Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: hdd test

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    445

    hdd test

    ajme meni....2:40h je....nemogu spavati.....testiram hard.... ....nisam normalan.....

    znam da su kolege amd freak i bartuc imali slićnu temu sa raznim testovima, ali očito je izumrla ili kaj got.....ako postam na krivom mjestu, nek moderatori presele to kam spada....

    ....ajme već je 3h....znači ovako......test je vršen sa Hd Tune v2.54 nad diskom Segate Barracuda ATA V 60015 (60Gb)....

    ....poprilično sam zadovoljan hardom, već je star 5God, a nikad mi nije stvarao probleme, ni gubio podatake....

    ...nedavno sam uredno napravio backup image sa bootabilnim acronisom i recovery bez ikakvih problema....

    ....nisam baš najbolje upoznat sa brzinama novih diskova, a većina vas ovdje ima hardove sa SATA, eSATA sučeljem, pa bi i vi mogli bacit koji test u Hd tunu, da i u praksi vidimo kolika je razlika između starih i novih diskova i kolika su zapravo poboljšanja.....

    ....evo par parametara mog harda, brzine su čisto ok...... , kaj vi mislite ???

    SS

    pomozite, trebam savijet :

    ...imam neko žuto polje pod Spin Retry Count, znam da može bit i crveno (onda je već vrijeme za uzbunu), a dal je to normalno kad je žuto ili treba nešto podesiti da se riješim toga ???


  2. #2
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    viewtopic.php?t=17865&start=0


    Imaš dolje i dio s hardovima , isto u hdtune-u

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    pa ak pise da je health status ok onda je ok
    ipak je hard dosta star
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #4
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360
    HD Tune

    nije niti amd freak niti bartuc. nego bezimeni..

    a osim toga, TVOJ post je zadnji.. mogao si samo searchat svoje postove pod hardverom.. sigurno bi se pronašao..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

Slične teme

  1. Odgovora: 197
    Posljednji post: 23-02-2009, 18:09
  2. test
    By StormCr0w in forum Gaming općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •