Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 87

Tema: Vaš prvi dan!

  1. #1
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    26

    Vaš prvi dan!

    Kako je izgledao vaš prvi dan u WoW-u? Ja se sjećam,gledao koga ću napraviti,i napravio sam dwarf warriora,mislim da sam ga nazvao Zwône ^^.
    Naravno,nisam znao što da radim,sjećam se da sam jednom došao u IF i vidio gnoma na mountu,pitao sam ga gdje je nabavio tog ludog peta =).Većinu vremena sam ubijao divlje svinje po Dun Moroghu,nisam obavljao questove,katastrofa .
    Vi?

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    prvo dobor došao natrag K4ciga, upc KAciga

    nego ja i petlare smo zajedno zarolali, gledao sam koga da uzemem, pa reko orc shamana, ušao u igru, gledam okolo niš nekužim, ni kako se chata, niš, pa sam vidio tam nekog orc warriora lvl 4 kak ubija divlje veprove... to je bio
    petlare.. pa mi je reko neš da ga je neko već pozvao u parti al ga je on odjebo

    nesjećam se baš al znam da nisam obavio neke questove u toj startnoj zoni koje sam trebao pa sam se bedirao , al et polako do barrensa kao noob i bez totema do lvl 15
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  3. #3
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    Napravio sam troll huntera i bio oduševljen detaljnošću i šarenilom. No nekak sam brzo odustao od huntera i prešao na dwarf pally-a i orc warriora. Onda su mi i oni dosadili pa sam igrao sa svim klasama po malo, uglavnom sa shamanom kojeg sam jedinog dopeljao do 70.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    _Napravio magea, rokao questove i pitao ekipu za pomoc kad mi je trebala. Ugl igra mi nije sjela pa je nisma igrao vise od mjesec dana
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  5. #5
    Member Plants Vs Zombies dj.on's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    St-Brda
    Postova
    81
    undead female rogue sanda skullcrusher prije toga nisan ima pojma questove one prve pa san razne likove provava da bi naucia questove i opcenito o igri al tesko al eto malo po malo i naucih sve vise i vise
    Reroll: Orc Shaman Mcshammer
    Main: Undead Rogue Xea

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ja i frend skupa poćeli igrati, vidjeli nekog lika s vatrenim mačem kojem smo se klanjali i samo smo ubijali živine. to su bili dwarfovi, a drugi dan smo napravili Nelfove....i započeli svoju duuuugu igru

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    hm znam da sam uso u igru oko 2 ujutro lol ^^ posto mi se tad skinuo patch i igro cijelu noc ^^ napravio sam tauren drooda posto sam sa 2 frenda poceo oni su bili shamy i hunt ostalo mi je u sjecanju da su odma ally napali mulgore rofl a ja normlano medu njima i jedan hit dead ^^
    maca na forumu

  8. #8
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530
    napravio warra. ljepo ušo igro cca 2 h izašo i odjednom neki error uvatila odma bedara al rijesio sam to za nekih 1 h i opet uso u igru

  9. #9
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    ja se sijecam da sam skida oni patch od 160mb, poluda sam, i kad sam ga skinia oko 7h navecer, usao sam u igru, poceo sam zajedno s rodijakom (dj.onom), on je vec nesto bio znao, pa sam njega pita za sve, a igra sam nekih po ure i otisa offline, to mi je bio prvi lik, UD Mage Zicco se zvao, i od tad pa sve do danas igram UD Magove samo, promjenia sam 3...

    Tada mi je ovo bila samo jos jedna igra, jer prakticki nisam imao pojma o WoW-u, srecom je rodijak bio tu pa sam uzmao cak questove i trenira se ponekad
    Well, as long as it's interesting.

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Nemam pojma brijem oko 4 popodne imo sam problema s registracijom jer baš kad sam ja išo radit acc bilo je onih problema sa njihovim serverima jer je prviše ljudi pocelo igrat i nne sjecam se kojeg sam lika prvog napravio i kaj sam radio lol samo znam da sam ih odtsa pregledao i dolucio se za tamnu stranu(warlock)
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    Prvo bio ally mage (sexy gnome) sada razvaljujem i sa UD lockom...

    btw. jel vec poceo onaj grupni re-roll?

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    izgleda da je istinita ona : Only noobs and rogues pick a lock ...

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao RaptOR?
    Prvo bio ally mage (sexy gnome) sada razvaljujem i sa UD lockom...

    btw. jel vec poceo onaj grupni re-roll?
    ne nije ... Beaster je dobio pare al jos nije kupio bon ceka se ...

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    na kom serveru ce bit?

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    jos cemo glasat i ovo je debeli off topic

    evo da nebude :

    ja sam isto s frendom poco s lockom (obadvojica) , stalno sam wispo nekog tipa kad god mi je trebalo za neki Q dok me tip nije uputio na http://www.thottbot.com..
    odma prvi dan sam uso u specijalce i bio jako ponosan jer je izaso clanak o Specijalcima u Pcplayu i grupna slika na kojoj nisam bio

  16. #16
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Booty Bay
    Postova
    346
    kk

  17. #17
    Senior Member Lock'n'Load Kasho's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Spavaca soba...
    Postova
    154
    = Citat = Izvorno postao RaptOR?
    kk
    opet spamas

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    moj 1. dan je prosao tako da sam lvl-ao do nekog 10 lvl-a sa anded rougom i 1. put dosao u ander siti i izgubio se nisam moao nac izlaz barem 30 min sam trazio izalaz bio mi bed nekog pitat sve dok mi nije puo film i otisao do nekog tipa lvl 6-7 ako se ne varam i pitam ja njega di je izlaz a on meni : i dont know, lets ask someone else.... a ja ko letva ostao i kazem sam sebi di sam ja dosao u picu materinu... 2 min poslj nas izveo van neki prist lvl-70 i prica on nam da ni on nije znao za izlaz 1 dan kad je igrao

    1. dan mi je bio najgori
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  19. #19
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    napravio sam paladina naravno lol, dwarfa lol, i onak igram i dojdem do cca 10-tog lvl-a, i onak zašteka(tad nisam znao da je lag) i naravno DC, počeo pizdit ,"koji klinac,pa ovo je Blizz,kakav je ovo server, ko će sad opet 10 lvl-a nabijat,aaaaa" a o ono 10 lvl-a upočetku se činilo ko neznam kaj, bez frendova, svi kvestovi čudni nasprem private servera, onda sam napravio huntera, bilo mi dosadno sa njim igrat, i prešao na Ragnaros sa rogom di i danas "živim"

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Izlaz iz UC-a, nekad nerjesiva zagonetka, uvik sam zva rodijaka kad sam izlazia , e i kad sam izlazia iz igre prvi put pita sam rodijaka kako se sejva...i was a noob, i osta sam al nije to predmet rasprave
    Well, as long as it's interesting.

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    uff kad je to bilo...

    uglavnom prvi char mi je troll shaman, jos me gledo frend a ja bio zbunjen, jos se sjecam kako sam bio ocaran durotarom i baco lighting bolt na one svinje...al mi je shammy dosadio i preso sam na human maga...
    takodje bio ocaran al ono, prejebeno bilo, uzimo sam questove al do 15. lvla nisam kupovo skillove i nisam bio upoznat da 100c tvori 1 s i 100s 1g...

    ej ljudi ajmo malo prestat sa tim nostalgicnim temama, jos cete ma natjerat da wow igram
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  22. #22
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Osijek,Hrvatska
    Postova
    100
    Moj prvi dan je bio prije...pa negdje 3 godine...
    sjecam se da sam ubijao neke svinje i onda je dosao moj stariji brat,koji je tada bio u najjacoj guildi na serveru u full judgementu i klao svinje samnom
    Server:Ragnaros.
    Guildominion.

  23. #23
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Svinjoguz
    uff kad je to bilo...

    uglavnom prvi char mi je troll shaman, jos me gledo frend a ja bio zbunjen, jos se sjecam kako sam bio ocaran durotarom i baco lighting bolt na one svinje...al mi je shammy dosadio i preso sam na human maga...
    takodje bio ocaran al ono, prejebeno bilo, uzimo sam questove al do 15. lvla nisam kupovo skillove i nisam bio upoznat da 100c tvori 1 s i 100s 1g...

    ej ljudi ajmo malo prestat sa tim nostalgicnim temama, jos cete ma natjerat da wow igram
    Sbit ce uskoro svinji novi prvi dan nadam se
    vrati nam se
    Well, as long as it's interesting.

  24. #24
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630
    Vecinom sam znao kako igra ide i to.Gledao sam prijatelja kako igra...i to vise od 20 puta

    Ali ono RFK i RFC nisam mogao skuziti,kao i premade pa onda da se samo kod parnih lvl-a dobivaju skillovi...



  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Meni wow isto nije bio jasan prvih mjesec dana igranja.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  26. #26
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    lol vidim da vas je dosta imalo problema sa tim parama pa to je jebeno logicno rofl^^
    maca na forumu

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    lol vidim da vas je dosta imalo problema sa tim parama pa to je jebeno logicno rofl^^
    ja nisam =)
    do 20 lvl-a sam imao nekih 15-20g
    a da skuzio za AH nebi imao ni 2-3g
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Sjecam se, gledali smo onu epizodu south parka kada igraju wow. E to nas sve napalilo na wow.. onda smo počeli na privatnom nešto sitno, al ono to su bili bagovii.. Sjecam se da sam uzeo human warriora, i nervirao se što mogu nositi samo mač i štit. ^^
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  29. #29
    Senior Member Lock'n'Load bigbara's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Cyrodil
    Postova
    194
    ja sjećam kad sam zaigrao prvi put wow. počeo sam kao tauren shaman. koje je to bilo iskustvo kad sam ubia prvu beštiju. fala isusu nisam imao pojma šta je raid ili kamoli talenti. nisam znao ništa ali to me nije spričilo u igranju. ja sam bio oduševljen i zapanjen dolazio sam u igraonicu svaki dan po 2 sata. ali sam se digao do 17 i prestao igrat.
    ASUS MSN4-SLI, nForce4 SLI, AMD ATHLON 64 x2 5600+, 3x DDR2 1GB 800 MHz, GeForce 8800 GTS 640Mb, WDC 250 GB, ANTEC TP TRIO 650W, Samsung SyncMaster 206BW.
    MORROWIND I OBLIVION SU ZAKON!!!!!!!!

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    Moj prvi dan bio je jucer..hhh.Smisljao san ime pristojno za wow i stavio:dedaron cinilo se ok i stavi troll shamana,i sad san na 10 lvl i rijesavam questove xD
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

Slične teme

  1. Vaš WoW UI!
    By Spectre in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 440
    Posljednji post: 07-08-2010, 17:08
  2. Vaš laptop?
    By Niko Bellic in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 04-07-2009, 08:18
  3. Vaš prvi post na PCP forumu!
    By iznogud1515 in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 21-08-2008, 18:55
  4. Vaš prvi topick?
    By Outmind in forum Alt-F4
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 07-08-2007, 14:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •