Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 56 od 56

Tema: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Da server sa stealaonm skriptom

    Neg mozda danas dignem SA, pa dodem na server
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  2. #32
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    Mogu na pm dobit ip i sve to ja si nabavljan SA (osam mi ih je pokvareno) pa se pridruzujen skupa sa cikom streetom xD
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  3. #33
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    10
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Da server sa stealaonm skriptom

    Neg mozda danas dignem SA, pa dodem na server

    Da samo kvaliteta tog Balcan Stories se vidi po tome sto je vec propao i sto nema nikako igraca na njemu nekad bude jedan igrac a na http://www.croherzegovina.orgSbude po 80 igraca vikendom a i croherzegovina je Prvi Hrvatski server btw. mnogi su poslije pokusavali otvoriti razne servere na hrvatskom jeziku ali su svi propali a croherzegovina je jedina ostala i to radi odlicno punom parom...

  4. #34
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974
    = Citat = Izvorno postao leonardo
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Da server sa stealaonm skriptom

    Neg mozda danas dignem SA, pa dodem na server

    Da samo kvaliteta tog Balcan Stories se vidi po tome sto je vec propao i sto nema nikako igraca na njemu nekad bude jedan igrac a na http://www.croherzegovina.orgSbude po 80 igraca vikendom a i croherzegovina je Prvi Hrvatski server btw. mnogi su poslije pokusavali otvoriti razne servere na hrvatskom jeziku ali su svi propali a croherzegovina je jedina ostala i to radi odlicno punom parom...
    oces li mi molim ge dati ip od tog servera na pm?
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Pa cek jesma ja negdje rekao da ne valja ?

    Kazem da je skripta nije njihova , nego Godfather, to automatski znaci igrace na serveru

    Inace GG za Herzegovinu dobro se drze
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  6. #36
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Evo nekakav mali update. Server se otvara u nedjelju...stranice web je ostala ista:

    http://www.balcan-stories.com

    Server je poceo raditi negdje oko 1 mjeseca i onda se shvatilo da zapravi ima previse bugova i da se nije sve stiglo izorganizirati. Na serveru se radilo dakle od zatvaranja istog. Oko 5 mjeseci rada. Tako da ne morate ni sumnjati u kvalitetu. Sve vas dakle pozivam,da se pridruzite BS-u u nedjelju na dan otvaranja,vjerujte mi,bit ce senzacija. Novosti o serveru ce se primati do nedjelje na mail korisnicima foruma. No ja cu kopirat mailove i ovdje slati tek tolko da vidite cega ce biti i eventualno kad se otvara.



    Pridruzite se BS-u u otvaranju najbolje i najdetaljnijeg,ujedno i najkvalitetnijeg RPG server ikad!!!

    I dodajte server,IP je: 87.230.89.175:8047
    Ovaj mali crveni ključić se miče u nedjelju,budite medu prvima koji ce uskociti u BS svijet.

    Evo malo info-a da se zagrijete:

    * Vlasništvo Vozila - Vecinu vozila na serveru potrebno je kupiti kako bi se mogli voziti (izuzev bicikli), igrac moze maximalno posjedovati 5 vozila, koje moze parkirati, zakljucati i sl,..

    * Vozila - Vozila imaju svoja imena bas kao u real lifeu, nemaju izmisljena imena (deafult igre) nego npr. Ford Mustang Mach 1,...

    * Realisticna Ekonomija - Nema vise Paydayeva kao u GF modu po 50 000 $, sto je i dobro jer nam pruza vise realisticnosti, i ljudi ce morati raditi kako bi zaradili novac,...

    * Kuce & Tvrtke - Mnoge lokacije Tvrtki i Kuca su promijenjene i dodano je mnogo njih, i igrac je u mogucnosti osnovati sam svoj "Obrt", al o tom vise u za to predvidenom boardu,..

    * Poslovi - Dodana su dva nova posla Sitni Lopov i Osiguravatelj, a stari poslovi su poboljsani, tako npr ako ste vozac Autobusa Mode vam postavlja Checkpointe prema stanici,...

    Sutra jos nekih novosti

  7. #37
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    15

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Danas otvaranje!

    A dok razmisljate cega ce jos biti,evo nekih novosti:

    * Bande & Organizacije - Mnoge organizacije su dodane i prepravljene, tako npr sad dozvolu za oruzje daje Policija, ukupno ima 7 bandi dostupno u igri, i fascinantnih 10 organizacija,...
    * Dozvole- Vozcake dozvole sad zahtjevaju od igraca da polozi ili pismeni ili prakticni ispit,...
    * Aerodromi - Na Aerodrome su dodana "Automatska Vrata" koja se otvaraju samo onima koji su polozili Vozacki za Pilote, bas kao u Single Playeru,...
    * Oruzje & Novci - U slucaju da vas netko ubije ispast ce vam Trenutni novci i Oruzja iz džepa i igraci koji su u blizini mogu ih pokupiti stoga se cuvajte,...
    * Spavanje - Da dobro ste culi morate spavati kako bi odrzali zdravlje, u slucaju ako to ne cinite onesvjestit cete se i respawnati kod Bolnice, mozete spavati u svojoj kuci il ako nemate kucu u Jefferson Hotelu,...
    * Smrt - Ako umrete ili ste ubijeni Respawnat cete se kod najblize bolnice i kod nje cete se morati zadrzati 2 min kako bi vam se zdravlje potpuno oporavilo,...
    * Alcatraz - Nas zatvor, napravljen ekskluzivno za nas Mode, slike ce biti objavljene u Boardu predvidenom za to,...
    * Borba do Smrti - Kao sto znate bit ce odrzane Borbe u Ringu do smrti, za nize levele Boraca odrzat ce se u LS Gymu, a za one koji se iskazu u posebno napravljenoj Areni,...
    * Mehanicari - Mehanicari sad mogu popravljati vozila (vanjski izgled) ne samo Health i mogu svojim vozilom za vucu odvuci vozila do svoje radionice,...
    * Hrana & Jedenje - Kao sto znate kako bi prezivili morate jesti, iako su Burgeri jos otvoreni, u njima su namjestene nase cijene,...
    * Pay n Spray - Pay n Spray je zatvoren kako bi do izrazaja dosli mehanicari, koji imaju ucinak bas kao i Pay n Spray,...
    * Vojna baza - Vojnu bazu cuvaju protuzracne rakete (kao i ALcatraz) zato budite na oprezu,...
    * Wanted Level - U slucaju da ste trazeni prikazat ce vam se zvjezdice u gornjem desnom kutu, bas kao u Single Playeru,...
    * Drive In - Dodali smo Drive In (primjer McDonalds Drive-In) kako bi se olaksalo kupovanje hrane i sprijecila krada Tuniranih vozila i sl,...
    * MapIkone - Dodali smo ikone na Mapi (kao SP) kako bi vam olaksali snalazenje u gradu,..
    * Anti-Cheat - Ovoga puta napredni Anti Cheat bana sve igrace s "Zabranjenim oruzjima" i sa Money Hackom i sprema u MySQL tablicu kako bi to detaljnije istrazili,...
    * Komande - Dodano je mnogo mnogo komandi, al detaljnije cete vidjeti u igri sa /help komandom,...

    Točno vrijeme otvaranja objavit cu tu jos danas.

  8. #38
    Guest

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Stranica i forum su za 5...glazba nešto fenomenalno...u biti savršeno...sad ču nabaviti igru pošto sam je posudio kolegi...pa dolazim na server...

    Bravo dečki.

  9. #39

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Ma sve je super, stvarno svaka cast deckima koji su to napravili... Odlican je server

  10. #40
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    10

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Sve super, sve 5 jedino sto ne radi...

  11. #41

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    = Citat = Izvorno postao leonardo
    Sve super, sve 5 jedino sto ne radi...
    heh, istina... Delux firma od koje iznajmljuju mjesto za server je hakan... Pa se samo ceka da oni to srede, jer ni jedan server njihov ne radi

  12. #42

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    BALCAN STORIES RADI!!!

    IP SERVERA:87.230.89.175:8047

    SITE: http://balcan-stories.com/

    Hoster je rijesio sve probleme

  13. #43

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Jucer sam bio na serveru i bilo je LOOODDDDNNNIIICCCAAA!!! predobro... Prvo je bio DM turnir, ali masovni, nas se 20 skupilo i ubijali samo se, ko zadnji pobjednik, admini su nadzirali da nebude chitera i sve je super proslo, nazalost nisam pobjedio

    Poslije toga je bio Dm turnir 1 na 1, bilo je 16igraca i na kraju je Miki pobjedio... opet sam lose prosao , poslije toga se nastavio DM turnir ali sa izazivacima... Borba se odrzavala 1 na 1 s time da je Cartel bio kladionicar i kladili smo se na borbe... tu je jako jako dobro proslo zaradio se koji dolar...

    Heh ali ni to nije gotovo onda smo imali street race kroz grad... bilo nas je 10 i bio sam 3, ali moram priznati da sam imao puno srece... ali opet je koji dolar upao u djep....

    Ali tek onda pocinje show.... Skupilo nas se 20 i krenuli smo na race u dvoranu u GrooveStreetu.... Auuu tu je bila looddnniiccaa, koji show... mi se utrkivamoa Ted baca dimne bombe po stazi... nista se ne vidi, magla odjednom ispred mene samo auto na krovu.. ma SHOW SHOW, ali jbg na kraju sam ja isot zavrsio na krovu.... Toretto je dobio u finalu....

    Onda samo na kraju krenuli na izlet i skakanje padobranom no to na pocetku nije dobro zavrsilo... krenuli smo i vozac busa je zaspao z avolanom i nas 15 je u moru zavrsilo... ali nismo se tu predali krenuli smo iz pocetka i na kraju uspjeli.. ali sta se onda dogodilo???? nismo skakali sa padobranom nego nas je prije navedeni "dobar vozac" pacio sa litice sa busom....

    Jednim rijecju LUDNICA

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    croherzegovina powa ovo..
    ovog svega ima i na ch,i jos duplo ...

  15. #45
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    dobro osmisljeno, no premalo igraca i nema vozila okolo.

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    skripta je prestrašna,testovi,vozila i sve,demo,imaš bicikli,rentaj i vozi
    jedini manjak su ljudi

  17. #47
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    = Citat = Izvorno postao Jerry
    skripta je prestrašna,testovi,vozila i sve,demo,imaš bicikli,rentaj i vozi
    jedini manjak su ljudi
    kakva je to glupost.. rentanje bicikla :S pa ukrast cu ga ako hocu valjda :O

  18. #48

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Dobar je, popravili su se!!! Vidia san, da su puno toga novoga napravili

  19. #49
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Ovo zvuci odlicno. Jos samo da nadjem SA...

  20. #50

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Kod frenda ti je....kao i meni...gdje će drugdje biti?

  21. #51
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    ispred kompaca
    Postova
    14

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    ja igram samp,zakon je,redovito ga igram.....sve 5

  22. #52
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    23

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    taj server je fenomenalan igram na njemu i prelud je samo steta sto nema vise igraca a za to ih treba cim vise reklamirati server
    Sveti se pero tvoje Nestani kraljevstvo tvoje Budi volja naša, Kako na mjestu,
    Tako i pred pločom.
    Dvojku našu svagdašnju
    Daj nam danas i zaboravi jedinice naše,
    Kako mi zaboravljamo
    Gradivo vaše,
    I ne izvedi nas pred ploču
    Nego nas ostavi na mjestu.
    AMEN

  23. #53
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    23

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    trebamo jos ljudi slobodno dojdete jer monogima gta 4 nece ni radit
    Sveti se pero tvoje Nestani kraljevstvo tvoje Budi volja naša, Kako na mjestu,
    Tako i pred pločom.
    Dvojku našu svagdašnju
    Daj nam danas i zaboravi jedinice naše,
    Kako mi zaboravljamo
    Gradivo vaše,
    I ne izvedi nas pred ploču
    Nego nas ostavi na mjestu.
    AMEN

  24. #54
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    Ko kaze da nece radit. ja se opce nebojim da ga necu moc pokrenit a imam lonac na stolu.
    Smanji detalje , rezu, iskljucis AA i da vidis kako leti.
    Pa ja sam vidio ljude koji sa ATicama serije 9000 navlace crysis.


    I nemoj mi radit dublepost-ove

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ko kaze da nece radit. ja se opce nebojim da ga necu moc pokrenit a imam lonac na stolu.
    Smanji detalje , rezu, iskljucis AA i da vidis kako leti.
    Pa ja sam vidio ljude koji sa ATicama serije 9000 navlace crysis.


    I nemoj mi radit dublepost-ove
    Alo rider kakav imas comp, daj napisi

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  26. #56
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Balcan-Stores Novi GTA san Andreas Multiplayer!!

    AMD 3500+ 2,20Ghz
    Gigabyte ATi Radeon X1600 Pro 256MB
    Kingmax DDR400 512MB
    ...
    Dosada sam svaku igru pokrenio na 1024px. Siguran sam da cu moci i ovu.

    Molio bi da se ostatak ove raspravo vodi u ovoj temi viewtopic.php?f=84&t=26877

Slične teme

  1. Hrvatski GTA San Andreas Multiplayer!!!!
    By Nixis in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 132
    Posljednji post: 18-09-2011, 09:41
  2. Balkanski San Andreas Multiplayer Server-Genius
    By luuksa in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-11-2009, 14:32
  3. GTA San Andreas Multiplayer pitanje!!!
    By Berax0r in forum Online gaming & living
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 29-05-2006, 22:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •