Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 35 od 35

Tema: wat du ju tink?

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    došlo mi je da plačem na sve postove na prvoj stranici.
    de reci prvo koji ti frend ima monitor i zna li on uopće išta o sli-ju osim da su to dvije grafičke u jednom kompu.

  2. #32
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Nova Squadron Space
    Postova
    651
    Kompa mi se cini ok, ali 1 primjedba.

    8800 GT od 256mb? 100kn je jeftinija od 512mb verzije.

    Nek doda 200kn ( i manje) i kupi 2 8800GT 512mb i dobijes 1 gigu umjesto 512 za samo 200kn.
    D6C | D2A on 2B-Solex inside | Red Devil

    AMD Phenom 9550 B3 2.2ghz Quad (X4) + AC Freezer 64PRO | ASRock K10N780SLIX3-WiFi | 1x 2GB DDR2 KingMax Mars 800mhz | Samsung F3 1tb | Gainward 8800GT GS 512mb | OCZ StealthXstream v2.2 600W | Samsung P2350 |

  3. #33
    Junior Member Plants Vs Zombies michael's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    X:455.32.54, Y:234.53.78
    Postova
    25
    neznam di cu napisati post a neda mi se ni traziti pa cu se ovdi ubaciti... Zanima me jeli moja konf. dovoljna za 2008. godinu ili cu morati kupovati bolje djelove za nove igrice.. Ovaj comp. sam kupio na jesen 2006.

    ATI Radeon XT1900 GT 256mb
    160gb hard disk
    2gb DDR2 memorija
    Intel Pentium 4 CPU 3.00GHz
    mislim da mi je maticna ACPI x86
    napajanje je dobro

    e i usput mi recite sto to znaci da mogu stavljat dvije graficke odjednom... oce li biti sto bolje tada ili je to samo bezveze.. i jeli normalno da mi NFS Pro street steka na max detaljima i rezoluciji

    fala puno unaprid...

  4. #34
    Senior Member Lock'n'Load [TFD]Hunter's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Nemam blage veze.....
    Postova
    182
    mislim da ti bas nije pouzdano govorit za nfs.... bolje da si reko, igram crysis na max detaljima ..... meni se cini dobra konfa.... imam 4x slabije i sve vrti(cak i crysis)..... fala svima na konfama.....
    @ kripton: kaj ce mu 1gb memorije.... nece znat iskoristit..... jer kao sto sam reko, nece neke prof 3d aplikacije koristit.....

  5. #35
    Guest
    = Citat = Izvorno postao michael
    neznam di cu napisati post a neda mi se ni traziti pa cu se ovdi ubaciti... Zanima me jeli moja konf. dovoljna za 2008. godinu ili cu morati kupovati bolje djelove za nove igrice.. Ovaj comp. sam kupio na jesen 2006.

    ATI Radeon XT1900 GT 256mb
    160gb hard disk
    2gb DDR2 memorija
    Intel Pentium 4 CPU 3.00GHz
    mislim da mi je maticna ACPI x86
    napajanje je dobro

    e i usput mi recite sto to znaci da mogu stavljat dvije graficke odjednom... oce li biti sto bolje tada ili je to samo bezveze.. i jeli normalno da mi NFS Pro street steka na max detaljima i rezoluciji

    fala puno unaprid...
    kaj očekuješ da ti bude komp radil 3-4 godine uz maks rezu i detalje??heh dobar san...

    Kaj se tiče pro streeta...kolko znam imaš jednojezgreni proc a za njega ti je to koma.Znam jer sam imo jednojezgreni amd naklokan sa 1950 gt i opet mi nije išlo kak spada.Tak če ti biti i za večinu igara nažalost.Trebao bi mjenjati socket...jer ti grafu štopa proc.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •