Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 79 od 79

Tema: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    nema load save al ima recall i ono drugo, oznacis neznam alchemy shop i kad te netko dobro tuce recallas se tam, healas se i nastavis.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  2. #62
    jel mislis na onaj ruin blizu ft. buckmotha ili..?

  3. #63
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    ok ajd ali treba doc do mark recall, malo je tesko da neki seljak upadne u mages guild i kaze , yo wizard, evo ti 150 zlatnika pa me nauci mark i recall spell
    a ovo ako me pitas za fort, ne znam jer ne pamtim bas sve lokacije ali znam da ima nekoliko mjesta,i ispred ulaza u ruin da bude dremora sa tim skupocjenim daedra wakizashi ili dagger

  4. #64
    arbiter bia si u pravu, nisu hlaalu potpuon asimilira dres, ali znatno ih je oslabia.

    ot: sta mislite koliko bi se tesko bilo za prijavit za guarda u nekoj od tvrdava? nebi mi smetalo da san u calderi

  5. #65
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312
    Probao bih naći posao u East Empire Company.

  6. #66
    = Citat = Izvorno postao Lord Myrkul
    arbiter bia si u pravu, nisu hlaalu potpuon asimilira dres, ali znatno ih je oslabia.
    Pa da, to je više logičan slijed uzimajući u obzir da su Hlaalu pro-slobodna ekonomija, a Dres ekipi se loše poslije ukidanja robstva.

    Normalno da bi se probao zaposliti... svi vi wannabe rangeri - šta mislite koliko bi preživjeli u prirodi? Ja mislim da bi prva otrovna gljiva bila moja.

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    imas li ista sta bi pomoglo mojim...usponima i padovima? vise usponima.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  8. #68
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999
    Otiso bi u Pelagiad i tamo probao zaraditi za početak pomagajući lokalnim traderima /zaposlio bi se ko pomoćnik ili tako nešto, s vremenom bi kupio kuću , otvorio svoju radionicu...i živio mirnim životom


  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Potion of rising force
    navedi sastojke, alergican sam dosta. jednom sam pojeo ono sta sam nasao u cliff raceru i bio u komi tjedan dana... then agin, to su cliff raceri.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    da, roleplay. otvori ju, otvori jako.

    ot: i da, vozikao bi se okolo u onik kukcima... stvarno su jeftini, a to frajeri direktno upravljaju tkivom i organima, zabava za cijelu obitelj
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875
    Pokupio bih sve vrijedne stvari (znam lokacije), kupio nešto opreme, ušao u Redorane, questao do Strongholda, onda bi tamo živio i pokušao napraviti komp i generatore na dunmersko pedaliranje.

  12. #72
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823
    ja bih skupio pare za brod do Cyrodiila otiso bi u Anvil i osnovao neki ducan koji prodaje napitke oruzija i magije, a ispod u podrumu bi napravio tajni prolaz koji vodi do soba mog gilda Dark Kiflahood koji bi bili stovatelji kifla i majoneze,bili bi kao Dark Brotherhood, ja bih bio the Night Kifla-glavni, kod mene bi se contracti narucivali a ja nebi obavljo nikakav dirty work .Onda bi oso u Shiering Isles zavlado dimenzijom Shivering Islesa napravio ogromnu vojsku ukro trenere iz Cyrodiila sve ih dobro obucio i oklope gadne napravio, onda bi napal kroz portal Cyrodiil i osvojio ga i tako cijeli svijet i posto vrhovnim vladarom naso neku trebu reko 100 bladeovima da me stite i imo dobar zivot sa nekom trebom i napravili bu mo 3 djece.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  13. #73
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

    posto nisam igro nijedan TES stariji od obliviona ja bi se preselio u cyrodill i otiso u skingard i kupio rosethorn hall. postao bi i glavni i u fighters guildu i u mages guildu jer volim balans izmedju combata u magica (battlemage). iso bi svaki dan u ayelid rusevine u jeba*o majku bossovima na kraju. ali prije toga prelaska u igru bi moro skinut OOO jer je bolje sa njim i nac nacina da funkcionira sa francesco modom. tek tad je milina igrat!!!

  14. #74
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

    Sry na offtopicu,ali Battlemage?To nije i neka klasa...

    Ono,to je više neka titula...kao...Lord of the dance...hmmm...vidi...mogao bi si dodati Lord of the Dance...
    Meet Daghax,Lord of 13 hells,the mighty shadow warlock,the master of all dooms,enslaver of all human kind,lord of the dance...

    Čak zvuči bolje od Battlemage...

    (Oni koji čitaju LFG će me kužit ^^=
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  15. #75
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    13

    Re: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

    Prvo bi se okrenuo pogledo malo bolje vidio da sam usred ashlandsa pljuno dolje opsovo tu depresivnu zemlju (jel ikog tuče depresija kad dođe tam?) skočio na prvi brod za cyrodiil kupio benirus manor u anvilu ubio par ghostova. A u onom začaranom podrumu od manora bi osnovo The sword brotherhood koji bi bio za ubijanje ljudi koji nose Blunt

    Blade PWNS SUCKERS!!!
    My soul was removed to make room for all this sarcasam.

  16. #76
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    13

    Re: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

    znam na ceg mislis i ja citam LFG jesi vidio onaj pjesmu s richardom na youtubeu

    LFG PWNS
    My soul was removed to make room for all this sarcasam.

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

    prvo bi otišao do balmore, tamo završio osmi rezred te srednju školu, zatim bio otišao u cyrodil, postao bi mage učeći od mage guilda, zatim bi se školovao u arcane universitiyu i bio glavni mage u okolici.

  18. #78
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

    Nekrofilski revive Ilija style.

    Otisao bih u najblizi Temple da se educiram, zatim radio oddjobse u Balmori, mozda se pridruzio Thieves Guildu ili Morag Tongu.
    Липе цвату и у Србији!

  19. #79
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

    Ubio bi me prvi štakor na cesti.
    Ili Cliff Racer.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •