Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 196

Tema: Sins of Solar Empire

  1. #31
    utorrent?

  2. #32

  3. #33
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Najsigurniji način je igru kupiti preko interneta i skinuti sa Stardockovim alatom. Čak je i jednostavno.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Najsigurniji način je igru kupiti preko interneta i skinuti sa Stardockovim alatom. Čak je i jednostavno.
    sad ste culi covjeka, tako i ja radim

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    jednostavno...imaš opciju kojom dižeš bounty na neprijatelja...a i pored toga gusari će sami napadati sve živo...možeš ih skršiti ali imaj na umu da ako ih makneš kasnije ti se može obiti o glavu kad te netko ide pregaziti...gusari tu mogu uletjeti i raskrčiti stvari...onda ih otjeraš...

    mene uvijek gusari strgaju

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    jel mozes nekako podmiti gusari, otplatit bounty ili slicno?

  7. #37
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    Najsigurniji način je igru kupiti preko interneta i skinuti sa Stardockovim alatom. Čak je i jednostavno.
    Ja radije čekam dok ne dođe fizički u lokalni dućan.

  8. #38
    yhea,žalim te *s guštem klikće na malu ikonu na ekranu i nestaje*

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    nema...možeš samo natjerati gadove da nekog napadaju češće...BTW prvo što moraš napraviti je ojačati obranu oko homeworlda...sagradi flotu i zadrži ju tamo...uz puno obrambene infrastrukture uskoro ćeš imati nekoliko capital shipova koji će u gusarskim napadima dobijati lvle i nadogradnje...za to vrijeme složi sekundarnu flotu i kreni u kolonizaciju...i obavezno drži dovoljno visok bounty za druge gadove...nadalje...ako primjetiš da je neprijatelj našao artefakt na nekom planetu...usmjeri svoju sekundarnu flotu potpomognutu onim kapitalnim brodovima koji se sada već dobrano ojačani na taj planet i zauzmi ga...iako će gubici biti ogromni (ja sam danas izgubio 4 kapitalna broda i ogromnu flotu u jednom takvom napadu) artefakt je bio vrijedan toga...ojačao mi je oklop na brodovima za 11% što je bilo dovoljno da okupiram 2 neprijateljska planeta i ostavim gusarima mjesta da napadaju neprijatelja i dalje...ova igra owna...
    zvuci vrjedno vremena
    nisam znao za te artefakte, kako ih drzis, imaju brodovi inventar pa dovedu do fortresa, town halla, homeworlda w/E, pa se tamo aktivira ili je pohranjen u planetu :S ?

  10. #40
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Artefakti su na planetima. Svaki planet koji koloniziraš možeš surveyat do 50 i kasnije do 100 posto kroz dva planetarna upgradeova. Artefakti i ostali speciali poput termalnih struja i sl ostaju na tim planetima i ti ih moraš čuvat ako ih želiš zadržat.
    Što se tiče gusara, zakon su. Prestao sam uopće plaćat bountye, jučer sam napucao Akkan kapitalca do levela 9 samo preko gusarskih napada. Nakon toga su patili.
    E, jučer sam igrao jednu igru, zamislite scenu: moja golema TEC flota od 4 kapitalca, 50 kruzera i 10 fregata vs Advent flota od 7 kapitalaca, 60 kruzera i 80ak fregata u poslijednjem klinču oko Advent homeworlda. Njihova jedina nada je pokoriti me ili umrijeti. Alamo. Dvoje goleme flote, gusto zbijene, orbitiraju planet i naletavaju jedna na drugu. Baš prije no što se sretnu i počnu sipat smrt i uništenje iz svojih topova, drito između njih proleti golem plavo-zeleni plazmeni projektil, zabije se u planet i pretvori ga u golemu blješteću eksploziju. Totalno filmski feeling
    <3 Novalith Cannon.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  11. #41
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Jučer sam izgubio level 9 Akkana kojem je falilo negdje 150 experiencea do levela 10... skoro Starship Captain achievement

    Nego, sve tri rase imaju ubercannon. TEC imaju Novalith Cannon koji dila negdje 5000 damagea planetima i može gađati iz bilokojeg planeta bilogdje, uključujući druge sunčeve sustave. Jedino je uzbudljivo gledati kako iz jednog sustava gađa drugi jer plazmeni metak leti i po dva sata.
    Vasari imaju isto neko zakon topče koje puca bilogdje i dila 10% damagea strukturama i onesposobi ih na nedje minutu. Adventi imaju Deliverance Engine koji širi njihov utjecaj, tako da imaju golem shield mitigation čak i kad napadaju.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  12. #42
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Advent brodovi ovise o pre ludim kombinacijama. Ima recimo kombinacija od tri capshipa koja ti omogučuje da uništiš beskonačan broj neprijatelja unutar 10 sekundi ukoliko ju uspiješ odbro izvest. Imaju pre lude shieldove koji nikada ne padaju i koji su jači u prijateljskom teritoriju ili utjecaju kulture, tako da 75% mitigation nije rijetkost.
    I da, imaju lude carriere. Par Halcyona i par Anima i na konju si.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  13. #43
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Probaj koristit 5 Domina i/ili iconisa u flotama, i širi kulturu.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  14. #44
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Novalith puca svakih 6 minuta, just so you know.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  15. #45
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Yep.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  16. #46
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    Akkan je za TEC kao i Evacuator za Vasari najbolji početak. Ima koloniziranje, odlično, ima fenomenalni ajn kenn s kojim neprijateljski kepovi ne mogu begat, i ima dobar damage svim smjerovima.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  17. #47
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    A dobro sad, protiv bombardera su svi capovi solo slabi osim carrier capa sa figherima, koji je imun na bombardere ali beskoristan.
    Najbolja kombinacija su mi Marza, Dunov i Akkan za TEC, fenomenalno rade zajedno, pogotovo sa još tucet Hoshiko i Kodiak cruzera i par Garda fregati.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  18. #48
    Ajme da mi je dati demo.
    Ajde uputite nas radoznale; koliko su međusobno drugačije rase, kakav je AI i nešto što vas je posebno zadivilo?

  19. #49
    nabio 30 beam weapova na glavni planet i nitko me ne dira,buhahaha,advent has it
    ali zato mi drpili neki vassariji jedan planet a drugi mi je uništen i tamo je praktčki na vlast jedan TEC ally

  20. #50
    Mnogo kul.
    A koristi li AI aktivno gusare u svoju korist (pretpostavljam da ti to radiš tako da plaćaš bounty na njih pomoću nekog resursa)? To sa topom planetoubojicom mi zvuči prejako.

  21. #51
    Šta su onda ti gusari tako veliki faktor? Mislim, da li se oni samo spawnaju kod onoga tko ima najveći bounty i nasumično napadnu ili koriste neke taktike (mislim, naprednije od barbara iz recimo Civilization igara)? Koriste li oni nečije brodove ili imaju svoje posebne?

    Info feed me.

  22. #52
    Znači da je te baze moguće uništiti? Onda se oni nanovo negdje pojave ili? Kako se jedinice ponašaju - zauzimaju li same formacije (ima li toga), koliko je razvoj tehnologije bitan (ili se oslanja više na zergovski rush)?

    Dobro ajde to na stranu igra mi se čini sve bolja i bolja.

  23. #53
    beam weaps ftw!!!!!!!!
    pirati dugooooooo vremena neće mene napadati,napadnu me sa 30-etak brodova a ja imam na tom asteroidu,planetu 15 beamova+par squadrona bombardera i fightera=masnovni pokolj ilegalnih radnika


  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    Planeti se koloniziraju s kapitalcem kaj ne?
    ja istrazim onu tehnoligiju i napravim kapitalca i nemam na njemu skill da ga kolonizitam.
    ono wtf
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  25. #55
    jedna vrsta kapitalca i jedan specijalni brod su za koloniziranje,ne svi kapitalci

  26. #56
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    De šutite više sve više slinim za ovom igrom, argh oćem ju odmah i sad
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  27. #57
    ja sam igrao maloprije zauzeo par planeta (igrao sam 5 ffa) i bio najaci. AI mulci , trojica se ujedinila i 3 ogromne flote warpali na mene ... ode sav trud... i da to je na normal necu ni pomisliti kakvi su na hard

  28. #58
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    evo stize postom za 50 min

    P.S. Idem odma poskidat sve drivere za grafu koji su izasli u zadnjih godinu dana... za svaki slucaj

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ja rajt...baš će ti trebati...ali obavezno skini patcheve...1.01 i 1.02
    znaci odma da i cr... skinem.

    fala

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    jasno.

    btw sad sam trazio patcheve i nigdje ih nema za download, pa me zanima jel ima kakav auto-update uz igru?

Slične teme

  1. Sins of a Dark Age
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 07-02-2013, 11:16
  2. Sins of a Solar Empire u pola milijuna primjeraka
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 06-10-2008, 14:50
  3. Sins of a Solar Empire[REŠENO]
    By msn92 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 06-05-2008, 20:29
  4. Gabriel Knight- Sins of the Fathers
    By Arbiter of Change in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-01-2007, 10:29

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •