Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 104

Tema: Battle for Midlle Earth 2

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    4

    Battle for Midlle Earth 2

    Hey you loosers with low end computers

  2. #2
    Senior Member It lives by night Prince's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Split,ispred kompa
    Postova
    719
    Šta bi sad ovo tribalo značit .
    Life sucks

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    pošto je tbfme 2 u pluvačnici ja pljujem p herojima jer su premoćni

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    gol ispred kompa
    Postova
    561
    ja pljujem po uvođenju premoćnih heroja i prokletstva zog kojeg mi svaki heroj košta jako puno onih unit pointova. i premalo je jedinica naravno...mislim količinski na ekranu..trebalo bi napraviti LOTR RTS u Rome Total War engineu....
    When you kill 5 enemies in a row in UT its MONSTERKILL,in Quake 3 its EXCELLENT in Counter Strike its KICKED BY CONSOLE.

  5. #5
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    pošto je tbfme 2 u pluvačnici ja pljujem p herojima jer su premoćni
    agree

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Heroji su jebeno moćni, treba ti vojska da ih ubiješ što čini sve ostale jedinice manje-više beskorisnima.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    Ako ste pročitali LOTR znate da su npr elfovi malobrojan narod....e pa zašto ih onda u squadu ima više nego orkova!? jer su elfovi kao moćni i najbolji strelci i borci od svih rasa, mogli su ih barem manje stavit. a osim toga i strane su nebalansirane.

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao WEASEL
    Ako ste pročitali LOTR znate da su npr elfovi malobrojan narod....e pa zašto ih onda u squadu ima više nego orkova!? jer su elfovi kao moćni i najbolji strelci i borci od svih rasa, mogli su ih barem manje stavit. a osim toga i strane su nebalansirane.
    stavi patch, ispravlja bugove i balansira rase

  9. #9

  10. #10
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    92
    Pljujem na elfove jer su mi ubili Balroga kojeg u prvom nastavku nije moglo ubiti ni 500 kamenja iz katapulta

  11. #11
    pljujem na igru jer ju nemam kao prvo, i iz gore navedenih razlloga mi se neda ni nabavljati, kamoli trošiti za original
    I will pwn you all, just give me some time.

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao saiyadjin
    pljujem na igru jer ju nemam kao prvo, i iz gore navedenih razlloga mi se neda ni nabavljati, kamoli trošiti za original
    ja sam nabavio piratsku verzij uda prodjem kampanju. Bezveze sam bacio 20 kn:X

  13. #13
    ja sam nabavio piratsku verzij uda prodjem kampanju. Bezveze sam bacio 20 kn:X
    true true
    I will pwn you all, just give me some time.

  14. #14
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    prešao sam tek tri misije ali igra mi je sasvim ok.

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Vukovar
    Postova
    35
    Jedan sam od najvecih fanova lotr-a bfme(1) je bio solidan dosta sam ga igrao ali ovo govno mi je sjebalo zivot . Ima 2 kampanje i to po 7 misija pa to je sramota presao sam ga za 2 dana. ako ima bilo ko lotr produzenu verziju neka se javi i ako ko zeli da mu posaljem govno od igre neka se takođe javi.
    Mess with the best,die like the rest!

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Butcher
    Jedan sam od najvecih fanova lotr-a bfme(1) je bio solidan dosta sam ga igrao ali ovo govno mi je sjebalo zivot . Ima 2 kampanje i to po 7 misija pa to je sramota presao sam ga za 2 dana. ako ima bilo ko lotr produzenu verziju neka se javi i ako ko zeli da mu posaljem govno od igre neka se takođe javi.
    hebeš igre, nabavi sve knjige ili produžene verzije filmova i čekaj hobita za kojeg se nadam da će se snimit

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Butcher
    Jedan sam od najvecih fanova lotr-a bfme(1) je bio solidan dosta sam ga igrao ali ovo govno mi je sjebalo zivot . Ima 2 kampanje i to po 7 misija pa to je sramota presao sam ga za 2 dana. ako ima bilo ko lotr produzenu verziju neka se javi i ako ko zeli da mu posaljem govno od igre neka se takođe javi.
    hebeš igre, nabavi sve knjige ili produžene verzije filmova i čekaj hobita za kojeg se nadam da će se snimit
    hobit se nikada nece snimiti.glupo bi bilo(mada sam i ja mislio da oce)jer vec su izdali gosp.prstenova pa sada da snimaju hobita?nema ligke. ma mozda ce jednom silmarillion

  18. #18
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Vukovar
    Postova
    35
    Ma sve sam procitao kuci od gospodara pa do silmariliona imam filmove ali nigdje nemogu naci produzene verzije.Imam two towers odjebano je pa ako imas ti produzenu ili znas tko ima da mi javis.
    Mess with the best,die like the rest!

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Ja ljudi neznam koji je vama ali LOTR 2 je odlicna igra i dugacka je ja sam ju preso na sve 3 tezine .
    Butcher je napiso ja sam ju preo u 2 dana pa igraj na hard pa da te vidim...
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  20. #20
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Vukovar
    Postova
    35
    Pa to sam i mislio trebalo mi malo jacih 48 sati da pređem na hard a skirmish protiv 6 brutal likova odbijem bez jebemti
    Mess with the best,die like the rest!

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486
    Battle For Middle Earth je totalno sranje i sramota za setting
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao jeretik
    Battle For Middle Earth je totalno sranje i sramota za setting
    zadnjih 10 postova si pljuvao po dobrim igrama

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    to sam primjetio tj i ja sam popljuvao CS jer ga ne volim no ova igra je predobra

  24. #24
    Senior Member Nuke me please Unnamed's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    210
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    pošto je tbfme 2 u pluvačnici ja pljujem p herojima jer su premoćni
    Pa bar su slabiji nego na prvom dijelu, a igra nije za pljuvačnicu.
    I G R I C A

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Unnamed
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    pošto je tbfme 2 u pluvačnici ja pljujem p herojima jer su premoćni
    Pa bar su slabiji nego na prvom dijelu, a igra nije za pljuvačnicu.
    ma nemoj da nije za pljuvačnicu. heroji su PREJAKI, građevine PRESLABE a i narodi su nebalansirani

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Pa to sam i mislio trebalo mi malo jacih 48 sati da pređem na hard a skirmish protiv 6 brutal likova odbijem bez jebemti
    Jao kako netko laze 6 brutala pa ti nisi normalan pa to ja nemogu igram igru otkad je izasla i 6 brutala pobijedit da...uhhhh
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Usput ja imam sve produzene verzije
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    [quote=Sgt. Bull]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":3jkt19ac
    = Citat = Izvorno postao Butcher
    Jedan sam od najvecih fanova lotr-a bfme(1) je bio solidan dosta sam ga igrao ali ovo govno mi je sjebalo zivot . Ima 2 kampanje i to po 7 misija pa to je sramota presao sam ga za 2 dana. ako ima bilo ko lotr produzenu verziju neka se javi i ako ko zeli da mu posaljem govno od igre neka se takođe javi.
    hebeš igre, nabavi sve knjige ili produžene verzije filmova i čekaj hobita za kojeg se nadam da će se snimit
    hobit se nikada nece snimiti.glupo bi bilo(mada sam i ja mislio da oce)jer vec su izdali gosp.prstenova pa sada da snimaju hobita?nema ligke. ma mozda ce jednom silmarillion [/quote:3jkt19ac]

    Za snimanje Hobbita se moze potpisati web peticija...a i Peter Jackson je rekao da bi htio snimiti i Hobbita i Silmarilliona,nakon sto se odmori od trilogije,jer mu je oduzela desetljeće života...stoga nadajmo se i strepimo...

    znam da sam off topic,sorry...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer WEASEL's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    sinj
    Postova
    1.646
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    to sam primjetio tj i ja sam popljuvao CS jer ga ne volim no ova igra je predobra
    evo primjera, dode dwarf heroj sa nekakvim maljem i udari u zemlju i pobije sve živo i mrtvo u krugu od 500 metara. krasna igra nema sta, jedinice sluze samo da mozes lvlat heroje

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135
    = Citat = Izvorno postao THE LIK
    Usput ja imam sve produzene verzije
    Gle, nisam jedini . I Vilenjaci su prejaki, još si napraviš nekog supermočnog heroja i možeš sve pobijediti!

Slične teme

  1. Battle for Middle Earth 1
    By Khorne in forum Gaming općenito
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 10-01-2009, 21:30
  2. Battle for Middle-Earth 2
    By Büre in forum Gaming općenito
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 03-12-2007, 17:53
  3. Lord of The Rings:The Battle for Middle-Earth 2
    By Wolfwrath in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 20-07-2006, 20:45
  4. The Battle for Middle-Earth II
    By jok@c in forum Gaming općenito
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-05-2006, 10:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •