Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 54

Tema: TES ROLEPLAY

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    rasa: khajiit
    klasa: custom (personality, agility i speed skillovi)
    birthsign: steed (+20 speed)
    ime: Zah the Eloquent

    Khajiit luta seyda neenom u potrazi za dobrom bretonkom i kojom parom za hellboyev potion, nebi li bolje zabavio doticne bretonke.

    edit: ok nisam sudjelovao u ovakvim topicima nego sam citao neke i nisam skuzio kako ide borba između likova...eda, kako moderator(i) idu na temu bilo bi lijepo da brisete bilo sta u cemu nema roleplaya.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    Zah nalazi dagger i 50 golda u močvari. 20 je zapio u lokalnom bircu. snimao je bretonke. super bi proslo da mrtav pijan nije pišao grafire u deadric runama po zidu i da nije bivao optuzen za remecenje reda i mira. platio je 30 golda i duguje jos 50.

    nego koja je valuta? drakes il septims? (morra il OB)
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    hm... kad nam se pridruži kakav argonian on moze to pogledati, oni su spijuni after all.nego nasao sam neki prsten koji sjaji, kad ga stavim na sebe sam puno jaci ali se losije izrazavam... mogu skoknut do tvog šopa da ga procjenis? (i kupis, ako moze. )
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    rasa: wood elf female
    klasa: shade (speed i agility atributi i skilovi)
    birthsign: thief
    ime: Alawen


    trenutno putujem iz cyrodila (okrug anvila) u morrowind (okrug balmore)

    EDIT:

    POVIJEST LIKA:

    Alawen se rodila u Valenwoodu, gradu Falinesti gdje je živjela sa svojim roditeljima dok joj roditelje nije ubio dark brotherhood kada je njoj bilo 7 godina, međutim ona to nikada nije saznala razlog smrti njenih roditelja...
    nakon toga je otišla živjeti u Anvil kod stare bake, svaki dan vježbala sa lukom i strijelom i to joj je bila jedina zanimacija u cijelom životu...
    nakon bakine smrti jedino što joj je ostalo od uže obitelji je stariji brat koji je nakon smrti roditelja, kada mu je bilo 20 godina otišao u Skyrim...
    Alawen je primorana sa nepunih 17 godina krenuti u avanturu, koja slučajno počinje odlaskom u Morrowind u potrazi za gljivama za jednu alkemičarku, a gdje će završiti nitko ne zna.......................

    POSJEDUJE:

    trenutno ništa osim odjeće, dwemer bowa i nekolko desetaka iron arrows i 500 septima u džepu

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    rasa: Imperial
    klasa: custom(strenght,endurance,willpower)
    birthsign: The Ritual
    ime: ReiKo

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    stigla sam do cheydinhalla gdje ću prespavati i sutra prije zore nastavljam put za balmoru

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    da, pazi se da te hellboy ne doceka u balmori... znas koliko on nevoli wood elfove.

    iako neznam sta misli o wood elficama... inace kako Zah vise nije dobro dosao u Inn-u, morao je spavati na ulici. prehladio se, i na kredu kupio lesser cure disease od nekog dark elfa.sad idem slit striderom u balmoru gdje nemam loš glas.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  8. #8
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Ime: Nicholas B'stard
    Rasa: Imperial
    Klasa: Knight
    Horoskop: The Thief

    Dakle, došao sam u Seyda Neen. Gledam okolo. Pitam prolaznika gdje mogu kupiti oklop i oružje. Upućuje me u obližnju trgovinu. Ulazim, i kupujem Chainmail Cuirass, Iron Helmet i Steel Longsword. Idem prema Balmori.

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    ImeS: Ka'Jeet
    RasaS: Khajiit
    BirthsignS: Moonshadow
    KlasaS: TH33F

    Izlazim iz zatvora u Moonmoth Legion Fortu nakon 2 mjeseca. Prije nego što krenem tražiti lovu koju sam sakrio prije nego me murja našla, idem prema Balmori po oružje, novu odjeću, oklop, itd.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    imam luk i 100 iron strelica. lovim na relaciji seyda neen-balmora. pronasao sam cliff racera na zemlji u agoniji i na samrti. skratio sam mu muke i vratio se u balmoru da spremim loot. unajmio sam straćaru zapadno od rijeke.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Ime: Daghax Devastious
    Rasa: Nord
    Klasa: Fallen Paladin
    Birthsign: The tower

    Povijest: Daghax je nekada bio Paladin,borio se u ime boga Viveca...ali onda je došao Nerevarine,reinkarnacija Nerevara,koji je otkrio da Vivec nije pravi bog.U to vrijeme,Daghax je po naredbi vrhovnih svećenika Tribunala išao počistiti jedan dungeon s vampirima.U tom dungeonu se nalazio Far'goth ( ) vampir star kao Vvanderfell.Prije nego šta ga je ubio,ovaj mu je rekao da će ubrzo stradati jer radi za izdajnika.Kada se vratio u Vivec,načuo je glasine o Incarnate-u,raspitao se uokolo,te saznao da neki trgovac Jobasha ima par ilegalnih kjiga.Otišao je tamo i čitao danima,te je onda shvatio što se dogodilo kod Red Mountaina.
    Tada je bijes ovladao njime te je ptišao u temple i smrskao tri oltara,uzeo zlato pokraj njih i otišao ga podijeliti ljudima u St.Olmsu da bi povećao reputaciju.
    Od toga dana,učio je Destruction i Conjuration i posvetio svoj život oslobađanju robova i borbi protiv Tribunala.Borio se za ljude,pomagao im i radio sve samo da bi saznao više o povijesti Tribunala i njihovoj izdaji.

    Oprema:
    Imperial Templar Knight Armor, Imperial Broadsword
    Kupljeni od bivšeg pripadnika legije.
    Scrolls: Mark,Recall,Golden Saint,Sanctuary(ostali su iz službe tribunalu)
    Potion: Lesser Strength Potion,Lesser Invisibility Potion
    Gold: 20,ostatak je potrošio na armor,scrollove i hranu.

    //Ajde da krenem

    Trenutno stojim ispred pećine kod Seyda Neena,čuo sam da su tamo neki banditi zarobili neke mačkice.Uzimam Scroll da bi pozvao Golden Sainta ako zatreba i ulazim u pećinu...

    U pećini je jedan guard.Uzimam invisibility potion i bacim kamenčić pa popijem potion.Dolazi on i gleda kroz otvorena vrata (pustio sam ih otvorena)...ostao je bez glave,maknem kacigu i shvatim da je to žensko.
    Jadna,pomislim,ali barem sam sebi spasio glavu.O ne,dolazi još jedan guard...ovaj je neki wizard,zove ju.Pozovem Golden Sainta i iskočimo ispred njega.Kada je shvatio što se događa,bacio je prokletstvo na mene.Odjednom mi je mač postao pretežak...Golden Saint ga nabode na mač i zabije o pod.Pijem Lesser Strength Potion i dobivam malo snage,uzmem neke njegove stvari,a među njima ključ.Vidim robove i oslobodim ih.Odjednom osjetim ubod s leđa,ali napdač nije vidio Golden Sainta koji ga ubije i nestane.U znak zahvalnosti robovi mi pomognu pobrati stvari sa njih i odnijeti ih do grada.Odem u neki tradehouse i nabavim potion.Izlazim na ulicu i sretnem nekog veselog lika Fargotha koji me pita za rane.Objasnim mu što se dogodilo i on me pusti da odsjednem u njegovoj kući.Zahvalim mu i dam mu neki prsten što sam našao u pećini.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    stigla sam u balmoru put je bio težak, ne toliko kopnom koliko mi je mučno bilo putovati brodom do seyda neena, trenutno sjedim u south wallu i čistim svoj dwemer bow od blata uzrokovanog kišom koja me uhvatila na kraju puta

    iz razgovora kojega čujem između drugih mušterija zaključujem da se radi o nekakvom bratstvu lopova.... hmmmmm

    ali to me ne zanima previše, moja misija je bila za neku alkemičarku skupiti 100 komada listova neke prilično rijetke biljke koja raste samo u močvarama po vvardenfellu

    ubrzo ću krenuti u potragu

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    EDITED: suzdrži se od ovakvih postova ovdje

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    zeli itko kakav raid? uvježbao sam gađanje, gađao sam boce i jabuke i jedna strelica je slucajno odletila u jednog orka.. dok je vristao u agoniji pobjegao sam iz balmore i sad zivim u divljini. razmisljam da se preselim u calderu.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    polazim u potragu za gljivama, rečeno mi je da tih posebnih gljiva ima istočno od balmore i uz obalu na samom jugu vvarednfella...
    prvo ću iztražiti istočni pojas balmore, možda ući u koju zanimljivu špilju na putu ili pobiti manju grupicu bandita...

    uglavnom, napuštam south wall i idem niz rijeku dok ne dođem do hla oada pa ću istražiti okolinu

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Ostao sam u Balmori 2 dana, kupio Chitin Armor, jedan Shortsword, jedan Mark Potion koji sam iskoristio u svojoj sobi u Razor Hole-u, i 1 Recall potion. Sad idem prema jugu, uz rijeku Odai, prema Hla Oad-u, gdje se mogu ukrcati na brod za Ebonheart. Na putu prema Hla Oadu sam vidio jednu Wood Elficu dok je brala gljive i ušla u spilju. Kad sam čuo vrištanje iz spilje, odlučio sam je zaobići i nastaviti prema Hla Oad-u.

  17. #17
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Stigoh sretno u Balmoru. Nisam navikao na velike gradove, ali mi se sviđa. Mogućnosti da se zaradi su na svakom koraku. Ali bio mi je potreban odmor pa sam se zaputio u South Wall Inn. Krčma po mom ukusu. Zadimljena (težak miris skoome je u zraku), neugledna i puna sumnjivih tipova, s kojima je okršaj moguć u svakom trenutko i zbog najmanje sitnice. U jednom trenutku, dok sam se opijao gorkim Dunmerskim pivom, prišao mi je jedan Khajiit. Nije se predstavio. Vidio sam bodež zataknut o njegov pojas pa sam, očekujući da će izbiti tuča, diskretno rukom dohvatio držak mača. "Zdravo, prijatelju!", rekao je. Kimnuo sam glavom, nisam bio siguran što želi. "Želiš li jedan posao? Vrlo je jednostavan, a nagrada je velikodušna.", rekao je gotovo šaptom. Ugledao sam tetovažu Thieves Guilda na njegovoj ruci, i odmah sam odlučio otići. S njima se ne valja petljati. "Ne zanima me", odbrusio sam, i žurno izašao van. Vani su me čekala dvojica njegovih prijatelja, Nordova. Obojica su nosila Fur cuirass i čelične sjekire. Pravio sam se da ne znam tko su, i pokušao proći pored njih. Čvrsto sam stisnuo držak mača. Jedan je zavikao "Hej, ti!" i ogromnom šakom me uhvatio za rame. Refleksno sam izvukao mač iz korica i napravio okret, čime sam porezao tog Norda poprijeko po prsima. Pao je i zvao pomoć. Drugi je navalio na mene svom žestinom, napadao je tako bijesno da sam jedva ostao živ od prvih nekoliko udaraca. Na taj način ga nikako nisam mogao pobijediti, i zato sam otrčao do njegovog ranjenog prijatelja koji se već onesvijestio od gubitka krvi, uzeo njegovu sjekiru i bacio je svom snagom u drugog Norda. Sjekira mu je teško ranila desnu ruku, i od silne boli mu je sjekira ispala iz ruke i pao je na koljena. U međuvremenu su Hlaalu stražari primijetili sukob, te su krenuli prema meni. Kada sam ih ugledao, znao sam da bi me ubili, jer sam ih često viđao u South Wall Innu kada nisu bili na dužnosti. Nije mi bilo druge, i otrčao sam do Stilt Stridera, i zaputio se prema Gnisisu.

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    ne, ali ako se udruzimo mozemo se podijeliti na razne scout postove i gledati.


    (sta se desi ako umremo u roleplayu? )
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  19. #19
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    najburniji dan u životu!!!

    pošla sam niz rijeku prema hla oadu, naletila na par creatura i njih sam bez problema rješila sa lukom i strijelom...

    međutim, kada sam došla u hla oad, ljudi su bili uzbuđeni i čudno su se ponašali...

    ali nisam se obazirala na to, pronašla sam jednu močvaru uz cestu i ubrala svega 20-tak gljiva... međutim, primjetila sam par koraka dalje neke crvene tragove... priđoh bliže i vidim da je to krv koja se pruža u dva smjera... jedan smjer očito vodi preko brda možda prema balmori, a drugi prema jednoj špilji koju sam vidjela u blizini. odlučih se za špilju i krenuh tamo da pogledam što se dogodilo. kada sam ušla imala sam šta vidjeti.

    ispred mene je ležalo do zadnje kosti raskomadano truplo a ja sam stajala u lokvi krvi... na prvi pogled sam se prestrašila i vrisnula iz svega glasa jer nikada nisam vidjela ništa slično.

    ušla sam malo dublje u špilju i na početku zida vidjela natpis očito napisan krvlju žrtve koja se našla na početku



    pošto se ne razumjem u pismo koje sam vidjela, uzela sam komad vrlo starog, ali korisnog pergamenta a pošto nije bilo pera i tinte pri ruci, našla sam jedan štapić i poslužila se krvlju žrtve da bi prepisala natpis sa zida i da pitam neke osobe što to znači

    na brzinu sam prepisala natpis sa zida, i sljedeći cilj mi je bio da slijedim drugu stranu traga koja je očito ukazivala na počinitelja koji je bježao od špilje...

    izašla sam vani u potrazi za krvavim tragom, ponijevši sa sobom pergamenat i onih 20 gljiva koje mi sada nisu bile ni na kraj pameti i imala sam šta vidjeti...

    već je pao mrak i pljusak koji je očito počeo u međuvremenu je isprao tragove...
    sva prestravljena potrčala sam natrag u balmoru preko brda, ne razmišljajući ni o čemu već o monstruoznom ubojstvu, i tek mi je palo na pamet kad sam ušla u south wall da sam trebala izvjestiti nekoga u hla oadu

    ali već je bilo kasno, sjela sam za stol u south wallu, naručila nešto žestokoga i odmah zaspala

    GOLD: 500

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    //Malo je glupo ovako...opišite svoje likove više i pazite na to da se mi ne poznamo.Hellboy je sad rekao to,ali bolje bi bilo da je napisao:

    Moj čuvar Hrothir (cropir xD ) je rekao da ne želi imati veze s time i zatim je otišao u nepoznatom smjeru.Zbog straha od toga,odlučio sam razglasiti da tražim nekoga tko bi rješio taj problem

    Cropir,isto tako nije u redu da pitaš: Želi li tko kakav raid?
    Ovo je roleplay,nešto kao DnD,to je kao da u stvarnom svijetu pitaš sve ljude dali idu negdje...not possible


    I zamolio bi vas da kažete malo više detalja,koliko golda imate i koji equipment koristite.
    Nakon dobrog odmora,iskoristio sam znanje o magiji oporavljanja...tada sam se sjetio tih dana kada sam radio za izdajice...nikad više!
    Odjednom me iz misli izvuče Fargoth.Jooooj taj malac...njegova neizmjerna sreća me živcirala,ali ovaj put je bio tužan.Vidio sam nekoliko masnica i ogrebotina na njegovu tijelu,a odjeća mu je bila prljava.
    Uvjerio sam ga da mi kaže što je,pa mi je otkrio da neki Nord pod imenom Hrisskar stalno uzima njegov novac i tuče ga zbog toga.
    Rekao mi je da je uštedio nešto novca i sakrio taj novac na tajno mjesto,ali ga je Hrisskar nekako našao i uzeo.Želio je reći prijatelju Arrille-u,trgovcu u čijoj trgovini visi taj Nord,da ga izbaci,ali se boji jer je on vojnik u Legiji,a Legijini čuvari ga ionako već imaju na zubu.

    Sažalio sam se nad malcem i otišao u Arrille's Tradehouse.Saznao sam da je taj Hrisskar na katu,da ću ga lako prepoznati.Došao sam na kat i vidio ga...odmah sam shvatio da je vješt u borbi,pa sam odlučio glumiti Templara,kad sam već imao takav armor.Pozdravio sam ga i predstavio se kao nadređeni.Vidio sam mu strah u očima...očito je ukrao novac od onog malca.Stavio sam mu ruku na rame na prijateljski način i tada ga pitao ga jeli on Hrisskar...rekao je da je,i želio me častiti pićem.Tada sam ruku premjestio s njegovog ramena na vrat i nabio ga na šank.Tada sam ga pitao za Fargothov novac,ali nijekao je da ga je uzeo.Kako je govorio,glas mu je podrhtavao,a u dahu mu se osjetila skooma...prokleti ovisnik.Bacio sam ga na drugu stranu prostorije,uzeo mač u korici,uhvatio ga za koricu i mlatio ga sa drškom dok nije progovorio.Rekao je da je novac u vrećici pod armorom i htio je da ga pustim pa da mi ga da.Znao sam da je prevarant,pa sam mu skinuo armor i svu odjeću,uzeo novac (500 golda) i našao skoomu i poveću količinu moon sugara.Poslao sam ga golog da trči do Balmore...ionako neće stići živ.Smeće jedno prevarantsko,krade,drogira se,vara i naziva sebe Nordom.Ispričao sam se trgovcu i on mi je zahvalio i ponudio 100 golda zauzvrat.Izgleda da ga je Hrissakr maltretirao i tražio novac za zaštitu.Zahvalio sam mu i usput sam mu zamjenio Hrisskarove stvari za potione.

    Krenuo sam do Fargotha kada sam vidio da Hrisskar i još jedan guard tuču nekoga.Hrisskar mu je uzeo odjeću i stvari.Naljutio sam se i probo Hrisskara mačem kroz leđa.Kada je drugi guard to vidio,izvadio je mač,ali onda je vidio moj armor i ispričao se,te je rekao kako je Hrisskar slagao da ga je taj pokrao.Zatražio sam 50 golda zbog zločina,te kad sam ih dobio sam ga pustio da ode,ali prije sam mu napomenuo da je Fargoth pod mojom zaštitom.Brzo je otišao dalje strahujući za život.

    Puno ljudi se skupilo gledajući,uključujući Fargotha koji je doletio i zahvalio mi za pomoć.Dao sam mu gold i saznao da je to njegov prijatelj Vodunius,koji želi otići odavdje ali nema novaca.Pitao sam ga koliko mu treba i isplatio mu 100 golda za neki sjajni prsten.Rekao je da ima prijatelja koji je prijevoznik i da ću imati besplatne vožnje slit striderom ako mu pokažem prsten.Super,ionako se moram maknuti s ovog ukletog mjesta prije nego me skuže.Otišao sam do silt stridera,pokazao prijevozniku prsten i dobio vožnju do balmore u znak zahvalnosti.
    Pozdravio sam Fargotha i Voduniusa i otišao dalje.

    Gold:270
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  21. #21
    Ime:SAstius Harmevus
    Rasa:SImperial
    Klasa:SAgent
    Birthsign:SThe Ritual

    Povijest:SPorijeklom izvorno iz Cyrodiila, grada Cheydinhala da budem precizniji, usudio bih se reći da sam do ovih nekoliko zadnjih godina živio relativno mirnim životom. Istina, možda pretjerano sam bio pretjerano povučen i ne toliko zainteresiran za živote drugih, ali ja sam bio sretan i ništa mi nije nedostajalo. Naravno, kao u dijelima mnogih opjevanih heroja (premda ja nisam jedan od takvih, daleko od toga zapravo), ova je idila bila prekinuta tijekom mojih ranih dvadesetih godina, točno 2 tjedna od današnjeg dana... mjerivo od trenutka kad sam brodom napustio zapadni grad Tamriela, Anvil, i krenuo na dug put prema istoku... prema Morrowindu. Sada daleki događaj je koji slijedi - barun Cheydinhal-a je odlučio kako bi se moja dobrostojeća kuća moglo staviti na raspolaganje drugim ljudima, ljudima koji su očigledno imali nekakav uzajamni dogovor sa barunom, ljudima koji su navodno bili povezani sa Crnom Rukom, ljudima koji su igrom slučaja bili Dunmeri - Andel Indarysov narod. Svoje prije svega, naravno. Unatoč mojim molbama, a kasnije i protestima, bio sam izbačen iz kuće, moje gotovo čitavo vlasništvo je bilo zaplijenjeno (kao poznavaocu zakona ovo mi je bio apsolutni neutemeljeni apsurd!) bez ikakvog razloga i moja malenkost praktički protjerana iz grada sa bijednih 300 Septima u donjem džepu moje košulje. Moram priznati da sam očajavao nekoliko sati, ali na kraju sam donio jednostavnu odluku - moj život je ovdje svršen. Tu je odluku slijedila druga - zašto ne bih započeo svoj NOVI život drugdje? I tako sam, računajući na poznanstvo konjičara koji je tuda prolazio, osigurao put do Anvila gdje sam trošeći 200 Septima platio kartu na brodu "Skrivena Zvijezda" za put do Morrowinda, premda ne u najluksuzniji od njegovih gradova - Hla Od navodno nije bilo pretjerano slavno mjesto za novo pridošle putnike...

    Posjeduje:SEfektivno ne posjedujem ništa, budući da mi je zaplijenjeno sve što imam u Cyrodiilu, osim 100 Septima u džepu, odjeće koju nosim i malenog željeznog noža koji mi je skriven pod košuljom. Naravno, oduvijek se govori kako je um najvrijednije što osoba posjeduje, a ja volim misliti kako je moj dovoljno britak pod pravim uvjetima.


    ((Za sada samo toliko jer nemam vremena pisati, a ne želim da mislite kako bi ja ovo propustio. E gdje ste vi bili kad sam ja vodio RP na WoF forumu - ima vas tu koji razvaljujete... a ima vas i koji analno zlostavljate Lore.

    I da ne bi bilo zabune, znam da ste se dogovorili da gold bude valuta, ali moj će lik kroz RP promjeniti valutu u Drakese, a i gold je engleska riječa i ja se trudim pisati na hrvatskom tako da mi to ne leži. ))

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    probudila se u noćnim morama, cijelo vrijeme sam imala onu sliku osakaćenog trupla pred očima...
    probudila sam se i popila još malo žestokoga, te izašla vani i po kiši i mraku usred noći pod mjesečinom vježbala strijelaštvo...

    sutra ću potražiti nekoga tko bi ono mogao pročitati

    HP: 60/60
    GP: 490
    W: Dwemer bow (90%) + 50 arrows
    A: Fur Armor (95%)

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Došao sam u Hla Oad, platio prijevoz brodom do Ebonhearta, legao na krevet na brodu i prebrojao preostale novce. Ostalo mi je samo 25 GP. Ionako nije važno, kad nađem vreće zlata koje sam bacio u more prije uhićenja, bit ću bogat. Samo moram biti oprezan i izbjegavati zaposlenike East Empire Kompanije, iako su prošla 2 mjeseca otkad sam ih pokrao, sumnjam da se njihov bijes smanjio. Nakon par sati plovidbe, brod je stao u Ebonheartu. Izašao sam iz broda i počeo šetati blizu obale, gledajući u more i pokušavajući se sjetiti gdje sam točno bacio zlato.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    probudili su me koraci u mojoj kuci. probudio sam se i vidio nekoga kako mi kopa po stvarima. on nije znao da sam budan. rekao sam "za ime azure, ne moze li covijek imati malo privatnosti" na sto je on odgovorio sa dva šurikena prema meni. nesto kasnije, budim se okruzen ljudima u haljama. rekli su mi "kako se zovete". nisam znao odgovoriti. sljedece su mi rekli da nisu uhvatili krivca, ali da sam izgubio prst na lijevoj ruci. kako se vise ne sijecam svog imena, od sada sam poznat kao Per'veer ili Nine fingers. izasao sam iz velike zgrade sa nekakvim okom iznad vrata i nastavio u potrazi za lovom. trebao bi smiriti malo i ostati u gradu.

    HP: 20/75
    GP: 15
    W: Iron bow + 40 iron arrows
    A: fur hlače, Common shirt i shoes.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    ujutro sam se probudila sva mamurna i beživotna u south wallu

    zadnje čega se sijećam jest da sam sjedila za stolom sa nekim khajitom zavijene ruke

    pošla sam srediti svoj armor i bow, i kupiti još dosta strijela jer mi je ponestalo, dok nisam otkrila da su mi svi drakesi nestali... sve do zadnjeg...

    moram se požuriti sa sakupljanjem gljiva, alkemičarka mi je obećala nagradu od 2500 golda kada joj donesem 100 gljiva, za sada imam samo 20, a moram odraditi i nešto posla u međuvremenu, da imam gdje spavati...

    HP:30/60
    GP: 0
    W: Dwemer Bow (70%) + 50 arrows
    A: fur armor (95%)

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    sretan sam, jucer sam od neke naivne wood elfice popalio blizu 500 drakesa, i sad sam kupio Steel shordsword i idem prema seyda neenu. tamo sam krenuo u obliznju birtiju kad me zaustavio orc sa povezom preko oka. da, onaj isti kojeg sam pogodio strelicom kad sam vježbao gađanje. pokusao sam bjezati, ali zaustavio me i prebio, te uzeo sve pare. ostavio mi je mač uz neku bahatu riječ. iznenadit će se on kad ga posjetim jednom.

    HP: 25/70
    GP: 15
    W: Steel shordsword
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  27. #27
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Nakon, khm... "Incidenta" u Balmori, bio sam primoran pobjeći. Tako sam stigao u Gnisis. Sumorno, dosadno mjesto čiji je glavni izvor prihoda bio sada zatvoreni rudnik. Pošto sam siguran da će me ovi iz Thieves Guilda tražiti, prisiljen sam na neko vrijeme sakriti svoj identitiet. Ali sada je vrijeme za piće, put je bio dug... Nesretnik kakav jesam, jedini Inn u ovom gradu je zatvoren. Počela je padati kiša. Trčao sam tražeći nekakav zaklon, ali bez uspjeha. Odjednom sam ugledao kuću s otvorenim vratima. Ušao sam i pitao ima li koga. Nije bilo odgovora. Kao ni namještaja. Očito se netko iselio. Odlučio sam ovdje prespavati i vidjeti što i kako dalje.

    Nakon što sam se probudio u ranim satima drugog dana, otišao sam do rijeke osvježiti se. Vrativši se u grad krenuo sam istraživati što se sve nudi. Ništa posebno. Štandovi sa starim i često zahrđalim oklopima i oružjem, razne glinene i kreamičke sitnice, razni pribori za alkemiju i, hvala Devetorici, hrana. Pogledao sam u svoju torbu, i pogled nije bio impresivan. Osim oklopa od veriga, željezne kacige i čizmi koje nosim, te čelični mač, ostatak moje imovine svodi se na staru bijelu košulju, crne hlače i 70 septima. Iako sam znao da vjerojatno neće pristati, pokušao sam trgovcu platiti u septimima. Tako sam odabrao šnicl od Cliff Racera, komad kruha i sir, kako bih si napravio ukusan topli sendvič. Trgovac je sve spakirao u krpu, i zatražio 8 drakea. Kada sam mu uručio 8 septima, pogledao me uvrijeđeno i rekao: "Stranci...", ali na moju sreću uzeo je novac, a ja sam krenuo van iz grada. Gdje, još nisam odlučio, ali u Gnisisu se nema smisla zadržavati. I tako, kad je počela večer, zapalio sam vatru uz cestu, spekao šnicl i napravio sendvič, i dok sam jeo, razmišljao sam o tome koji put da uzmem...

  28. #28
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552
    Ispričavam se na duplom postu.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    nastavila sam potragu za gljivama, pretražila sam cijelu obalu jezera amaya blizu viveca i našla svega 30 komada

    morala sam se držati puta, nisam smjela riskirati, i morala sam se vratiti u balmoru prije mraka...

    skupila sam tridesetak glijiva, bilo ih je još, ali sam morala prekinuti potragu zato što će uskoro pasti noć

    putem sam naišla na jednog bandita kojeg sam uspješno ubila s daljine, ali sve što sam mu mogla ukrasti bio je steel dagger i 20 golda

    kada sam stigla u balmoru, prodala sam dagger za još 30 golda i vidjela u toj istoj trgovini ebony bow koji je koštao 1500 golda, sad preskupo za mene, ali ne nakon što pokupim nagradu od alkemičarke.

    vratila sam se u south wall, te načula još priča o lokalnim krađama i zavjerama

    HP: 60/60
    GP: 50
    W: Dwemer bow + 40 arrows
    A: Fur Armor

  30. #30
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    raspitujem se o orcu. ispada da se zove Ramira-gra-Rager. pitao sam sta mu znaci to gra, jer znam da to imaju samo zene. rekao je da je ramirin spol cesto misterij. iznenađen sam otisao u south wall, i vidio istu onu wood elficu koju sam opljackao kako ispija zesticu i mrmlja o nekoj alkemičaki i gljivama. bjezim od south walla do obliznjeg standa, kupujem 2 jabuke i nešto kukuruza, te pojedem to i zalijem jeftinim vinom.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

Slične teme

  1. Dungeon Boss - ROLEPLAY
    By Sonic_Moronic in forum Tabletop Gaming
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 14-08-2012, 13:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •