Stranica 11 od 21 PrvaPrva ... 910111213 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 330 od 602

Tema: Oblivion VS Morowind

  1. #301
    Senior Member Respawned sorcerer Black Hawk Down's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Da
    Postova
    1.136
    Zakaj ih onda ne kažeš?
    Molim da mi nitko ne šalje privatne poruke.
    (uvijek se od njih uznemirim)
    912362004655177310808
    http://www.youtube.com/watch?v=puVmKfCw ... ed&search=

  2. #302
    Zato jer bi to bili SPOLERI i jer bi ja onda obrisao post. To riješite putem PP-a ako vas zanima.

  3. #303
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao pstrebs
    Pa nisam igrao tribunal. (što mi je jako žao )
    500 sati potrošio na MW i nisi igrao tribunal
    šta se čeka?

  4. #304
    Senior Member Lock'n'Load pstrebs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Tatooine
    Postova
    199
    Sjebo sam morrowind nakon što sam ga prešo. stavljo modove itd. i sad kad god ga inst. ne radi. a imam oriđiđi.
    ne postoji druga prilika za prvi dojam

  5. #305
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    = Citat = Izvorno postao pstrebs
    Morrowinda ima jedno 500 sati sa svime zajedno. prešo sam ga uzduž i poprijeko. preporučam svima knjigu u morrowindu: the horror of castle xyr. al se ne mogu sjetit gdje sam je našo. morat ćete pričekat. btw, jeli iko našo onu knjigu koja opisuje ona 32 najvrednija predmeta??? nalazi se u tel fyr-u, u dungeonu. molim vas da mi javite ako jeste.
    to je u onome gradu na istocnoj obali u gljivolikim kucama u onoj najvecoj sad se ne sjecam ali mi je knjiga bila super
    Nasli ga u ashlandsu sa smrzotinama
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  6. #306
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao pstrebs
    Sjebo sam morrowind nakon što sam ga prešo. stavljo modove itd. i sad kad god ga inst. ne radi. a imam oriđiđi.
    Kad god stavljas novi mod napravi Backup zadnjeg sejva.To ti je zlatno pravilo kod Morrowinda.
    God, you can suck my coc.

  7. #307
    Senior Member Lock'n'Load pstrebs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Tatooine
    Postova
    199
    Znam to sam radio. Nije pomagalo, samo još gore.
    ne postoji druga prilika za prvi dojam

  8. #308
    Zapravo, to radi u teoriji (i kod većine drugih igara), ali kod Morrowinda (i Obliviona) većinom ne. Zašto? Zato jer vam saveovi pamte koje ste modove imali kad ste ih napravili. E sada, ako vi ponovno stavite taj save, a nemate te modove (ili još gore - ako vam je lik imao neke stvari iz sada falećih modova).... pa shvaćate što želim reći.

    Save backup u TES igrama većinom koristi samo onima koji nemaju modove ili fanaticima (here, here! ) koji znaju točan redosljed pokretanja modova.

  9. #309
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    hey ljudi,.. jel igra itko jos morrowind ili oblivion ovdje,.?

    Jer ja imam neku opsesiju kod igranja rpgova da ljudima ovdje prikazivam svoje likove i njihovo napredovanje,. no isto tako volio bih vidjet vase likove i kako su napredovali i gdje ste sada snjima ,..

    osim obliviona i nesto malo morrowinda(naigrao sam se ja njega prije,.sad ga samo pregledavam zbog nostalgije) polagano prolazim jedan od ponajboljih rpgova Planescape Torment te najzesci hack&slash Diablo 2 lord of destruction sa assassinom
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  10. #310
    Member Plants Vs Zombies Punisher's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    54
    Ja mislim da je oblivion bolji,igrao sam i morrowind,ali oblivion je bolji,ali sam u oblivionu zapeo na jednoj misiji i neznam sta da radim

  11. #311
    Carski opis questova i kako je hand holding loša stvar u igrama.

    Primjer Morrowind questa:
    "Kad izađeš iz Ald Ruhna pođi sjeverno do T križanja kod kojega skreni lijevo dok ne vidiš jednu stijenu oblikovanu kao lubanja, te se nakon toga spusti niz padinu i uđi u obližnji [ubaci ime]Srudnik. Unutar njega ćeš naći [ubaci ime]Spredmet kojega je naručio [ubaci ime]Skoji kampira zapadno od Gnisisa..... itd."

  12. #312
    Member Plants Vs Zombies Punisher's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    54
    taj fast travel je dobro smislit,mapa je poprilicno velike i predugo bi putovali bez njega

  13. #313
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Punisher
    Ja mislim da je oblivion bolji,igrao sam i morrowind,ali oblivion je bolji,ali sam u oblivionu zapeo na jednoj misiji i neznam sta da radim
    Lemm'e put it this way:
    Ja mislim da je drkanje puno bolje, jebao sam, ali drkanje je bolje, jest da sam zapeo pri vraćanju kožice gore i neznam šta da radim
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #314
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Možeš istraživat i sve to i s fast travelom, nema pećine u koju nisam ušo, ali dobro ja volim istraživat, čito sam knjige itd; a i likovi su oživljeni za razliku od Morrowinda, samo što je Oblivion prekratak....Zato sam ga prešo 3-4 puta
    "The present will pass by if you live in the past."

  15. #315
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    A dobro nije ga sad uništilo, meni je ipak dobar........
    "The present will pass by if you live in the past."

  16. #316
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Možeš istraživat i sve to i s fast travelom, nema pećine u koju nisam ušo, ali dobro ja volim istraživat, čito sam knjige itd; a i likovi su oživljeni za razliku od Morrowinda, samo što je Oblivion prekratak....Zato sam ga prešo 3-4 puta
    O oblivionu istrazivanje pecina uopste nije zanimljivo zbog jebenog Levelinga
    itema i likova.U Morrowindu kad udjes u Cave nikad ne znas sta ces naci i kakve ces likove susrest(tj. hoce li biti jaci ili slabiji od tebe).U Morrowindu je to uvjek zanimljivo jer nikad ne znas na sta ces naici.Ja bi to u Oblivionu prije nazvao Looting.Cim udjes u pecinu znas da ako si 30Lvl da ce svi likovi
    nositi Daedric oklope i oruzija i da ces to onda odnjet Traderu i prodat to.I tako opet i opet i opet.Stvarno preglupo.
    God, you can suck my coc.

  17. #317
    Senior Member Lock'n'Load pstrebs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Tatooine
    Postova
    199
    Ne znam nijednu lošu stvar koja bi se mogla navesti pod "ozbiljno" u morrowindu. Ne znam kako vama, ali u oblivionu mi se samo manje osjeća monotonija.
    ne postoji druga prilika za prvi dojam

  18. #318
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ajulurac hellboy sad si me natrao da instaliram MW što sam i učinio
    sad te moram gnjavit za neke modove pa stoga pali MSN

  19. #319
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    ajulurac hellboy sad si me natrao da instaliram MW što sam i učinio
    sad te moram gnjavit za neke modove pa stoga pali MSN
    Ako nikako nisi igrao MW onda ga odigraj bez ikakvih modova.A ako bas hoces neki dobar mod za MW onda ti preporucujem Wizard's Island Mod koji je po meni najbolji mod za MW ikad.
    God, you can suck my coc.

  20. #320
    Mislim da je bio na jednom PCP CD-u, ali nisam siguran.

  21. #321
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=[_[_[Sk8man]_]_]]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":3tmmh3um
    ajulurac hellboy sad si me natrao da instaliram MW što sam i učinio
    sad te moram gnjavit za neke modove pa stoga pali MSN
    Ako nikako nisi igrao MW onda ga odigraj bez ikakvih modova.A ako bas hoces neki dobar mod za MW onda ti preporucujem Wizard's Island Mod koji je po meni najbolji mod za MW ikad.[/quote:3tmmh3um]

    cijenim trud al malo je ljudi na forumu bolje upoznato sa (nemodanim tj default) morrowindom od mene a to su vjerojatno samo arbiter, psiho i hellboy

  22. #322
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    Jbg nisam znao da si MW maher.
    God, you can suck my coc.

  23. #323
    Senior Member Lord of The Fleas Dreadlord's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    gaming world
    Postova
    380
    sad malo čitam postove...
    ja sam neopredjeljen, no samo bih rekao da i oni koji su za morrowind i oni koji su za oblivion imaju odlične argumente

  24. #324
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    [quote=Prince-Artas][quote="[_[_[Sk8man]_]_]":167afuij]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":167afuij
    ajulurac hellboy sad si me natrao da instaliram MW što sam i učinio
    sad te moram gnjavit za neke modove pa stoga pali MSN
    Ako nikako nisi igrao MW onda ga odigraj bez ikakvih modova.A ako bas hoces neki dobar mod za MW onda ti preporucujem Wizard's Island Mod koji je po meni najbolji mod za MW ikad.[/quote:167afuij]
    cijenim trud al malo je ljudi na forumu bolje upoznato sa (nemodanim tj default) morrowindom od mene a to su vjerojatno samo arbiter, psiho i hellboy[/quote:167afuij]

    hehehe, nego sad sam ga uninstaliro na jedno par godina, tak da malozaboravim sve pa opet uzivat ko da je prvi put

    e samo da dodam:
    Oblivion je kuratz, jebemti enemye koji, kad izletis iz sobe glaavom bez obzira, te slijede u stopu, u Morrowindu toga nije bilo, nema vise epskih borbi kad ti sa lvl1 ubijas enemye lvl10

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  25. #325
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @Psiho, pa sjećam se da je i u Morrowindu to bilo jadno rješeno! Vidiš nekog outlaw-a kako beži, a za njim guard trči točno po istoj stazici... fakat izgleda kao da je skriptirano

    Odlučio sam, prvo idem na more, a nakon mora (kada pređem STALKER-a) bacam se nazad na TES serijal

  26. #326
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    omg, procitao sam cijeli topix
    nego da, nisam igrao morrowind *trazi zaklon* ali sam cuo legendi, bajki, basni, crtica, epskih pjesama i balada o njemu.dakle kod obliviona vas smeta sta, kak bi se reklo, igrace vodi za rukicu.pa skinite modove! OOO i nema vise leveled, ima i za fast travel, a kompas uzmite drugi kvest.
    kad sam 1. put igrao oblivion nisam znao za fast travel (ni za mapu) pa sam se orjentirao po onoj karti sta se dobije uz oriđiđi
    istrazivanje je dobro i u oblivionu, smeta mi samo sta nema toliko zivina, kad sam isao u lov, skapavao sam od gladi (mod )
    zao mi je sta morrowind nisam igrao prije, jer poslje obl. neznam hoce li mi se toliko svidjet.nakon mora kupujem iz crovortexa GOTY pa da probam...
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  27. #327
    I ako se, nešto što današnje generacija očito ne može, možeš prisiliti čitati tekstove duže od 2-3 rečenice sa dubljim značenjem.

  28. #328
    Senior Member Lord of The Fleas [_[_[Sk8man]_]_]'s Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    pred komfjutorom
    Postova
    444
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    I ako se, nešto što današnje generacija očito ne može, možeš prisiliti čitati tekstove duže od 2-3 rečenice sa dubljim značenjem.
    Slazem se.
    God, you can suck my coc.

  29. #329
    Senior Member Lock'n'Load pstrebs's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Tatooine
    Postova
    199
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ako cijeniš igru zbog atmosfere a ne zbog grafike onda ćeš voljeti Morrowind
    Slažem se da oblivion ima puno bolju grafiku od mw, ali ne može se reći da i mw ima lošu ili prosječnu grafiku. Pa čovječe ta je grafika i dand-danas oku ugodna, a da ne spominjem prije 5 godina kakva je bila. mislim da tad nije imala konkurencije. ne bojte se, neće vas grafika odvući od morrowinda
    ne postoji druga prilika za prvi dojam

  30. #330
    I to je još ne modirana, pazite. Kad stavite texture/cloth/bodies/itd replacere igra izgleda dosta bolje.

Slične teme

  1. Mod za Oblivion
    By Orla in forum The Elder Scrolls & Fallout
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 01-11-2007, 11:48
  2. Morowind modovi!
    By toncha in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 30-03-2006, 17:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •