Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: problem sa slave hard diskom

  1. #1
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707

    problem sa slave hard diskom

    Imam jedan seagate barracuda (80gb) koji je master i on radi sasvim dobro. Sad , kad stavim ovaj novi ( koji je isti kao i prvi , postavio sam ga na slave po instrukcijama sa seagateova weba ) , detektira se u biosu i u device manageru pod windowzima ali ne mogu ga nigdje formatirat ni nista , nema ga ni pod disk management u computer managementu pod administrative tools u cp. Kako da to namjestim da radi ?

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: problem sa slave hard diskom

    = Citat = Izvorno postao reiki_
    Imam jedan seagate barracuda (80gb) koji je master i on radi sasvim dobro. Sad , kad stavim ovaj novi ( koji je isti kao i prvi , postavio sam ga na slave po instrukcijama sa seagateova weba ) , detektira se u biosu i u device manageru pod windowzima ali ne mogu ga nigdje formatirat ni nista , nema ga ni pod disk management u computer managementu pod administrative tools u cp. Kako da to namjestim da radi ?
    Kako si ih spojio? Preko jednog IDESkabela ili? Ako jesi onda nisam siguran do čega bi moglo bit.
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  3. #3
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    Da , oba su na jednom IDE kabelu. Na drugom IDE kablu su mi dvd przilica i dvd citac.

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397
    = Citat = Izvorno postao reiki_
    Da , oba su na jednom IDE kabelu. Na drugom IDE kablu su mi dvd przilica i dvd citac.
    Uh neznam onda... Probaj zamjenit IDE kabel nekim drugim, možda taj nevalja
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  5. #5
    Senior Member It lives by night reiki_'s Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Modrič
    Postova
    707
    [quote=R@pt0r]
    = Citat = Izvorno postao "reiki_":1g6twfod
    Da , oba su na jednom IDE kabelu. Na drugom IDE kablu su mi dvd przilica i dvd citac.
    Uh neznam onda... Probaj zamjenit IDE kabel nekim drugim, možda taj nevalja [/quote:1g6twfod]

    Ma i to sam vec napravija. Vjerovatno je hard u banani.

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397
    [quote=reiki_][quote="R@pt0r":3ad6716i]
    = Citat = Izvorno postao "reiki_":3ad6716i
    Da , oba su na jednom IDE kabelu. Na drugom IDE kablu su mi dvd przilica i dvd citac.
    Uh neznam onda... Probaj zamjenit IDE kabel nekim drugim, možda taj nevalja [/quote:3ad6716i]

    Ma i to sam vec napravija. Vjerovatno je hard u banani.[/quote:3ad6716i]

    Ah što da ti kažem, moguće je.
    Ako imaš gdje isprobat, na nekom drugom kompu, možda od nekog frenda. Pa vidi dali će onda radit kako treba.
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

Slične teme

  1. usb hard problem
    By icecoldkilla in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-02-2011, 20:58
  2. hard diski laptop i virusi problem
    By pimp in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 16-06-2010, 00:06
  3. hard disk problem
    By evilclone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 31-05-2010, 00:28
  4. hard disc problem
    By grbi128 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 09-01-2008, 01:20
  5. Problem sa D diskom!!!!!!
    By olio in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 05-04-2006, 00:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •