Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 55 od 55

Tema: Ljudi nisu normalni... U sta se ovo pretvara...

  1. #31
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    Pošteno složena šalica nessice: 1 žlica kave 2-3 žlice šećera, miješati dok se uljeva voda, miješati dok se uljeva mlijeko.

    Preporučeni dodaci su: Kutija do dvije bijelog waltera, pun upaljač i prazna pepeljara, low budget coca-cola (hladna do umjereno hladna).

    Recept za onlajn peglanje do ranih jutarnjih sati. Kakve tablete?
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949
    = Citat = Izvorno postao Grimm-Reaper
    Pošteno složena šalica nessice: 1 žlica kave 2-3 žlice šećera, miješati dok se uljeva voda, miješati dok se uljeva mlijeko.

    Preporučeni dodaci su: Kutija do dvije bijelog waltera, pun upaljač i prazna pepeljara, low budget coca-cola (hladna do umjereno hladna).

    Recept za onlajn peglanje do ranih jutarnjih sati. Kakve tablete?
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load NowA's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Chucking with Chill
    Postova
    128
    = Citat = Izvorno postao Grimm-Reaper
    Pošteno složena šalica nessice: 1 žlica kave 2-3 žlice šećera, miješati dok se uljeva voda, miješati dok se uljeva mlijeko.

    Preporučeni dodaci su: Kutija do dvije bijelog waltera, pun upaljač i prazna pepeljara, low budget coca-cola (hladna do umjereno hladna).

    Recept za onlajn peglanje do ranih jutarnjih sati. Kakve tablete?

    al meni bolje pase Ronhill Light, a ako bas mora bit walter onda plavi
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    u one nogometno-menadžerske spike se ne kužim...možda da se ubace mačevi, ili koji spell...ono,tipa Materrazzi kastao fireball na Zizoua,no Zizou ima fire shield na 65%,pa je uzvratio svojim enchanted blunt weaponom...

  4. #34
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    vau kak ste vi kul
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  5. #35
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao ssalG
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    moj kvout
    Čekaj zašto bi morale biti glupost?
    Ako već postoje supstance (legalne ili ilegale) za koje se pouzdano zna da pojačavaju motoričke sposobnosti i ubrzavaju reflekse, zašto bi ova tableta morala biti glupost (istina većina tih supstanci te usput pretvori u trigger-happy morona pa pobiješ pola svoga tima, no to je već druga stvar).
    Ti zapravo već sada možeš uzeti neke amfetamine da bi poboljšao svoju sposobnost u FPS.
    Da, stojim pritom. Ako želiš biti kvalitetan igrač fps-a, sjedni i igraj. Svako ulaganje, filozofiranje i glupiranje samo stvara placebo.

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    ove tablete mogu funkcionirat da ti povećaju koncentraciju ili brzinu reflekasa, ali moraju imat nuspojave tipa nesanica, proljev(!) povečana potreba za jelom il nešt.... ne možeš dobit nešto nizašto. bar ne u svijetu dopinga. zato fof tablete za igranje
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  7. #37
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zawgreb, Croejsha
    Postova
    490
    Bez posljedica, moš mislit. Ovo je 99% placebo i 1% vitamini, bolje ti je da popiješ šumeću tabletus mineralima nego te tablete glupe, imat ćeš veću korist ^^

  8. #38
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945
    = Citat = Izvorno postao Sporbie
    Bez posljedica, moš mislit. Ovo je 99% placebo i 1% vitamini, bolje ti je da popiješ šumeću tabletus mineralima nego te tablete glupe, imat ćeš veću korist ^^
    Čak 1% vitamina? wooow! Inače, proizvođači tih tableta bi puno više zaradili da su ih reklamirali kao tablete za RTS... kad izađe Starcraft 2 ne bi bilo korejca bez životne zalihe tog smeća...
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  9. #39
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    tocno toal oni ionak umiru u net caffeima tak da onoigrace Koreanci i bez tog nebrini se
    Won't Bow Don't Know How.

  10. #40
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ako ne moš sam postić nekaj, već trebaš tako neke supstance, onda u kurac
    meni je ovo ko cheatanje
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  11. #41
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    Kako sam ranije napomenio. Topla šalica nesskavice, kutija pljugi, boca kole i zabava je zajamčena...
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  12. #42
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Previše šećera frendoson, previše šećera.

    Herc bu te ćopil.

  13. #43
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

    Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.
    sry vedrane al ovo je totalno glupo sto si napisao....

    To je ko da kazes da se najkice prodaju na ime, a ne na kvalitetu...kupi tene na placu i kupi najkice, bus vidio koje ces duze nositi...dobro usporedba je mozda glupa, ali kuzis sta hocu reci.

    Razer je fakat kvalitetan proizvod, od drivera, podrske, software, pa sve do kvalitete materijala od cega je napravljen...istina za bog da fancy smenci i izgleda, al zasto ne, meni je bolje da imam na stolu nesto lijepo nego gadno...a usto jos ako moze biti i jaaakooo kvalitetno, tim bolje. A Razer upravo to ima...kvalitetne tipke, kvalitetna plastika, moj mis izgleda ko da je neunistiv...pa covjece usb utor je pozlacen...i to ne zato sto je zlato fanncy, vec zato sto je zlato najbolji vodic...

    Takoder, ako si FPS igrac koji voli jako osjetljive postavke, (lagani trzajevi misa) tu pogotovo Razer dolazi do velikog izrazaja, pa cak i podloga ima veliku ulogu...

    Tipkovnica isto puno znaci, responce tipaka, customization tipkovnice itd, takoder mnogo mogu pomoci, newbieu, a kako ne bi pomogle pro igracu...

    Iskreno Barracuda od Razera je po meni glupost, kao i one slusalice za 1k kuna, to je vec pretjerano, al dati 500kn za stvar koju koristis najvise za mene nije problem...jednom kad probas kvalitetan mis, budes se tukao za njega....

  14. #44
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    vec zato sto je zlato najbolji vodic...
    offtopic:
    zlato nije najbolji vodič, srebro je, no kontkakti se pozlaćuju jer zlato ne oksidira pri standardnim uvjetima i ne stvara prijelazni otpor
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  15. #45
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

    Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.
    sry vedrane al ovo je totalno glupo sto si napisao....

    To je ko da kazes da se najkice prodaju na ime, a ne na kvalitetu...kupi tene na placu i kupi najkice, bus vidio koje ces duze nositi...dobro usporedba je mozda glupa, ali kuzis sta hocu reci.

    Razer je fakat kvalitetan proizvod, od drivera, podrske, software, pa sve do kvalitete materijala od cega je napravljen...istina za bog da fancy smenci i izgleda, al zasto ne, meni je bolje da imam na stolu nesto lijepo nego gadno...a usto jos ako moze biti i jaaakooo kvalitetno, tim bolje. A Razer upravo to ima...kvalitetne tipke, kvalitetna plastika, moj mis izgleda ko da je neunistiv...pa covjece usb utor je pozlacen...i to ne zato sto je zlato fanncy, vec zato sto je zlato najbolji vodic...

    Takoder, ako si FPS igrac koji voli jako osjetljive postavke, (lagani trzajevi misa) tu pogotovo Razer dolazi do velikog izrazaja, pa cak i podloga ima veliku ulogu...

    Tipkovnica isto puno znaci, responce tipaka, customization tipkovnice itd, takoder mnogo mogu pomoci, newbieu, a kako ne bi pomogle pro igracu...

    Iskreno Barracuda od Razera je po meni glupost, kao i one slusalice za 1k kuna, to je vec pretjerano, al dati 500kn za stvar koju koristis najvise za mene nije problem...jednom kad probas kvalitetan mis, budes se tukao za njega....
    Kad se navikneš na jedan set tipkovnice i miša, nije bitno tko je napravio, s ovime potpisujem Vekijev post. No ofens Sick, ali po ovom postu spadaš u grupu koju je Veki naveo, naivni igrač.

    Imam tipkovnicu sa debelim tipkama, miš sa kuglicom (jer računalo mi uglavnom služi za rad), sa strane igram pucačine sa istim tim mišem i tipkovnicom i nakon nekog vremena postajem sve bolji i bolji u igri. Znati što igraš, lokacije na mapi, čitati igrače (gdje će ići, kako će uletit iza ugla, itd) ima debelo veću prevagu nad kvalitetom konačnog rezultata nego šmeksi upakirana tipkovnica i miš.

    Jedini harware koji ti može pomoći da budeš bolji (barem u GRAW 2 MP-u) je jeben set slušalica. Ali ja i sa mojim 50 kn vrijednim setom opet idem ljudima na živce.
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    vec zato sto je zlato najbolji vodic...
    offtopic:
    zlato nije najbolji vodič, srebro je, no kontkakti se pozlaćuju jer zlato ne oksidira pri standardnim uvjetima i ne stvara prijelazni otpor
    A ja mislila da svaki materijal ima prijelazni otpor...
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  17. #47
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postova
    316
    pretvara se u veliki biznis,vide da se velik novac vrti pa izmišljaju svašta,ali netko će kupit,to je ko da popijem 6 red bull prije lan partya.
    e8400@4 ghz scythekamangle,zotac gtx 260 amp2,250+160+80+80 gb sata hdd,corsair vx 550w,2x2 gb mushkin redline,dvd-rwx2.

  18. #48
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    VEXIL - EVE corp.
    Postova
    181
    Od kad sam uzeo te pilule koljem u DOTA, razaram u UT2k4, razaram u EVE-O !

    Topla preporuka svima, apsolutno genijalna stvar
    <frank> can you help me install GTA3?
    <knightmare> first, shut down all programs you aren't using
    frank has quit IRC. (Quit)
    <knightmare> ...

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Paske
    Od kad sam uzeo te pilule koljem u DOTA, razaram u UT2k4, razaram u EVE-O !

    Topla preporuka svima, apsolutno genijalna stvar
    Jel ti to ozbiljno ili se samo sprdavaš iz tableta ?

  20. #50
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Tek sam sad skužio da su karlo from bjelovar i karloman dvije različite osobe. Zakon.

    Inače, te tablete su glupost, jednako kao i besmisleni fps kitovi, i gamerske tipkovnice, a i o miševima bi se isto dalo diskutirati. Vježba i poznavanje sistema/terena igra daleko najveću ulogu u online okršaju, što potvrđuje činjenica da te kvalitetan igrač s kugličnim mišem i cherry tipkovnicom skupa za 50 kuna razbije ko tulipana bez obzira na tvoju svemirsku opremu. Logitech i Razer dižu milijarde na igraćoj naivnosti, jer lijepe "gaming product" naljepnice na svoje proizvode. A ne sumnjam da i ove tablete imaju miljama duge preordere.
    vedrane sve se više i više slažem s tobom.

    Upravo taj gaming shit je the big shit. Ima proizvoda iz tih serija koji su zaista kvalitetni, tipa G15 koja je meni the tipkovnica.
    Najviše mi ide kad pričam s nekim "hardcore gamerima" i onda spominjem MX Revolution, a ovi odma "to nije gamerski, ne valja..." i slično.

    Samo da napomenem,

    Luxxiz (sad će babić dobit orgazam na spomen tog imena) je igrao sa ovime:
    http://www.com-tra.de/img/p/07099_o.jpg
    Luxxiz je vjerojatno jedan (ako ne i najbolji) aimer ikada u UT-u.

    Evo jedan video gdje fragaju luxxiz, brutt0, trwl i cristal
    TCaDUwPszx0

    Na 2:55 možete vidjet luxxizov aiming skill, mnogi neće ni prvi put primjetit što se desilo.

    Ovo je čisti primjer da "gaming" oznaka nije ništa više nego komercijala.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  21. #51
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao LD
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    vec zato sto je zlato najbolji vodic...
    offtopic:
    zlato nije najbolji vodič, srebro je, no kontkakti se pozlaćuju jer zlato ne oksidira pri standardnim uvjetima i ne stvara prijelazni otpor
    A ja mislila da svaki materijal ima prijelazni otpor...
    I ja, ali zlato nema, bar po onom što sam bio pročitao u udžbeniku
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.709
    da ne stvara prijelazni otpor onda nebi imalo smisla pokusavati bezican prijenos energije.... moza je autor pretpostavio da se iz konteksta moze zakljuciti da nista nema otpora.

  23. #53
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao Bishop_45_(2)
    da ne stvara prijelazni otpor onda nebi imalo smisla pokusavati bezican prijenos energije.... moza je autor pretpostavio da se iz konteksta moze zakljuciti da nista nema otpora.
    Koliko sam shvatio, prijelazni otpor je otpor pri prijelazu struje s jednog na drugo vodljivo sredstvo... Njegov specifični otpor i dalje postoji
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #54
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Grimm-Reaper
    Kad se navikneš na jedan set tipkovnice i miša, nije bitno tko je napravio, s ovime potpisujem Vekijev post. No ofens Sick, ali po ovom postu spadaš u grupu koju je Veki naveo, naivni igrač.

    Imam tipkovnicu sa debelim tipkama, miš sa kuglicom (jer računalo mi uglavnom služi za rad), sa strane igram pucačine sa istim tim mišem i tipkovnicom i nakon nekog vremena postajem sve bolji i bolji u igri. Znati što igraš, lokacije na mapi, čitati igrače (gdje će ići, kako će uletit iza ugla, itd) ima debelo veću prevagu nad kvalitetom konačnog rezultata nego šmeksi upakirana tipkovnica i miš.

    Jedini harware koji ti može pomoći da budeš bolji (barem u GRAW 2 MP-u) je jeben set slušalica. Ali ja i sa mojim 50 kn vrijednim setom opet idem ljudima na živce.
    Zasto sam ja naivan? Zato sto sam dao 500kn za mis...hmm da se razumijemo sluzim se kompom vec kojih 10 i vise godina i prije sam koristio "obican mis", uglavnom jedina bitna stvar mi je bila da mi lezi u ruci, na marku nisam obracao pozornost...od onda do sada se nista nije promijenilo, Razer Copperhead mi odlicno lezi u ruci, a kad mi nesto odlicno lezi nepitam za cijenu...da je na misu napisano Koncar, kupio bi misa. Al jedna stvar se promijenila, a to je da sam poceo da shvacam zasto taj mis toliko kosta...onaj od 25kn ne bi ni tjedan dana prezivio dok igram CoD4....stas slabe zivce imam...ovog kad god krenem baciti sjetim se da kosta 500kn i njezno ga vratim na podlogu...istina par puta sam zaboravio ali eto nista nije bilo misu xD.

    Takoder mozda Razer i djeluje na psihu igraca/korisnika, jerbo kad sam vidio kolko je mis dobar, nije mi bilo zao ni dati 200kn za podlogu...a nece mi biti zao ni dati 700kn ili koliko ce vec kostati nova Razer tipkovnica koje jos kod nas nema u prodaji...

  25. #55
    trebao bi kupiti te tablete.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

Slične teme

  1. Gdje normalni puk čita vijesti online?!
    By Karlo_from_Bjelovar in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-08-2013, 19:15
  2. program koji pretvara ascii u broj u paskalu?
    By Karlo_from_Bjelovar in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-12-2011, 23:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •