Stranica 2 od 26 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 766

Tema: Rock

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    neznam za vas , ali meni sabbath s DIOm zvuči ko čisti heavy metal...
    a što se tiče ozzya. ok mi je ta era makar nije moj tip te je ne slušam previše...

    n.i.b.
    into the void
    a the wizard sa usnjakom zvuci tipicni blueserski

    ovo sa ronniem se slažem,cisti heavy metal (the mob rules,neon knight,die young)

  2. #32
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Jedna od mojih najdražih pjesama je Jimi Hendrix- Voodoo Child, tu su jos i od AC/DC For those about to rock i TNT. Od doorsa su mi dobre break on trough i riders on the storm, i još od accept - balls to the wall


  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    neznam za vas , ali meni sabbath s DIOm zvuči ko čisti heavy metal...
    a što se tiče ozzya. ok mi je ta era makar nije moj tip te je ne slušam previše...

    n.i.b.
    into the void

    a the wizard sa usnjakom zvuci tipicni blueserski


    ovo sa ronniem se slažem,cisti heavy metal (the mob rules,neon knight,die young)
    yap

  4. #34
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek

    AC/DC su mi isto među božjim bendovima, jednostavno ih obožavam, pogotovo Hells Bells, Inject The Venom, Given the dog a bone, girls got rithm, T.N.T...
    tako treba


    nemože bend s drugim najprodavanijim albumom na svijetu biti jadan(bio bi da im je ostao prvi pjevač Bon Scott)

    Dok je Bon Scott bio više su se za?ebavali, dok je došao Brian Johnson ozbiljno su se primili posla i time pokazali svoju jačinu svijetu.

    Inače osim hitova koje si nabrojao jaki su i Guns On Hire, RockNRoll Damnation, Riff Raff, RockNRoll Aint Noise Polution, For Those About To Rock We Salute You i još hrpe drugih..

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    [quote=Hamti Damti]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Jambrek":3wco7r67

    AC/DC su mi isto među božjim bendovima, jednostavno ih obožavam, pogotovo Hells Bells, Inject The Venom, Given the dog a bone, girls got rithm, T.N.T...
    tako treba


    nemože bend s drugim najprodavanijim albumom na svijetu biti jadan(bio bi da im je ostao prvi pjevač Bon Scott)

    Dok je Bon Scott bio više su se za?ebavali, dok je došao Brian Johnson ozbiljno su se primili posla i time pokazali svoju jačinu svijetu.

    Inače osim hitova koje si nabrojao jaki su i Guns On Hire, RockNRoll Damnation, Riff Raff, RockNRoll Aint Noise Polution, For Those About To Rock We Salute You i još hrpe drugih..[/quote:3wco7r67]

    T.N.T, Back In Black, Let There Be Rock, Dirty Deeds Done Dirt Cheap, Big Balls...

    Draži mi je Brianov glas, a Angus -
    Metal Up Your Ass \m/

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    you shook me all night long


  7. #37
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    [quote=Fencing_LORD][quote="Hamti Damti":14vniguo]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Jambrek":14vniguo

    AC/DC su mi isto među božjim bendovima, jednostavno ih obožavam, pogotovo Hells Bells, Inject The Venom, Given the dog a bone, girls got rithm, T.N.T...
    tako treba


    nemože bend s drugim najprodavanijim albumom na svijetu biti jadan(bio bi da im je ostao prvi pjevač Bon Scott)

    Dok je Bon Scott bio više su se za?ebavali, dok je došao Brian Johnson ozbiljno su se primili posla i time pokazali svoju jačinu svijetu.

    Inače osim hitova koje si nabrojao jaki su i Guns On Hire, RockNRoll Damnation, Riff Raff, RockNRoll Aint Noise Polution, For Those About To Rock We Salute You i još hrpe drugih..[/quote:14vniguo]

    T.N.T, Back In Black, Let There Be Rock, Dirty Deeds Done Dirt Cheap, Big Balls...

    Draži mi je Brianov glas, a Angus - [/quote:14vniguo]

    Ma T.N.T je dobra svakome ko nevoli ili mrzi rock a kako neće onima koji ga slušaju.

    Ta pjesma je odprilike dobra svakome kao što je i od Survivora: Eye Of The Tiger

    Dirty Deeds Done Dirt Cheap dobra pjesma i još bolje kontroverzniji album(do danas nema kontroverznijeg u Australiji) skupa s pjesmom Big Balls čije riječi ownaju sve po redu

    @GrimReaper
    "you shook me all night long

    Svaka ti dala Svaka ti dala"

    također za trebu s spota od te pjesme

  8. #38
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    [quote=Fencing_LORD][quote="Hamti Damti":12yaf6em]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Jambrek":12yaf6em

    AC/DC su mi isto među božjim bendovima, jednostavno ih obožavam, pogotovo Hells Bells, Inject The Venom, Given the dog a bone, girls got rithm, T.N.T...
    tako treba


    nemože bend s drugim najprodavanijim albumom na svijetu biti jadan(bio bi da im je ostao prvi pjevač Bon Scott)

    Dok je Bon Scott bio više su se za?ebavali, dok je došao Brian Johnson ozbiljno su se primili posla i time pokazali svoju jačinu svijetu.

    Inače osim hitova koje si nabrojao jaki su i Guns On Hire, RockNRoll Damnation, Riff Raff, RockNRoll Aint Noise Polution, For Those About To Rock We Salute You i još hrpe drugih..[/quote:12yaf6em]

    T.N.T, Back In Black, Let There Be Rock, Dirty Deeds Done Dirt Cheap, Big Balls...

    Draži mi je Brianov glas, a Angus - [/quote:12yaf6em]

    Ma T.N.T je dobra svakome ko nevoli ili mrzi rock a kako neće onima koji ga slušaju.

    Ta pjesma je odprilike dobra svakome kao što je i od Survivora: Eye Of The Tiger

    Dirty Deeds Done Dirt Cheap dobra pjesma i još bolje kontroverzniji album(do danas nema kontroverznijeg u Australiji) skupa s pjesmom Big Balls čije riječi ownaju sve po redu

    @GrimReaper
    "you shook me all night long

    Svaka ti dala Svaka ti dala"

    također za trebu s spota od te pjesme

  9. #39
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    neznam za vas , ali meni sabbath s DIOm zvuči ko čisti heavy metal...
    a što se tiče ozzya. ok mi je ta era makar nije moj tip te je ne slušam previše...

    n.i.b.
    into the void
    Meni isto dio zvuči heavy, ali sa Ozzyjem mi je pogotovo stvar black sabbath


    E you shook me all night long mi je fenomenalna stvar, iako mi nekako početak vuče na kissov stil.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    neznam za vas , ali meni sabbath s DIOm zvuči ko čisti heavy metal...
    a što se tiče ozzya. ok mi je ta era makar nije moj tip te je ne slušam previše...

    n.i.b.
    into the void
    Meni isto dio zvuči heavy, ali sa Ozzyjem mi je pogotovo stvar black sabbath
    vecina uvijek bira između ozzy ronnie dvojca.. ljubitelji hevija vise cijene ronnie-a dok ostali ozzy-ja a ja cu reci tony martin rulz

    meni su sva 3 pjevaca odlicna i svaku eru slusam isto dakle nisam primijetio da favoriziram jednog od njih troje,tony je pogotovo dao odlican štih u "mracnim" vremenima black sabbatha te s njima ostvario 3 jaka albuma (headless cross,tyr i cross purposes)

    btw origiralan tyr izgleda super(povrsina samog cd-a )

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Zaboravili na Highway To Hell, hehe, odlična pjesma.

    BTW, jel Pearl Jam spada pod rock?
    Metal Up Your Ass \m/

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    ozzy ronnie mi ne paše,jedino wishing well i neon knights i heaven an hell mybe

  13. #43
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    neznam za vas , ali meni sabbath s DIOm zvuči ko čisti heavy metal...
    a što se tiče ozzya. ok mi je ta era makar nije moj tip te je ne slušam previše...

    n.i.b.
    into the void
    Meni isto dio zvuči heavy, ali sa Ozzyjem mi je pogotovo stvar black sabbath
    vecina uvijek bira između ozzy ronnie dvojca.. ljubitelji hevija vise cijene ronnie-a dok ostali ozzy-ja a ja cu reci tony martin rulz

    meni su sva 3 pjevaca odlicna i svaku eru slusam isto dakle nisam primijetio da favoriziram jednog od njih troje,tony je pogotovo dao odlican štih u "mracnim" vremenima black sabbatha te s njima ostvario 3 jaka albuma (headless cross,tyr i cross purposes)

    btw origiralan tyr izgleda super(povrsina samog cd-a )
    e tony je isto meni super...
    svi albumi s njim su mi super, pogotovo Headless cross koji je podosta mračan ( lyrcsi ) ali i tyr mi je super., pogotovo stvar Anno Mundi
    A sad baš slušam Dyning for love s cross purposes

  14. #44
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    a ja ozzy - crazy train
    iako je nevezano za sabbathe,al ozzy rula

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050
    crazy train -> predobar intro

    Pitao sam još prije. Sluša li tko tool i šta mislite o njima ?

  16. #46
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek

    Meni isto dio zvuči heavy, ali sa Ozzyjem mi je pogotovo stvar black sabbath
    Istina, stvar Black Sabbath i danas im nakon tolikih desetljeća zvuči nevjerojatno originalno i atraktivno.
    Ozzie je dakako pravi Sabbath, kao što je Halford Judas. BTW, Sharon Osbourne je odlučila okupiti originalnu postavu Sabbatha i ove godine će dečki (potvrđeno) svirati na kocertima Ozzfesta po Americi, a postoji šansa i da naprave jednu turneju po Europi ako će Ozzie biti zdrav, što znači kako bismo ih na jesen možda mogli i mi vidjeti/čuti.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  17. #47
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    hebo majku
    zašto ja sve propuštam
    zaštooooooooo

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Morgoth
    e tony je isto meni super...
    svi albumi s njim su mi super, pogotovo Headless cross koji je podosta mračan ( lyrcsi ) ali i tyr mi je super., pogotovo stvar Anno Mundi
    A sad baš slušam Dyning for love s cross purposes
    hehe tyr mi je premocan.otkad sam kupio original prije god i pol totalno sam ocaran. anno mundi preodlican ali i the law maker .. totalno ne tipicna sabbathovska, brza i žestoka
    jos bi nadodao feels good to me, jedna od najboljih ljubavnih laganica ..ko bi reko da je od sabbatha


    EDIT:

    sad sam se sjetio svi koji volite ozzy eru od black sabbatha probajte nabavit i poslusat bend Witchfinder general.. slicno zvuce,meni odlican bend. imaju samo 2 albuma,jedan traje 30 min drugi 35, sa prekrasnim coverima (erotski malo)

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424
    np- Crazy Train. Ko zna zna, ko nezna 2

  20. #50
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    np- Crazy Train. Ko zna zna, ko nezna 2
    dan danas cekam da netko stavi na net kakav bootleg(video) sa te turneje kad se promoviro album di je ta stvar...

    ocu vidit randy rhoadsa kako svira crazy train

  21. #51
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    crazy train fenomenalna stvar


  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Jel zna itko kad izlazi novi AC/DC-ja?
    Metal Up Your Ass \m/

  23. #53
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek

    Meni isto dio zvuči heavy, ali sa Ozzyjem mi je pogotovo stvar black sabbath
    Istina, stvar Black Sabbath i danas im nakon tolikih desetljeća zvuči nevjerojatno originalno i atraktivno.
    Ozzie je dakako pravi Sabbath, kao što je Halford Judas. BTW, Sharon Osbourne je odlučila okupiti originalnu postavu Sabbatha i ove godine će dečki (potvrđeno) svirati na kocertima Ozzfesta po Americi, a postoji šansa i da naprave jednu turneju po Europi ako će Ozzie biti zdrav, što znači kako bismo ih na jesen možda mogli i mi vidjeti/čuti.
    e ak budu, to se organizira, hvatam auto i idemo ak treba u sibir
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  24. #54
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    = Citat = Izvorno postao whiskey
    np- Crazy Train. Ko zna zna, ko nezna 2
    dan danas cekam da netko stavi na net kakav bootleg(video) sa te turneje kad se promoviro album di je ta stvar...

    ocu vidit randy rhoadsa kako svira crazy train
    Eh da, Randy Rhodes i Ozzie, Crazy Train i Goodbye to Romance, fantastično. No meni je još draži njihov drugi album Diary Of A Madman. Kad čujem Believer, Tonight, You Can't Kill Rock'n'roll, te naravno Diary, uvijek me ulovi nostalgija i bediška zbog Randya. Fakat mi je Randy jedna od najneprežaljenijih figura u svijetu rocka, ostao nam je dužan puno toga. Mislim da bi kroz koju godinu pomeo Satrianija i Vaia samo tako da je još malo poživio. R.I.P.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  25. #55
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Eh da, Randy Rhodes i Ozzie, Crazy Train i Goodbye to Romance, fantastično. No meni je još draži njihov drugi album Diary Of A Madman. Kad čujem Believer, Tonight, You Can't Kill Rock'n'roll, te naravno Diary, uvijek me ulovi nostalgija i bediška zbog Randya. Fakat mi je Randy jedna od najneprežaljenijih figura u svijetu rocka, ostao nam je dužan puno toga. Mislim da bi kroz koju godinu pomeo Satrianija i Vaia samo tako da je još malo poživio. R.I.P.
    meni i jesu jedino dobri blizzard of ozz i diary of a madman,dakle prva 2 od ozzy-a solo career

    a znao sam da ti je diary najdaži album,mislio si možda da cemo mi stari vukovi zaboraviti tvoju wolf rubriku (diary of a madman)

  26. #56
    Senior Member It lives by night Hamti Damti's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Trg Žrtava Komunizma
    Postova
    529
    = Citat = Izvorno postao Fencing_LORD
    Jel zna itko kad izlazi novi AC/DC-ja?
    trebao je još prošle god. ali eto valjda će ove...

  27. #57
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper

    meni i jesu jedino dobri blizzard of ozz i diary of a madman,dakle prva 2 od ozzy-a solo career

    a znao sam da ti je diary najdaži album,mislio si možda da cemo mi stari vukovi zaboraviti tvoju wolf rubriku (diary of a madman)
    ti si jedni koji je to povezo, ne znam da li drugi nisu skužili ili ke.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    = Citat = Izvorno postao GrimReaper

    meni i jesu jedino dobri blizzard of ozz i diary of a madman,dakle prva 2 od ozzy-a solo career

    a znao sam da ti je diary najdaži album,mislio si možda da cemo mi stari vukovi zaboraviti tvoju wolf rubriku (diary of a madman)
    ti si jedni koji je to povezo, ne znam da li drugi nisu skužili ili ke.
    haha pa kako nebi povezo,znao sam odma hehe a sad vecina je ciljala kao dnevnik jednog wolfera il sta neam blage
    pitanje dal se ko sjeca jos te rubrike,bila mi je jedna od najdrazih,haha pogotovo kako ste se vracali iz izgubljenih rundi..
    eh to su bila vremena

  29. #59
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    jbg nisam tad čito pcp

  30. #60
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    jbg nisam tad čito pcp
    haha propustio si jebenu rubriku,meni je to bila jedna od najdražih i najinovativnih..opisivanje mrežnih partija jos je nazovu po odlicnom albumu koji pase uz rubriku..
    neznam tocno u kojim brojevima se vrtilo moral bi potrazit te brojeve,al znam da je bilo u jedno 5-6 brojeva

Slične teme

  1. Hard Rock
    By W1k1n6 in forum Multimedia
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 18-01-2012, 21:17
  2. Rock band
    By VuJ2 in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 08-06-2008, 20:52
  3. Rock
    By Dado in forum Multimedia
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 13-04-2006, 13:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •