Vidi rezultate ankete: Wii or PS2

Glasači
16. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • PS2

    9 56,25%
  • Wii

    7 43,75%
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 33 od 33

Tema: Wii or PS2?

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    definitivno bih uzeo ps2
    provjereno najbolja konzola prošle generacije s toliko hitova i klasika da ih praktički možeš igrat cijeli život

  2. #32
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Postova
    19

    Re: Wii or PS2?

    Ja ti preporucam Wii,pogotovo ako ti je to prva nintendova konzola,neznam zasto svi misle da je to za djecu,po meni ako imas drustvo jako ces se dobro zabavit a imas i za odigrat i sam dosta toga ima igra metroid + wii kontrole(shooter inace) jako ugodno i novo iskustvo jednostavno sam iznenaden kako ti svi preporucaju ps2 ,sta se tice igara za ps2 ne zavaravaj se,ima ih nekoliko dobrih i kasnije ce ti skupljat prasinu (ko moj sad) a i vecina hitova ti je prebaceno sa ps2 na wii sa dodatkom kontrala ,takoder wii za razliku od plejke,je nova konzola sa punom podrskom od izdavaca tako da ocekuj jako zanimljive stvari....opet po meni nintendo je jako kreativan izdavac i njihove su igre uvjek zabavno,bez obzira sto vecina misli da su za djecu, uostalom baci oko na neke igre i uvjeri se http://www.gamespot.com/video/915692/61 ... deo-review
    5C2Lzi1pT5w
    OXon1D0k ... re=related
    b2NE4Q0b ... re=related
    mt_WLIxETjw
    tjYNS0e7LQk
    b_XpSBkL ... re=related

    to su samo neki....

  3. #33
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Wii or PS2?

    da sam na tvom mjestu uzeo bih wii bez razmišljanja
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •