Stranica 2 od 21 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 602

Tema: Oblivion VS Morowind

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    trebao je autor ovog topica stavit anketu da vidimo tko bi dobio. ja bih glasovao za morrowind

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    Više volim Oblivion jer:

    - ima bolje questove (MW ih je imao više, ali samo jedan ili dva on njih bili su zabavni)

    - dungeoni su zabavniji (U MW-u nije ni vrijedilo ići u njih jer su bili maleni i bez ikakvog izazova na većem levelu)

    - fast-travel (neki ljudi imaju život i nemaju vremena da šeću vamo namo)

    - bolja balansa među klasama (napokon mogu igrati s ČISTIM čarobnjakom)

    - persusation je bolji i nema više lakog bribanja

    - magic interface - fućka mi se za ostale interfaceove, ipak je Magic interface bolji nego u MW-u

    - RAI

    - nema Cliff Racera (nisam mogao izdržati )

    - level scaling mi omogućava da imam izazova i kad imam veliki level. U MW-u nije više bilo izazova nakon 20-og levela.

    - svaki NPC ima vlastite dijaloge


    Za MQ ne znam jer ga uvijek igram na kraju.
    Little OF-topic: Morrowindova priča je bila super... dok nije izašao Tribunal i sve upropastio.

  3. #33
    ma morate priznati da fast travel malo ubija taj TES gušt...hebiga

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    trebao je autor ovog topica stavit anketu da vidimo tko bi dobio. ja bih glasovao za morrowind
    Mi je možemo pokrenuti(moderatori) ali ja neću raditi ništa ukoliko ne odobri autor teme.

  5. #35
    morrowind mi ima i cak malo bolji soundtrack...ili mozda jos ne igram dovoljno dugo Oblivion da bi se naviknul.par puta sam se znal uhvatiti kak pjevušim Morrowind main melodiju koja je bila fenomen

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    meni je glupo što u oblivionu ne možemo imati 2 različite rukavice, kao u morrowindu...

  7. #37
    = Citat = Izvorno postao T.N.T.
    meni je glupo što u oblivionu ne možemo imati 2 različite rukavice, kao u morrowindu...

  8. #38
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    [quote=Big_Mad_Cro]
    = Citat = Izvorno postao "T.N.T.":21r4ctc8
    meni je glupo što u oblivionu ne možemo imati 2 različite rukavice, kao u morrowindu...
    [/quote:21r4ctc8]pa da, meni je bilo jebeno kad sam mogao nositi 2 razl. rukavice...

  9. #39
    Senior Member Lock'n'Load toncha's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispred kompa
    Postova
    112
    E jel mozda ko zna jel postoji kakav mod koji poboljsa teksture???
    I jos jedno pitanje, kakve su borbe jel u Oblivionu mi se cine OK?!

  10. #40
    Guest
    meni su ok,u morrowindu mi je islo na zivce kad stojim ispred lika i fulam ga sjekirom

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Mene je u Morrowinda užasno živcirao "krut" svijet, dok je u Oblivionu puno fluidniji, imaš osjećaj da se nešto stvarno zbiva oko tebe likovi se kreću pričaju rade nešto dok su u Morrowinda imali pet osnovnih radnji i to je to, i fizika unatoč tome što nije baš nešto puno pridonosi tom osjećaju jer napokon se predmeti miču imaš interakciju s njima dok su u Morrowindu imali imali dva stanja ili su u tebe ili nisu i to je to.
    Mislim ipak je cura od 20 bolja od babe od 70(osim ako je holivudska glumica jer se s botoxom nikad ne stari ), taman da je ta baba napisala "kama sutru".

  12. #42
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Broken Mirror
    ...taman da je ta baba napisala "kama sutru".




    ček,pa to je dobro.
    stara iskusnjara jel ^^

  13. #43
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svagdi pomalo najvise na kaucu
    Postova
    10
    Morrowind je bio pravi RPG,Oblivion to nije.Vise mi se cini kao neka slikovnica,koju mi je dopizdilo gledat nakon nekoliko sati.
    Fast travel?Pokazivac gdje treba ic za quest?Ma dajte molim vas Oblivion moze igrat svako dijete jer je prearkadan.
    Ja sam s lvl4 zavrsio glavni quest .Ma kakav je to rpg gdje se glavna prica moze zavrsit s tako niskom levelom?Njegova jedina prednost nad morrowindom je tehnicke naravi,al to je i normalno ipak je par godina razlike izmedu njih.
    Kazu oblivion je realniji.Ma u cemu molim vas lijepo?U tome sto mu se njisu grane na drvecu?O tome da postoje likovi koje nemos ubit nego samo onesvjestit ne treba ni govorit kako je to realno.Da budem precizniji Oblivion je realniji sto se tice fizike i Al-a,ali sto se tice pravih RPg elemenata nije Morrowindu ni do koljena,dapace blizi je Diablu.

    Morrowind je raden iskljucivo da bude odlican RPG.

    Oblivion je raden iskljucivo da se proda u sto vise primjeraka,a time da bude dostupan sirokim masama,a stim mora onda doci bitnog pojednostavljenja igre.

    Oblivion nije losa igra,ali samo ako je se ne gleda kao pravi RPG nego vise kao neki tzv. arkadni RPG sa super grafikom.

    Pozdrav
    Koga cega janjetine,komu cemu meni,skim scim sdvi litre vina

  14. #44
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: Oblivion vs. Morowind

    = Citat = Izvorno postao toncha
    Evo ja sam nabavio Oblivion i pokrenuo ali na zalost moja graf. iz 16.st nije ga mogla pokrenuti !
    Daj mi sada recite jel je Morowind upola dobar ko Oblivion da ga nabavim, jel Oblivion je legenda!
    morrowind bzvz, oblivion tak tak.

    morrowind ide minus za nezanimljiva prostranstva, neprijatelje i stvarno su pretrpali sa vodom.

    oblivion plus na napokon "normalnijim" neprijateljima koji bar postoje kroz bajke i fantasy price.

    morrowind veliki minus ako krenes putem negativca, totalno nedoradjen put, oblivion za sad plus za put negativca, vidjet cemo kak ce ispast.
    za sad mi ide dobro.

    ali morrowindu jos veci minus zbog masovnih loadinga kojih ima vise nego u oblivionu, totalno iritirajuce i iritirajuce i iritirajuce,

    oblivionu minus jer pocne trzat kad god se priblizavam glavnom gradu.
    nadam se da ce patch to ispravit.

    morrowindu minus i kad nabavis patch igra se zna srusit.

    morrowind sam 6-7 puta se prisiljavao zavrsit i zavrsih ga, u oblivionu vise manje uzivam, al jos ne uzivam kao u balduru al nadam se da hocu

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Tocilo
    Morrowind je bio pravi RPG,Oblivion to nije.Vise mi se cini kao neka slikovnica,koju mi je dopizdilo gledat nakon nekoliko sati.
    Fast travel?Pokazivac gdje treba ic za quest?Ma dajte molim vas Oblivion moze igrat svako dijete jer je prearkadan.
    Ja sam s lvl4 zavrsio glavni quest .Ma kakav je to rpg gdje se glavna prica moze zavrsit s tako niskom levelom?Njegova jedina prednost nad morrowindom je tehnicke naravi,al to je i normalno ipak je par godina razlike izmedu njih.
    Kazu oblivion je realniji.Ma u cemu molim vas lijepo?U tome sto mu se njisu grane na drvecu?O tome da postoje likovi koje nemos ubit nego samo onesvjestit ne treba ni govorit kako je to realno.Da budem precizniji Oblivion je realniji sto se tice fizike i Al-a,ali sto se tice pravih RPg elemenata nije Morrowindu ni do koljena,dapace blizi je Diablu.

    Morrowind je raden iskljucivo da bude odlican RPG.

    Oblivion je raden iskljucivo da se proda u sto vise primjeraka,a time da bude dostupan sirokim masama,a stim mora onda doci bitnog pojednostavljenja igre.

    Oblivion nije losa igra,ali samo ako je se ne gleda kao pravi RPG nego vise kao neki tzv. arkadni RPG sa super grafikom.

    Pozdrav
    Što igru radi RPG-om:
    1. NIKAKO NE SMIJE BITI HEADSHOTA!!!! - OB ga nema
    2. Skillovi/statistike - koliko ja vidim, OB ih ima
    3. Questovi - za razliku od prethodnika, bolji su mada i dalje malo kaskaju za drugim RPG-ovima.
    4. Dungeonovi - (ovo nije obavezno ako nije moguće implentirati, ali ako je igra FRP, onda je obavezno)

    A sada o levelima: Igru na malim levelima obično prolaze thiefovi koji su strašno slabi na velikim levelima. Inače, preporučio bih prvo igrati side questove, onda MQ. Tako je bilo u MW-u, tako je i u OB-u samo što ti ne kažu da brišeš van iz kuće i radiš nekog vraga.

    Fast Travel ne moraš koristiti, ali ako nemaš baš puno vremena (škola i posao) ili te šetanja pomalo živciraju (Gnisis - Ald-Velothi, posebno ako radiš questove tam. Brrrrr.) onda voliš ovo. Ja igram već dovoljno dugo i još nisam ušao u Mages Guild jer samo odlučio ići pješice iz grada u grad. A radi kvalitetnih dungeonova i bandita na putu, sve se isplati. Inače ne bih sada bio lv. 20 i našao štap vrijedan 7k i nešto. I to moćan štap.

    Kompas je lako isključiti. Samo odaberi neki drugi quest (MQ ili Namira) i sad je sve po tebi. Nemaš detaljne upute gdje se nešto nalazi pa se snađi. To ja obično radim.

    P. S. Možeš preći MW MQ na prvom levelu za čak 14 minuta (manje). Znači, po tvome ni MW nije RPG.

    P. S. S. Ako misliš da sam inspiriran grafikom, onda znaj da mi se fućka za grafiku. Ali neki ljudi radi bolje grafike dobiju osjećaj da je gameplay lošiji, što je u ovom slučaju nemoguće jer OB ima čak i više programera koje nego MW. I nemoj reći da su svi radili na fizici jer su samo 2-3 programera radili na tome a drugi nisu mogli (iliti smjeli) pomoći jer to usporava radnju a većinu posla obavio je Havok.

  16. #46
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Tocilo
    Morrowind je bio pravi RPG,Oblivion to nije.Vise mi se cini kao neka slikovnica,koju mi je dopizdilo gledat nakon nekoliko sati.
    Fast travel?Pokazivac gdje treba ic za quest?Ma dajte molim vas Oblivion moze igrat svako dijete jer je prearkadan.
    Ja sam s lvl4 zavrsio glavni quest .Ma kakav je to rpg gdje se glavna prica moze zavrsit s tako niskom levelom?Njegova jedina prednost nad morrowindom je tehnicke naravi,al to je i normalno ipak je par godina razlike izmedu njih.
    Kazu oblivion je realniji.Ma u cemu molim vas lijepo?U tome sto mu se njisu grane na drvecu?O tome da postoje likovi koje nemos ubit nego samo onesvjestit ne treba ni govorit kako je to realno.Da budem precizniji Oblivion je realniji sto se tice fizike i Al-a,ali sto se tice pravih RPg elemenata nije Morrowindu ni do koljena,dapace blizi je Diablu.

    Morrowind je raden iskljucivo da bude odlican RPG.

    Oblivion je raden iskljucivo da se proda u sto vise primjeraka,a time da bude dostupan sirokim masama,a stim mora onda doci bitnog pojednostavljenja igre.

    Oblivion nije losa igra,ali samo ako je se ne gleda kao pravi RPG nego vise kao neki tzv. arkadni RPG sa super grafikom.

    Pozdrav
    drugi put igraj na hard ili predzadnjoj jakosti igre. a ne na easy i slicnim glupostima. pretpostavljam da si smanjio tezinu na najmanje. i ja mogu bit faca i hvalisat se, ali od 300 tinjak igara koje sam prosao samo sam 8 ili9 igara igrao na laksim tezinama.

    ajd furaj gluposti drugdje. morrowind je bugovit i sa svim mogucim pachevima i ruša se. a neprijatelji su nezanimljivi i ispada kao da su poligoni nabubani bzvz.

  17. #47
    Member Plants Vs Zombies Wongraven's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonic Kingdom
    Postova
    57
    Morrowind
    Oblivion
    -//Possessed By Black Fucking Metal//-

  18. #48
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Wongraven
    Morrowind
    Oblivion
    ma daaaj...u morrowindu uopce nije podrzana zla strana. cim postanes evil ili nesto slicno komotno mozes uninstalirat igru. prisiljen si bit good guy. koliko god svi govorili recimo da je morrowind nelinearan linearniji je nego sto mozete zamislit.
    ste kad pokusali ubit nekog iz main questa u morrowindu?! niste..pokusajte pa se sami uvjerite koliki je shit. komotno 90% npc-a vam nece nista htjet ni rec, mozete se smao bavit avanturistickim ziviotom koji je zivo smetje u morrowindu.
    totalna nezanimljivost. u oblivionu je sve ostalo po starom kao u morrowindu uz dodatak novih stvari. jedino je najgluplje kad se skucas u nevidljivi zid i kaze ti da se vratis. ne kuzim hvaljenje igre u kojoj si prisiljen bit samo goody gooody lik koji ima smao izbore da bira izmedju dobrih pravaca. to nije nelinearnost.
    nelinearnost je kad svaki tvoj dio ima utjecaja na sve i promjene stvari. ti u morrorwindu kad si zao jedino sto s emjenja je to da si prisiljen igru pocet iz pocetka jer ti je ujedno to tada i kraj igre.

    zato ne filozofirajte.

    a ovaj sto kuka sto je sa 4 lvl zavrsio igru nek se ne buni. prvo svi traze nelinearnost i da na svoj nacin se moze zavrsit igra, onda kad se dobije takva igra svi kukaju. tip je prejadan. jedno je uzivanje u igri drugo je smao igranje radi bzvz prelazenja sto je i on sam radio.
    nije istrazio ni 5 % sto igra nudi. bitno da se tu nasao filozofirat.

    svasta. izadje igra koja nudi stvarno masu opcija i onda se svi ljute jer zavrse igru sa malim lvl. mislim ja sma lvl 17 i uzivam nisam jos ni na pol main questa, a sumnjam da cu uskoro ga i nastavit rjesavat jer ima toliko zanimljivijih stvari od main questa tak da to ostavljam za kraj!

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    te nevidljive barijere možeš isključit u oblivion.ini fileu

  20. #50
    Member Plants Vs Zombies Wongraven's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonic Kingdom
    Postova
    57
    Ma daj, presao sam igru kao werewolf (jedino je problem sto po noci nesmijes biti u gradu)
    Oblivion ima samo grafiku i npc-eve koji su pametniji nego oni u morrowindu i jos neke sitnice.
    Ali igrivost mu nije bolja od Morrowinda.
    I da di je onaj osjecaj kad otkrijete neki novi grad ili nesto slicno.....
    -// //-
    -//Possessed By Black Fucking Metal//-

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Wongraven
    Ma daj, presao sam igru kao werewolf (jedino je problem sto po noci nesmijes biti u gradu)
    Oblivion ima samo grafiku i npc-eve koji su pametniji nego oni u morrowindu i jos neke sitnice.
    Ali igrivost mu nije bolja od Morrowinda.
    I da di je onaj osjecaj kad otkrijete neki novi grad ili nesto slicno.....
    -// //-
    točno to, ja sam u MW istinski uživao prelazeći ga nekoliko puta, oblivion nemam volje ponovo igrati

  22. #52
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Wongraven
    Ma daj, presao sam igru kao werewolf (jedino je problem sto po noci nesmijes biti u gradu)
    Oblivion ima samo grafiku i npc-eve koji su pametniji nego oni u morrowindu i jos neke sitnice.
    Ali igrivost mu nije bolja od Morrowinda.
    I da di je onaj osjecaj kad otkrijete neki novi grad ili nesto slicno.....
    -// //-
    ne vidim smisao otkrivanja gradova, ako si zatvorenik, i imas vise od 25 godina..znaci octo poznajes te dijelove. mislim ono.
    u morrowindu je idiotski sto lik nezna za grad koji je dalje od balmore svega recimo nekih 20 km. ak ja znam za cijelu hrvatsku ocito je da i on zna za svoju zemlju, ne?!
    nije beba i slicno ili neki retardus.
    jos jednom ti pokusavam nesto rec a to je da u morrowindu nemos biti zao, igra prestaje kad postanes zao i pocnes ubijat nevine. nazovimo ih tako.
    morrowind je prelinearan naspram obliviona i to je morrowindu minus. da ne spominjem nezanimljive neprijatelje, mogli su jos dodat neke musice od 2 metra.
    likove su trebali puno mastovitije napravit. u oblivionu imas izbora i izbora. bilo sa negativne strane ili pozitivne. u morrowindu tog nemas.
    i da sam jos spomenem da evo naspram mage guilda u morrowindu i oblivionu, u morrowindu su questovi za mage guild bili sranje. bez uvrede!

  23. #53
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Na kavi sa Samom i Maxom
    Postova
    1.771
    = Citat = Izvorno postao Wongraven
    Ma daj, presao sam igru kao werewolf (jedino je problem sto po noci nesmijes biti u gradu)
    Oblivion ima samo grafiku i npc-eve koji su pametniji nego oni u morrowindu i jos neke sitnice.
    Ali igrivost mu nije bolja od Morrowinda.
    I da di je onaj osjecaj kad otkrijete neki novi grad ili nesto slicno.....
    -// //-
    Zašto je OB bolji od MW-a:
    -neprijatelji su jedinstveni (Will-O-Wisp postaje nevidljiv kad se kreće i apsorbira energiju; Spider Saedra priziva male pauke...) a u MW-u svi neprijatelji udaraju i ponekad bace koju Super-Weak čaroliju.

    -questovi u OB-u su bolji, dulji i imaju svoju priču i ponekad više završetaka. MW ih ima više ali jedni u kojima sam ja uživao bili su MQ-i.

    -ulaziti u dungeonove u MW-u bilo je zabavno samo prvi put kad ne znaš što je u njima. Drugi put već dosadi a treći put ih izbjegavaš. Da i ne kažem to da su skoro svi isti (posebno daedric) osim par quest-important. I prelake su. U OB-u je to drugačije. Tamo su jedini slični dungeonovi spilje ali njih nije lako napraviti jedinstvene, ali svi ostali su drugačiji. I neprijatelji su vrijedni moje pažnje.

    -persusation u OB-u je bolji. MW ima kompleksniji sistem koji je usput strašno nebalansiran. OB-ov nije kompleksan, ali je zabavniji a podmićivanje je poskupilo

    -u MW-u moraš biti ili ratnik ili battlemage i to možda glavni razlog zašto MW sucka. Ja čarobnjak pa da moram koristiti oklop i oružje da preživim? Čista sramota. A OB-u sam čisti čarobnjak i moguće je igrati kao čisti čarobnjak, ali i kao lopov i assasin što tpet u MW-u nije bilo moguće.

    - Mogu nabrajati do sutra, ali mislim da će ovo za sada biti dovoljno.

    Jedina dobra stvar u MW-u je možda MQ, ali nisam igrao Oblivionov, pa ne mogu suditi. Ali ono što sam čuo u razgovorima među NPC-evima me toliko šokiralo da sam se upitao koji se to vrag događa u Tamrielu a posebno u MW-u. A to je važno koliko i MQ.

    O osjećajima o otkrićima novih gradova i naselja:
    Kakav je osjećaj? Izvrstan! U MW-u sam odmah mogao ići transportom u svaki grad ali i u svako selo. U OB-u moraš naći selo da bi išao u njega. Ne mogu ni objasniti kakav je to osjećaj kada naiđem na neko selo prilikom putovanja. Posebno Hackdirt. Prije sam mislio da je to obično selo, ali kasnije sam saznao da u njemu žive seljaci s mračnom tajnom. Posebno kad noć padne (moj like je usput ukrao njihovu bibliju kioju je njihov lovac tako teško čuvao ). Eeee. Nije isti osjećaj putovati Silt-striderom ili brodom u selo u MW-u kao došetati u selo u OB-u i saznati da je to selo posebno.

  24. #54
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Sve pravi argumenti, ali vi toliko pljujete po igri koja je izašla prije 4 godine i uspoređujete je sa današnjim rpg-ovima da to nije za vjerovat. Kada je Morrowind izašao bio je nešto kao Oblivion sada i mislim da ih se ne da uspoređivatt. To vam je kao da uspoređujete F.E.A.R. i Doom 1(malo sam pretjerao )

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  25. #55
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ma nisi. btw mw je igra

  26. #56
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Lunatic_777
    Sve pravi argumenti, ali vi toliko pljujete po igrici koja je izašla prije 4 godine i uspoređujete je sa današnjim rpg-ovima da to nije za vjerovat. Kada je Morrowind izašao bio je nešto kao Oblivion sada i mislim da ih se ne da uspoređivatt. To vam je kao da uspoređujete F.E.A.R. i Doom 1(malo sam pretjerao )
    ma n ije to. vec programerski tim uope nije zasrao sa oblivionom, kao sto ispada od nekih koji to tvrde, jer kao morrorwind je bolji. to je nemoguce jer sve je ostalo kao iz morrowinda samo su dodane jos mase stvari, izbora, questova, nekih fora i slicno.

    morrowind je bio prekretnica..tojest nije..baldur je prekretnica odavno, morrowind je smao to predocio iz prvog i treceg lica i napravio svoju pricu.

    al sto se tice obliviona to je definitivno "mega" preokret.
    napravili su odlican posao iako OPET nije bas napravljena nest posebno stvar kad ides putem "odmetnika". bolje je neg u morrowindu al opet nije to TO!
    vec su trebali baldur osit sa tim svi stvarima na peterokut, al eto..ili su programeri lijeni ili su izgubili zivce dok su radili oblivion pa uvijek zaboravi tu crnu stranu dotjerat i dta joj nekog smisla.

  27. #57
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    btw mw je igra
    ups , ovo mi se još nikad nije dogodilo da sam Morrowind nazvo ''igricom''

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  28. #58
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Za Tocilo: 1. Ako opet budeš igrao Oblivion, nemoj ga igrati na najlakšoj
    težini
    2. Kada ti igra javi da ti se povećao level, moraš spavati (rest)
    da bi mogao podijeliti "bodove", pa nećeš igru završit na lvl4
    3. Tko te tjera da koristiš Fast Travel
    4. Ne moraš rješavati samo Main Quest
    5. Premjesti si kompas na neki banalni quest, pa ti neće pomoć
    6.Ako ti je Oblivion arkada, slobodno se ubij
    7. Kao što kaže kolega Barathum, glavno da si se ti našao
    filozofirati

  29. #59
    Member Plants Vs Zombies Cassious Vexx's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    where angels do not dare to fly...
    Postova
    46
    ...ne,ne,ne... oblivion je za POČETNIKE, prelagano...
    pa kakva je to"igra" kad sam guildmaster u fighters,mages,thieves guildu i dark brotherhoodu, g.champion u areni itd., itd. za samo cca.tjedan dana. U MW mi je za f. guild trebao tjedan...smiješna je i činjenica da nema puno razlike u damageu ako nosim light armor a specijaliziran sam za heavy.Fale i great houses, crossbowi itd.
    btw barathrum, pomicanjem diff. bara samo će neprijatelje bit teže krknut , to nece otežat questove
    ++++let us pray for oblivion+++++
    http://nomaamcroatia.blog.hr

    U čast vremenima kada je razgovor između muža i žene započinjao sa: "Što ima za večeru?", a završavao sa "Ti to zoveš večerom?"

  30. #60
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Ok, faco ajde da te vidim kad si povećaš težinu na maksimum pa onda uletiš u Oblivion Gate. Svi monsteri te dokrajče u svega nekoliko udaraca. a da i ne govorim kad te napadne njih 5-6 istodobno... Btw. ako hoćeš izazov pogledaj moj post pod temom ''Modovi''.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Slične teme

  1. Mod za Oblivion
    By Orla in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-11-2007, 11:48
  2. Morowind modovi!
    By toncha in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-03-2006, 17:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •