Stranica 4 od 18 PrvaPrva ... 2345614 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 91 do 120 od 520

Tema: Zašto su Judasi bogovi metala?

  1. #91
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.
    a jesi mi objektivan

    PS.

    Judas priest je grupa koja nema pojma o glazbi, ensiferum je 10 puta bolji
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  2. #92
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Totalitarizam na ovoj stranici je dosegao vrhunac.Smrt mrtvima.Hevijana!!!
    Won't Bow Don't Know How.

  3. #93
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Totalitarizam na ovoj stranici je dosegao vrhunac.Smrt mrtvima.Hevijana!!!

  4. #94
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105
    = Citat = Izvorno postao unknown
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.
    Judas priest je grupa koja nema pojma o glazbi, ensiferum je 10 puta bolji
    iako mi je Ensiferum daleko najdrazi bend, judas priest i ensiferum je nemoguce uspoređivati i ti bi trebao to znati.Inace, Iron Maiden I Judas Priest su na mene ostavili najvise utjecaja sta se tice metala, oba dvije legendarne grupe...

    pancakes are my business...and business is good

  5. #95
    Senior Member It lives by night Grim Fandango's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    591
    Di se mogu kupiti karte za Judase?

  6. #96
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.
    judasi su zakon,halford je najvokal,albumi su im svi prejebeni,painkiller je najbolja pjesma!
    dovoljno?

  7. #97
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    painkiller najbolji solo, lochness najbolja pjesma

  8. #98
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    je reka moj frend da refren od lochnessa liči na onu himnu od kazhanstana iz borata XD

  9. #99
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    zbog ovog ce letit drvlje i kamenje po meni ali Death Painkiller>Judas Painkiller
    Won't Bow Don't Know How.

  10. #100
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    deathova obrada od painkiller mi je čisto sranje...
    ali ipak ukusi su različiti

  11. #101
    Senior Member It lives by night Grim Fandango's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    591
    = Citat = Izvorno postao Grim Fandango
    Di se mogu kupiti karte za Judase?
    khm, khm, KHM KHM

  12. #102
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    morg
    judas painkiller > death painkiller

  13. #103
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    morg
    judas painkiller > death painkiller
    slažem se

    to je ista stvar ko i

    maiden halloweed > cradle of filth haloweed
    ili
    childer of bodom aces high<maiden aces high

  14. #104
    Senior Member It lives by night Grim Fandango's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    591
    [quote=Grim Fandango]
    = Citat = Izvorno postao "Grim Fandango":2yqyuozu
    Di se mogu kupiti karte za Judase?
    khm, khm, KHM KHM[/quote:2yqyuozu]Wiiiikiing, Moorg, anybody!!!!!!

  15. #105
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169
    [quote=Grim Fandango][quote="Grim Fandango":2m77ropd]
    = Citat = Izvorno postao "Grim Fandango":2m77ropd
    Di se mogu kupiti karte za Judase?
    khm, khm, KHM KHM[/quote:2m77ropd]Wiiiikiing, Moorg, anybody!!!!!![/quote:2m77ropd]
    nigdje

  16. #106
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    [quote=Grim Fandango][quote="Grim Fandango":sc8xw0q6]
    = Citat = Izvorno postao "Grim Fandango":sc8xw0q6
    Di se mogu kupiti karte za Judase?
    khm, khm, KHM KHM[/quote:sc8xw0q6]Wiiiikiing, Moorg, anybody!!!!!![/quote:sc8xw0q6]

    još nigdje...

  17. #107
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.
    judasi su zakon,halford je najvokal,albumi su im svi prejebeni,painkiller je najbolja pjesma!
    dovoljno?
    S4lHDV7w ... re=related

    sav heavy metal je isti....black nije.

  18. #108
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.
    judasi su zakon,halford je najvokal,albumi su im svi prejebeni,painkiller je najbolja pjesma!
    dovoljno?
    S4lHDV7w ... re=related

    sav heavy metal je isti....black nije.
    Ne, suprotno, TNWBM je sav isti, ovo ostalo su simfonijski black metali i osale vrste black metala, black metal kakav je ljudima poznat je TNWBM.

    Ovo je bio prvi black metal
    DEuMN7GmrXg

    vidi vraga! ove vokale čak možeš i razumijeti.



    Anyway nešto sam masno počeo slušat judase u zadnje vrijeme a i mnogi na ovom forumu isto.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  19. #109
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    ajmaaaaa....
    već ste dosadni s tim postovima sav black/death/heavy/power/kurba materina metal je na isti kalup..
    zaboli me jebeni kurac ako je sve na isti kalup, ja slušam ono šta me je volja i šta volim. Ali najbolje mi je kad počnu s true metal forama
    Gonite se svi lagano u dubine pičke materine i ondje probavite još devet mjeseci ili koliko god vam treba. Dosta mi je već tih sranja o metalu. Ovaj topic je o judas priestu i zašto su oni bogovi većini koji slušaju heavy metal. Odjebite s tim maloumnim spikama koji je band bolji, jer kad vidim takve postove stvarno se zamislim i zapita : " Zar ipak metal glazba zatupljuje ljude ? "

    Gonite se svi u pičku milu materinu.
    I znate šta ? Ja sad slušam Dresden Dolls, ako je ikad ko čuo za njih. Baš mi je kul pjesma Shores of California...
    A znate šta je najbolje od svega ? NJIHOV LABEL JE ROADRUNNER RECORDS !! OH NOES !! AJDE NEKA ME NAPADNE NEKI TRUE METALAC I POČNE PROPOVIJEDATI KAKVO JE SRANJE ROADRUNNER RECORDS !!

    the girls are cryin’ the boys are masturbatin’
    the girls are cryin’ the boys are masturbatin’


    I molim vas sada, dosta o tome koji je metal bolji...

    Što se tiče judasa...
    se zna možda kad ce se počet prodavat karte ?

  20. #110
    nekako nightiwish mi je prije na slušanju nego judasi,zapravo samo njih slušam jer neke pjesme su ono,samo poslušam breaking the law i paintkiller sada to jest painkiller

  21. #111
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Ajd sad svi koji ste otišli u OT po jedan post hvalospjeva Judasima ili pijete ban.
    judasi su zakon,halford je najvokal,albumi su im svi prejebeni,painkiller je najbolja pjesma!
    dovoljno?
    S4lHDV7w ... re=related

    sav heavy metal je isti....black nije.
    Ne, suprotno, TNWBM je sav isti, ovo ostalo su simfonijski black metali i osale vrste black metala, black metal kakav je ljudima poznat je TNWBM.

    Ovo je bio prvi black metal
    DEuMN7GmrXg

    vidi vraga! ove vokale čak možeš i razumijeti.



    Anyway nešto sam masno počeo slušat judase u zadnje vrijeme a i mnogi na ovom forumu isto.
    hahaha...
    venom prvi black metal?!
    omg...daj se pokopaj...necu komentirat uopce...de mi reci jos da su black sabbathi osnivaci heavy metala

    pomjesao si godine i drzave...

    (obozavam likove koji bubaju napamet i namecu svoje umjesto da nauce nesto prikupljanjem materijala sa interneta a u tome najbolje mogu pomoci clanci ili biografija jer se vidi godina)

    samo cu ti rec da je venom previse mlad band da bi bio "prvi black metal band" kao i bathory

    hahaha...joj ovo bih najradije na news stavio

    sto s etice kome je kakav black poznat ne hvataj se za slamke, sve vrste black metala su poznate a ti nisi svijet pa prema tome nemoj svoje neznanje prenosit na sve ostale jer ti nisi svijet, drugo govori o heavy metalu opcenito pa se onda govori i o blacku opcenito..nisam ni vidio d aje itko nabrojao 5 vrsta heavy metala(kojih samo toliko ima) i rekao u koji heavy spadaju judasi, manowar, iced earth, nevermore...etc...
    prema tome postedi me svoje traumatologije.

  22. #112
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    ajmaaaaa....
    već ste dosadni s tim postovima sav black/death/heavy/power/kurba materina metal je na isti kalup..
    zaboli me jebeni ***** ako je sve na isti kalup, ja slušam ono šta me je volja i šta volim. Ali najbolje mi je kad počnu s true metal forama
    Gonite se svi lagano u dubine pičke materine i ondje probavite još devet mjeseci ili koliko god vam treba. Dosta mi je već tih sranja o metalu. Ovaj topic je o judas priestu i zašto su oni bogovi većini koji slušaju heavy metal. Odjebite s tim maloumnim spikama koji je band bolji, jer kad vidim takve postove stvarno se zamislim i zapita : " Zar ipak metal glazba zatupljuje ljude ? "

    Gonite se svi u pičku milu materinu.
    I znate šta ? Ja sad slušam Dresden Dolls, ako je ikad ko čuo za njih. Baš mi je kul pjesma Shores of California...
    A znate šta je najbolje od svega ? NJIHOV LABEL JE ROADRUNNER RECORDS !! OH NOES !! AJDE NEKA ME NAPADNE NEKI TRUE METALAC I POČNE PROPOVIJEDATI KAKVO JE SRANJE ROADRUNNER RECORDS !!

    the girls are cryin’ the boys are masturbatin’
    the girls are cryin’ the boys are masturbatin’


    I molim vas sada, dosta o tome koji je metal bolji...

    Što se tiče judasa...
    se zna možda kad ce se počet prodavat karte ?
    smao kratko...
    maloumno je idolizirato judase ka bogovima i govoriti da su sve pjesme na albumima zakon kad nisu..uvjek im je pola albuma dobro a pola prosjecno...
    sorry sto te spustam ali statistika.

    ps. i ja volim judase al ne volim pretjerivanja i idoliziranje kao sto se na ovom forumu radi.
    sto siri spektar slusanja imas to manje mozes nesto idolizirati.

  23. #113
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    molim te prosvjetli nas kako je black metal najjaći i najbolji metal na ovoj planeti, ajde prosvjetli nas zašto je onaj pravi muški glas iz black metala bolji od gay glasa heavy metala, zašto je heavy metal sav na isti kalup, a zašto black metal nije nego svaki band, svaka black metal pjesma potpuno druuuugačija i bolje od ostalog izroda zvanog metal. Ajde, reci nam.... ali u temi zvanoj metal.

  24. #114
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Ja cu vas sve prosvjetlit i reci: koji piiiip piiiip piiiiiiiiiiiiip razdvajate metal.Metal je metal.Kud se koljemo sa reperima,cajkarosima,tehno-frikovima,romima,tu jos medjusobno se trebamo klati.samo naprijed.Ja dajem rispekt svim vrstama.Da i nu-metalu.Run to the hills....
    Won't Bow Don't Know How.

  25. #115
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    ajmaaaaa....
    već ste dosadni s tim postovima sav black/death/heavy/power/kurba materina metal je na isti kalup..
    zaboli me jebeni ***** ako je sve na isti kalup, ja slušam ono šta me je volja i šta volim. Ali najbolje mi je kad počnu s true metal forama
    Gonite se svi lagano u dubine pičke materine i ondje probavite još devet mjeseci ili koliko god vam treba. Dosta mi je već tih sranja o metalu. Ovaj topic je o judas priestu i zašto su oni bogovi većini koji slušaju heavy metal. Odjebite s tim maloumnim spikama koji je band bolji, jer kad vidim takve postove stvarno se zamislim i zapita : " Zar ipak metal glazba zatupljuje ljude ? "

    Gonite se svi u pičku milu materinu.
    I znate šta ? Ja sad slušam Dresden Dolls, ako je ikad ko čuo za njih. Baš mi je kul pjesma Shores of California...
    A znate šta je najbolje od svega ? NJIHOV LABEL JE ROADRUNNER RECORDS !! OH NOES !! AJDE NEKA ME NAPADNE NEKI TRUE METALAC I POČNE PROPOVIJEDATI KAKVO JE SRANJE ROADRUNNER RECORDS !!

    the girls are cryin’ the boys are masturbatin’
    the girls are cryin’ the boys are masturbatin’


    I molim vas sada, dosta o tome koji je metal bolji...

    Što se tiče judasa...
    se zna možda kad ce se počet prodavat karte ?
    smao kratko...
    maloumno je idolizirato judase ka bogovima i govoriti da su sve pjesme na albumima zakon kad nisu..uvjek im je pola albuma dobro a pola prosjecno...
    sorry sto te spustam ali statistika.

    ps. i ja volim judase al ne volim pretjerivanja i idoliziranje kao sto se na ovom forumu radi.
    sto siri spektar slusanja imas to manje mozes nesto idolizirati.
    sam rekao možda gdje da mi je uvijek cijeli album predobar ? ok reka son da su mi sin after sin & sad wings of destiny predobri i da je svaka stvar tamo super, meni jesu, možda tebi nisu. Svi dižu u nebesa British steel, koji je meni dosta ispodprosjeka s samo par dobrih stvari na tom albumu kao i Hell bent for leather. Slažem se da je ponekad na nekim albumima pola stvar idbro pola loše, ali to je svakodnevica glazbene scene. Rijetko ces sad nac da je skoro pa cijeli album dobar. U zadnje me vrijeme samo tako impresionirao maidenov A matter of life and death, dok me je Iced Earthov Framing Armgeddon duboko razočarao, a megadethov United Abominations nije izazvao nikakve "osjećaje" na meni. Jebi ga, tako je to danas. Prije su bili bolji, sad su tako-tako.... Iced Earthovi albumi od Stormridera pa do Something Wicked this way comes su mi prejebeni i svaka pjesma s tih albuma mi je predobra, i onda je došao horror show. Par stvari dobro, par stvari loše, par stvari tako tako. Također Ride the lightning mi je jebenica album, a poglej st. anger. Ja ne serem po tom albumu jer ostali seru ( danas je u modi srat po st. angeru, a niti ne znati zašto sereš po tom albumu ).

  26. #116
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    molim te prosvjetli nas kako je black metal najjaći i najbolji metal na ovoj planeti, ajde prosvjetli nas zašto je onaj pravi muški glas iz black metala bolji od gay glasa heavy metala, zašto je heavy metal sav na isti kalup, a zašto black metal nije nego svaki band, svaka black metal pjesma potpuno druuuugačija i bolje od ostalog izroda zvanog metal. Ajde, reci nam.... ali u temi zvanoj metal.
    prosvjetljavam te da je sva glazba zakon...meni metal nije najdraza glazba a black metal volim zbog sirine utjecaja.
    u black metalu se sudaraju jazz, thrash, speed, heavy, power, blues, soul, klasika, death, goth, gothic, brutal, folk, tradicija, doom....
    eto zasto recimo mi je black drazi jer je kontra smaog metala i kontra svega ostalog a sve ujedinjuje.

    inace mogao bih ti govorit kako je klasika i celtički folk zakon i prosvjetljavati te njime ali za pola tih tradicionalnih instrumenata nisi cuo pa bi radjenje skripte za tebe trajalo dugo.

    a ukratko prosvjetlio bih te da ne glumis facu jer prvo neznas koliko znam, a drugo svojim idoliziranjem si rekao koliko ti znash.

  27. #117
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    wiking,briši ovo pls...
    inače,također judase slušam u zadnje vrijeme
    edit:
    ti idiot si opet došo opet pametovat ovdje,i da,black sabbathi nisu osnivači metala,samo neki bend glupi iz britanije

  28. #118
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    ajmaaaaa....
    već ste dosadni s tim postovima sav black/death/heavy/power/kurba materina metal je na isti kalup..
    zaboli me jebeni ***** ako je sve na isti kalup, ja slušam ono šta me je volja i šta volim. Ali najbolje mi je kad počnu s true metal forama
    Gonite se svi lagano u dubine pičke materine i ondje probavite još devet mjeseci ili koliko god vam treba. Dosta mi je već tih sranja o metalu. Ovaj topic je o judas priestu i zašto su oni bogovi većini koji slušaju heavy metal. Odjebite s tim maloumnim spikama koji je band bolji, jer kad vidim takve postove stvarno se zamislim i zapita : " Zar ipak metal glazba zatupljuje ljude ? "

    Gonite se svi u pičku milu materinu.
    I znate šta ? Ja sad slušam Dresden Dolls, ako je ikad ko čuo za njih. Baš mi je kul pjesma Shores of California...
    A znate šta je najbolje od svega ? NJIHOV LABEL JE ROADRUNNER RECORDS !! OH NOES !! AJDE NEKA ME NAPADNE NEKI TRUE METALAC I POČNE PROPOVIJEDATI KAKVO JE SRANJE ROADRUNNER RECORDS !!

    the girls are cryin’ the boys are masturbatin’
    the girls are cryin’ the boys are masturbatin’


    I molim vas sada, dosta o tome koji je metal bolji...

    Što se tiče judasa...
    se zna možda kad ce se počet prodavat karte ?
    smao kratko...
    maloumno je idolizirato judase ka bogovima i govoriti da su sve pjesme na albumima zakon kad nisu..uvjek im je pola albuma dobro a pola prosjecno...
    sorry sto te spustam ali statistika.

    ps. i ja volim judase al ne volim pretjerivanja i idoliziranje kao sto se na ovom forumu radi.
    sto siri spektar slusanja imas to manje mozes nesto idolizirati.
    sam rekao možda gdje da mi je uvijek cijeli album predobar ? ok reka son da su mi sin after sin & sad wings of destiny predobri i da je svaka stvar tamo super, meni jesu, možda tebi nisu. Svi dižu u nebesa British steel, koji je meni dosta ispodprosjeka s samo par dobrih stvari na tom albumu kao i Hell bent for leather. Slažem se da je ponekad na nekim albumima pola stvar idbro pola loše, ali to je svakodnevica glazbene scene. Rijetko ces sad nac da je skoro pa cijeli album dobar. U zadnje me vrijeme samo tako impresionirao maidenov A matter of life and death, dok me je Iced Earthov Framing Armgeddon duboko razočarao, a megadethov United Abominations nije izazvao nikakve "osjećaje" na meni. Jebi ga, tako je to danas. Prije su bili bolji, sad su tako-tako.... Iced Earthovi albumi od Stormridera pa do Something Wicked this way comes su mi prejebeni i svaka pjesma s tih albuma mi je predobra, i onda je došao horror show. Par stvari dobro, par stvari loše, par stvari tako tako. Također Ride the lightning mi je jebenica album, a poglej st. anger. Ja ne serem po tom albumu jer ostali seru ( danas je u modi srat po st. angeru, a niti ne znati zašto sereš po tom albumu ).
    neznam sto si se uhvatio svega toga..ali ukratko..serem po metallici od and justice for all jer nakon toga su poplijesnivili, dobro je upotpunjavat svoju tehniku i izrazajnost ali nikad ne shvacam to instantno mjenjanje temelja svoje svirke i liriksa, kao da su dvolicni ili samo "novcano pohlepni" jer ugasio sam vidio biografiju jamesa kad kaze da je htio radit glazbu koju ce svi slusat.
    kompletno me takvi umjetnici ne zanimaju.
    volim originalnost ne "school stuff".

  29. #119
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    wiking,briši ovo pls...
    inače,također judase slušam u zadnje vrijeme
    edit:
    ti idiot si opet došo opet pametovat ovdje,i da,black sabbathi nisu osnivači metala,samo neki bend glupi iz britanije


    umirem

  30. #120
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Samo Chuck Berry ima pravo reći da je otac black metala. Sve je to rock'n'roll ljudi.

    Postano: ned lis 28, 2007 5:55 pm - Admin foruma Darth Burek
    Naslov: Osnovna pravila PC Play foruma
    Generalna pravila koja vrijede na cijelom forumu i u svim njegovim segmentima
    (teme, postovi, korisnička imena, sigovi, itd.)

    - Vrlo je nepoželjno pisati vrlo beskorisne postove i/ili one koji nemaju veze s temom. Svi znamo za šale i zezanja, ali ako primijetimo da je nekome previše stalo do uvećanja post counta ili da ometa rasprave svojim nekonstruktivnim upadima - nećemo ga/je tolerirati.
    Stoga se leti....
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

Slične teme

  1. S koliko ste godina prerasli ismijavanje metala?
    By Neven <R> in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 14-02-2013, 20:45
  2. Zašto...?
    By in forum Alt-F4
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 21-08-2007, 12:35

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •