Stranica 48 od 51 PrvaPrva ... 384647484950 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.411 do 1.440 od 1503

Tema: Mafia 2

  1. #1411

    Re: Mafia 2

    stigao sam do devetog poglavlja

    uživam u igri... glasovi su sjajno odgluimljeni
    mjuza mi super paše dok se vozikam gradom
    ugođaj posljeratnog američkog velegrada je sasvim pogođen
    igra je bezobrazna i besramna
    zadatci su zabavni i duhoviti

    ...

  2. #1412
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2

    Taman igrao negdje 3-4 misije ovog Jimmy's Vendetta DLC-a. Zasad dojmovi jako, jako razočaravajući. Cutscena uopce u igri nema kao ni ocito voiceactinga, tj Jimmy rece 2 rici dok se vozi autom, ali ga poprilicno nema. Priča je pa... takoreć i nepostojeća, karakterizacije likova uopce nema, barem zasad iako čisto sumnjam da ce bit i išta kasnije) . Svaka misija pocinje kao nekakav briefing, i kao sto sam rekao cutscena uopce nema, osim jedne na pocetku dlc-a. Uveden je nekakav bodovni sistem kojeg uopce nisam pokusavao shvatiti za sta služi u ovo malo vremena sta sam igrao, no totalno je bespotreban. Sve je oznaceno kao u nekakvoj arkadi sa svjetlećim strelicama . Koja propast od dlc-a. Ovo ce samo hardcore fanovi mafije rec da valja, opet cu se natjerat da pređem do kraja, ali ovo zasada je tragedija.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  3. #1413
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mafia 2

    Jimmy's Vendetta je nastavak na ekskluzivni Playstation 3 DLC The Betrayal of Jimmy.

  4. #1414
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2

    Znam ja to. Ali opet, kazem ti nema cutscena. I jedino objašnjenje lika je kroz tu jednu cutscenu, a i općenito ovaj arakadni štih što su napravili je totalno bezveze i uništi cijelu igru. Vidi se koliko su si truda dali za dlc-ove i to ljepo naplaćuju. Pa jebemu miša, DLC-a za GTA sami BOGT je donio je veću dužinu igre nego Mafia 2 sama i zasebnu priču koja se opet isprepleće sa Nikovom pričom, zanimljive misije i nova oružja.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  5. #1415
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mafia 2

    Već smo davno zaključili da developer Mafie nema ni trunku talenta kakvog ima Rockstar.

  6. #1416
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Već smo davno zaključili da developer Mafie nema ni trunku talenta kakvog ima Rockstar.
    pred mjesec dana nisam očekivao da ću ovo reći, ali sve se više slažem sa tvojom izjavom...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #1417
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Mafia 2

    Haha, ja i Veki smo znali da pobjeđujemo u ovoj bitki od početka

  8. #1418
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2

    Mafia I - Po meni ocaj
    Mafia II - Dobra
    MAfia II DLC - Propast. Toliko o tome. Meni nije jasno kako mozes osakatit vec nesto sto si napravio, izbacit trailer koji ti da totalno drugaciju sliku o tome i to ic prodavat, mislim mene bi sram bilo.

    A ono sto se tice zanovijetanja oko voznje, pa vi svi koji govortie da je Mafia I bog i batina i da je Mafia II razocoravajuca ajde odigrajte ponvono Mafiu I pa vidite koliko se vozite do misije, i prvi dio se činio duži jer nije bilo toliko ucestalih checkpointova kao i ovdje te nije bilo automatskog obnavljanja zdravlja i puno se cesce ginilo. Fala bogu pa je Mafia II to izbacilo te samim time uklonila toliko dosadnog praznog hoda iz Mafie I.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  9. #1419
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Mafia 2

    Mafia I je imala i još sada ima nenadmašivu filmsku atmosferu, akcijski, to jest, pucački dijelovi su maestralno odrađeni naspram prethodnika u kojem se ponekad napucavaš čak 5 minuta...

    Žalosna je činjenica također da je fizika vožnje Mafia I bolja od one iz Mafie II, a Mafia II ima realniju fiziku vožnje kada se u postavkama stavni na normal, onaj simulation kao da su auta za driftanje...

    Jednostavno, Mafia I je bolja igra.

  10. #1420
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: Mafia 2

    Mafia 2 ima spektakularnu atmosferu što je nažalost jedini plus u igri. Njena kratkoća i izlizana priča je gromni minus. Nažalost moram reći da mi je žao novaca... Očekivao sam mnogo više.

  11. #1421
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mafia 2

    e, jedva čekam da završim ovu igru, uninstaliram je i više nikad ne odigram... sad sam na chapteru 15 ili 16...

    onaj dio u zvjezdarnici

    ... kao prvo, pobijem cijeli odred majmuna da bi neki frajer sa valjda 50 metara ubio sa sačmaricom... sa druge strane jebene sobe! sa sačmaricom... a developeri su očigledno žešći kreteni kad sa tim debilnim sustavom sejvanja...

    EDIT: bože kako glup kraj igre, to je za ne povjerovati... katastrofa... moja osobna ocjena igre: 5/10

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  12. #1422
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    Meni je kraj pak dobar, baš onak kak i treba takvoj igri, a ne tam neki sretni klišejizirani završeci. Ovo nije sretan kraj, ovo je realan kraj kakav je i mogao bit, s obzirom kaj se je sve u igri događalo. Nije da nisu nešto drugo mogli smislit al ajde, i ovo je ok.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #1423
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mafia 2

    kraj je glup jer nema smisla...

    Joe je Tommyev najbolji frend i upravo na zadnjoj misiji imao je priliku ubiti ga da sebe spasi i dobiti visoku poziciju u "organizaciji" i sve što ona nosi... nije ga ubio jer mu je frend... i onda u zadnjoj cutsceni Tommy samo mirno gleda kako ga odvoze da ga ubiju...


    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  14. #1424
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2


    Prvo, lik se zove Vito, a ne Tommy , a drugo mislim da je kraj sasvim ok i paše kao šta je Aral rekao, onaj pogled je dobro dočarao njegovu nelagodnost sveukupne situacije, muzika je također digla atmosferu. Ja neznam sto si ti htio da iskoc iz auta i trci za Joeom? Mislin mogli su nesto drugo smislt ali ovo je sasvim ok. Samo da se ne ceka na nastavak priče 8 godina i sve 5.

    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  15. #1425
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mafia 2


    da, vito... uglavnom, bzvz mi je kraj... trebao je ovom starčeku Leu smjestit metak u čelo...


    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  16. #1426
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Mafia 2


    Zašto? Pa Leo mu je pomogo u zatvoru i još ga je spasio od komisije i kineza , a i zbog njega je posto made man.


  17. #1427
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    kraj je glup jer nema smisla...

    Joe je Tommyev najbolji frend i upravo na zadnjoj misiji imao je priliku ubiti ga da sebe spasi i dobiti visoku poziciju u "organizaciji" i sve što ona nosi... nije ga ubio jer mu je frend... i onda u zadnjoj cutsceni Tommy samo mirno gleda kako ga odvoze da ga ubiju...

    Zato kaj je znao kak će stvari završit još kad su sjedali u auto, kolko god da mu je bio frend znao da je više nema spasa, spašavaj svoju guzicu i to je to. Još je i dobro završilo za njega, u takvim dogovorima se uvijek samo jedna osoba može izvuć, dok je druga žrtveno janje. Kolko god da je familija bila jaka, uvijek postoji netko iznad tko diktira uvjete.

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #1428
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mafia 2


    eh, možda sam to samo ja, ali mislim da je trebao frenda spašavati...


    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  19. #1429
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Mafia 2

    "Keep your friends close and your enemies closer.", Michael Corleone


    Samo bi moron ubio Lea i poginuo od strane ostalih mafijaša u autu. Čak i da ih stigne sve ubiti, kako će naći Joe-a i spasiti ga na vrijeme? Na ovaj način ima šansu za osvetu, a to je mafijaški stil. Kraj je odličan, stvarno ne znam kaj ste očekivali!? Da će se vratiti sestri i osnovati sindikat? Ili poljoprivredno društvo?


    PS: Ta nije ovo Rambo


  20. #1430
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Morija
    Postova
    2.027

    Re: Mafia 2


    Spasit će frenda 100%. Ovi ga ne odvoze da ga ODMAH ubiju, nego će ga prvo dati kinezima da ga oni koknu ili učine s njim što god hoće, jer je on koknuo velikog kineza. Do tada će se lijepo Vito srediti ,nabaviti bazuku, tommy gun, Panzer tenk i B-17 leteću tvrđavu, sve od Harryja. Time počinje Mafia 2


  21. #1431
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jul 2010
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    44

    Re: Mafia 2

    Dobra je igra.

    Jedina zamjerka je sto je malo kratka, da je prica duza i sama igra bi bila puno bolja.

    Samo sto se 'uzivis' i uneses u igru, kraj.. isto kao gta. Ali je fina igra sto se tice ostalih stvari ocjena 8/10

  22. #1432
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Mafia 2

    nemogu da predjem faking igru....neda mi se koliko je losija od jedinice

  23. #1433
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Mafia 2

    Kako sam se sad pokidao na scenu...

    Poslije zakapanja onog tipa što se raspadao u Eddievom bunkeru, na povratku u grad su onako pijani počeli pjevat u autu. Epic



    Btw. zvučna podloga je fenomenalna
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  24. #1434
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Mafia 2

    mafiu 2 spašava atmosfera i karakterizacija likova, i igra, kad se objektivno pogleda, bez usporedbe sa drugim igrama, uopće nije loša... dapače... ali ovaj DLC Jimmy's Vendetta ili kako se već zove tip - pa to je preloše... dobro da nisu jebene gljive stavili ko u super mariu da moraš pokupiti kako bi dobio bolje naoružanje...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  25. #1435
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2

    E bodovni sistem, LOL.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  26. #1436
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  27. #1437
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    291

    Re: Mafia 2

    prekratka
    / q6600 3.0 GHz / DFI LAN PARTY JR P45-T2RS / 2 x 2 gb kingmax ddr2 / hdd hitachi 300gb & hdd wd segate 320gb / ati hd5870 / LG flatron 22" / chieftec 550w /

  28. #1438
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mafia 2

    Poceo konacno i ja igrati ovu igru. Ne znam, prvi dojam mi je: presavrseno. Ono, atmosfera je skroz pogođena, radnja je nešto slično kao što sam čitao u knjigama od Puzza (u biti ono standarno) tj. genijalno, tehnička strana igre je odlično odrađena. Glede onih nedostataka tipa linearna igra, premalo sandbox sadržaja, preduge vožnje istim ulicama, meni to ništa ne smeta. Štoviše, paše mi što nema sporednih misija te se tako totalno uživiš u glavnu radnju, preduge vožnje gradom mi ne smetaju jer ono, atmosfera je za cistu 9-ku pa uz onu staru glazbu je to totalni chill-out prije dobre akcije i tome slično. Likovi su poprilično dobro okarakterizirani i lako ih zapamtiš. Gameplay mi je odličan uz svu onu fiziku.

    E da, iako imam Radeonku uspjevam igru goniti pod nvidia Physx-om. Ako malo bolje proučite taj fizikalni engine i koje stvari se koriste u igri, lako se sve manulano konfigurira. Najviše što ubija framerate je gibanje odjece na masi NPC-eva u masi. To sam ja primjerice maknuo te sam ostavio samo gibanje odjece na svom liku i ovim s kojima obavljate misije. CPU odmah daleko lakše diše. Do pada framerate dolazi u misija gdje ima užasno puno destrukcije te puno dima. To se isto lako regulira manualno pa ako vam ne treba previse dima, njega maknete pa si na taj nacin poboljsate fps. Prednost nvidie je sto se neke stvari mogu izvoditi na grafickoj sto naravno rasterecuje procesor i time se dobiva na fluidnosti igre (ali opet, Nvidia graficka opet mora biti jaca jer ako na njoj izvodite fiziku, usporava se izvodenje grafike i sl.). Da ne duljim previse, Physx se većinom izvodi na procesoru. Sve se moze manualno konfigurirat i uz dostupne resurse uzivati u maskimalnoj mogucoj prezentaciji igre. Ja igram igru na 35-60 frameova na full detaljima i na 1080p rezoluciji sa Physx-om na high (sa iskljucenim nekim opcijama). Igra je odlicno tehnicki odrađena.

    Nakon 5 charaptera, igra mi se i dalje jako dopada. Inace sam veliki ljubitelj svega sto ima veze s mafijom tak da kod ove igre meni ide x postataka vise. Fakat uzivam. Evo par screenova:

    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  29. #1439
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Mafia 2

    Di točno u igri se nalaze te opcije fizike?
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  30. #1440
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mafia 2

    Nemas u igri, nego moras neke fajlove manualno obrisat

    Evo link:
    http://physxinfo.com/news/3628/mafia...x-performance/S(nema veze sto je za demo, ista stvar vrijedi i za full igru)
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Mafia 2 vs. GTA IV
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 197
    Posljednji post: 08-11-2010, 10:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •