Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Problem s audio driverom!!!

  1. #1
    Senior Member Lock'n'Load CROGAMERR's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Svugdi po malo!!
    Postova
    181

    Problem s audio driverom!!!

    Evo imam problema s audio driverima za ASUS P5KC,instalirao sam sve drivere al i dalje nema zvuka,pokusao sam skinuti sa sluzbene stranice asusa ali je u kvaru pa nista od toga! Ne znam sta da radim?!??!?!
    MBO:Asus P5KC ,CPU: Intel Core2 Duo E6750, VGA: Asus EN8800 GT,HDD: WD 500 GB ,RAM: TakeMs Mach 2 series 2 x 1 GB DDR 2 1066 Mhz, MONITORhilips 19" 190c8

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Problem s audio driverom!!!

    = Citat = Izvorno postao CROGAMERR
    Evo imam problema s audio driverima za ASUS P5KC,instalirao sam sve drivere al i dalje nema zvuka,pokusao sam skinuti sa sluzbene stranice asusa ali je u kvaru pa nista od toga! Ne znam sta da radim?!??!?!
    Skini si ovajSprogramčić, očisti s njim sve drivere i instaliraj ih sve nanovo. Ako ne uspije reinstaliraj Windows. I ako onda ne radi, 1:1000 da je zvučna otišla. Probaj pa javi.
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  3. #3
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blizina Pitomace
    Postova
    279
    start>desni klik na my computer>propertis(svojstva)>hardware>device manager. Tamo pogledaj da li imaš koji žuti uskličnik. Ako nemaš tada ja neznam koji bi ti bio problem(osim da su ti se skurili zvučnici ili da si prilikom uštekavanja kabla od zvučnika stavio u krivu ''rupivu''(od onih 3 ili vise))ako imaš uskičnika tada dvaputa klikni na uskličnik. Zatim idi na update driver, stavi instalacijski dick koji si dobio sa matičnom, obiljezi ''No, not this time'' i cekaj da tvoja mašina vidi da li na tom cd-u ima drivera koji se nisu instalirali. Ako ima problem bi trebao biti rjesen, a ako si vec to napravio probaj naci drivere(imaš ih na mnogo stranica, ne samo na jednoj...).

  4. #4
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blizina Pitomace
    Postova
    279
    http://downloads.guru3d.comS -ovdje imaš puno drivera, gotovo sve
    pa si probaj pronaci za svoju maticnu

Slične teme

  1. Split audio
    By TheBorg in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 23-01-2010, 16:46
  2. Problem sa realtek hd audio managerom
    By Leoo in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-05-2009, 14:41
  3. mp3 to audio [Riješeno]
    By RaptorFang in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-01-2009, 15:12
  4. Problem sa driverom :s
    By Flippy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-09-2008, 14:05
  5. audio
    By r.kO? in forum Software
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-09-2007, 19:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •