Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 192

Tema: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

  1. #61
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Oblivion definitivno...Igra je svugdje nahvaljena, visoke ocjene, a jedino sto možeš vidjet(i jedino sto se meni svidjelo) je prekrasna grafika, al samo ta komponenta mi nikako nije dovoljna da igram igru...Uglavnom, Bethesda je napravila igru sa jakom grafikom, dobro marketinski napumpala naslov, konvertirala igru na konzole i dobili smo igru s velikim hypom i nikakvim gameplay-om. Btw, sjećam se dok je igra izasla, ljudima je bilo najbitnije da je mogu igrat na full detaljima i sva pitanja su svela kako ubrzati Oblivion...bezveze

    Mislil da bu ista stvar i s Fallout-om 3. Steta, kak mi se čini, Bethesda se pretvorila u EA i samo gleda kako da zgrne čim vise love. Mislim da su prosla vremena Morowinda...
    totalni potpis

  2. #62
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Bože, kako volim ovaj podforum...

    Igra koja je pokupila odlične kritike na svakom uglu, a meni se sere od nje je Colin McRae DiRT. Igra je TAKO loša da preporučujem svima koji ju nisu igrali, a planiraju to napraviti, da to NE učine.
    Igra ima veze s rallyjem kao prosječni jazavac sa naprednim teorijama kvantne mehanike.
    Ako zamišljate rally kao vožnju po različitom terenu u autu koji ide kao po tračnicama, igra je za vas, ali ju ipak nemojte igrati, jer to znači da ste zreli za ludnicu. Grafika i ostali elementi također suxaju.
    Pretpostavljam da je i Grid takav, ali ga nisam igrao, pa neću ništa reći, ali znam nekoliko ljudi kojima je ta igra provela 5 min na hardu, tako da...
    :/

    Istina DiRT je arkadetina....al neslazem se da nemoze pruziti odreden broj sati zabave. Ono sto mene smeta kod igre je sto je neoptimizirana do bili...Meni je na 8800GTX znala zatrzati.

    I neznam sta pricas...igra ima odlicnu grafiku. To sto si ti igrao igru na low settingsu neznaci da igra nema dobru grafiku.

  3. #63
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    crysis,cod4...
    Crysis i Cod4 su ti smeće

  4. #64
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    i tomb raider anniversary

  5. #65
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Bioshock
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  6. #66
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    somehow,i have seen this one coming...
    gears of war

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    cod svi djelovi
    My life for Aiur!

  8. #68
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao Cthulhu
    i tomb raider anniversary
    I joooj
    Kad sam vidio CoD i Crysis malo me steplo ,al kad sam vidio u paketu TR,skoro sam opo sa stolice

  9. #69
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Blacky nhf...al svaki Tomb Raider....probo igrati i dvojku i ako se nevaram peticu i stvarno nekuzim zasto je fora...meni totalno bezveze igra

  10. #70
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Nikad nisam vidio smisao tog Tomb Ridera, igra je glupa od prvog do zadnjeg nastavka Ali ono, žalosno glupa i dosadna...

  11. #71

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Također, a probao sam ih igrati na prekide... jednostavno mi ne leži i gotovo.

  12. #72
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    igrao sam samo kratko na plejki i malo neki demo na kanti...pixelizirane dude nisu odveć privlačne...

  13. #73
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    dodao bih i splinter cell,sve nastavke...

  14. #74
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Nikada nisam volio Morrowind,ne paše mi ništa u njemu.

  15. #75
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Nikada nisam volio Morrowind,ne paše mi ništa u njemu.
    nisam ni ja,ali bolji je od obliviona...

  16. #76
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Nikada nisam volio Morrowind,ne paše mi ništa u njemu.
    ... znam da svatko ima vlastiti ukus, ali kud baš morrowind... jesi barem igri dao pravu šansu, mislim više od početnih 10 min? ako jesi, onda OK, ako nisi instaliraj je još jednom i potrudi se, vjeruj mi, bit će ti drago...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  17. #77
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Općenito smatram kako nije u redu od mene bilo što raspravljati o Morrowindu ili bilo kojoj drugoj igrici ukoliko je nisam prešao,međutim sa Morrowindom sam imao strpljenja par dana,jednostavno mi ne leži.

  18. #78
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Općenito smatram kako nije u redu od mene bilo što raspravljati o Morrowindu ili bilo kojoj drugoj igri ukoliko je nisam prešao,međutim sa Morrowindom sam imao strpljenja par dana,jednostavno mi ne leži.
    a cuj, ok onda, svakom svoje... ali atmosfera u morrowindu?!

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  19. #79
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Bože, kako volim ovaj podforum...

    Igra koja je pokupila odlične kritike na svakom uglu, a meni se sere od nje je Colin McRae DiRT. Igra je TAKO loša da preporučujem svima koji ju nisu igrali, a planiraju to napraviti, da to NE učine.
    Igra ima veze s rallyjem kao prosječni jazavac sa naprednim teorijama kvantne mehanike.
    Ako zamišljate rally kao vožnju po različitom terenu u autu koji ide kao po tračnicama, igra je za vas, ali ju ipak nemojte igrati, jer to znači da ste zreli za ludnicu. Grafika i ostali elementi također suxaju.
    Pretpostavljam da je i Grid takav, ali ga nisam igrao, pa neću ništa reći, ali znam nekoliko ljudi kojima je ta igra provela 5 min na hardu, tako da...
    :/

    Istina DiRT je arkadetina....al neslazem se da nemoze pruziti odreden broj sati zabave. Ono sto mene smeta kod igre je sto je neoptimizirana do bili...Meni je na 8800GTX znala zatrzati.

    I neznam sta pricas...igra ima odlicnu grafiku. To sto si ti igrao igru na low settingsu neznaci da igra nema dobru grafiku.
    Ne kažem da nema NAPREDNU grafiku, samo malo nenormalnu. Pijesak na suncu blješti ko lud, čemu to? Đaba su ti svi HDR-ovi i motion blurovi ako radiš takve stvari.

  20. #80
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Sinj
    Postova
    436

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    GTA 4

    Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

    Gigabyte MA790XT-UD4P|AMD Phenom II X4 955 BE|Scythe Mugen II|DDR3 4GB Corsair, 1600MHz|MSI GTX 560 HAWK TwinFrozr III|HDD WD 640GB|CORSAIR 650TX|Coolermaster CM 690

  21. #81
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    ajd sad nek mi netko to prevede na rvacki..

  22. #82
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Ima jedan zarez, fali ih onak od oka jos jedno 5-7

  23. #83
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao kvakomekiki
    GTA 4

    Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

    Nisu se potrudili?
    Kako to misliš? Tu je potpuno novi engine, grad koji je očito rađen from the ground up (da, to je Liberty City, no mene je vrlo rijetko baš podsjetio na trojku), multiplayer, kvalitetnija priča, mobitel i internet... GTA IV je donio puno toga, a izgubio neke (po meni) sitnice koje se ionako ne bi najbolje uklopile u igru (tuneanje automobila, kupovanje kuća/zgrada, bicikli...)

    Ne razumijem ovaj dio gdje spominješ šifre. Pobogu, tko te tjera da ih koristiš?

    Grand Theft Auto je serijal koji se od samih početaka temelji na nasilju, slobodi kretanja, mafijašima i andergraundu, tako da se više manje zna što se očekuje od svakog nastavka GTA.

    A zbog svih novosti koje je donio i zbog ogromne količine sadržaja, GTA IV itekako zaslužuje visoke ocjene koje dobiva.

  24. #84
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    u mjestu gdje svi padaju u svoju dušu ... wtF?
    Postova
    110

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    no 1. oblivion - why ? - smeće bez razloga
    no 2. wow - why? - šteta love
    no 3. halo - kao što bartuc reče - xboxeri fuj gamad
    no 4. ...... hmmm.... kad se sjetim vam kažem... možda cod 4?
    moš ti to, moš ti to, ma tko te mislim brate pito.... xD

  25. #85
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao kvakomekiki
    GTA 4

    Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

    istina,ni meni se baš nije sviđalo to izbacivanje bandi iz igre,ali gta4 je još uvijek odlična igra(ili se tako čini),prosudit ću kad odigram...

  26. #86
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao kvakomekiki
    GTA 4

    Zato jer se nisu potrudili opce sve isto ka u SA dobro ima dosta novih stvari al je ograniceno dosadno bez citeva se nemoze pric ono glupost vozas se gradom ubijas ljude koristis sifru da te policija nevata ka neki glupi crtic ak malo bolje promislis ono sam si na svjetu i ubijas sve okolo samo ubijanje, ubijanje bolime glava od toga smeca zali boze para ono da bude realno ka prave bante ono kuzite droga pusenje alhohol borba izmedju suparnickuh bandi nes ka SA al bolje sofisticiranije naprednije ne ti vs cili svit.Ono sva ta zbrka oko igrice ja mislim da su okolo podplacivali za dobre ocjene stvarno glupost.

    Ubuduce koristi interpunkcijske znakove(.,: i sl.) i malo oblikuj recenice jer mi je fakat trebalo jedno 5 min da skuzim kaj si htio reci...Inace to sto si rekao nemrem potvrdit ni demantirat posto jos nisam igrao igru. Procitao sam PS3 recenziju u PCP-u pa ako maheri koji nam pisu ovaj casopis i kojima 100% vjerujem onda je valjda igra dobra jer su također dali veoma visoku ocjenu. Neznam, kada si nabavim igru onda cu moci nesto pametno reci...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #87
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Ja ne moram zaigrati igru, već vidim da mu je post fail.

    Mislim, pazi, tuži se što mu je igra dosadna sa šiframa.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #88
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Popovača
    Postova
    1.288

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    najjače mi je: ''Bez čiteva se ne može proć''

  29. #89

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Pa, kao i vecina ekipe ovdje, popusio sam lovu na odurni Oblivion, koji btw ne bih ni uvrstio u top 100 rpg-a, dok su ga bas PC-playevci stavili ja mislim na deveto mjesto (lol?),a Planescape koji je fantastican ni u prvih 10 :S
    Ima dosta igara koje su kriticari visoko ocjenili a meni su lose, ali evo par skorijih komada:

    C&C Tiberium Wars - Jednostavno nemastovito. Ako netko bas trazi, objasnicu detaljno.
    Age of Conan - Od titule "wow-killera" pao je na titulu "lol-killera", katastrofa koliko su developeri izlagali. Mislim ljudi iz Mythica sto su napravili Warhammer Online su rekli da nece biti par stvari u igri, tako je i bilo, i to postujem, dok su ti ovi iz Funcoma uvalili... da ne kazem.
    Hellgate London - Neki su ga kriticari cak i pohvalili (PC Play je bio realan medjutim), a ja kazem da je najbolja stvar kod Hellgate-a njegov web site. I to sto ga je napravio nas covjek

    Eto nesto sto mi sada u 5 ujutro pada na pamet..
    "Not All Who Wander Are Lost"
    ~ J. R. R. Tolkien

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    WoW - precijenjen.
    Oblivion - lol, zbilja si popušio. Nije loš meni, al ono, DEVETI? :S
    Far Cry mi je svojedobno išo na kurac.
    Serious Sam isto...
    Uf, Icewind Dale je govno, definitivno.
    E da, i svi NFS-ovi.

    Ne znam, ne mogu se sjetit više zasad, al znam da mi je puno tog glupo.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Slične teme

  1. Igre koje ste upravo završili
    By Raz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 20-11-2009, 15:33
  2. Igre koje se prodaju u Emmezeti
    By CrazySmurf in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 12-11-2009, 19:19
  3. Igre koje su kritičari popljuvali a vama su cool
    By Sybelius in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 136
    Posljednji post: 03-09-2008, 11:53
  4. Igre koje su ostavile trag u vama....
    By FaTaL_mRkvA in forum Gaming općenito
    Odgovora: 122
    Posljednji post: 11-01-2008, 12:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •