Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: [ST] Najbolja epizoda

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389

    [ST]SNajbolja epizoda

    da cujemo koja vam je najbolja epizoda,koja vas je rasplakala, koju ste gledali vise puta, na kojoj ste se najvise nasmijali...
    moze bit iz bilo kojeg serijala,mozete i nabrojat vise ali onda 1 iz tnga, 1 iz ent,1 iz ds9 ali nemojte sad 4 iz tosa
    takodjer,da ne bude spam, obrazlozite zasto vam se toliko svidja!

    ja cu zapocet: nisam toliko pratio ostale serijale ali sam pogledao cijeli ds9, i daleko najbolja epizoda je "in the pale moonlight" ( 6x19 ), kada Sisko uvodi Romulance u Dominijski rat.
    osim sto je Sisko glavni lik ,meni je najbolja jer je cijela epizoda napravljena u obliku Siskovog prisjecanja koje on unosi u personal log. puna je moralnih dvojbi koje vas drze pod napetoscu cijelo vrijeme i potpuno se uzivljavate u dogadjaje i razmisljanja oko kolih se sisko muci...

    "So... I lied. I cheated. I bribed men to cover the crimes of other men. I am an accessory to murder. But the most damning thing of all... I think I can live with it. And if I had to do it all over again, I would. Garak was right about one thing, a guilty conscience is a small price to pay for the safety of the Alpha Quadrant. So I will learn to live with it. Because I can live with it. I can live with it... Computer, erase that entire personal log."

    - Sisko

  2. #2
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Meni je najdraža ona sa Triblima(sp?) iz TOS-a i njena obrada u DS9.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    unimatrix zero, waking moments, endgame i ono kad janeway sklopi savez sa borgom
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Nova Squadron Space
    Postova
    651
    Puno ih ima....Yesterday's Enterprise jedna od najboljih!
    D6C | D2A on 2B-Solex inside | Red Devil

    AMD Phenom 9550 B3 2.2ghz Quad (X4) + AC Freezer 64PRO | ASRock K10N780SLIX3-WiFi | 1x 2GB DDR2 KingMax Mars 800mhz | Samsung F3 1tb | Gainward 8800GT GS 512mb | OCZ StealthXstream v2.2 600W | Samsung P2350 |

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    meni je osobno možda najbolja in a mirror, darkly iz enterprisea, alternativna budućnost, iako ima stvarno odličnih epizoda iz ds9 i posebno tng, a u nekima se znaju i potrefit glumci koji stvarno dobro glume
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Heheheh... Ako misliš na neku ST katarzu... Cijeli Star Trek svemir je takav ^^
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    potovanja kroz vrijeme, Q i prvi kontakti sa civilizacijama koje su tek otkrile ili još nisu otkrile warp pogon(može netko navesti takvih par epizoda)
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    Nemogu se sad sjetit koja bi mi epizoda iz koje od ST serija bila najdraža, ali definitvno najdraža Star Trek 'epizoda' mi je film First Contact.
    Najbolje od najboljeg.

  9. #9
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Nova Squadron Space
    Postova
    651
    jucer mi je bila super epka samo je kraj glupav kad raznesu brod stat tisucu godina...kao morali su, ma ki*u su morali Promelijanska krstarica...hah kako su glupava imena koja smišljaju....
    D6C | D2A on 2B-Solex inside | Red Devil

    AMD Phenom 9550 B3 2.2ghz Quad (X4) + AC Freezer 64PRO | ASRock K10N780SLIX3-WiFi | 1x 2GB DDR2 KingMax Mars 800mhz | Samsung F3 1tb | Gainward 8800GT GS 512mb | OCZ StealthXstream v2.2 600W | Samsung P2350 |

  10. #10
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340
    hm...tng - Time's Arrow
    Long road out of Eden.

Slične teme

  1. Najbolja misija u GTA SA
    By neox99buleseye in forum Grand Theft Auto
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-10-2008, 19:43
  2. Najbolja tučnjava
    By MarkaN in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 87
    Posljednji post: 11-03-2008, 15:21
  3. Star Wars u 100 epizoda.
    By Lord Jambrek in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 07-05-2007, 19:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •