Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: kaj si si mogel kupiti...

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    kaj si si mogel kupiti...

    da nisi ulagal pare u wow?
    da vidimo...
    wowo 180kn
    tbc 300kn
    5 bonova-1050kn...
    total:1530kn...za te pare sam si mogel kupit D&D Ultimate compilation za 500kn koji ukljucuje desetak najboljih rpg naslova...
    ili bih s tim parama danas imo komp sa core 2 procesorom...
    il bih si platil kurvu...
    promislite, sto ste mogli kupiti da niste placali wow, promislite...
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    čemu ovo vajnanje

    igram wow što to želim i što volim, nisam zažalio niti ću zažalit

    BETON
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    WoW,ako ne WoW onda kurva :)

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    WoW,ako ne WoW onda kurva
    jeftnije pozvat curu na piće
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  5. #5
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Somewhere over the Rainbow
    Postova
    41
    WoW= 350 kn (onda kad sam ja kupovao)
    +TBC= 300 kn
    +18x Prepaidova= 3600kn


    4250 kn . Ne znam sta bih kupio, niti mi je zao sto sam igrao WoW sto se tice financijskog pitanja, samo mi zao sto nisam malo vise skolu prakticirao.

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Ja sam isto spisko para i para na wow.mogo sam si kupit milijardu litara cuge
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  7. #7
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    da nisam WoW počeo onda bi sigurno u neku komponentu ili novi komp

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Joj, sto mrzim kada wajnate zato jel ste igrali.. igrali ste i gotovo, nema se šta tu pravit pametan joj šta sam si mogao kupit joj.. sami ste si krivi ako smatrate da se loše investirali novac. amen. -.-' wajneri
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  9. #9
    ma to je nista, daj samo izracunaj da si mogo zaradit amo rec 10kn na sat, umjesto da igras sat vremena wow... ali eto jebiga nezalim sto sam ga igro
    Otvor zeno kapiju, mani se ocenasa, evo mene i mojih hordasa.

  10. #10
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ajme koja debilna tema, ovo od svinjka nisam ocekiva, da nisam igra wow, da ti nisi igra wow potrosia bi pare na nesto drugo, vjeruj mi da nisam igra danas bi ima isto para kao i sad kad igram, samo umjesto na wow te bi pare otisle na neka druga sranja.

    Ovo je ono ko da ne pusis ili nepijes koliko bi ima novaca, ma bi kurac, lova uvijek nestaje, sada na sto je potrosis to je druga stvar, al nemos racunat da sam ovo a ne ono mozda bi danas to...Da nisam igra WoW sad nebi pisa ovi post, nikad nebi upozna ljude koje sam upozna kroz wow, a sav taj novac bi otisa i nebi nikad ni zna da sam ga imao, nije mi za sto igram wow.
    Well, as long as it's interesting.

  11. #11
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Ajme koja debilna tema, ovo od svinjka nisam ocekiva, da nisam igra wow, da ti nisi igra wow potrosia bi pare na nesto drugo, vjeruj mi da nisam igra danas bi ima isto para kao i sad kad igram, samo umjesto na wow te bi pare otisle na neka druga sranja.

    Ovo je ono ko da ne pusis ili nepijes koliko bi ima novaca, ma bi *****, lova uvijek nestaje, sada na sto je potrosis to je druga stvar, al nemos racunat da sam ovo a ne ono mozda bi danas to...Da nisam igra WoW sad nebi pisa ovi post, nikad nebi upozna ljude koje sam upozna kroz wow, a sav taj novac bi otisa i nebi nikad ni zna da sam ga imao, nije mi za sto igram wow.
    ev, potpisS
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  12. #12
    Member Plants Vs Zombies dj.on's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    St-Brda
    Postova
    81
    pusim cigare 4 godine svaki dan minimalno kutija duvana 15 kn x 4x 365= 21 900 kn uuuuuuuu moga san sta god san tia sa 3 soma eura lol ka sta igran wow jer mi se igra wow placan ono sta ocu, nista na silu
    Reroll: Orc Shaman Mcshammer
    Main: Undead Rogue Xea

  13. #13

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Btw. Svinjoguz ti si prodo acc jelda?

  15. #15

    hmm

    hmm, nije mi zao bilo koje kune spiskane u WOW da nisam to placao vjerovatno bi se samo vise puta vratio u 6 ujutro doma i potrosio bi puno vise... meni je cak wow pomogao od mog burnog zivota.
    I play , i pay , i enjoy!!!

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ko kaže da sam potrošio?

  17. #17
    nekuzim vas zasto ovo... ako lik ima vremena igrat WoW i ako ima para da ih nema gdje pametnije ulozit naravno da ce onda igrat WoW...
    WoW je sranje od igra, i to je za ljude koji nemaju socijalan život.... Ako oženjene covjek želi izgubit sve šta ima samo nek upali WoW.exe ...

    A što se tiće irača koji to igraju to je njihov izbor i ljudi okolo im nemaju šta srat....
    http://www.d-server.biz - Voice Servers, Game Servers, Web Hosting

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    nije istina,ono ako si normalan i znaš si ograničit vrijemme igranja wow će ti biti igra kao cod i te...casual

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    = Citat = Izvorno postao Invulnerable
    nekuzim vas zasto ovo... ako lik ima vremena igrat WoW i ako ima para da ih nema gdje pametnije ulozit naravno da ce onda igrat WoW...
    WoW je sranje od igra, i to je za ljude koji nemaju socijalan život.... Ako oženjene covjek želi izgubit sve šta ima samo nek upali WoW.exe ...

    A što se tiće irača koji to igraju to je njihov izbor i ljudi okolo im nemaju šta srat....
    Sna ovake je postove najbolje ne odogovorit, ili lik nije nikad igra wow ili su ga zgankali na 13lvl pa je odlucia da je igra sranje
    Well, as long as it's interesting.

  20. #20
    Senior Member Lock'n'Load Kasho's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Spavaca soba...
    Postova
    154
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao Invulnerable
    nekuzim vas zasto ovo... ako lik ima vremena igrat WoW i ako ima para da ih nema gdje pametnije ulozit naravno da ce onda igrat WoW...
    WoW je sranje od igra, i to je za ljude koji nemaju socijalan život.... Ako oženjene covjek želi izgubit sve šta ima samo nek upali WoW.exe ...

    A što se tiće irača koji to igraju to je njihov izbor i ljudi okolo im nemaju šta srat....
    Sna ovake je postove najbolje ne odogovorit, ili lik nije nikad igra wow ili su ga zgankali na 13lvl pa je odlucia da je igra sranje
    onda je propustio barrens chat...ccc

  21. #21
    lol 37 sam...
    nije istina,ono ako si normalan i znaš si ograničit vrijemme igranja wow će ti biti igra kao cod i te...casual
    pa istina, ali ovdje se priča o tome kako ljudi igraju wow i mogu kupiti puno drugih stvari umjesto igre i bonova...
    mislim igra valja, ali šta koji kurac imamo branit ljudima da igraju wow ako nemaju na šta drugo pamtentije ulagat pare... ko ima i voli nek izvoli...
    nema se šta drugo raspravljat...
    http://www.d-server.biz - Voice Servers, Game Servers, Web Hosting

  22. #22
    Guest
    Igranje 10 sati de_dust 2 ili iceworlda se može okarakterizirati isto gubljenje vremena. Pa i 10 sati wow-a, ili 10 sati blejanja u TV, ili 8 satni radni dan. 1008 kn za prokletu stanarinu ovaj mjesec, to je tek bacanje para, i sto sam mogao s tim napraviti. Ili 2-3 sata majnanja da si mogu kupiti bon za eve. Sve je relativno moj Alberte

Slične teme

  1. Di ovo kupiti?
    By Niko Bellic in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 22-11-2013, 17:31
  2. DnD stvari za kupiti
    By DarkEternal in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 14-09-2010, 16:44
  3. kupiti ili ne kupiti
    By Razzarach in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-01-2009, 13:04
  4. Gdje kupiti
    By Lord Jambrek in forum Gaming općenito
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 22-01-2007, 10:02

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •