Stranica 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 121 do 150 od 196

Tema: Sins of Solar Empire

  1. #121
    hahaha, luda igra. TEC ftw. Sad igram random large 4vs4, za jedno pol godine javim rezultat xD
    "The Confederacy is no more. And to all the enemies of humanity, seek not to bar our way, for we shall win through, no matter the cost!"
    ~Arcturus Mengsk

  2. #122

    Re: Sins of Solar Empire

    skinuo sam demo, pa sam vidio da spremaju neku veliku obavijest danas...
    Igra li se to jos?
    X

  3. #123
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709

    Re: Sins of Solar Empire

    bas mi se cinila zanimjiva i odigrao sam par fightova na jednoj huge mapi, ali mi AI ide nakurac, kada ga stavis random on ih vecinu stavi kao aggressore, tako da ti se dobar dio igre neizbjezno svodi samo na stancanje brodova... i politika je loshe izvedena, misije bi se trebale valjda moci prihvatiti ili odbiti, ili barem nesto, ovo je blesavo, vecina igre protiv AI-a se svodi na to da pokusavas udovoljiti polovici ai-eva dok ove ostale koljes, kada ih sredis onda preostale dijelis na pola pa koljes. osim te politike nisu bas nista novoga i uzbudljivog uveli, ali i to bi bilo dosta kada bi lijepo funkcioniralo...
    oke ipak ima stvarcica koja mi se svidja, kod loadinga mozes promijeniti carstvo s kojim igras, onako je kewl kada sejvas par puta kroz igru, pa sa razlicitim stranama zavrsis istu situaciju 2-3 puta, to je dobro u svakom slucaju.
    mozda bi protiv ljudi bilo zabavnije...

  4. #124
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Sins of Solar Empire

    IGRA MI RADI!!!!!!
    Instalirao demo na laptop i na medium detaljima sa većinom efekata igra radi jako dobro, šteka samo kod velikih bitki i kad skroz zumiram na planet.Prvi dojmovi su da je igra dosta, istraživanje je dosta dobro, samo je problem što se više širim i što igra odmiče dalje postaje prezahtjevna, jer morađ pratit kretanje neprijatelja, istraživanje, proizvodnju, politiku i razvoj planeta što kad imam 4-5 planeta, i dva tri protivnika postaje jako teško, gg igra sve u svemu, možda je kupim
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  5. #125
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Sins of Solar Empire

    Igra je stvarno great samo sam je ja zaigrao i prije dva mjeseca pa me čudi kako su tek sad stavili demo na DVD.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  6. #126
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    14

    Re: Sins of Solar Empire

    nabavio sam igru i nešto istražim i napravim flote i kada želim napravit veću količinu flote kaže mi da nemam dosta mjesta, onda odem da upgradeam planet i tamo mi kaže da mi je planeta izgrađena, koloniziram novu i tamo pokušam napravit flote ali opet isti problem. jel mi netko može pomoć

  7. #127
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709

    Re: Sins of Solar Empire

    imas na vrhu ekrana, pored tipke za diplomaciju tipku za istrazivanje koja te dovodi u novi svijet spoznaja, svijet podijeljen na istrazivanja: civilna, vojna, i ona vezana uz flotu i artifakte. To je bit igre, pa to malo prouci, a ako zelis biti stvarno pametan, probaj tutorial.

  8. #128
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Sins of Solar Empire

    Time to ress this thread...uskoro bi trebala doći ekspanzija - SoaSE:Entrenchment, koja će uvesti ukopavanje u stilu WWI ratovanja (kapetan Obvious, jelda?) te sam u duhu tog nedavnog saznanja nanovo instalirao ovu maestralnu strategiju...
    4 i pol sata nakon instalacije, ne medium mapi, 2v2, dva protivnika su uništena, moj dotadašnji saveznik (šugavi Adventi..izdajničke svinje) se okrenuo protiv mene i trenutno vodim defenzivni rat i polako ali sigurno gubim planete jer mi je većina flote odsječena i skršena u napadu na neprijateljski homeworld (zadnji protivnik prije nego što su me izdali)...ostala su mi 2 capital shipa (lvl 4 i lvl6) i brdo sitnije opreme (doslovno, ostala mi je cijela sila sitnijih brodova u orbiti 2 od 3 planeta koje još kontroliram), no ne dovoljno za ikakav full scale napad s obzirom da protivnik drži većinu planeta u sustavu...imam Empire tehnologije otključane (samo ih trebam istražiti do kraja), Warfare tehnologije djelomično otključane jer sam izgubio istraživačke postaje kad je zadnja kolonija pala no dotad sam imao i Vasari superweapon, sve slotove za flote i 4 slota za kapitalne brodove...uglavnom, trebam savjet iskusnih stratega ^^
    par sshota za više infoa:



    i igram sa Vasarima (ako netko nije skužio dosad)

  9. #129

    Re: Sins of Solar Empire

    Možeš li kako iskoristiti pirate? Tako ti i treba kad ih nisi ispočetka koristio da potkopaš saveznike.

  10. #130
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Sins of Solar Empire

    mhm...pirati su se nakotili i iako ih koristim, smradovi su pretežno na higher pay strani...a kako sam ulagao pare u razvoj planeta i tehnologija te stvaranje flote, ne ostaje mi dovoljno da se natječem sa protivnikom na tom polju...zasad sam zaključan na 3 planeta...ne mogu maknuti flotu na sljedeći jer su pod manje-više stalnim napadima, a flota je dovoljno velika da pretvara i masivne piratske napade u hrpu otpada...a ako krenem u osvajanje, stanjit će mi se snaga te ću gubiti dobivene planete jer nečem imati dovoljno brodova za obranu svih...mhm...

  11. #131

    Re: Sins of Solar Empire

    OK, cenzura je skroz iskasapila tvoj post, ali nema veze.

    Ne mogu dati konkretan odgovor jer sam izašao iz forme što se SotSE tiče (imam instaliran, ali zadnji put stvarno igrao prije više od 5 mjeseci), ali jesi li razmišljao da obustaviš research tehnologije i u potpunosti se fokusiraš na proizvodnju jedinica i ulaganje u populaciju (lova, jel'te) kako bi, eventualno, mogao korigirati napad sa ništa-ne-znajućim piratima ako ih uspiješ pridobiti? Naravno, ovo bi bio nekakav... srednjeročno (prijelazan) gledan plan po dužini. Dugoročno i kratkoročno ti se ne piše baš dobro... bar ne po trenutnoj situaciji.

  12. #132
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Sins of Solar Empire

    mhm...pokušat ću sa gusarima no smradovi su beskorisni...ulete gdje ih ne trebam, a tamo gdje ih trebam nikad ne dođu na vrijeme...zasad sam u pat poziciji...ne mogu se maknuti ok ova 3 planeta no isto tako nema teoretske šanse da nešto uđe u njihove orbite a da nije moje...

  13. #133
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Sins of Solar Empire

    Ako je 1.12, koti nosače. Pogotovo Adventističke. Pomalo su imba u ovoj verziji
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  14. #134
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Sins of Solar Empire

    Advent nosači a igram sa Vasarima? Oo

  15. #135
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Sins of Solar Empire

    Vasari nosači su isto odlični jer Vasari ima najbolji strikecraft... Napravi flotu, ~10 komada, i napadni ga, kruži mu oko planeta, i onda kad očistiš well uleti sa pet-šest destructora.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  16. #136
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Sins of Solar Empire

    hm...zvuči dobro...moram napraviti novi Capital shipyard jer je prošli nestao sa kolonijom...morao sam seliti homeworld...

  17. #137
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Sins of Solar Empire

    taktika je djelomično uspjela...uspio sam okupirati još jedan planet ali sam sad na maksimalnom broju brodova, ne možem raditi nove, a ovaj je sad isprovociran i svakih 4-5 minuta mi odere jedan napad na random planet pa moram seliti flote s jednog na drugi kad vidim da dolazi i ne stignem poslati ni jednu od 4 flote da okupira neki drugi svijet...a gusare je također nahuškao na mene, doduše oni pošalju svega 15-ak brodova s vremena na vrijeme...

  18. #138
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Sins of Solar Empire

    Ne.
    Probaj si levelupat Antoraka i napravit Stab negdje, na nešta sočno. Meni to često uspije, pogotovo sa Phase i Distort
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  19. #139
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Sins of Solar Empire

    o da...kao da su znali da sam tek dobio Antoraka...doletjeli su mi u orbitu cca 30 sekundi nakon što je izašao iz proizvodnje...dovukao sam glavninu flote, ali je skršen..ostala su mi 2 Skirantra nosača i 1 Kortul battleship...sshot te bitke:

    cca 50% ih je uteklo

  20. #140
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Sins of Solar Empire

    Više jaja. Ja sam osobnog uvjerenja da je Vasarijevo jaje najbolji capship u igri. Otprilike.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  21. #141
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Sins of Solar Empire

    ne stignem ih graditi...jedino ako prebacim cap shipyard na dalji planet, jer se čini da su capital shipovi prve mete, a lvl 1 cap ne može puno protiv cijele sile smradova koji se fokusiraju na njega...

  22. #142
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Sins of Solar Empire

    Ack, šta da ti kažem... I've given you the tools, it is now up to you to make a... kite?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  23. #143

    Re: Sins of Solar Empire

    Meni je SOSE gadan u usporedbi s galatic civom,ok borba je 10x puta bolja,ali jednostavno mi se cini da je tamo puno bolja diplomacija.

  24. #144

    Re: Sins of Solar Empire

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Meni je SOSE gadan u usporedbi s galatic civom,ok borba je 10x puta bolja,ali jednostavno mi se cini da je tamo puno bolja diplomacija.
    SotSE ima diplomaciju bar jedno 10 puta bolju od klasičnih RTS naslova, ali naravno da će zaostajati za čistokrvnim 4X naslovima (iako je jako dobar pristupačan hibrid).

  25. #145
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Sins of Solar Empire

    Nakon Entrenchmenta ide miniexpanzija sa novim diplomatskim, špijunskim i manipulativnim opcijama. Bar se tako šuška (čitaj: 93% šanse da je tako)
    Entrenchment(uz brdo novih stvari za samu igru i za modove) bitno dodaje na već odličan SoaSE AI... pitam se koliko bi se trebao AI nadograditi da se suprotstavi igraču sa svim obrambenim, napadačkim, diplomatskim, špijunskim i tehnološkim opcijam?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  26. #146

    Re: Sins of Solar Empire

    Što nisu to mislili staviti u baš pravu ekspanziju nakon ove (koliko čujem biti će 3 sveukupno)?

  27. #147
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Sins of Solar Empire

    Pa sve su to miniekspanzije(po cijeni i SD/ICu), makar imale više sadržaja od večine ostalih ekspanzija za RTSove danas...
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  28. #148

    Re: Sins of Solar Empire

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Nakon Entrenchmenta ide miniexpanzija sa novim diplomatskim, špijunskim i manipulativnim opcijama. Bar se tako šuška (čitaj: 93% šanse da je tako)
    Entrenchment(uz brdo novih stvari za samu igru i za modove) bitno dodaje na već odličan SoaSE AI... pitam se koliko bi se trebao AI nadograditi da se suprotstavi igraču sa svim obrambenim, napadačkim, diplomatskim, špijunskim i tehnološkim opcijam?


    Kupljeno.

  29. #149
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Sins of Solar Empire

    Naravno da je, Entrenchment betu igram otkada je ima Starbase FTW!
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  30. #150

    Re: Sins of Solar Empire

    Evo ja sam se sad opet malo nabrijao na SotSE i idem igrati sa Adventom, rasom s kojom sam najmanje igrao do sada (max 5 puta i to ako sam toliko). Isto tako bi volio napomenuti (vjerojatno opet) da je ovo jedna od onih igara kojoj očajnički treba tutorial ala EvE Online (od ono, jedno 2 sata), a Stardock nam da jedva 15 minuta brzog preleta preko najosnovnijih radnji (i to samo za jednu rasu).

Slične teme

  1. Sins of a Dark Age
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 07-02-2013, 11:16
  2. Sins of a Solar Empire u pola milijuna primjeraka
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 06-10-2008, 14:50
  3. Sins of a Solar Empire[REŠENO]
    By msn92 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-05-2008, 20:29
  4. Gabriel Knight- Sins of the Fathers
    By Arbiter of Change in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-01-2007, 10:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •