Stranica 3 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 100

Tema: Ja bi bio vampir...

  1. #61
    Guest
    cenzura...b-u-g je informatički časopis

  2. #62
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    cenzura...b-u-g je informatički časopis
    bzvz. napisao sma malim slovima ne velikim sto je ocito da ne mislim na nikakav info. casopis. a ni u smaom kontekstu recenice nebi imalo smisla

    jel to trazio BUG da se napravi ili su to smao jos jedna od preseravanja urednistva PC play-a kako bi regrutirali mnostvo djece da ih slijede i stuju tlo po kojim hodaju?

  3. #63
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    cenzura...b-u-g je informatički časopis
    bzvz. napisao sma malim slovima ne velikim sto je ocito da ne mislim na nikakav info. casopis. a ni u smaom kontekstu recenice nebi imalo smisla

    jel to trazio Modru Lastu da se napravi ili su to smao jos jedna od preseravanja urednistva PC play-a kako bi regrutirali mnostvo djece da ih slijede i stuju tlo po kojim hodaju?
    adoring fan ^^

  4. #64
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao McPingvin
    adoring fan ^^

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  5. #65
    vampir možeš postat kad god te ugrize vampir i onda ti piše da te zarazio sa poly...(naka latinska riječ ) i onda se nemoj liječiti tri dana i onda nakon tri dana se probudiš kao vampir ...voila (barem su mi tako rekli

  6. #66
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Postova
    1.245
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Nemojte biti vampir, zajeb je, i quest za izljecit se je dug i tezak
    zasto bi se itko lijecio ak postane vampir?!

    trenutno uzivam polozaj Listenera..i am the chief of black hand
    Snisam zelio postat vampir, nego sam zaspao i ujutro se probudio kao vampir, uzas
    I ja isto.. Bio na nekom kvestu u Brumi i otiso u birtiju spat i usred noci pise da mi netko doso u sobu, pocuclao me i od tad imam crvene oci i sve te brije.. KAK SE TOGA RIJESIT?? Kakav je to cheat sta pricate..? Daj neko rjesenje.. mozda jednom i zaigram sa njim al nemam volje sad! Dobro mi je i onak islo..

  7. #67

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    bloodcrust cavern negdje oko skingrada samo ga okruzite udite unutra i kad vas neko napadne dobite bolest vampira pa pocinjete mutirati nekoliko dana i potpuni vampir ste nije lose samo se cesto hrani sagni se dok netko spava use key i feed i to je to za lijek idite do skingradovog counta i dalje sami jer sam ja osto vampir pa nisam dalje pregledavo e vampirizam je kul dobite brdo sposobnosti malo pogledajte znate kak je to kul sad mogu skakat do 10-12 metara u daljinu i do 3 metra u visinu jako kul
    alo?

  9. #69
    da,qurca,nemozes u hebene ducane jer te cjelo vrijeme sunce pece,a po noci ne rade..za popizdit

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    ne nego kad se nahranis smanjuje se damage po danu i kad si u zgradama i kucama i sjenama i kad je oblacno i kad pada kisa ne skodi ti sunce
    alo?

  11. #71
    = Citat = Izvorno postao Revenion
    ne nego kad se nahranis smanjuje se damage po danu i kad si u zgradama i kucama i sjenama i kad je oblacno i kad pada kisa ne skodi ti sunce
    znam,al to kad se nahranis kratko traje.bezveze

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    u tome je stvar da se svake noci ide spavat i hranit idi u neki hotel pa dok spavaju sprc krvi i to ti to dovoljno za dan dva
    alo?

  13. #73
    Member Plants Vs Zombies Reaper's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Guild Wars
    Postova
    62
    Ako te ugrize vampir,npr.voda Dark Brotherhooda onda cim izades na svjetlo pocne te prziti.Mislim da je to sranje osim ako koristis GOD mode


  14. #74
    = Citat = Izvorno postao Reaper
    Ako te ugrize vampir,npr.voda Dark Brotherhooda onda cim izades na svjetlo pocne te prziti.Mislim da je to sranje osim ako koristis GOD mode
    tocno to sinko

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    da ali dok si dovoljno nahranjen onda ti se nista ne dogada i dobivas super attributse i skillove
    alo?

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    ...

    neko je pital za glass set... ja sam level 17 i nisam nasel nikakav glass oklop, sad sam na ebony armoru i sheald i shortsword... attack mi je 20 a armor 50...

    vampir sam bil, al sam se izlječil, i mogu reci da quest kod vještice nema nikakav BUG, nego je zahtjevan...

    prvo treba babi donesti 5 grand soul gem.a i to praznih... tesko ih je nalazit, lakse ih je kupiti...

    onda baba traži sljedeče:
    - nešt kaj dobiješ kad ubiješ nekog vampira tam di ti ona veli
    - dobiješ nož s kojim trebaš napasti nekog argoniana kaj je crime
    - nekolko bloodgrassa
    - nekolko garlica
    - i nekoliko nightshadea

    i kad to sve doneses k vještici pričekaš 24 sata i imaš dva ljeka i jednoga odneses u skingrad (or whatever) i quest je gotov a ti više nisi vampir, nemaš jači strange i sve to kaj si imal, al mores biti na suncu... ja sam bil samo u prvom stadiju vampirizma, jer bi na drugom odma poginul na suncu...

  17. #77

    Re: ...

    = Citat = Izvorno postao Doggy
    neko je pital za glass set... ja sam level 17 i nisam nasel nikakav glass oklop, sad sam na ebony armoru i sheald i shortsword... attack mi je 20 a armor 50...

    vampir sam bil, al sam se izlječil, i mogu reci da quest kod vještice nema nikakav Modru Lastu, nego je zahtjevan...

    prvo treba babi donesti 5 grand soul gem.a i to praznih... tesko ih je nalazit, lakse ih je kupiti...

    onda baba traži sljedeče:
    - nešt kaj dobiješ kad ubiješ nekog vampira tam di ti ona veli
    - dobiješ nož s kojim trebaš napasti nekog argoniana kaj je crime
    - nekolko bloodgrassa
    - nekolko garlica
    - i nekoliko nightshadea

    i kad to sve doneses k vještici pričekaš 24 sata i imaš dva ljeka i jednoga odneses u skingrad (or whatever) i quest je gotov a ti više nisi vampir, nemaš jači strange i sve to kaj si imal, al mores biti na suncu... ja sam bil samo u prvom stadiju vampirizma, jer bi na drugom odma poginul na suncu...
    meni je taj quest imal bug,jednostvno nisam imal bloodgrass topic-al novi patch to ispravlja,a moze se i s "set MS40.cureready to 1"Su konzolu

  18. #78
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    imam problem. želim se izliječit vampirizma. došo sam do one vještice i donio sam joj sve šta je tražila a ona sere da će mi napravit potion kada joj donesem sve potrebne sastojke (??). mislim da je to b_u_g jer u prvom razgovoru ona traži bloodgrass a kada joj ga donesem nema uopće opcije da joj dam bloodgrass u razgovoru. jel netko zna drugi način liječenja
    Odeš na onaj meni gdje biraš rase,promijeniš rasu na bilokoju drugu,vratiš natrag na onu koju hoćeš i voila! nisi više vampir. Tako mi je bar jedan frend riješio taj problem.

  19. #79
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    65
    Ja vas ne kuzim, NEMA BUGA!!!!!!!!!! Bloodgrass nađeš u oblivion gate-treba ti 3, garlic nađeš di očeš, nightshade oko kamenja u divljini, vampira je lagano ubit, a blood ubodeš bilo koga i ideš se prijavit policiji za neku siću i to je to, a vampir je lakše postat tak da ideš u cave-ove i nađeš nekog vampira, i voila!!!!!!! A bloodgrass joj ne možeš dati, ona ga uzme kad sve napraviš!!!

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Seebz
    Ja vas ne kuzim, NEMA BUGA!!!!!!!!!! Bloodgrass nađeš u oblivion gate-treba ti 3, garlic nađeš di očeš, nightshade oko kamenja u divljini, vampira je lagano ubit, a blood ubodeš bilo koga i ideš se prijavit policiji za neku siću i to je to, a vampir je lakše postat tak da ideš u cave-ove i nađeš nekog vampira, i voila!!!!!!! A bloodgrass joj ne možeš dati, ona ga uzme kad sve napraviš!!!
    Ne shvaćaš problem, da bi ona uzela bloodgrass trebaš pričat s njome o bloodgrassu a da bi to napravio mora ti se pojavit tema bloodgrass a njima se ne pojavi.

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    = Citat = Izvorno postao Seebz
    Ja vas ne kuzim, NEMA BUGA!!!!!!!!!! Bloodgrass nađeš u oblivion gate-treba ti 3, garlic nađeš di očeš, nightshade oko kamenja u divljini, vampira je lagano ubit, a blood ubodeš bilo koga i ideš se prijavit policiji za neku siću i to je to, a vampir je lakše postat tak da ideš u cave-ove i nađeš nekog vampira, i voila!!!!!!! A bloodgrass joj ne možeš dati, ona ga uzme kad sve napraviš!!!
    Ne shvaćaš problem, da bi ona uzela bloodgrass trebaš pričat s njome o bloodgrassu a da bi to napravio mora ti se pojavit tema bloodgrass a njima se ne pojavi.
    točno to, taj b;u;g je prisutan mnogima na tes forumu

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    ...

    ja nemem nikakav bug oko tog questa, sve sam obavil kak je vještica rekla...

    al mislim da imam jedan bug u onim ayild (il kak vec) ruins, ona velika iron door s rupom na sredini, jednostavno se ne otvaraju... uopce ne reagiraju na nist i nasel sam par prekidaca, al nista...

  23. #83
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    65
    Onda imam sreće, prošao sam to valjda 15 puta

  24. #84
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698

    Re: ...

    = Citat = Izvorno postao Doggy
    ja nemem nikakav Modru Lastu oko tog questa, sve sam obavil kak je vještica rekla...

    al mislim da imam jedan Modru Lastu u onim ayild (il kak vec) ruins, ona velika iron door s rupom na sredini, jednostavno se ne otvaraju... uopce ne reagiraju na nist i nasel sam par prekidaca, al nista...
    mora ti biti ili sklopka u podu, ili sklopka na zidu, MORA BITI!

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    ...

    do sad mi se nijedna ta vrata nisu htela otvoriti... al od kad sam tu ostavil post, otvaraju se... ma fora je kaj sam ja za sva ta vrata nasel sklopke koje bi ih trebale otvarati, al nista...

    covjece, mogu popravit sve do 125% i znam sve ucinke od svih biljki... ludilo brale...

  26. #86
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Kad pronađeš sve lokacije, obaviš 99% questova, onda se javi...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  27. #87
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    ...

    nisam jos tak dobar... e, i nasel sam neko kamenje i dalo im je magiju za speed i atletiku al se moze koristiti samo jedamput dnevno...

    do toga jos imam puno, sad trenutno praznim rudnike, i neznam kam bi sa silnom lovom...

  28. #88
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    kako se možeš feed kad si vampir ?

  29. #89
    Kad se približiš nekome ko spava, i "aktiviraš" ga, nudi ti se opcija "feed " ili "talk"....
    Spill some blood for me, brother, and may you always walk in the shadows of Sithis.....

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Lachance
    Kad se približiš nekome ko spava, i "aktiviraš" ga, nudi ti se opcija "feed " ili "talk"....
    taman sam iso popit krv u grad i napalo me 20 guarda,i svi si završili u oblivionu(a ja sam tek lvl 4,a pobio ih sve )sad sam sretan veseo i ponosan...

Slične teme

  1. Oblivion<kako se hraniti kad si vampir>
    By Morpheus in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 01-01-2007, 05:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •