Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Iz kompa u Tevej

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Iz kompa u Tevej

    Daklem, imam ovaj kabel
    Linkz0r

    i sad ne kuzim, onaj jedan kraj ide u grafu (right?), a kako spojit TV na ona 4?

    Bux.to referrer

  2. #2
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    151
    ovaj gornji ti ide u grafu,a u ovaj donji adapter ukljucis ili composit ili s-video u...ne znam,probaj i u in i out put,ja mislim da je u out(izlaz)...jedan kraj u adapter, a drugi u teve.
    totus mundus agit histrionem

  3. #3
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    mislim da jedan ide u grafu kako je rečeno, a ovo di ih imaš više to bi ti trebal nastavak je ovo kaj ih ima više ajmo reći da je to kao neki "multitap" jel brijem da nema takvog TV-a sa takvim priključkom iza

    neznam samo nagađam...

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    jel trebam kupovat jos jedan kabel ili? ne televiziji imam izlaz ko na grafi... (mislim)

    Bux.to referrer

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    ovako to je bar jednostavno. To je obican vivo conector ja imam slicnog i sve radi. Prvo taj conector ustekas u grafu. Onda kupis kabal ovakav kabalSznaci to ti je obican činč kabal da tako nazovemo. Nemora biti bas takav kabal glavno da ima činčeve na oba kraja. I onda jedan kraj ustekas u tvoj vivo conector ona zuta rupa i drugi kraj u tv isto imas zutu rupu u tv-u. I to je to. Dalje radis preko programa. Ako ti sta nije jasno pitaj
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    samo to? twas easy, jos da kabela kupim i gg. Jel komplicirano to naštelat u CCC? e da, sto ako mi je TV drugacijih dimenzija, oce biti gej slika ili?

    Bux.to referrer

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    151
    = Citat = Izvorno postao Kron
    samo to? twas easy, jos da kabela kupim i gg. Jel komplicirano to naštelat u CCC? e da, sto ako mi je TV drugacijih dimenzija, oce biti gej slika ili?
    ma samo to....jednostavno skroz!a ni je ti ni CCCu tesko podesit,sve jednostavno,dva-tri klika i gotovo i mislim da ti s tv-om nebi trebalo biti problema,ja sam to radio s par televizija i sve je bilo OK! e, iako namjeravas to koristis za gledanje filmova ili nesto slicno kad budes podesavo,stavi opciju clone(naces di je) jer to ti je najlakse(na oba monitora ista slika,tj. na tv i monitoru) jer ako izaberes nesto drugo,kao prosirivanje ekrana ili nesto tako imat ces problema i komplikacija,ovo ti je daleko najjednostavnije!
    totus mundus agit histrionem

Slične teme

  1. Upgrade kompa?
    By torcida007 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 29-04-2009, 20:15
  2. Upgrade kompa
    By Shaka in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-04-2009, 17:55
  3. Pištanje kompa
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 11-05-2008, 14:22
  4. Upgrade kompa
    By KI KI in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 22-04-2008, 12:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •