Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 49 od 49

Tema: TES RP -> OOC

  1. #31
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ja moje prepričavam iz 1. lica baš zato da dam osobnost svom liku, budući da se ne vidimo i ne možemo gestikulaciju koristiti, kroz tekst. Prepričavanje iz 3. lica je uglavnom dobro za storytellere ili ako se RP-a uživo.

    E daj onda samo citate bojaj da se zna što ti baš lik priča, a ostatak piši normalno.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    meni je tako svejedno jer ne kuzim te njihove ere i bogove, samo se u rp zezam i pisem, sa svojim likom necu ulaziti u vjeru i politiku tamriela.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao cropir
    meni je tako svejedno jer ne kuzim te njihove ere i bogove, samo se u rp zezam i pisem, sa svojim likom necu ulaziti u vjeru i politiku tamriela.
    ja također

    pošto je moj lik odrastao u cyrodiilu i srcem prirastao tamo te stvari ga ne zanimaju
    jedino što mog lika zanima je luk i strijela i alkohol

  4. #34
    [quote=Lord Jambrek]
    = Citat = Izvorno postao "Arbiter of Change":3clbpizv
    Ja moje prepričavam iz 1. lica baš zato da dam osobnost svom liku, budući da se ne vidimo i ne možemo gestikulaciju koristiti, kroz tekst. Prepričavanje iz 3. lica je uglavnom dobro za storytellere ili ako se RP-a uživo.
    E daj onda samo citate bojaj da se zna što ti baš lik priča, a ostatak piši normalno.[/quote:3clbpizv]
    Nema potrebe zato jer ja direktne razgovore pišem u svoj red po navodnicima, onako kako spada.

    @"politika nas ne zanima" ekipa:
    Nisam ja mislio samo na Nerevarinea, već zato jer to općenito definira period u kojem se radnja odvija (je li počela invazija u Cyrodiilu, je li kralj Helseth ukinuo ropstvo, itd).

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    ja sam za to da se radnja odvija otprilike u periodu u kojem se i igra odvija, tako se nebi zamarali nepotrebnim stvarima

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    = Citat = Izvorno postao Chr0Nos
    Nisam vjerovala koliko sam sreće imala... Sjela sam na njegovoga... konja...

    potrgao se.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  7. #37
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    hm...oke, ali u granicama normale...nećemo instant milijunaše u uber enchantanom daedric oklopu i još vitlaju Hopesfireom i Trueflameom okolo jašući na kolima koja vuku Dagoth i Vivec dok im je Hircine glazbena pratnja a Almalexia sluškinja
    FireSpirite, ovo se odnosi na tebe. Nemreš odmah u drugom postu imati Curiass of the Savior's Hide.

  8. #38
    moze, jer niko nista nije limitira, lipo se covik snasa i opljacka obiteljskog prijatelja
    je li počela invazija u Cyrodiilu-invazija deadra ili?

  9. #39
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao Mafioso
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    hm...oke, ali u granicama normale...nećemo instant milijunaše u uber enchantanom daedric oklopu i još vitlaju Hopesfireom i Trueflameom okolo jašući na kolima koja vuku Dagoth i Vivec dok im je Hircine glazbena pratnja a Almalexia sluškinja
    FireSpirite, ovo se odnosi na tebe. Nemreš odmah u drugom postu imati Curiass of the Savior's Hide.
    o mogu itekako...tako sam napravio i u stvarnoj igri, premda nisam znao da se Cuirass tamo nalazi.

    onako kako sam ga ja našao u threadu, tako se on i stvarno nalazi u igri, pa tu nema protesta, jer je Cuirass dostupan svima.

    Nije da je situacija ovakva:

    = Citat = Izvorno postao Poželjna situacija koja se zbila u mojim snovima
    Šetajući kroz Ashlande, ugledao sam u nebu Cliff racera koji je u kanđama držao neke svjetlucave stvari. U cliff racera se zabila strijela koju sam ispucao iz svog longbowa, a itemi su pali na zemlji. Ta dva itema su bili Sunder i Keening. kad sam rastvorio Cliff racera da uzmem meso u njegovoj utrobi sam našao Chrysamere. Nastavio sam hodati i odjednom se spotaknuo od nešto tvrdo. to je bila lubanja, čiji je kostur ležao u pijesku. izvukao sam ga i shvatio da on ima cijeli glass armor.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  10. #40
    Pobogu, ako već radite neke važnije stvari onda to pošteno potkrijepite informacijama i opisima ne PAF našao sam milju Septima PAF našao sam Dagoth Ura kako lovi leptire... shvaćate što želim reći. I ako se već petljate sa tim "epskim" predmetima vodite računa o tome gdje se nalaze po Lore-u (sa tim da je radnje smještena prije nego li ih je Nerevarine potencijalno ispremještao).

    Pardon zbog mog odsustva, ali imao sam nekog RL posla tako da nisam baš imao vremena sudjelovati u RP-u.

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: TES RP -> OOC

    Pa,hoćemo nastavit ili opet krenuti?
    Ono,baš bi htio da se ovaj roleplay oživi ^^
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772

    Re: TES RP -> OOC

    pa ono, moglo bi se.

    tko je za?
    i da, ako cemo, ajmo svi nove charove.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  13. #43
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: TES RP -> OOC

    ja moram rekreirati mog starog chara... onak...otišao je na vječna lovišta...

  14. #44

    Re: TES RP -> OOC

    One can only hope, ali nekako malo interesa ima, a i svi smo čini se manje na forumu.

  15. #45

    Re: TES RP -> OOC

    A što uradi Hell, oživi staru temu. Evo ja ovu za kontru oživljavam.
    Sad kad bi samo bilo ljudi još aktivnih... ja ću moj idući post vjerojatno staviti negdje ovih dana. Odlična inicijativa.

  16. #46
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: TES RP -> OOC


    Šnicla i ja smo u zadnje vrijeme ponovno obnovili zavjete sa Morrowindom. I tako je došla komanda vrhovnog komandira Šnicle da se tema oživi u duhu novih pustolovina po Vvardenfellu, Solstheimu i ostalim područjima.

  17. #47

    Re: TES RP -> OOC

    Biti će dobro ako saživi bar za vrijeme praznika ovih... znam da vas ima koji samo visite na forumu sada.

  18. #48
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: TES RP -> OOC

    Bar ja imam praznike.

  19. #49

    Re: TES RP -> OOC

    Ćuti, tebi je posao kao praznici, osim što moraš tegliti koji šleper materijala tu i tamo.
    Isse, nikako da nađem dovoljno vremena za napisati tekst... slobodno vi drugi postajte, nemamo neki određeni raspored.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •