Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 79

Tema: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

  1. #31
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Eh da, volio bih se probuditi kao pripadnik neke rase koja živi puno godina, tipa Dunmer (ako se ne varam, Divayth Fyr ima preko 1000 godina)
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    vidim da bi većina vas otvorila biznis

    hellboy bi otvorio novog Merkatora, Psiho bi otvorio novi Konzum, jedan od vas, ne sjećam se tko bi otvorio nekakvu javnu kuću.....

    treba malo uživati u ljepotama Vvardenfella

  3. #33
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    Otišao bih u Cyrodiil te započeo život u Cheydinhalu.

    Jeb'ga, jednostavno se ne vidim ni u kojem gradu Vvanderfella :/
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Utoplytanian
    ja bi se zaposlio u house of earthly delights


    Raven Rock ima poseban ugođaj. Tamo bih vjerojatno pričao djeci priče oko vatre navečer.
    Metal Up Your Ass \m/

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    a kada bi se ja nekom silom našao u cyrodiilu, od gradova bi odabrao anvil i samo anvil... eventualno skingrad, ali anvil mi je grad na prvom mjestu od svih gradova na tamrielu

    od drugih lokacija, mogao bih živjeti i u cloud ruler templeu, gore bi bilo lijepo za živjeti ili bi napravio kamp na lokaciji zvanoj "Dive Rock", hranio se s onime što ulovim, grijao se uz vatricu i cijeli dan promatrao cyrodil iz najbolje perspektive

    kako lijepi snovi

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Ako cemo o Cyrodillu onda bi zivio u Imperial City-u, kao gradski štakor
    U Cloud ruler templeu bi bilo ljepo zivijeti ali vise kao neka vikendica kad ides s obitelji tamo preko vikenda.

  7. #37
    OK, a sad budite realni... koje stvarno vještine posjedujete? Svi bi vi, i ja s vama, bili "Commoner" kad bi tamo došli.

    Telvanni i Redoran? Hell no! Gledajući iskustva i ljude koji vode Telvanije mislim da bi se držao jakoSdaleko od njih (ionako bih kao Outlander završio kao plaćenik i svi znamo da su plaćenici samo cannon fodder dok magovi bacaju magije odostraga), a ginući u ime časti zbog nekog razloga koji ne razumijem mi se baš ne dopada tako da Redoranci isto nisu za mene. Neću ulaziti u ostale kuće (Indoril i Dres) zato jer nisu prisutne pa nemam baš dovoljno podataka, ali biti vjerski fanatik i robovlasnik isto nije moj forte.

    A sad, što bi ja napravio? Crnac nisam, pa bi svi mislili da sam Imperial kad bih tamo došao (+1 popularity). Uzimajuću u obzir moje vještine, moram reći da bih odmah put Balmore i stavio moje usluge na raspolaganje kući Hlaalu, pa makar morao početi kao činovnik/zapisničar/šta-već-ne, posebno računajući na njihovu naklonjenost Imperijalcima (a i budimo realni, Hlaalu je na FTW strani upravo zbog tog pro-Imperij stava). Nakon nekog vremena (godina/mjeseci) vjerujem da bi napredovao nakon što bi se iskazao (u međuvremenu bi mi valjda našli smještaj, potrudio bi se zbariti neku egzotičnu ljepoticu (Dunmer vjerojatno), itd) i tada bih vjerojatno pomišljao o odlasku u Ebonheart, uvaliti se u Census i tamo zgrnuti malo para.

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    1.047


    Vgg tema!

    Inače, ja bi si nabrijao skillove, malo istraživao, živio pustolovnim životom i onda bi zbario neku trebu i nastavio živiti ostatak života u nekoj brvnari u Raven Rock-u. Ah, sweet dreams!
    THIS IS NOT A JOKE!! YOU ARE A 999,999,999th VISITOR!!! CLICK HERE TO CLAIM!!!!!!!111oneoneon

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Mogao bih otići u Mournhold i započeti karijeru kazališnog glumca.

    Vivec(grad) mi je vrlo antipatičan zbog svog tog vjerskog fanaticizma i diktature.
    Metal Up Your Ass \m/

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    hm...da...Ordinatori su zaguljena bagra...a i ako Vivec popizdi može nam bilo što raditi...gad...ali bih svejedno otišao upoznati meni najdražeg Khajiita Jobashu
    Ja bih provodio sate i sate u toj knjižnici.
    Metal Up Your Ass \m/

  11. #41
    ajme zaboravih vivec. kao grof od brume natira bi cara na rat sa vivecom i sravnia te bunkere sa zemljom, a prezivjele ordiantore bi posla vukodlacima pa nek se njima deru we are watching you scum

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    khm...Morrowind ima kralja...kralj ima svoju vojsku...čak i da nema, Ordinatori i High ordinatori su dovoljni da sliste imperijalne snage ionako slabog carstva...a i Dunmeri su mobilan narod koji bi vjerojatno išao na gerilski način borbe...a Vivec je polubog...a ja bih to sve kronološki pratio i zapisivao iz moje male trgovine


    Indeed.

    Ja bih si htio iskovati nekakav über oklop i onda ga enchantirati.
    Metal Up Your Ass \m/

  13. #43
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755
    Pokušao bi nekako doći do Caldere i prijavio se u službu kao stražar u onom fortu na vrhu brdašca. Osjećao bi se sigurnije tako

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    = Citat = Izvorno postao ChR0NoS
    a kada bi se ja nekom silom našao u cyrodiilu, od gradova bi odabrao anvil i samo anvil... eventualno skingrad, ali anvil mi je grad na prvom mjestu od svih gradova na tamrielu

    od drugih lokacija, mogao bih živjeti i u cloud ruler templeu, gore bi bilo lijepo za živjeti ili bi napravio kamp na lokaciji zvanoj "Dive Rock", hranio se s onime što ulovim, grijao se uz vatricu i cijeli dan promatrao cyrodil iz najbolje perspektive

    kako lijepi snovi
    meni je anvil mlao pre blizu Kvatcha, strah bi me bilo...

    u cyrodiilu bi zivio u Brumi. Lijep je grad, i mislim da bi tu i tamo isao u neki lov sa lukom i strijelom, ali ono, ubijem zivinu i trcim natrag u grad.


    nego, sta bi da se odjednom probudite u Kvatchu?
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  15. #45
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    khm...Morrowind ima kralja...kralj ima svoju vojsku...čak i da nema, Ordinatori i High ordinatori su dovoljni da sliste imperijalne snage ionako slabog carstva...a i Dunmeri su mobilan narod koji bi vjerojatno išao na gerilski način borbe...a Vivec je polubog...a ja bih to sve kronološki pratio i zapisivao iz moje male trgovine
    Ne bi bilo ništa od toga, Imperij bi na kraju razbio svu silu koji bi na njega mogli oni baciti, čisto zbog toga jer Imperij čitav ima nevjerojatno (Rimsko carstvo style) organiziranu i, najvažnije od svega, nadprosječno uvježbanu vojsku (Orcovi sa heavy armorom na 1. crti i sa Imperijalnim treningom su navodno nepobjedivi) i ekonomiju koja sve to podržava. Naravno, to ne znači da bi se Helseth predao, ali vjerojatno nakon duge i iscrpljujuće borbe (pretpostavljam da bi im Ashalanderi sa svojim raidsima još dugoSnakon toga zadavali problem napadajući imperijalne karavane) bi ipak potpisao predaju. Ne zaboravimo da su Ordinatori efektivno straža kuće Indoril koja je u "posudbi" Temple-a, ali koja bi ipak u događaju rata bila opozvana (valjda). Problem bi nastupio ako bi ubili Viveca... bye bye Vivec city kad bi komet tresnuo.

    Srećom su Vivec i Uriel Septim potpisali Armistice i izbjegli ovaj scenario.

  16. #46
    Zaboravljamo da je Nerevarine, bar po Oblivion-ovom canonu, nestao negdje tako da bi to bio još jedan udarac moralu ljudi.

    Ali anyway (da ne idemo u OT), ja sam situaciju gledao u vrijeme kad se ona trebala dogoditi (prije mirne aneksije Morrowinda u Tamriel), ali sa tim da nisam gledao (pošteno) neke faktore (kao što su npr. Kuće, koji bi definitivno zauzele svoja stajališta, itd).

  17. #47
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    Onaj moj prvi post bio je šala,sad za stvarno:
    Prvo bih se učlanio u Mages Guild,tamo bih učio magije i proučavao povijest.
    Zarađivao bih radeći male bezopasne posliće,npr. lovio bih ribu,pospremao,skupljao biljke,kad skupim znanja poučavao bih magije,s novcima bih kupio neki prostor za trgovinu mješovitom robom.
    Kad skupim dovoljno novca i izvježbam se s magijom,ušao bih u Telvanni,i pokušao doći na čelo MG-a i Telvannija.
    Posvetio bih se i skupljanju starih artefakata i planova,te bih s par drugih Telvannija očistio neku Dwemersku ruševinu,na njoj napravio svoju gljivu i tu živio,uredio si zbirku starih predmeta i knjižnicu,zatim bih otišao u Suran i oženio se s onom bretonskom plesačicom (zapravo,to bih prije napravo).
    Kad lijepo budem imao zbirku super artefakata,dignem ustanak i zauzmem Vvardenfell,Morrowind,pa i Tamriel.
    Neki će reći da sam nerealan,ali prošlo bi bar 30-tak godina dok postanem faca,ne bi bilo moguće da neki tamo pederko koji je upravo izišao iz zatvora za dva mjeseca postane šef svih guildova.
    Ali u svakom slučaju,zovem konzolu,dodajem si milijun zlatnika i palim god mod.

  18. #48
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    17 postova u topicu,hmm 5 stranica,hmm


    Hmm...neznam,iskreno mi nista ne pada na pamet...jednostavno bih radio ono sto sam u igri radim...krao,ubijao i istrazivao...postao najvisi rangirani clan thieves guilde te nakon duzeg vremena bi se povukao,kupio ogromnu kucerinu u blizini Caldere i nasao druzicu suprotnog spola
    alo?

  19. #49
    malo ot. kuca dres je asimilirana od hlalua, a sta se desilo sa indorilom? nisan jos nasa knjige koje bi to rascistile

  20. #50
    Odakle ti to da su asmilirani? Jedino što ja znam da su robovi abolicionirani te da su zbog toga Hlaalu i Dres morali osloboditi sve svoje robove, te da su neki od njih otišlo raditi kod Hlaalu.

  21. #51
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    3.800
    Ošao bih u Pelagiad i spavao u onom krevetu u taverni. Normalno bih živio. Ubijao beštije koristeći strijele i kad bu bio visok level ubijao bi one "...(neki kurac) lord) i prodavao njihova deadric oružja.

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind revenion's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    2.360
    Daedra Lord mislis?
    alo?

  23. #53
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao revenion
    Daedra Lord mislis?
    Daedra lord se uglavnom koristi za Hircinea,Mehrunes Dagona,Sheogoratha,Azuru i slične,iako mislim da u Daggerfallu ili Battlespireu postoje monsteri koji se tako zovu.Oni tipovi u shrineovima su Dremora Lordovi.

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    mislim da bi se stvorio u seyda neenu, uzeo one pare u deblu u mocvari, zaletio se do mrtvog tax collectora, sa onim kukcem do balmore, tam su gilde i tamo zivio...
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  25. #55
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Odakle ti to da su asmilirani? Jedino što ja znam da su robovi abolicionirani te da su zbog toga Hlaalu i Dres morali osloboditi sve svoje robove, te da su neki od njih otišlo raditi kod Hlaalu.
    ja mislim da je to bilo u empire history vol 4. zato sta se nisu tili priklonit novon savezu znatno su oslabili i to je hlaalu iskoristia.

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Baš me zanima što bi se dogodilo da se probudim, živim životom kao podanik Templea i na Pilgrimage of the Seven Graces dobijem Corprus disease kad se uputim u onaj shrine unutar Ghostgatea?

    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  27. #57
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    Baš me zanima što bi se dogodilo da se probudim, živim životom kao podanik Templea i na Pilgrimage of the Seven Graces dobijem Corprus disease kad se uputim u onaj shrine unutar Ghostgatea?

    ja san jucer skoknia do tamo, neku nezahvalnu kucku san mora prebacit, i nisan dobia nikakav disease, sve san bowom rjesava, tako da ti je to sigurno

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Lord Myrkul
    = Citat = Izvorno postao FireSpirit
    Baš me zanima što bi se dogodilo da se probudim, živim životom kao podanik Templea i na Pilgrimage of the Seven Graces dobijem Corprus disease kad se uputim u onaj shrine unutar Ghostgatea?

    ja san jucer skoknia do tamo, neku nezahvalnu kucku san mora prebacit, i nisan dobia nikakav disease, sve san bowom rjesava, tako da ti je to sigurno
    A jesi siguran da od te ženske nisi nešto pokupio? ^.^

    Bilo bi fora da kao nerevarine bacite velik komet na Red Mountain da začepi rupu i onda napravite kuću tamo ;D
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  29. #59
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Ako bih se probudio u Seyda Neenu, prvo bih otišao do onog tipa koji padne s neba i ima Scroll Of Icarian Flight i onaj fensi robe
    Metal Up Your Ass \m/

  30. #60
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    lol pa uopce se ne uzivljavate u ovo, pa zamislite da ste to VI unutar tog svijeta, mozete samo jednom umrijet ( nema load/save ),morate nac neko skloniste za prespavat,gdje cete jest,zaradit za jelo u krcmi, a od strazara ne mozete pobjec tako da udjete u kucu kao u morrowindu,nego ima trazilica za vama,i ako ubijete nekog ce bit istraga mages guildovi ne primaju svakog, mozda ste vi nekog nizeg sloja,ili ste siromasni
    a ne sad ja cu otic na red mountain u onaj ruin,uzet daedric dagger,onda otic tamo kod onog merchant mudcraba i zivjet od zarade ostatak zivota, ili ukrast glass armor i ubijat okolo

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •