Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 120

Tema: Star Wars Galaxies

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Sad sam našao ovu temu,stvarno ste me zainteresirali za igru,kako taj emulator napreduje?

  2. #32

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Devsi ne daju nikakav ETA ni postotoke koliko je emulatora do sada završeno pa ti preporučam da baciš oko na ovu temu:
    http://www.swgemu.com/forums/showthread.php?t=3498

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Otvoren je test server, pa ako želite pomoći u testiranju, samo naprijed.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Trenutno patcham igru preko SWGemu Launchpada. Jel itko probao test server?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  5. #35

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Čiji?
    Ja sam probao prije jedno... 6 mjeseci, mislim? Igra je igriva, ali nedostaje stvari (tada barem je).

  6. #36
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Zove se Nova Test Server, mislim da je od SWGEmu-a. Malo sam igrao, tek toliko da vidim kako taj Galaxies izgleda, i moram reć da je poprilično komplexna igra, uspoređujuć sa današnjim mainstream MMORPG-ima. Čak bih se usudio reć da je preopširna
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  7. #37
    Senior Member My way or the highway hansi's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    8.614

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Kada ovo izlazi?

  8. #38
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    = Citat = Izvorno postao Hansi Kürsch
    Kada ovo izlazi?
    Ako se ne varam izašlo je oko 2003.

  9. #39
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Ne varaš se Raz. A što se SWGEmu tiče, nema ETA, tj. it'll be done when it's done
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  10. #40
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2009
    Postova
    16

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Jebo mater registrovan sam na www.truegalaxies.comSima vec godina i po i nista nisu uradili omfg

    Nikad nece biti privatni server napravljen


    Sta vi misliste ima li sta od tog SWGEmu projekta?
    ATI Radeon HD 2400 Series
    x86 Family 6 Model 15 Stepping 13 GenuineIntel ~2000 Mhz x2
    2 giga kingiston rama

  11. #41
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Zove se Nova Test Server, mislim da je od SWGEmu-a. Malo sam igrao, tek toliko da vidim kako taj Galaxies izgleda, i moram reć da je poprilično komplexna igra, uspoređujuć sa današnjim mainstream MMORPG-ima. Čak bih se usudio reć da je preopširna
    Pronjuškaj malo: http://www.swgemu.com/forums/
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  12. #42
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Stand back, I'm a doctor, I can revive this topic!

    Izvinjavam se na rivajvu, ali sad sam se tek zainteresirao za SWGEmu projekte. Ako bih konačno mogao zaigrati Galaxies i to bez pretplate na starim kompleksnijim pravilima prema kojima nije svatko mogao biti Jedi, to bi bilo super.

    Zanima me da li netko od vas igra na kojem od emu servera i kakvo je stanje? Ne znam da li je uopće bilo kakvog napretka zadnjih godina, ali ima li gdje igrača i da li se igrati? Scena privatnih servera je očito i dalje živa jer stalno nalazim nove zajednice, od True Galaxies do Galaxies Reborn.

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Odmah da ti kazem da od toga nece nista biti. Ja sam izgubio svaku nadu u taj projekat.

    Ako hoces da probas imas test server ali samo jednu planetu, mnogo je bugovito i nemas puno toga da radis. Tako je bilo kada sam zadnji put provjeravao...

  14. #44
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Pa ajde, bar to. Nikad nisam igrao taj toliko opjevani Galaxies pa da bar vidim kako je.

  15. #45
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Evo, probao, mada nisam dugo igrao - morao sam izbrisat lika i napravit novoga i sad mi za svako ime koje mu dam server javlja da je zauzeto, tako da ne znam točno u čemu je problem. To sam morao napravit jer mi je dotadašnji lik poginuo, a nisam mogao početi isponova iz cloning centra, valjda to još uopće ne radi.
    Da bi bilo smiješno, usred Mos Eisleya ubio me faking ogromni Krayt Dragon kojeg je neki idiot domamio iz pustinje u grad (?)

    Mislio sam da mi ne može ništa ako se dovoljno udaljim i gađam ga blasterom dok je mrcvario nekog drugog nooba, ali kad je završio s njim, najednom se okrenuo prema meni, još uvijek udaljen nekih 70-100 metara i ja instantno pao mrtav.

    Nisam baš stigao puno toga istražiti niti isprobati, ali ne vjerujem da stvarno nema ništa za raditi. Na mission terminalima za pojedine početničke klase nema nijedne misije, ali na običnim mission terminalima ih ima. Bio sam samo u Mos Eisleyu, ali kao starting point sam mogo odabrati Corelliu, a mislim da se moglo putovati i na druge planete. Igrača je malo, ali ih ima. Obično u kantini bude hrpa ljudi.

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Na kojem si ti to serveru igrao?

  17. #47
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Nova Test Centre, jedini SWGEmu server u pogonu. Kažem, ne znam može li se ići na te planete, ali svakako mogu kupiti kartu na travel terminalu, ili odabrati Corelliu za starting point.

  18. #48

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Ono čega ima u kantinama su AFK Entertaineri koji buildaju skill. Nemoj zaboraviti /tip ljude nakon što ih poslušaš kako bi si oporavio fatigue.
    Jedino što ćeš teško naći na private serveru je Doctor da ti oporavi trajne ozljede na statse.

  19. #49
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Da, primijetio sam. Imam neke manje ozlijede, pa sam poduže vrijeme tražio liječnika. Uglavnom, ima u cantinama i aktivnih ljudi, osim dvoje troje svirača i plesača. A još više ih se nađe uokolo po gradu i okolici. Jučer sam baš klao raznu gamad oko grada uz pomoć par ljudi. Uglavnom noobova jer oni malo napredniji samo lete okolo u svojim speederima i bave se svojim poslovima.

    Tek sam uspio pohvatati crafting sistem. Napravio sam par osnovnih upgrade itema za oružje i stavio ih za prodaju na bazaaru za neku siću, ali upitno je hoće li ih itko kupiti. Ionako obavljanje onih jednostavnih misija koje nose obično 1k i kusur kredita u kojima treba uništiti neki creature lair nosi više para nego što bih ikad mogao zaraditi craftanjem i kopanjem ruda.

    Btw, šta je jedini način da naučim novi skill platiti treneru minimalno 1k credita?

  20. #50

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Ne sjećam se iskreno više, ali mislim da da. Samo ne znam odnosi li se to na skillove koji ne spadaju pod tvoju profesiju ili sve.
    Isto tako, najbolji crafting u MMO-u ikada. Dobiješ EXP za taj tip craftinga kad likovi koriste stvar koju su ti napravio.

  21. #51
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Eto, upravo našao nekakvo ležište željeza na Tatooineu. Počet ću pravit puške i to. Crafting je stvarno poseban. Pretpostavljam da utječe i koji metal koristim u predmetima od metala?

  22. #52
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Potvrđujem ovim putem da se sa sigurnošću može ići na Naboo, trebalo bi biti moguće posjetiti i Corelliu, a mislim da su u igri i neki mjeseci, ali budući da nemam bogzna kakvu financijsku situaciju, nisam u mogućnosti dalje istraživati zasada. Svemira sigurno nema, tako ni svemirskih brodova, ali valjda će biti i toga u budućnosti.

    Da se ima šta radit, pa ima. Nema baš mnogo igrača, ali možete lijepo trgovati s njima i koristiti njihove usluge (pogotovo zabavljača koji su uvijek dostupni). Na bazaaru stvarno ima svega, mogu se kupiti raznorazni itemi i sirovine, tek tu i tamo sa ponekim izostatkom, kao primjerice dijelova za svemirske brodove iz očitog razloga.

    Planiram ako bog da postati Droid Engineer, a ako bude para i Master Artisan samo da proizvodim landspeedere i swoopbikeove.

  23. #53

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Eto, upravo našao nekakvo ležište željeza na Tatooineu. Počet ću pravit puške i to. Crafting je stvarno poseban. Pretpostavljam da utječe i koji metal koristim u predmetima od metala?
    Yup, utječe. Da ni ne spominjem eksperimentiranje.
    Najbolje je ti je pogledati po netu neke vodiče ili tako nešto jer je SWG malo kompliciran za ovako opisivati.

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Jbt chameleone, kako ti to opisuješ, meni zvuči genijalno. Obavezno isprobavam.

  25. #55
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Pripremi se na zajebanciju sa bugovima onda, jer mene neki iritiraju. Uzeo ja neki dan pušku i reko, idem nać Stronghold na Correliji. Dobivaš achievmentse za hodočašćenje i posjećivanje posebnih lokacija na svakom planetu, plus to ti pomaže da dođeš u doticaj sa Silom.
    I nakon dugog pješačenja (nemam para za speederbike niti znanja da ga sam sastavim) i borbe sa dosadnim protivnicima nekako se dovučem do Strongholda i na kraju ne dobijem achievement. Zato sam malo izgubio volju pa ne igram već par dana, ali nisam još gotov sa SWGEmuom

    Inače, nick mi je Vantar Unyzghor, i obično se držim većih urbanih naselja. Neko vrijeme ću bit u Coronetu na Corelliji, a poslije se možda vratim u Mos Eisley. Karte za međuplanetarne letove su skupe.

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Ma ne brini, imam ja puno iskustva s bugovima na MMO-ima, tako da me ništa više ne može iznenaditi. Ako se ne varam, na toj igri je permanent death, zar ne? Koliko ima ljudi gore i da li često ruše server zbog održavanja?

  27. #57
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Da, permanent death, zato ne treba riskirati i loviti krayt dragone na prvom levelu

    Postoji ti fora da u cloning centru možeš za izvjesnu svotu napraviti klona tako da nastaviš gdje si stao, ali ne znam koliko košta niti da li radi. Ima još neka fora da te može onesposobit, odnosno jedan od atributa ti iscrpi do kraja, ti padneš onesvješten, ali ako te želi ubiti onda te mora dokrajčiti što neće uvijek svatko napraviti. Doduše, ako te napadne neko čudo sa 2000 damagea, ostaneš na mjestu mrtav

    Igrača nema previše, na Tatooineu u Mos Eisleyu ih se uvijek nađe nekoliko, tako negdje i u Coronetu, ali manja i manje poznata naselja su prazna. Server je koliko ja znam veliku većinu vremena u pogonu, svaka 2 ili 3 dana ga restartaju, pa je to vjerojatno jedino vrijeme kad bi bio nedostupan, pretpostavljam. Imaju s vremena na vrijeme i neke poteškoće, recimo pred neki dan je riknuo database server pa su morali napraviti rollback čime je nestalo dosta novijih accountova, uključujući moj, ali kad sam se registrirao sa istim imenom ponovo, u igri sam opet našao svog lika tamo gdje sam i stao. Desio mi se i nekakav bug da nisam mogao kreirati lika i tako, ali to su sve sitnice koje nestanu kad se server restarta.

    Koliko često imaju server wipeove, ne znam, vidio sam da se negdje 2009. razmatralo o tome, ali ne znam jesu li ga stvarno očistili. Niti znam jesu li očistili sve likove i sve ili samo iteme i to. U bliskoj budućnosti koliko znam neće biti wipeova.

  28. #58
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Hvala na iscrpnim informacijama chameleone, uskoro ti se pridružujem u igranju tog čuda. Arby, ti isto igraš?

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Evo, počeo igrati, uzeo marksmana, nick Zoiko Yeedi. Vidim da je dosta kompliciran igra pa će mi trebati malo vremena da se snađem. Idem sad neki quest obavljat, nadam se da ću preživjet . Inače, u Mos Eisleyu sam.

  30. #60
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Star Wars Galaxies - tragedija desetljeća?

    Bar za Brawlere i Marksmane ima posla. Ideš okolo i ubijaš živine. Ja dobijem nešto XP-a craftanjem, ali nijedan item ne uspijem prodat. Financijski mi se više isplati kopati rude i prodavati ih preko bazaara.
    Čak sam i ja koji sam Artisan počeo sa marksman profesijama.

Slične teme

  1. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Star Trek & Star Wars
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 06-10-2009, 21:34
  2. Star Wars Galaxies : The Complete Adventure
    By Shakes in forum Gaming općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-03-2007, 18:44
  3. Star Wars Galaxies
    By Shakes in forum MMOG
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 10-11-2006, 15:21
  4. Star Wars The Clone Wars: Republic Heroes
    By GODSKILLER in forum Gaming općenito
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •