Vidi rezultate ankete: Vaša najdraža TES igra je?

Glasači
94. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Arena

    1 1,06%
  • Daggerfall

    6 6,38%
  • Morrowind i ekspanzije

    42 44,68%
  • Oblivion

    45 47,87%
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 65

Tema: Vaša najdraža TES igra

  1. #31
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Morrowind definitivno, Oblivion je izgubio onaj pustolovni duh kakav je imao morrowind
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #32
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Otok,Slavonija
    Postova
    23

    Re: Vaša najdraža TES igra

    morrowind je najbolji.ne razumijem kako vam oblivion može bit bolji,to je igra za dječicu.
    bethesda je jako pogriješila s oblivionom.
    istina,zaradila je brdo para,ali nije OB kao što je Morrowind.
    prešo sam OB dvaput i više mi se neda.predosadan je..
    nisam odigro daggerfall i arenu,ali vjerojatno su io ni bolji od OB..

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Ma dajte oblivion je bolji ja imam morrowind i oblivion GOTY original. oba dvoje su odlične igre i morrowind je stvarno legenda ali ne možeš brate reći da je morrowind bolji. jedino velika baš velika zamjerka oblivionu mi je pokazivačka strijelica za questove. šta su rpg-aši izgubili orijentacijske sposobnosti, a sve mi je ostalo super iako sam morrowind isto ownao oblivion mi je bolji(ali za nijansu) oba dvoje su legendarni

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.256

    Re: Vaša najdraža TES igra

    bara rulez

  5. #35
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vaša najdraža TES igra

    oke...nek mi se jave oni koji oče da argumentirano popljujem baru i ispljuvak iz Bethsofta kojem se klanja...

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Bara,siguran sam da nisi igrao Morrowind,ako jesi onda te još više ne razumijem..

    Inače,Morrowind mi je najbolji..Fakat ne kužim kako je Oblivion dobio toliko glasova,a Daggerfall tako malo..Valjda su glasali ljudi koji nikad nisu odigrali niti jedan TES,a čuli su kako je Oblivion nešto posebno....

    Meni je Oblivion bio zabavan,dobar i ništa više...Morrowind mi ulazi u top 10 igra svih vremena..I dokaz da ovi iz gamespota nemaju pojma je taj što su Oblivionu dali veću ocjenu od Morrowinda,fakat jadno...
    "The present will pass by if you live in the past."

  7. #37
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vaša najdraža TES igra

    nove generacije gamera kojima je shiny izgled bitniji od gameplaya... to ti objašnjava zašto je oblivion dobio toliko glasova...

  8. #38
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    18

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Morrowind > Oblivion.

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Morrowind definitivno.

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Seattle
    Postova
    1.775

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Morrowind je jedina igra te vrste koju sam odigro i odlicna je

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Vaša najdraža TES igra

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    nove generacije gamera kojima je shiny izgled bitniji od gameplaya... to ti objašnjava zašto je oblivion dobio toliko glasova...
    Nove generacije samoprozvanih gamera koji samo kilikaju uokolo i ništa nerade...leveled system,fast travel,quest compass,sve im to pomaže.

    Ja bi to rađe nazvao:
    TES IV:Click-click-click

    Onda onaj fakni martin koji ti se zabi u facu tijekom svakog questa,Radiant AI koji je toliko tup da čuvar samo trči u vrata jer je toliko glup da ih nezna otvorit...i to ne bilok oja vrata...to je...well,mislim da je pravilan izraz mini-kapija koju bi i 3-godišnjak s paralizom i bez 3 noge i 4 ruke mogao preskočiti bez problema^^
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  12. #42

    Re: Vaša najdraža TES igra

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    nove generacije gamera kojima je shiny izgled bitniji od gameplaya... to ti objašnjava zašto je oblivion dobio toliko glasova...
    You sir are an idiot. Ne možeš ti sve kojima se sviđa oblivion etiketirat kao gamere koji pate na shiny izgled. Idiotizam.

  13. #43
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Oke sir...kad se već vrijeđamo, što to oblivion osim shiny izgleda ima za ponuditi jednom gameru koji cijeni dobar RPG u koji oblivion sigurno ne spada?
    You sir are an unargumented blockhead... :kissač

  14. #44

    Re: Vaša najdraža TES igra

    uf...
    Nego...igral sam samo Oblivion a Morrowind sam samo malko videl tak da se nebum uključil u raspravu ali...
    Malo mi je žal kaj sam za Morrowind kasno saznal(otprilike u ono vreme kad je Oblivion trebal izaći) tak da baš neznam puno o gameplayu ali kolko sam videl svijet Morrowinda je jako tmurni,mračni,mistični,nekaj,nekaj i jako je maštovito i inovativno napravljen...nadalje...NPC-evi su "prazni" i malo me muči onaj sustav razgovora ali dobro...za priču neznam ali vjerujem da je odlična(pošto ga svi jaaako hvale)...
    Doooobroooo...a Oblivion je Oblivion....previše se išlo na plastičnu grafiku ali je kao igra dosta zabavan,priča je ono malo za opustit se,combat sistem je jedan od boljih u bilo kojoj igri ako se mene pita,svijet je predivan(kolko je mogel najviše i biti na mojoj kanti) ali je previše nerazličit (odličan izbor riječi...)...
    Uglavnom Oblivion je onak casual RPG gdje netrebaš se ubijati na nekim kvestovima da bi ih skužil,ima opet glupe NPC-e i ono....plastični je...ali opet zabavan...
    Dok je Morrowind kolko sam skužil RPG u pravom smislu riječi...dugi je...itd itd...

    Znači najdraže TES igre za mene nema pošto nebi bilo fer da za neku glasam ako sam samo jednu igral.
    Ovo je samo moje subjektivno mišljenje i ne odražava nužno mišljenja svih građana RH.Svaka sličnost sa stvarnim događajima i osobama je namjerna ali nema veza jer sutra mjenjam identitet...

    Al sam super...
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Vaša najdraža TES igra

    prvo sam igrao oblivion pa morrowind
    i znate koji osjecaj?
    kad vam kazu da vam je zena umrla, a odma nakon toga kazu da si dobio 1305049t04500 milijardi kunica na lotu

  16. #46
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Imao si 300 žena? :>
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #47

    Re: Vaša najdraža TES igra

    = Citat = Izvorno postao Hellboy v2.0
    Oke sir...kad se već vrijeđamo, što to oblivion osim shiny izgleda ima za ponuditi jednom gameru koji cijeni dobar RPG u koji oblivion sigurno ne spada?
    You sir are an unargumented blockhead... :kissač
    Ako ćeš ga uspoređivati s morrowindom, što ti konstantno radiš, možemo reći da oblivion ima havok engine, gamebryo, prirodniju borbu, simulaciju života npc-ova (Rade, bude se, spavaju) no nema broj questova kao morrowind i trajnost ali i bez toga je jedan od najboljih rpg-ova. Nemoj mislit da ja ne volim morrowind, obožavam ga možda i više od obliviona.

  18. #48
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Ima Havok fizički engine koji uzrokuje da truplo tipa koji mi je pokušao naplatiti prolaz odleti u orbitu nakon što sam ga pogodio malo jačim fireballom...gg...
    Ima gamebryo isto kao i Morrowind...samo što je razlika par godina i nije dovoljno dobro iskorišten...ni približno dobro...
    Ima RadiantAI koji donosi najgluplju umjetnu inteligenciju ikad (pričaš sa babom koja leži i spava...vgg rekao bih da scena nije bila za plakanje)
    ima kompas, fast travel, markere na mapi...da...to meni kao osobi koja voli istraživati okolinu prateći jedva korisne tragove dođe korisno poput lavine u vrtiću... ne...oblivion nije dobar RPG...bar ne po mojim standardima...a vjerujem da nisam jedini koji tako misli...

  19. #49

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Skoro za sve ovo što si ti nabrojao ima mod koji to popravlja. Slažem se s tobom da ima retardacija ali u globalu i nije toliko loš koliko ga ti opisuješ. Igranje obliviona bez i sa ooo je poptuno drugačije iskustvo. Prvo sam igrao bez ooo, prošao bez jebemti igru a sada igram sa ooo i malo je zajebanija.

  20. #50
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vaša najdraža TES igra

    eto vidiš...za sve što sam ja rekao postoji mod koji to popravlja...u tome je i problem...trebaš namoddati igru da bi popravio sve greške i propuste koji su nastali zbog lijenosti/profita...

  21. #51

    Re: Vaša najdraža TES igra

    A šta ćeš, ja sam igrao i bez modova prvi put pa mi je bilo prejebeno.

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Morrowind igrali: Ja,i dva frenda koji vole RPG-ove...svi ga obožavamo
    Oblivion igrali: Ja,koji tvrdim da je smeće od igre,par mojih frendova koji su samo išli uokolo i klali ljude,bez da su znali da mogu razgovarat s njima...jedan je martina cijelo vrijeme mlatio,nije znao ući u gates of oblivion...takvi ljudi igraju oblivion..
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Postova
    341

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Morrowind mi je najbolji.
    Igrao sam i arenu i dagerfall ali te igre su jednostavno ogromne pa stvarno nisam imao vremena da ih odigram kako sam zelio.

  24. #54
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Morrowind - ako nije legenda, ne znam sto je
    Oblivion - dobar (casual) RPG, sa par retardacija, ali svejedno dobar, uglavnom, nema do starijeg brata

  25. #55
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Postova
    341

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Po meni je obl pojednostavljen do bola.
    Pa stace meni fast travel i jebeni kompas.
    Pa zar nije bit RPG igara putovanje i istrazivanje.

    Ma oblivion je vise akcijska igra sa elementima rpg-a nego rpg sa akcijskim elementima.
    Jos ce sljedeci dio tes serijala bit hack and slash

  26. #56
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vaša najdraža TES igra

    ^^ ljudina... tako treba...

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Vaša najdraža TES igra

    o jbt opet serete po ft... ko te tjera da ga koristiš?

    nakon šta sam probo witchera ne sviđa mi se ob kao prije al i dalje owna mw, a mw khm, ajd sad recite šta on ima ponudit?

    kaku ulogu u njemu igraš, role playing game, dakle igraš ulogu, a ne da istražuješ...
    po meni je ob poboljšani mw...(nažalost )

  28. #58
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Vaša najdraža TES igra

    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    o jbt opet serete po ft... ko te tjera da ga koristiš?

    nakon šta sam probo witchera ne sviđa mi se ob kao prije al i dalje owna mw, a mw khm, ajd sad recite šta on ima ponudit?

    kaku ulogu u njemu igraš, role playing game, dakle igraš ulogu, a ne da istražuješ...
    po meni je ob poboljšani mw...(nažalost )
    o jbt... nekima je očito potrebno crtati...što je to oblivion poboljšao u odnosu na Morrowind? izgled? razlika je 5 godina...i nije poboljšan koliko je mogao i trebao biti... fizika? zbugirano... AI? Morrowind je imao manjak AI-ja, to priznam...ali AI u oblivionu je epski retardiran...možda AI i postoji ali je cijela populacija Tamriela nastala inbreedingom...znam! poboljšan je osjećaj imerzije...onak, igra koja ti daje šture upute i tjera te da koristiš mozak kako bi rješio neki kvest nije ni blizu dobar RPG kao igra u kojoj dobiješ kompas, markere, teleportaciju, satelitsko navođenje, vodiča koji vam pokazuje sve ljepote nacionalnog parka u kojem ste te psa za slučaj da se ipak izgubite u šumi...ili možda u nekoj od identičnih ruševina...istraživanje okoline je temelj svih RPG-ova...i ima velik utjecaj na igranje uloge...stoga...kvitaj sahranu i muči dok budeš pratio markere na mapi u oblivionu jer se vjerojatno ne snalaziš kad ti u Morrowindu daju uputu da pratiš cestu do račvanja i zatim kreneš prateći stijenu u obliku ruke do obližnjeg grmlja nakon čega trebaš pratiti srušeno stablo do bijelog guara...

  29. #59
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Zaboravio si nešto hellboy...

    Ti MORAŠ pratit main quest do kraja,ti NEMOŽEŠ prodat ili bacit amulet of kings,ti NEMOŽEŠ jednostavno ubiti Martina jer on pada u nesvjest...kao i 50% ostale populacije.

    U Morrowindu ti slobodno možeš ubiti kog kod poželiš...iako je teže,zato jer nisu svi isti level kao i ti,afkors...legendarne daedre,polu bogovi nisu ništa naspram jednom liku koji je cijeli život proveo u zatvoru i u zadnje vrijeme zaklao dva goblina i 3 rata.Ali zato jednog kapetana,koji je cijeli život proveo u borbi ube u 3 sekunde...zato Blades-e,koji su profesionalni vojnici,pojedu za doručak.Ali ipak,ti nisi samo zatvorenik,ti si THE zatvorenik.

    E,da kako sam mogao zaboraviti...razgovori...

    Doletiš do nekog i šta ga možeš pitat?
    Rumors.
    Njegov grad.
    +nešto vezano uz neki quest.

    Yeah,AI je veoma napredan...pogledajte koliko tema ima u morrowindu za razgovor.
    I kad dvoje random likova se nađe i razgovaraju:
    A:Have you heard about oblivion gates opening everywhere?
    B:The fighters guild is good place to find work for some people!
    A:Bye
    B:Have you heard about that poor woman...
    A:Hello!

    -.-'
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  30. #60
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    20

    Re: Vaša najdraža TES igra

    Slažem se sa Hellom. Oblivion je ponudio novu grafiku koja je hvaljena naveliko i o kojoj se govorilo pune dvije godine prije izdavanja igre. Ali izgubio je mnogo tako što je većina stvari po kojoj je TES poznat jednostavno nestala kako bi se privukli XBox ljubitelji RPG-ova. Također to što ne možeš ubit Martina je mutawo jer to daje dozu nerealnosti. U morrowindu si mogao ubit lika koji ti je potreban za glavni quest, ali onda ne bi mogao završiti igru. Fast travel ubija svaku želju za istraživanjem. Jest da je malo mutawo kad moraš sjedat na brod pa na silt stridera pa u guild guide, ali si mogao malo i prošvrljat okolo i otkrit novo oružje ili armour.

Slične teme

  1. Vaša konfiguracija?
    By LorlonWarrior in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 198
    Posljednji post: 16-08-2011, 17:08
  2. Vaša najdraža automobilska marka
    By Tsaя in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 04-02-2011, 16:53
  3. najdraža rasa
    By K4ciga in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 234
    Posljednji post: 11-11-2010, 09:19
  4. Vaša najdraža izdavačka tvrtka je...
    By diope_agresija in forum Gaming općenito
    Odgovora: 94
    Posljednji post: 21-03-2009, 16:10
  5. Vaša procjena
    By THE NO in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 22-11-2006, 13:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •