Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 196

Tema: Weapons, Armors,...

  1. #61
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    a di se dobije quest za umbru?
    Shrine of Clavicus Vile. kada skupiš mač nemoj ga dat daedri već ga zadrži

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    jako glup problemo....

    kaks e rijesit stvari koje imate....
    jedan nacin je da metnete u neku kutiju....
    a ja sam usred niceg pokupio nesto i sad mi je stao i piše prepun...

    sta sad???
    pliz

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    jako glup problemo....

    kaks e rijesit stvari koje imate....
    jedan nacin je da metnete u neku kutiju....
    a ja sam usred niceg pokupio nesto i sad mi je stao i piše prepun...

    sta sad???
    pliz

  4. #64
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    pogledaj na GPRS-u
    Postova
    594
    drag&drop

    kao u dijablu, samo hitiš na prazan ekran

  5. #65
    Guest
    shift+click...

  6. #66
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    e,onaj repair hammer,sta popravlja maceve,lalalalala....
    jel se može kak steć,kupit,il nabavit da zauvijek radi,a da se ne istroši???

  7. #67
    Guest
    = Citat = Izvorno postao dabl eM
    e,onaj repair hammer,sta popravlja maceve,lalalalala....
    jel se može kak steć,kupit,il nabavit da zauvijek radi,a da se ne istroši???
    samo kad si master level armorera...

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    di prodat?!?!?!

    imam par oružja i oklopa vrijednih vise nego bilo koji trgovac ima, pa me zanima ko ima najvise a da kupuje oruzje i obicnu odjecu???

    ja imam full ebony set s deadric claymorem...

    ja sam negde kupil neki oklop s blade i blunt +9 (bar mislim) al skine 20 healta i nest sitno luck-a... vec sam prodal 3 ogrlice za sea walking i jos neke malo bolje prstene, a sad imam prsten s 50% magic resist i onaj shit da prenosi damage na enemya i neku ogrlicu sa block i blade +5 (ak se ne varam)... sve sam to nasel po onim rusevinama hramova (il kaj je to vec) al treba biti bar level 15 da prezivis... ja sam lvl 22 i super mi je, jedino imam probleme s duhovima...

    ima kaj jace od silver najjaceg oruzja za klanje duhova???

    jer da deadric claymore dela stetu, satrl bi ga odma (ima damage 26) a silver claymore ima jedva nekih 13 (ak i ima)...

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    e, da...

    zanim me kak napraviti (al napraviti) npr neki mac s nekim damagem, npr fire, ice, drain healt il tak nest, kaj mi treba za to?!?!?!

  10. #70
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Treba ti soul gem (pomogućnosti Grand), trebaš zarobit dušu od nekog monstera (malo jačeg po mogućnosti), zatom kad to nabaviš odeš do Arcane University-a i tam u jednoj zgradi imaš oltar za enchantmentse, ali pazi imaš 2 zgrade, u jednoj su oltari za čarolije a u drugoj su ti za enchantmentse. Kad nažeš taj oltar, klikni na njega, izbaci ti se prozor, za dobar enchantment moraš imati dobar spell (taj spell moraš biti u mogućnosti i bacat), ako to sve imaš, izabereš jedan spell i item koji želiš enchantat, ovsno koja je vrsta enchanta imaš još dodatnih postavki, kao na kolku duljinu da djeluje i oliko dugo da djeluje... i naravno za kraj to ti sve košta...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    ok

    ok, sve sam ti ja to razmel al imam par problema... broj 1. je to kaj ja nemogu uci u arcane university, broj 2. je to da mi treba puno magije za bacanje jednog spela koji sam zaradil kod nekog starog stupa il kaj vec... fora je kaj za to treba puno magije, pa me zanima kak si povecati max magiju??? i kaj treba sve proci da udjes u arcane uni, mislim, znam da treba u mage guildu obavljet misije... e, i jos jedno pitanje... oni neki wa... (neznam tocno) stones, oni ne pune oruzja nego samo manu (bar meni)...

  12. #72
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postova
    316
    [quote=Prince-Artas]
    = Citat = Izvorno postao "Da_killah":1b8kuzs9
    a di se dobije quest za umbru?
    Shrine of Clavicus Vile. kada skupiš mač nemoj ga dat daedri već ga zadrži[/quote:1b8kuzs9]

    hmhm,ja ga u jednoj špilji pokupio,znači prije questa sam ga se dočepao,ali mi je najvjerojatnije quest propao,sredio umbru i pokupio umbra sword i umbra ebony armor.
    e8400@4 ghz scythekamangle,zotac gtx 260 amp2,250+160+80+80 gb sata hdd,corsair vx 550w,2x2 gb mushkin redline,dvd-rwx2.

  13. #73
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postova
    316

    Re: di prodat?!?!?!

    = Citat = Izvorno postao Doggy
    imam par oružja i oklopa vrijednih vise nego bilo koji trgovac ima, pa me zanima ko ima najvise a da kupuje oruzje i obicnu odjecu???

    ja imam full ebony set s deadric claymorem...

    ja sam negde kupil neki oklop s blade i blunt +9 (bar mislim) al skine 20 healta i nest sitno luck-a... vec sam prodal 3 ogrlice za sea walking i jos neke malo bolje prstene, a sad imam prsten s 50% magic resist i onaj shit da prenosi damage na enemya i neku ogrlicu sa block i blade +5 (ak se ne varam)... sve sam to nasel po onim rusevinama hramova (il kaj je to vec) al treba biti bar level 15 da prezivis... ja sam lvl 22 i super mi je, jedino imam probleme s duhovima...

    ima kaj jace od silver najjaceg oruzja za klanje duhova???

    jer da deadric claymore dela stetu, satrl bi ga odma (ima damage 26) a silver claymore ima jedva nekih 13 (ak i ima)...
    možeš biti i level 6 ako staviš dificulty slider na početak.
    e8400@4 ghz scythekamangle,zotac gtx 260 amp2,250+160+80+80 gb sata hdd,corsair vx 550w,2x2 gb mushkin redline,dvd-rwx2.

  14. #74
    Guest

    Re: di prodat?!?!?!

    = Citat = Izvorno postao Doggy
    imam par oružja i oklopa vrijednih vise nego bilo koji trgovac ima, pa me zanima ko ima najvise a da kupuje oruzje i obicnu odjecu???

    ja imam full ebony set s deadric claymorem...

    ja sam negde kupil neki oklop s blade i blunt +9 (bar mislim) al skine 20 healta i nest sitno luck-a... vec sam prodal 3 ogrlice za sea walking i jos neke malo bolje prstene, a sad imam prsten s 50% magic resist i onaj shit da prenosi damage na enemya i neku ogrlicu sa block i blade +5 (ak se ne varam)... sve sam to nasel po onim rusevinama hramova (il kaj je to vec) al treba biti bar level 15 da prezivis... ja sam lvl 22 i super mi je, jedino imam probleme s duhovima...

    ima kaj jace od silver najjaceg oruzja za klanje duhova???

    jer da deadric claymore dela stetu, satrl bi ga odma (ima damage 26) a silver claymore ima jedva nekih 13 (ak i ima)...
    za prodavanje si skini merchant xts mod koji ti stavi merchanta sa beskonačno golda, nađi sa google

    magije su puno jače ako si magican, ako ne onda kod tog merchanta kupi gold ili bluebrand mač (ne znam koji je točno) ima fire damage i naveći damage

  15. #75
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698

    Re: ok

    = Citat = Izvorno postao Doggy
    ok, sve sam ti ja to razmel al imam par problema... broj 1. je to kaj ja nemogu uci u arcane university, broj 2. je to da mi treba puno magije za bacanje jednog spela koji sam zaradil kod nekog starog stupa il kaj vec... fora je kaj za to treba puno magije, pa me zanima kak si povecati max magiju??? i kaj treba sve proci da udjes u arcane uni, mislim, znam da treba u mage guildu obavljet misije... e, i jos jedno pitanje... oni neki wa... (neznam tocno) stones, oni ne pune oruzja nego samo manu (bar meni)...
    Joj da, sorry, da uđeš u Arcane University trebaš obavit recommandation misije za Mages Guild (iz svakog Guilda ti moraju dati recommandation a za protuuslugu traže quest), što se magije tiče, ako ti je mala probaj naučit neki spell za fortify magicka koji možeš bacat, zatim (kad užeš u Arcane University) enchantaj si prsten ili amulet da ti fotify magcku 10 bodova i da je constant effect, kad to napraviš onda idi na enchantanje oklopa ili otužja, e sad za Weylid stones, pa da, oni ti samo pune magicku a varla stonsi ti pune oružja, još jednom napominjem da ti za enchantanje treba Soul gem sa zarobljenom dušom...ak imaš još pitanja slobodno me potraži na msn-u...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    ...

    nemam msn... onaj xtreme lik je zakon... ok, sad i to znam...

    e, da, nasel sam i glass armor set...

    zanima me a ima kaj jace od deadric seta???

    mislim, u igri ima samo par setova oklopa...

  17. #77
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Nažalost nema ništa jače od deadric seta..
    Ja imam sve moguće deadric...Short sword atack 21
    Shield defense 28
    Hemlet water efect const......
    SVE MI JE MOGUĆE DEADRIC. Od glave do pete.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ja nemam bas sve, recimo rukavice su mi s nekim efektom koji pvecava jacinu i jos nest...

  19. #79
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Ima nešt malo jače od Deadric Armora, a to je Dragonbone Armor, ali nažalost to je mod...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  20. #80
    Member Plants Vs Zombies Reaper's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Guild Wars
    Postova
    62
    Ja imam sve od Dwarvena(oruzija,oklope),sada trazim Ebony a za sada imam samo 9 strela.Zna li ko gde da nadem Glass i koji trebam biti level?


  21. #81
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    ebony bus dobil na questu cought in the hunt a glass sam ja nasel tek na 20 i nekom lvl... a ak se nevaram, glass ti je light armor...

  22. #82
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Dugave
    Postova
    935
    Najlakše za dobit Ebony Armor je levelirat do otprilike 15 il 16 levela i onda će se automatski stvarat na raznim banditima po svijetu (oprema i banditi leveliraju s tobom). Daedric i Glass armor se dobijaju isto tako negdje,kad si level 20 i jači (nisam siguran za točan level,doduše,al nije preko 20 levela sigurno)

  23. #83
    Senior Member Nuke me please Unnamed's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    210
    Najjače što ja imam je puna oprema bladesa.

    Samo mi je mač jak (umbra)
    I G R I C A

  24. #84
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    E ja sam nabavio nešto malo deadric opreme kod Boethie(deadric lord i njegov quest!)I dal mi može ko reć gdje da nabavim ostatak!BTW prešo sam igru tak da nema više oblivion vrata tak da me zanima gdje da nabavim deadric!

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    E ja sam nabavio nešto malo deadric opreme kod Boethie(deadric lord i njegov quest!)I dal mi može ko reć gdje da nabavim ostatak!BTW prešo sam igru tak da nema više oblivion vrata tak da me zanima gdje da nabavim deadric!
    ja sam ga cijelog skupio sa ubijenih neprijatelja

  26. #86
    Senior Member Nuke me please Upitni's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Imam
    Postova
    243
    Ima jos koje special abi. Umbra sword ili samo soul trap?ako ne onda nic ne valja.uzmite neki longsword i enchantajte ga solutrap 1 sec,frost,shost i fire 10 pt. in 1 sec. i bude puno bolje,ja sam si to napravio na luku,+ sneak attack
    Iako je bilo kako je bilo
    Ipak je nekako bilo
    Jer jos nikada nije bilo
    A da nije nekako bilo

  27. #87
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817
    a nije sigurno tak jak ko umbra, i ovaj soul trap 1 sec ti nist ne znaci, jer nikoga ne ubijes u roku jedne sekunde...

    umbra je najjaci mac u igri, bez modova...

  28. #88
    Senior Member Nuke me please Unnamed's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Postova
    210
    = Citat = Izvorno postao Lunatic_777
    Ima nešt malo jače od Deadric Armora, a to je Dragonbone Armor, ali nažalost to je mod...
    Nije mod dragonbone armor dobiješ kad pređeš main quest.
    I G R I C A

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao zoki
    Nažalost nema ništa jače od deadric seta..
    Ja imam sve moguće deadric...Short sword atack 21
    Shield defense 28
    Hemlet water efect const......
    SVE MI JE MOGUĆE DEADRIC. Od glave do pete.
    Ja isto ali ja imam deadric longsword mislim da tuče 25 ako se ne varam!

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    oprostite sto prekidam ovako kasno u temi ali postoje 3 ovakve teme 2. sam ja napravio i jedna the best armor,znaci the best spell the best weapon i the best armor
    alo?

Slične teme

  1. Wanted Weapons of Fate
    By Ementaler in forum Gaming općenito
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 29-04-2009, 18:59
  2. Wanted: Weapons of faith
    By Falus in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-12-2008, 12:47
  3. Weapons for all!
    By MindReader in forum Gaming općenito
    Odgovora: 198
    Posljednji post: 29-12-2007, 11:36
  4. Weapons!
    By Svinjoguz in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 05-08-2007, 19:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •