Stranica 12 od 21 PrvaPrva ... 21011121314 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 602

Tema: Oblivion VS Morowind

  1. #331
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    I to je još ne modirana, pazite. Kad stavite texture/cloth/bodies/itd replacere igra izgleda dosta bolje.
    Ja sam stavio neki mod za alternativne texture i igra mi se rušila svakih par minuta Imaš neki super stabilan mod kaj poboljšava grafiku? Imam fakat savršenu kolekciju modova, među njima i grafička poboljšanja svih itema u igri, ali texture nemrem nać koje valjaju!

  2. #332
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    http://www.bethsoft.com/bgsforums/index.php?
    potraži tu, sigurno ćeš naći...ja sam našao modova toliko da se Morrowind rušio zbog pretrpanosti...dok ih nisam lijepo složio...sad radi ko urica
    Ma mislio sam da mi date neku preporuku iz vlastitog iskustva! Ipak je bolje kad ti netko nekaj preporuči iz iskustva da to fakat besprjekorno radi! Ovak ljudi seru da su modovi dobri, a zapravo znaju suxati do bola

    Ali hvala na linku

  3. #333
    Evo nakon što sam prekopao 4 DVD-a našao sam popis, i redosljed kako ih stavljati za najbolji učinak, većine grafičkih modova koje sam koristio. Napominjem da nisam ja sastavio listu, ali sam je koristio.

    - Visual packs
    - Ultimate textures - daedric
    - Ultimate textures - caves
    - Ultimate textures - imperials
    - Plangkye telvanni textures
    - Ramw - Imperial
    - Hlaalu art
    - Dwemer texture replacer by shannon
    - Isathars Texture Replacement
    - Shacky shacks
    - Swampy swamps

    Vjerojatno sam neke propustio, ali valjda sam mislio da se podrazumjevaju... dunno.

  4. #334
    nisam dugo igrao morrowind mozda koji 1-2 tjedna a i mislim nabavit expanzije jel to rjesava problem sto ljudi cudno hodaju

  5. #335
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Dečki (Arbiter i Hellboy), puno hvala na listi i linkovima! Znam da tome nije mjesto u ovom threadu i zato cjenim vašu pomoć i kaj me niste slatko odajebali

    Hvala!

    PS: Odlučio sam da bum prvo prešao Morrowind + Expanzije pa tek onda ponovno Oblivion jerbo se malo teže priviknuti na M nakon O zbog dinamike borbe! Ovak bu mi prjelaz nekak prirodniji!

    Jedini bad kaj ne znam da li bu mi dovoljno dugo ljeto bilo za Morrowind, STALKER i Oblivion Te tri igre i tim redosljedom su na repertuaru

  6. #336
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    a sigurno cu probat morrowind, da se osjecam bolje
    to je danas dio kulture...
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  7. #337
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao cropir
    a sigurno cu probat morrowind, da se osjecam bolje
    to je danas dio kulture...
    Danas ak nemaš u životopisu da si prešao Morrowind zaboravi na neko bolje radno mjesto! Odmah odpadaš na listi zapošljavanja, a bome niti burza ne želi imati posla sa takvima! Da ne pričam i o crkvi, automatski te banaju iz religije kojoj pripadaš! A kad jednog dana odeš u Vjećna Lovišta i kažeš Bogu da nisi probao tu legendarnu Igretinu, ma nema tih para kaj bu te prošvercalo u Havanu! Znači Morrowind nije dio opće kulture, to je dio života! Kako imaš Metalce, Rapere, tak buju polako i nastajali Morrowindaši, potpuno nova subkultura! A i kakav buš to deda bio ako nebuš mogao unucima pričati o Dagothu! Samo se zapitaj što propuštaš u životu ako je ne odigraš!

  8. #338
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    malo si ipak pretjero

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  9. #339
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao cropir
    a sigurno cu probat morrowind, da se osjecam bolje
    to je danas dio kulture...
    Danas ak nemaš u životopisu da si prešao Morrowind zaboravi na neko bolje radno mjesto! Odmah odpadaš na listi zapošljavanja, a bome niti burza ne želi imati posla sa takvima! Da ne pričam i o crkvi, automatski te banaju iz religije kojoj pripadaš! A kad jednog dana odeš u Vjećna Lovišta i kažeš Bogu da nisi probao tu legendarnu Igretinu, ma nema tih para kaj bu te prošvercalo u Havanu! Znači Morrowind nije dio opće kulture, to je dio života! Kako imaš Metalce, Rapere, tak buju polako i nastajali Morrowindaši, potpuno nova subkultura! A i kakav buš to deda bio ako nebuš mogao unucima pričati o Dagothu! Samo se zapitaj što propuštaš u životu ako je ne odigraš!
    I tako ti ja,mali moj Ivice. sam išao u planinu svih njih pobit. Bio je jak Dagoth Ur al tvoj deda je bio prava mrcina...imo sam malj koji je sukljo vatru,pa da vidiš kad me je njih sto napalo odjednom a ja zamanem sa maljem pa ih svih pobijem,ni takli me nisu..

    A još se sjećam i onije neki ptičurina,iuu šta su dosadne bile...

  10. #340
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @Hellboy, znao sam da bu tak Ipak je Morrowind zvjer od igre! Ali najviše od svega me fascinira to da je igra tolikih proporcija stala na samo 1CD! Ne vjerovatno! A što se Obliviona tiče, meni je igra full zanimljiva i zabavna tak da mi nebu brzo dosadila! Uopće je ne uspoređujem (OK, možda malo) sa Morrowindom i doživljavam je kao potpuno novu/drugu igru, a kao takva mi je odlična!

    @Mravojed, vidim ti već vježbaš za svoju unučad Tak treba!

  11. #341
    jos jedno pitanje jel mi moze itko rec kolko su velike expanzije za morrowind

  12. #342
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao lolac
    jos jedno pitanje jel mi moze itko rec kolko su velike expanzije za morrowind
    svaka je na 1 cdu, znači nekih 1000-1400mb

  13. #343
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    1.047
    oke, nisam baš čitao topik al kažem vam, morrowind owna, ownao je i ownat će. ako vam grafika smeta, instalirajte si one modove koji poboljšavaju grafiku i amen (ili jednostavno zapalite kompjuter i počinite suicid jer trošite kisik ostalom civiliziranom svijetu )


    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao cropir
    a sigurno cu probat morrowind, da se osjecam bolje
    to je danas dio kulture...
    Danas ak nemaš u životopisu da si prešao Morrowind zaboravi na neko bolje radno mjesto! Odmah odpadaš na listi zapošljavanja, a bome niti burza ne želi imati posla sa takvima! Da ne pričam i o crkvi, automatski te banaju iz religije kojoj pripadaš! A kad jednog dana odeš u Vjećna Lovišta i kažeš Bogu da nisi probao tu legendarnu Igretinu, ma nema tih para kaj bu te prošvercalo u Havanu! Znači Morrowind nije dio opće kulture, to je dio života! Kako imaš Metalce, Rapere, tak buju polako i nastajali Morrowindaši, potpuno nova subkultura! A i kakav buš to deda bio ako nebuš mogao unucima pričati o Dagothu! Samo se zapitaj što propuštaš u životu ako je ne odigraš!
    S

    Čast i slava Bartucu, Zaštitniku Morrowindaša!!!
    THIS IS NOT A JOKE!! YOU ARE A 999,999,999th VISITOR!!! CLICK HERE TO CLAIM!!!!!!!111oneoneon

  14. #344
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao lolac
    jos jedno pitanje jel mi moze itko rec kolko su velike expanzije za morrowind
    svaka je na 1 cdu, znači nekih 1000-1400mb
    to obadvije il?
    kupit cu si GOTY, a neam bas mjesta na kompu...
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  15. #345
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Meni je instalacija došla 989MB. znači morrowind+tribunal+bloodmon=989MB

  16. #346
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    i još parsto megabajta modova i veselje može početi
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  17. #347
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    a dobro...onda oko 1200 mb sa modovima

    bice kul nego da, zna itko neku dobru knjigu za procitat u oblivionu?
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  18. #348
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    Ne al u Morrowindu mi je super jedna di opisuje postupak Necromancije, baš daje feelingSdubine svita... Šteta šta se postupci ne mogu napravit u igri (A baš bi mogli, sve se more napravit unutar enginea)

  19. #349
    = Citat = Izvorno postao TheJopa
    Ne al u Morrowindu mi je super jedna di opisuje postupak Necromancije, baš daje feelingSdubine svita... Šteta šta se postupci ne mogu napravit u igri (A baš bi mogli, sve se more napravit unutar enginea)
    Siguran sam, hell imao sam ga, da ima mod koji ti omogućuje naprednu nekromantiju aka. rituali sa sastojcima i to da pozoveš živine i radiš ostale stvari. Jedino se ne sjećam imena sad.

  20. #350
    Senior Member Lord of The Fleas Dreadlord's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    gaming world
    Postova
    380
    Trebao si stavit anketu, ja sam igrao Oblivion, Morrowind nisam ali Oblivion me nije oduševio, vjerujem da je Morrowind bolji.

  21. #351
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jul 2006
    Postova
    305
    Ma daaaaj??? To bi bilo pre pre dobro.
    Ono imaš leš/skeleton, otvoriš body ko container, izvadiš loot, staviš unutra gemove, diamond, soul gem i šta već triba, i onda baciš spell na body i on se oživi?

  22. #352
    Ajde kad smo već u nekakvom off-topicu da odgovorim (za buduće rasprave o modovima ima tema posvećena tome).

    Ne ide tako jer nije baš tako u Lore opisano (ako se ja sjećam i ako Bethesda nije mijenala Lore) već ti kao treba Gravedust, trave i drago kamenje (ovisno o vrsti summona), a treba ti i scroll tog summona na početku (kasnije savladaš spell) Tada aktiviraš nekakav predmet (ne sjećam se koji sada) koji ti izbaci izbornik sa summonima koje možeš napraviti. Hehe, sjećam se da je bila šansa da ti ne uspije ili da se otme kontroli.

    Mod je super ako imaš neki drugi mod koji miče te undead summone sa obične liste tako da je ovo jedini način za pozvati ih.

  23. #353
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564
    = Citat = Izvorno postao Dreadlord
    Trebao si stavit anketu, ja sam igrao Oblivion, Morrowind nisam ali Oblivion me nije oduševio, vjerujem da je Morrowind bolji.
    Prešao sam oba i iskreno mogu reći da je Morrowind bolji,jer Oblivion je u biti Morrowind (ne doslovno shvaćati) samo tehnički napredniji,lakši,a i manje je questova,pa i enemya,a onaj "radar" gotovo prilagođuje igru maloj djeci...

    No trud je očit,igra je ok,ali ne može izazvat onu euforiju koju izaziva Morrowind prvi put kad ga igraš.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  24. #354
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609
    Mene je Morrowind iživcirao jer kada krenem nekog ubijat on mi svaki put promaši i onda sam počeo igrat Oblivion jer mi se nije dalo zezat s Morrowindom igra je opširnija i ima više spellova i tih s..... ali je meni Oblivion puuuuuuno bolji
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

  25. #355
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao LukA33
    Mene je Morrowind iživcirao jer kada krenem nekog ubijat on mi svaki put promaši i onda sam počeo igrat Oblivion jer mi se nije dalo zezat s Morrowindom igra je opširnija i ima više spellova i tih s..... ali je meni Oblivion puuuuuuno bolji
    Ne razumjem zasto se mnogi zale da "nemogu pogodit enemya".Sve ti je to svar pocetnog rasporeda skillova.Na pocetku nabij Agility i skill sa oruzijem koje ti odgovara i to je to.Naravno ni to ne garantuje da ces pogodit svaki put kao u oblivionu jer je sistem skilova o Obl. puno drukciji nego u Mw.
    U morowindu se koristi takozvani sistem "bacanja kockica".
    God, you can suck my coc.

  26. #356
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Na tvojoj glavi, sjedim i meditiram.
    Postova
    401
    Može jedno pitanje:

    Pdržava li Morrowind 1680*1050 rezoluciju, igra san ga prije par godina, a u međuvremenu sam kupio novi monitor pa bi opet počeo.

    Ako ne podržava, postoji li koji mod za to?
    ASUS M2N4 - SLI
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    SEAGATE 160 GB, WD 640 GB
    2 * DDR 2 GB
    HD4850 512 MB GDDR3 256 bit
    CASE MSI MIDI DESING, P4-400W

  27. #357
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao Master_of_Soup
    Može jedno pitanje:

    Pdržava li Morrowind 1680*1050 rezoluciju, igra san ga prije par godina, a u međuvremenu sam kupio novi monitor pa bi opet počeo.

    Ako ne podržava, postoji li koji mod za to?
    Ne podrzava.
    A za takav mod nisam cuo da postoji.
    God, you can suck my coc.

  28. #358
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao cropir
    a sigurno cu probat morrowind, da se osjecam bolje
    to je danas dio kulture...
    Danas ak nemaš u životopisu da si prešao Morrowind zaboravi na neko bolje radno mjesto! Odmah odpadaš na listi zapošljavanja, a bome niti burza ne želi imati posla sa takvima! Da ne pričam i o crkvi, automatski te banaju iz religije kojoj pripadaš! A kad jednog dana odeš u Vjećna Lovišta i kažeš Bogu da nisi probao tu legendarnu Igretinu, ma nema tih para kaj bu te prošvercalo u Havanu! Znači Morrowind nije dio opće kulture, to je dio života! Kako imaš Metalce, Rapere, tak buju polako i nastajali Morrowindaši, potpuno nova subkultura! A i kakav buš to deda bio ako nebuš mogao unucima pričati o Dagothu! Samo se zapitaj što propuštaš u životu ako je ne odigraš!
    haha ovo je pre dobro odma bi stavio u sig sam da nije veliko
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  29. #359
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Na tvojoj glavi, sjedim i meditiram.
    Postova
    401
    [quote=[_[_[Sk8man]_]_]]
    = Citat = Izvorno postao "Master_of_Soup":2a3yego5
    Može jedno pitanje:

    Pdržava li Morrowind 1680*1050 rezoluciju, igra san ga prije par godina, a u međuvremenu sam kupio novi monitor pa bi opet počeo.

    Ako ne podržava, postoji li koji mod za to?
    Ne podrzava.
    A za takav mod nisam cuo da postoji.[/quote:2a3yego5]

    FUCK....

    Ne da mi se igrat kad je sve izduženo....

    Madrfuck.........

    Ako iko zna koji mod, molim link.
    ASUS M2N4 - SLI
    AMD Athlon 64 X2 6000+
    SEAGATE 160 GB, WD 640 GB
    2 * DDR 2 GB
    HD4850 512 MB GDDR3 256 bit
    CASE MSI MIDI DESING, P4-400W

  30. #360
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564
    = Citat = Izvorno postao LukA33
    Mene je Morrowind iživcirao jer kada krenem nekog ubijat on mi svaki put promaši i onda sam počeo igrat Oblivion jer mi se nije dalo zezat s Morrowindom igra je opširnija i ima više spellova i tih s..... ali je meni Oblivion puuuuuuno bolji
    Upravo zato mi se više i svidio Morrowind,zbog kompleksnosti,širine i detalja.

    Dok mi Oblivion mali buraz sa 10 godina igra bez frke,prelagana igra.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

Slične teme

  1. Mod za Oblivion
    By Orla in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-11-2007, 11:48
  2. Morowind modovi!
    By toncha in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-03-2006, 17:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •