Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 192

Tema: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    Evo pošto postoji tema "Igre koje su kritičari popljuvali a vama su cool" neka ovaj puta bude obrnuto, pa pucajte

    EDIT: meni je wow i oblivion smeće.

  2. #2
    Senior Member Lock'n'Load Azura's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    My own Daedric Shrine
    Postova
    142
    wow je smeće, ali warcraft franšiza owna
    If it always keeps getting later and later, then how come it's sometimes early?

  3. #3
    = Citat = Izvorno postao Azura
    wow je smeće, ali warcraft franšiza owna
    signed, i dodajem OBLIVION kao teško sranje.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    HOMM,CS:S,GW,Freelancer,FEAR,...

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    75% današnjih igra je za mene smeće i to teeeeško

  6. #6
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Igre koje su kritičari pohvalili a vama su smeće

    = Citat = Izvorno postao dpeica
    meni je wow i oblivion smeće.
    Slažem se po svim točkama optužnice.
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    HOMM,CS:S,GW,Freelancer,FEAR,...
    Ne slažem se po svim točkama optužnice.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    WoW, Oblivion, Enter The Matrix (odnosi se na recenziju u Hackeru)...ima još, samo se moram sjetiti

    A sada razlozi za nominaciju:

    WoW bi meni bio odlična igra da se u njega ne treba uložiti ovoliku količinu vremena i novca.

    Oblivion radi toga što je napravljen u korist konzolaša, s očitom namjerom da osramoti TES serijal. Daljne razloge tražite u TES podforumu.

    Enter The Matrix...pogledajte recenziju ovog sranja u PCPlayu, te u Hackeru, te probajte igrati igru.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  8. #8
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Oblivion i PES 2008
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    WOW

  10. #10
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    Već znam što će Hellboy napisati .

    Meni je Oblivion,ali ne od početka.Kad sam ga zaigrao,jedino iskustvo koje sam imao s RPG-ima bilo je nešto malo Diabla I i II,i kad sam zaigrao igru,bila je odlična.
    Onda sam nakon nekog vremena nabavio MW,pa me igra odbila jer nema voice-acting,no poslije sam dao Morrowindu drugu šansu i...Obično se igračima koji su već igrali Morowind a Oblivion im je dobar teško vratiti Morrowindu zbog grafike,ali kad sam opet upalio Oblivion da testiram neke modove,bilo mi se teško vratiti!
    Mislim da je Oblivion zapravo bolji zbog mehanike,no demoniziranje Daedra,pojednostavnjivanje i manji broj guildova,itema,skillova i magija,jednostavniji guildovi i jednoličnost gradova,tamnica i vanjskih područja,manje upeđatljivi likovi,kao i svođenje pričena dobro-zlo i prilagođavanje mlađima ga je napravilo lošijim.D
    a pojednostavim,da se igre svedu na bezvezno kretanje okolo i borbu,bez questova i priča,Oblivion bi pobijedio ali je ovako Morrowind bolji.
    Zato mi je kasnije Oblivionu usporedbi s Morrowindom postao smeće (iako je dobra igra kad se gleda zasebno).Mislim da ne zaslužuje onako visoke ocjene,koje su ako se ne varam i veće od Morrowindovih,jer TES standard je 90+%,ali ja bih Oblivionu dao oko 80%(i 70% za igrivost).

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Za sada sam naveo samo dva primjera kojih sam se trenutno sjetio, ali naprotiv, ja sam jedan od onih ljudi koji nisu izbirljivi što se tiče igara dok recimo pogledam neke svoje frendove. Znam jednu osobu koju već dugo poznam a ne želim ju imenovat kojoj su samo elite od igara dobre, tj. s kojima se može zabavit, al eto, primjer... ta osoba najviše voli FPS žanr, a ne sviđa joj se BioShock tj. ne želi ga ni instalirat zato jer mu igra djeluje klaustrofobično. LOOOOOOOL . E to se zove izbirljivost....

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Oblivion je meni bolji od Morovinda...baš zbog jednostavnosti i igrivosti.Ukusi su različiti i o njima ne treba raspravljati.

  13. #13
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Bioshock mi je sterilna igra!...kao i;
    Oblivion ,nasjeo na propagandu,recezenti ga pohvalili...bla...bla.Kupio i popušio!
    Od tada sam skeptičan prema hit naslovima,prije ću kupiti nešto što ima prosječne ili ispod prosječne ocjene, a djeluje mi se interesantno.

  14. #14
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Oblivion je meni bolji od Morovinda...baš zbog jednostavnosti i igrivosti.Ukusi su različiti i o njima ne treba raspravljati.
    Kad ti je vjerojatno glavna akcija i grafika i nije te briga za priču,a Oblivion si igrao prije Morrowinda.Svjestan sam ove tvoje zadnje rečenice,ali to je samo igovor da te ne flejmamo.Zbog same činjenice da ti je,slijedit ću Hellboyev primjer,oblvnoi bolji,i to baš zbog jednostavnosti (oblvnoi NIJE RPG,za sve koji to misle),ne očekuj prijaznost od mene.

  15. #15
    Meh, vjerojatno ne postoji za koju ja mislim da je baš čisto "smeće", ako zbog ničeg drugog onda samo zbog truda koji su devsi uložili u nju, ali da postoje igre koje ne volim, iz ovog ili onog razloga, to da.

    1.) Oblivion (mislim da je ekipa već navela dobar broj razloga, ali ja bih još dodao podilaženje konzolašima blatantno (ne hrvatski, FTW) vidljivo izbacivanjem voice actinga pojedinih rasa da bi se sve strpalo na 1 DVD) koji me neočekivano razočarao nakon onog početnog grafičkog predoziranja kojeg sam iskusio kad sam 1. put upalio igru.

    2.) HALO serijal općenito kojeg su XBoxeri toliko podigli u nebesa da je za nepovjerovati, a na PC-ju ima gomila igara koje jednako, a većina i puno bolje, odrađuju svaki element HALO igara (i da, svjestan sam da zvučim kao onaj lika sa Escapista, ali bar se u nečemu slažemu).

    3.) Cryis zato jer je praktički samo jedan veliki masni Benchmark za novi engine kojeg prava upotreba tek čeka.

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    @ The Great Duck... Morovind sam igrao u trenutku kada je izašao , prije Obliviona.I ne patim na stusne simbole ili "popularnost" na forumu tako da ne podilazim nikome u smislu da pokušavam stavljati kul postove koji bi se trebali sviđati većini.Također me nije briga u koji žanr se neka igra svrštava,rpg fps ili hibrid.Također me nije briga da li je igra za kozolu ili pc.To su meni sve glupava ograničavanja u glavama nekih gamera.Ono što je meni bitno je da li je MENI neka igra zanimljiva,dobra i igriva a ne nekom recezentu ili javnom mjenju na nekom forumu.Meni je Oblivion jako,jako dobra igra.Da nema ponekih rušenje bilo bi 96/100 ovako samo zbog toga 95/100 .

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Evo, i ja odsad počinjem krivo pisat Oblivion.
    Obiviliom i Morrowind su prerazličiti da bi se uspoređivali - Morrowind je igra za prave TES fanove, a Obiviliom je za povremene RPG igrače. Naravno, ako ih uspoređujemo, Obiviliom ispadne smeće na kvadrat jer je potpuna suprotnost od Morrowinda i predstavlja sve ono što pravi RPG ne bi smio biti.

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Isprika na krivom pisanju..znam nekada napisati i jes ili ofkors..to mi lakše.Morrowind je odlična igra i isto zaslužuje ocjenu 90+.Ali kada sam Morrowind završio tj. glavnu priču i dosta sporednih kvestova nisam dobio želju da to ponovim.Sa oblivionom mi se želja vrtila i namjeravam ga pregaziti ponovno.Meni je to dovoljan argument , a sada da li je ili nije rpg meni nebitno.čudim se da Oblivion do danas nije pao u zaborav pošto niš ne valja kako neki tvrde .

  19. #19
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao Mafioso
    Evo, i ja odsad počinjem krivo pisat Oblivion.
    Obiviliom i Morrowind su prerazličiti da bi se uspoređivali - Morrowind je igra za prave TES fanove, a Obiviliom je za povremene RPG igrače. Naravno, ako ih uspoređujemo, Obiviliom ispadne smeće na kvadrat jer je potpuna suprotnost od Morrowinda i predstavlja sve ono što pravi RPG ne bi smio biti.
    Potpuno se slažem.

    @Bezimeni:Čudno kako ti je u oblvnoiu došlo da ponovno pređeš igru,a u Morrowindu ne.Jer,u oblvnoiu možeš preći sve questove s jednim jedinim likom,dok ti u Morrowindu trebaju bar 3 lika da pređeš sve questove.Ali zaustavimo se ovdje,možemo dalje diskutirati u TES forumu.

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    PES 2008 - ajme majko, pes6+najnovji option file do daljnjeg
    Bioshock - monotonija ftw
    Oblivion - "rpg" za mog šestogodišnjeg brata, ustvari i njemu je prejednostavan
    Crysis - 3d mark pod drugim imenom

  21. #21
    ja ga igram protiv svoje volje, rođak/bratić me tjera. kaže "samo igraš FPS-ove, ajde jednom jedan RPG!"
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Oblivion mi suxa, a Morrowind još nisam igro

  23. #23
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    FEAR
    Jednostavno nisam mogao vjerovati da izuzetno kreativan i kvalitetan Monolith može napraviti tako tmurnu, površnu i monotonu igru. Nakon fantastičnih serijala AVP i NOLF, pa i meni jako dragog TRONa, očekivao sam daleko orginalniji naslov. Nažalost, većina populacije ne dijeli moje mišljenje, i zato ćemo umjesto novog zabavnog shootera dobiti Project Origin, i tako nastaviti tradiciju novog i bezveznog Monolitha. Carevi, utopili ste se u moru prosječnosti.

  24. #24
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    najniži zajednički nazivnik može biti najniži, ali je zajednički. All men love tits! I slično.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    FEAR
    Jednostavno nisam mogao vjerovati da izuzetno kreativan i kvalitetan Monolith može napraviti tako tmurnu, površnu i monotonu igru. Nakon fantastičnih serijala AVP i NOLF, pa i meni jako dragog TRONa, očekivao sam daleko orginalniji naslov. Nažalost, većina populacije ne dijeli moje mišljenje, i zato ćemo umjesto novog zabavnog shootera dobiti Project Origin, i tako nastaviti tradiciju novog i bezveznog Monolitha. Carevi, utopili ste se u moru prosječnosti.
    !!!!!!! Potpisujem.

    Eto, danas sam nakon nekog vremena pun optimizma instalirao Oblivion, snimio patcheve i neke modove (optimizacije i alternativni fixevi). Na red je doslo kreiranje lika, tu sam potrosio 10ak minuta da sve bude savrseno jer sam odlucio odigrati igru kako spada. Prva stvar koja me "stiltala" - UI. Argh opet to konzolasko svrstavanje itema u redove umjesto u tileove u inventaru.. konzole... Idemo dalje.. Nedostatak posebnih tipki jer konzolasi nemaju 70+ tipki na gamepadu... Na kraju totalno blesava mapa, mrtvilo okolisa (ne mislim na izgled), teren koji me tjera da idem od questa do questa umjesto da mi dozvoli ugodno istrazivanje svakog grma mape...
    Uninstall nakon tri cetvrtine sata.
    there is no god to punish us

  26. #26
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    To mrtvilo okoliša bih primjenio i za opis likova. Gotovo da ne postoji rpg s beživotnijim likovima. Likovi su bez lica, bez pozadine, bez osobnosti. Također, art divizija im je bez mašte. Osim likova, svaka farma, grad, tamnica ili pećina su napravljeni tako šablonski. Kao da su igru programirala računala, a ne ljudi s maštom i vizijama. Kad smo već kod lokacija, džabe ti sva ta polja, šume i planine kad su jednostavno prazni. Premalo životinja, koliba u divljinji, potopljinih brodova i blaga, autentičnih ruševina (osim onih generičkih). Napravili su engine, pokrenuli superultramega računalo i vratili se za dan-dva kad je ono generiralo mapu. Vidjeli su da je u redu i to prodali.

  27. #27
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Pemo dalje?


    HALF LIFE 2

    Okej, što je točno toliko dobro u toj priči da se ljudi ne mogu prestati isčuđivati i klanjati svaki put kad se igra spomene? Orginalni HL2 je bio vrlo dobar, donio je fantastičnu uporabu fizike, novo, neviđeno oružje u gaming, par zanimljivih zagonetaka i jednu od najboljih izvedbi linearne radnje u shooteru. Ali... ali... Nije to dobra priča. Iako si ne žele priznati, priča je poprilično nerazumljiva, likova je puno i sve ih poznaješ i svi poznaju tebe. U stvari, ti nemaš blagog pojma tko je to pred tobom i viče Freeman Freeman na svaku sitnicu, čak i kad mu moraš otvoriti vrata kad mu je sila na wc. Naziva te starim prijateljem i kojekakve druge situacije. I ne, nikakvo ti igranje orginalnog HL-a neće previše pomoći kod toga.

    Također, totalno je prelinearna i imaš jednu jako usku putanju kretanja. U biti hodaš/voziš/skačeš između većih bitaka, kad navali roj neprijatelja, počne nekakva dinamična glazba i ti ih tamaniš pet-deset minuta. I tako već tri epizode. Ponavljanje i ponavljanje u nedogled. A po cliffhangeru zaključujemo da je treća epizoda neminovna.

    Još bih izdvojio i portal kojeg dižu u nebesa. Meni se čini da je to bila ideja za novo singleplayer oružje, ali nisu imali dovoljno mašte i vremena da ga implementiraju, to jest, odrezali su prevelik komad torte koji nisu uspjeli pojesti. Zato su nam dali svoje poligone za testiranje portala, ušminkane i zapakirane u finalni proizvod. Super je portal, ali izgleda kao da je mogao biti mnogo više.

    Za kraj bih izdvojio orange box, još jedan prevelik zalogaj za Valve. Ne bunim se što su nam dali pet igara za cijenu jedne, naprotiv, takav potez se cijeni i trebalo bi ih biti više u industriji. Mislim da će im se to obiti o glavu jer trećom epizodom neće moći dati ni trećinu toga. Ne znam kakog asa valve skriva u rukavu, ali prodavanje zasebne treće epizode je veliko nazadovanje nakon druge. Cijene će se kretati oko 200-300 kuna, što je previše ukoliko bude duga kao prve dvije. Opet, davati ponovno sve epizode u paketu je besmisleno za korisnike koji su kupili orange box i sad žele nadograditi trećom epizodom. Što je s onim korisnicima koji nisu imali prilike kupiti samo drugu epizodu u dućanu, a imali su hl2 i e1, poput moje malenkosti. Da, platili smo više i kupili iste igre još jednom. Naizgled odličan potez, ali dugoročno gledano, više štete nego koristi.

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Slazem se sto se tice price, ljudi ju uglavnom znaju hvaliti. Zanimljivo izvedeno nizanje dogadjaja i dobro izvedene skriptirane scene nemaju veze sa raspletom price jer price za sada nema. Postoji pocetak - Gordan Freemon izaziva katastrofu, nista do pocetka rada za Ljubicastog i od toga manje-vise nista do episode 2 kada Eli bas zeli reci nijemom nesto o G-Manu ali iza toga biva ubijen.
    Ne kazem da nedostatak price cini HL2 i njegove epizode losim igrama, bas te scene kroz koje igrac putuje cine srz igre. Ali naucimo ih razlikovati od price.

    Igra je linearna ali to ne znaci nuzno nesto lose. Cak je u ovom slucaju i preferirano jer se radnja (ne prica, hehe) fino odvija. S druge strane, pogledaj "nelinearni" Crysis.

    Sto se tice Portala, ne znam kako bi takav gameplay bio ukomponiran u jedan cistokrvniji FPS. Na kraju bi opet dio igre koji se s njim prelazi morali zatvoriti i optimizirati za portale. Vjerujem da bi se na otvorenim prostorima lose pokazao jer bi pred igraca trebale biti postavljene mnoge restrikcije tako da ne moze zavrsiti u skyboxu ili "preletjeti" level. Na kraju bi opet dobio isto - portal gun samo u njemu optimiziranim prostorima. Buduci da ce HL EP3 biti na brodu, vjerujem da ce tu biti dosta zatvorenih prostora da bi ga ubacili na neko vrijeme.
    there is no god to punish us

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    najniži zajednički nazivnik može biti najniži, ali je zajednički. All men love tits! I slično.
    Što bi to trebalo značiti???

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Ma trebali su ubacit odmah i HL 2 EP 3 i to bi bilo bolje rješenje, al bi bio opet bed što bi Valve vjerojatno objavio još jednu ili više odgoda.

    A sada back on the topic:
    U svoju listu bih stavio i Sims-e. Kad se malo zapitam od kuda ta popularnost ? Simulacija života ? Ma daj... ako već bi trebao oprat suđe, otuširat se, otići na posao, hraniti se, spavati... rađe ću činiti to u stvarnom životu nego u takvim tupim igrama bez svrhe. Statistički gledano Simsi privlače malu djecu od 7 - 13 god. I evo ti popularnosti. Igra je za mene samo popularna po prodaji a svrha je nula bodova. Najjače mi je dok dođu k meni u goste frendovi od starci sa svojom djecom i onda... jel imaš kakve "IGRICE"... reko imam, a kakve bi htio igrat... JEL IMAŠ SIMSE... uuuuuuuuh zar ta današnja djeca nisu za ništa čula osim za Simse ? Ja ono mislio sad će me pitat za cod 4, Crysis, HL 1 i 2, Silent Hill, BioShock, S.T.A.L.K.E.R., Mafia, Max Payne, ali ne, oni bi Simse

Slične teme

  1. Igre koje ste upravo završili
    By Raz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 20-11-2009, 15:33
  2. Igre koje se prodaju u Emmezeti
    By CrazySmurf in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 12-11-2009, 19:19
  3. Igre koje su kritičari popljuvali a vama su cool
    By Sybelius in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 136
    Posljednji post: 03-09-2008, 11:53
  4. Igre koje su ostavile trag u vama....
    By FaTaL_mRkvA in forum Gaming općenito
    Odgovora: 122
    Posljednji post: 11-01-2008, 12:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •