Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 79

Tema: What would you do if you woke up in Vvardenfell?

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Preselio bih se u neki Telvanni grad ili u Balmoru te bih također otvorio neku trgovinicu ili kovačnicu gdje bih svaki dan vježbao mačevanje u miru na svježem zraku. S vremenom bih si našao curu/ženu i osnovao obitelj, sagradio kućicu/erinu te živio mirnim životom.

    DRUGA VERZIJA: Preselio bih se u Vivec te se tamo obrazovao što više mogu, a zatim proputovao otok i upoznao se ljudima i njihovim običajima. S vremenom bih se upustio u politiku i krenuo u borbu protiv ropstva i smanjenja moći/diktature Tribunala.
    Metal Up Your Ass \m/

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Hm, vjerovatno bi otišao u Vivec posto nudi najvise mogucnosti iako bi za pocetak zivio u Balmori i otvorio neki obrt di bi se specijalizirao za oruzja i tako to. Vjerovatno bi bio u Fighters guildu i probao zaposjest na celo i bit utjecajan na tom podrucju.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    umro bi.

    ako pocnem kao i u mw, dakle nemam nista osim nekih dronjaka na sebi krepo bi za 40 dana jer bi umro od gladi...
    rado bi kupio kucu i sve to no ne vjerujem da bi ista mogo napravit kao punoljetan a kamoli kao djete ko sad

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Jesam li se probudio u Vvardenfellu za vrijeme Nerevara ili Nerevarina?

    Da sam se probudio u vrijeme Nerevara, išao bih pustolovnim životom, istraživao bih grobnice, ruševine itd.

    No da sam se probudio u vrijeme Nerevarina, dvoumio bi se hoću li biti pustolov. Išao bih za Hellboyevim primjerom. Nebi želio uhvatiti opasnost od zaraze corprusom.

    itd...

    Inače, vgg tema
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564
    Postao pripadnik Sixth House
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    umro bi? nije Vvardenfell tako okrutno mjesto...uvjek ima mjesta u Vivec sewersima... istina u njima ima i Corprus stalkera, ali nvm...
    a lol sjecam se kad sam prvi put igro pa sunjo pa areni da se idem tuc al nisam naso, pa odjednom naletio na sewer door i oso i dosta osto
    ljepo mjesto sva sreca pa se ne osjeti miris kroz zvucnike

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    umro bi? nije Vvardenfell tako okrutno mjesto...uvjek ima mjesta u Vivec sewersima... istina u njima ima i Corprus stalkera, ali nvm...
    a lol sjecam se kad sam prvi put igro pa sunjo pa areni da se idem tuc al nisam naso, pa odjednom naletio na sewer door i oso i dosta osto
    ljepo mjesto sva sreca pa se ne osjeti miris kroz zvucnike
    Sa 11-12 godina sam se bojao ući dolje
    Metal Up Your Ass \m/

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    odlična tema!
    evo ovako:
    ja bi živio u calderi, bio bih neki oficer imperial legije( caldera me oduvijek privlačila) i osnovao bih vlasiti gild koji kombinira neke vještine i učio onoga tko želi i davao mu rankove, kvestove itd. s vremenom bi ih slao da idu traže i stražuju kako bih ja imao više podataka o misterioznim stvarima u vanderfelu. moj gild bio bi elita. malo bih proširio kalderu, jel. zatvorio bi ebony mine i tamo stavio prepreke i monstere da moji učenici idu se obučavati tamo. i tako dalje..
    2. opcija: živio bih u ebonhartu tj. stanovao bih u onoj six fishes krčmi i povremeno išao u pustolovine, ali dom bi mi bio soba u six fishesu krčmi, jer ima dosta raje i atmosfera je odlična. tu bih živio, ljudi bi znali za mene ali nikada ne bih imao prijatelja. i onda neko slučajno uđe u moju sobu dok mene nema i prijeti razne artifakte, undeadove, i dokaze da se bavim necromncyjom.

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    skuzio da bi se puno bolje snasao da sam igrao morrowind.

    sta ja znam...krao bi stvari i prodavao ih, nakupio pare i otvorio stand i zivio mirnim trgovackim zivotom.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Jesam li se probudio u vrijeme Nerevara Indorila Mjeseca-I-Zvijezde ili Nerevarinea???


    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    a di bi se probudio? u ubožnici, crkvi, gradu, divljini, utrobi cliff racera...?
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  12. #12
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ostavljam tebi na izbor...ali imaj na umu da je Morrowind iz Nerevarovog doba relativna nepoznanica...
    Okej, već sam ostavio u prijašnjem postu stvari koje bi napravio. No u Nerevarovo doba nije bilo Dunmera, samo Chimeri, mogli smo vidjeti Dwemere itd. to su jedne od poznatih stvari iz njegova doba.

    U novije doba (Nerevarine) bi se probudio na Solstheimu, ili Grazelands. Također, volio bi i Ascadian Isles, te West Gash. Ma uglavnom, sve osim Ashlandsa...
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    na temu imam samo reći

    volio bih se probuditi kao bosmer u balmori, zbavio bi negdje luk i strijelu i jednostavno istraživao Vvarednfel, vjerovatno vi se i učlanio u Thief Guild

    to mi je oduvjek bio san, da se probudim u Tamrielu

    @firespirit, ja bi se baš volio probuditi u ashlandsu

  14. #14
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ma Ashland izgled kao hebeni Černobil...hodaš po spaljenom tlu, golo drveće, Dwemerske ruševine, Aslander campovi, nema sunca, Blighted monstrumi, Ash Stormovi...stari, baca te u depru, i to tešku
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    ja volim ashlands, volim kada je oluja, nema mi ništa draže nego ući u Inn u Ald' Ruhnu, kada je oluja dere

    sav sam se naježio

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    Ja bi se probudio u Red Mountainu,ošo u Dagoth Ur i bio ubijen.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ma da se probudimo u Vvardenfellu, sumljam da bi itko od nas otišao van nekog glavnog grada. Gledajte, to bi bio stvarni život, trebali bi jesti, spavati, voditi ljubav sa ženama, učiti da postignete nešto, itd.

    Nebi bilo modova, glithceva, AI-a koji je debilan. Nitko od nas nebi igrao ništa jače od barbarca jer da bi zaigrali nešto bolje, trebali bi proći škole magije itd...

    Kad bi spavali u divljini, nebi se probudili uz upozorenje da nam je netko interruptao sleep, jer bi nas nabili i isprašili, a vjerojatno i pojeli žive. Onda, umirali bi od jedne do dvije strijele, a ne kao u igri da nas trebaju pogoditi milijun puta.

    Kad bi skočio sa visoke platforme, slomio bi noge i koljena bi ti izašla kroz ramena, a nebi baš pretrpio manje damage i dignuo ti se acrobatics skill.

    Ako u Morrowindu postoji Thieves guild, nebi bili sigurni u svojoj kući po noći, ni vi ni vaše blago. Jest da je tu opcija da se učlanite u Thieves guild pa da vas ne kradu, no samo ako imate veliki rank u guildu.

    Ako napravite neki zločin i nemate golda, otišli bi robovati u zatvor i nebi izašli nakon pet sekundi sa smanjenim skillom. Izašli bi za nekoliko godina, ako se radi o ubojstvu, a ne radite za Morag Tong.

    Nešto od ovoga se odnosi na miran način života (otvaranje trgovina itd.) i pustolovan život.

    ...

    Jest da je sve krasno, no samo ako se probudimo u Vvardenfellu unutar sam igre, a ne u stvarnom životu.

    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    po meni bi to bio život isti kao i današnji, sa jednako problema i drugih stvari, sa jednako opasnosti, jednako korumpiranosti, samo na drugom mjestu

    tada bi napokon mogao osloboditi svoj avanturistički duh

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    ja sam odma uzeo u obzir ovo fire spiritovo i rekao da bi bio trgovac...


    no da, bilo bi lijepo da neki veliki prostor preurede u neki ogromni theme park na temu elder scrollsa... sa shopovima, rasama, dungeonima i svim, platis neznam jedan tjedan i unutra si, spavas u innovima, zarađuješ, imaš kuću, kradeš od ostalih...
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  20. #20
    pocea bi se bavit nekin poslom samo da skupim dovoljno para za brod do cyrodiila i hitno u brumu da se ozenim groficom

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Svaki dan bi slušao mudrace u Mages Guildu,učlanio se u Hlaalu,učio jednostavne magije,proučavao povijest i kad bi zaradio puno love,kupio bi shop (mislim da je alchemy) preko puta jobashe i udružio se s njim.Svakih par dana bi se odšuljao u Vivec Sewers i tamo vježbao magiju,prizivajući razna bića.Onda bi izazvao sveTelvani councilore na dvoboj,ali bi ih na kraju pustio da prežive.Onda bi dao kovaču da mi iskova prsten i enchantao bi taj prsten da mi daje karizmu,pa bi ujedinio Telvani i Hlaalu (Znanje je moć,a zamislite kako je imati znanje i moć utjecaja )Onda bi vladao velikim dijelom Vvanderfella i kad-tad upoznao nerevarinea.

    Ili bi bio neki assassin,kao Altair.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Vjerovatno bi gledao zalaske sunca s neke planine kraj Balmore, sigurno bi isao kod Casiusa jer je dobar u hand-to-hand da me malo nauci samoobrani.

    I da ne zaboravim, na rodjendan bi se nakupovao Skoome i Moon sugara , pozvao ekipu i ludnica

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    otvorio bi tvornicu skoome u balmori

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    živio bih u house of earthly delights i pogodite šta bi tamo radio

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    e da, naucio bi charm spell i zabavljao se sa bretonkama
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao cropir
    e da, naucio bi charm spell i zabavljao se sa bretonkama
    meni su također najdraže bretonke

  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ako bi se u vrijeme Nerevarinea probudio na Vvardenfellu, i nekim slučajem čak odabrao pustolovni život, išao bi sa nekolicinom ljudi iz gilde u raidove na Kogoruhn.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas Utoplytanian's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    neutralan
    Postova
    389
    ja bi se zaposlio u house of earthly delights

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Ja bih se posvetio poslu istrebljivanja svih cliff racera u Morrowindu (premda znam da ih je netko već istrijebio, no to je spoiler i jedan lijepi easter egg).

    Osnovao bih guild huntera za cliff racerima...štovali bi me kao božanstvo u cijelom morrowindu.
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  30. #30
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Otvorio lanac super marketa (od biljki do armoura, knjiga itd.)
    Poceo bih iz Seyde Neena te bih prosirio biznis dalje
    A kad Nerevarine krkne Dagoth Ura, otkupio sve rudnike u Red Mountainu i prosiorio biznis na rudarstvo, uglavnom , biznismen bi bio

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •