajući pametne igre i mrzeći "glupe" igre, ne znači biti pametan već ispasti idiot dokazujući drugima da si pametan.

    Ne živciraju me ljudi koji igraju igru da se zabave a ne žele razmišljet o njoj. Zapravo, imam jednog prijatelja koji točno odgovara tom stereotipu.
    Gle zorg, nikome ja ništa ne dokazujem, niti tvrdim da sam "pametniji" od nekog apstraktnog pojedinca, samo želim reći da mi na živce idu takvi ljudi kojima je svejedno kaj igraju.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Koliko onda tek mrzis ljude koji neSigraju? :D
    there is no god to punish us

  17. #17
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

    Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.
    Čitaš mi misli Nevene ^^

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

    Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.
    Ne Nevene, igre postoje da bi kupovali nove komponente, svađali se među konzolašima da su naše igre ljepše, i općenito pljuvali svakog tko kaže igrica, mada smo ih i sami tako zvali od kad znamo za sebe, i sve dokle medij nije odredio drugi naziv.

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Iskreno puca mi kur** da li ce netko preskakati animaciju ili nece...ja znam da ja necu....al iskreno divim se ljudima koji dignu pracenje price na novi nivo, npr. necu nikada zaboraviti kolegu koji je u MoH za PS1 citao one nevazne dokumente <_<...mislim ok da igra ima pricu al ono WW2 igra nema bas nekakve price...

  20. #20
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083
    ne idu mi na živce jer ne vidim kaj je loše ak se neko jednostavno hoće ispucati, malo odagnati stres itd., neda mu se razmišljati, upali gta ili kaj ja znam i raspali po svemu živom par minuta i bok...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  21. #21
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao Outmind
    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    Pokazivati svoje intelektualne sposobnosti igrajući pametne igre i mrzeći "glupe" igre, ne znači biti pametan već ispasti idiot dokazujući drugima da si pametan.

    Ne živciraju me ljudi koji igraju igru da se zabave a ne žele razmišljet o njoj. Zapravo, imam jednog prijatelja koji točno odgovara tom stereotipu.
    Gle zorg, nikome ja ništa ne dokazujem, niti tvrdim da sam "pametniji" od nekog apstraktnog pojedinca, samo želim reći da mi na živce idu takvi ljudi kojima je svejedno kaj igraju.
    pa kaj te onda boli krc

    daj se bavi drugim stvarima i otvaraj zanimljivije teme kao što si nekad znao, a ne ovak glupe ko krc.

    Sad tebe odjedanput smetaju ljudi koji igraju igre drukčije od tebe i sad se moraš ispucat, vauuu.
    Daj nas poštedi i izmisli nešto bolje jer igre i služe zabavi, ne zato da bude obavezna samo za one koji se totalno žele upustiti u njih i pogledati sve animacije i kaj ja znam..

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

    Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.

    Potpis

  23. #23
    lol kad sam pročitao "Gameri bez mozga" očekivao sam neku smiješnu temu koja će malo sprdati neke gamere, kad ono glupost

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Mjutant
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Ja igram da se zabavim i ponekad mi se igraju igre za koje nisu potrebni sati i sati da bi se ufurali u priču ili shvatili kako uopće igrati tako da mogu shvatiti takve ljude.

    Vi ljudi kao da zaboravljate da su igre tu da nas zabave.

    Potpis
    ne samo da zabave, iz njih se može dosta toga i naučiti, prvenstveno strani jezik. naravno nećeš naučit ništa iz npr. nfs-a, ali iz neke bolje avanture ili prave simulacije može se naučiti.
    animacije i priča su mi sastavni dio igre i važan kriterij pri ocjenjivanju igre, zato ne, ne mogu shvatit i ne volim ljude koji prekidaju animacije, a onda pitaju zašto je to tako, kakva je to glupa igra?

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Wolf 3D
    Postova
    2.034
    = Citat = Izvorno postao Snake
    animacije i priča su mi sastavni dio igre i važan kriterij pri ocjenjivanju igre, zato ne, ne mogu shvatit i ne volim ljude koji prekidaju animacije, a onda pitaju zašto je to tako, kakva je to glupa igra?
    Slažem se u potpunosti. Iz tog (i "crysis je zakon, ima dobru grafiku") razloga me živcira 70% "gamera" koje znam irl.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    divim se ljudima koji dignu pracenje price na novi nivo, npr. necu nikada zaboraviti kolegu koji je u MoH za PS1 citao one nevazne dokumente
    SI ja isto svaki dokument pročitam, what's the problem?
    Bow down before the one you serve, you're going to get what you deserve.

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Osobno se ne opterećujem sa drugima oko toga. Iskreno, ako su se programeri potrudili napraraviti pravu stvar tj. pravu priču koja može biti konkurencija Hollywood-u onda u igri gledam svaki milimetar teksture ili animacije, ali ako je igra tipa Painkilller, Serious Sam ili Will Rock onda mi je samo u glavi da sve uništim što mi se nađe na putu

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    = Citat = Izvorno postao dpeica
    Osobno se ne opterećujem sa drugima oko toga. Iskreno, ako su se programeri potrudili napraraviti pravu stvar tj. pravu priču koja može biti konkurencija Hollywood-u onda u igri gledam svaki milimetar teksture ili animacije, ali ako je igra tipa Painkilller, Serious Sam ili Will Rock onda mi je samo u glavi da sve uništim što mi se nađe na putu
    potpis
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  28. #28
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    znaci ja bi u cs 1.6 trebao pratit pricu , a nemogu zato sta je nema
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  29. #29
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    mislim da su gameri bez mozga oni koji se dive igrama poput. Hellgate London i Diablo II.
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    = Citat = Izvorno postao bigbara
    mislim da su gameri bez mozga oni koji se dive igrama poput. Hellgate London i Diablo II.


    necu nis rec
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30
  2. "Gameri"
    By K4ciga in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 20-03-2008, 14:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •