Stranica 50 od 51 PrvaPrva ... 4048495051 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.471 do 1.500 od 1503

Tema: Mafia 2

  1. #1471
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Seattle
    Postova
    1.775

    Re: Mafia 2

    Poceo igrat, igra je pre dobra. Od price, igrivosti, grafike, ma sve... A ovo sto se prica da je previse voznje, isto je bilo i u jedinici pa mi nije smetalo, tako ni sad

  2. #1472
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Mafia 2

    to može smetati samo onima koji žele stalno akciju/napucavanje...meni je vožnja bila super, jer je grad imao nekakvu atmosferičnost, joe bi nabacio koji duhovit komentar..a i vožnja po zimi, pa po ljeti..prekrasno doživljaj kad prvi put vidite grad po ljeti

  3. #1473
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Seattle
    Postova
    1.775

    Re: Mafia 2

    Evo presao sam, ma vrhunska igra, a prica ponovo
    Jedina zamjerka je sto je igra prekratka

  4. #1474
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2


    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  5. #1475
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Mafia 2

    286.69 km/h

  6. #1476
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    247

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao seahawk37
    Evo presao sam, ma vrhunska igra, a prica ponovo
    Jedina zamjerka je sto je igra prekratka
    Koliko sati otprilike traje?

  7. #1477
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Mafia 2

    Od 11 do 15 sati (ovisi o težini na kojoj igraš i o samom igraču) . Stvar je u tome, što te igra tolko pričom proguta, da ti se tih 15 sati čini super malo

  8. #1478
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    353

    Re: Mafia 2

    tome dodaj 7-8 sati ako igraš i dlc-ove

  9. #1479
    Guest

    Re: Mafia 2

    5-6*
    nisi tolko noob da 8 sati bkte :S

  10. #1480
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    353

    Re: Mafia 2

    zavisi na kojoj težini igraš - za hard ćeš mnoge misije sigurno morati da ponavljaš. joe's adventure je naročito dugačak, za njega je potrebno jedno šest sati.. a za vendettu nešto manje, recimo četiri sata.. dakle, ukupno oko 10. na hardu. kontam da je manje na normalu

  11. #1481
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Mafia 2

    Mafia 2 je super igra, jedini minus je to što je kratka.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  12. #1482
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Mafia 2

    trebao bi i ja vec jednom prec tu mafiu. brijem da je jos i instalirana.

  13. #1483
    Guest

    Re: Mafia 2

    Ajde baci se na posao

  14. #1484
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao BigBongman
    trebao bi i ja vec jednom prec tu mafiu. brijem da je jos i instalirana.
    Ma nije hitno, ne propuštaš puno.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  15. #1485
    Guest

    Re: Mafia 2

    ovisi kako gledaš na to...

  16. #1486
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao KICO123
    ovisi kako gledaš na to...
    Previše jednolična igra. Nekreativna priča. Gtafika je dobra. Jedinica je bila bolja.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  17. #1487
    Senior Member Lord of The Fleas Dr. Kam's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    483

    Re: Mafia 2

    Meni ne . Dvica mi ima nekako, bolju atmosferu, više su pogodili - a to već dugo nisam vidio u igri. Svi briju na grafiku zadnjih cca 5 godina, dok se atmosfera stavlja u drugi/treći plan.
    Da se razumijemo, Mafia I je imala tkđ. atmosferu, al ovdje mi je nekako... bolje (o vožnji auta neću ni govorit u prvom dijelu, bila je ajmo reć "pretvrda") . Ne znam, neopipljivo, a tu je. Ne bih se složio da je igra jednolična (idi tamo skupi/ubij/izliječi 10 nečeg, rinse/repeat), ima puno cut-sceneova i u nijednom trenutku mi nije bila dosadna.

  18. #1488
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mafia 2

    Najopipljiviju atmosferu sam osjetio u onom dijelu kad se nekih 10-ak minuta vozas u autu a Joe pijan,pjeva i povraca

  19. #1489
    Guest

    Re: Mafia 2

    Najbolja atmosfera ti je kad neto bljuje ?

  20. #1490
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao KICO123
    Najbolja atmosfera ti je kad neto bljuje ?
    Pa u takvom scenariju može povezat sebe sa likom u igri, gdje ćeš bolje atmosfere?
    Ali, zaista. Mafia ima jednu od boljih atmosfera koju sam ikad vidio. Rame u rame sa stalkerom (OK, možda bi stalkerovo rame trebalo biti malo pogrbljeno...)
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  21. #1491
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    353

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Dr. Kam
    Meni ne . Dvica mi ima nekako, bolju atmosferu, više su pogodili - a to već dugo nisam vidio u igri. Svi briju na grafiku zadnjih cca 5 godina, dok se atmosfera stavlja u drugi/treći plan.
    Da se razumijemo, Mafia I je imala tkđ. atmosferu, al ovdje mi je nekako... bolje (o vožnji auta neću ni govorit u prvom dijelu, bila je ajmo reć "pretvrda") . Ne znam, neopipljivo, a tu je. Ne bih se složio da je igra jednolična (idi tamo skupi/ubij/izliječi 10 nečeg, rinse/repeat), ima puno cut-sceneova i u nijednom trenutku mi nije bila dosadna.
    tačno, ima mnogo cutscena, dakle igra brije na priču. tu nastaje problem jer je priča šablonska i za jednu igru prosečna (a tek da je film, onda bi tek pukla bruka)

  22. #1492
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    = Citat = Izvorno postao KICO123
    Najbolja atmosfera ti je kad neto bljuje ?
    Pa u takvom scenariju može povezat sebe sa likom u igri, gdje ćeš bolje atmosfere?
    Ali, zaista. Mafia ima jednu od boljih atmosfera koju sam ikad vidio. Rame u rame sa stalkerom (OK, možda bi stalkerovo rame trebalo biti malo pogrbljeno...)
    je trijezan vec par godina

  23. #1493
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2

    Sutra zapocinjem igrati ovu igru. Normal ili hard? (Nisam baš navikao da ovakav tip igre ima difficulty setting. ).
    Prakticki me zanima da li je hard previse težak, pošto nemam puno vremena da se zezam pa da prelazim jedan te isti sukob/borbu po 100 put.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  24. #1494
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Sutra zapocinjem igrati ovu igru. Normal ili hard? (Nisam baš navikao da ovakav tip igre ima difficulty setting. ).
    Prakticki me zanima da li je hard previse težak, pošto nemam puno vremena da se zezam pa da prelazim jedan te isti sukob/borbu po 100 put.
    Neznam koliko su vozačke dionice teška na Hardu, al znam da napucavanje definitivno nije posto postoji odlican cover sustav di si prakticki neranjiv dok si u njemu tak' da.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  25. #1495
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2

    Regen je prespor na hardu, u tučnjavama se ne regeneriraš, Isto tako glupo je sto se nakon spavanja ne obnavlja zdravlje. Nakon sto me tenk roknuo zdravlje je bilo na minimumu ili je Joe udario prilikom vožnje u drugi auto nisam zicer. I sad sa minimalnim healtima moram obraniti sestru od onog lika. Ako ne uspijem prelazim na medium.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  26. #1496
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Postova
    353

    Re: Mafia 2

    tokom tučnjava se ne regenerišeš ni na mediumu čini mi se.

    a kako to misliš "nakon spavanja"? nakon završenog dela misije? to je čudno, trebalo bi onda da se regenerišeš, a isto i kad imaš minimum healtha, trebalo bi da ti se brzo napuni na maksimum. ja sam prešao dlc-ove na hard i tako je bilo, to smrdi na bag

  27. #1497
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2

    Moguće. Budem probao još jednom na hard skroz iz početka. Ako ne bude išlo onda na medium.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  28. #1498
    Senior Member No Mercy Worthaur's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Petrinja
    Postova
    5.169

    Re: Mafia 2

    Um kolko se sjecam bio je bug da nisi mogao regenerirat health, no patch je to ispravio

  29. #1499
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2

    Samo da napišem kaoko me malo zasmetalo sto je Vito stao u prvoj potjeri kad je policajac viknuo "Freeze!". Pošto Vito nije imao pištolj mogao je normalno preskočiti ogradu, nije se trebao zaustavljati.
    Pravilan način bi bio da ga je policajac sustigne i povuce za nogu te ga obori na pod. Onda mu uperi pištolju u facu vičući "Freeze!"

    Žao mi je što misija u kojoj moraš ukrasti nekakve listiće iz sefa za benzinske postaje nije full stealth. Bas sam se uživio i reko budem ovo riješio tako da nikoga ne ubijem, protrčao sam kraj dvojce zaštitara kad se uključio alarm, ali je murija istog trena došla pošto su te noći kampirali ispred ulaza.
    Tek tad sam shvatio da cu ih ipak morati sve ubiti iako mi je mafijas rekao da ne smije biti mrtvih.
    Šta ces takva prica jednostavno mora biti...

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  30. #1500
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    431

    Re: Mafia 2

    Može se preći full stealth.

    Trebaš isključiti struju u podrumu


Slične teme

  1. Mafia 2 vs. GTA IV
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 197
    Posljednji post: 08-11-2010, 10:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •