Stranica 34 od 51 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 991 do 1.020 od 1503

Tema: Mafia 2

  1. #991
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Mafia 2

    Šta nevalja?
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  2. #992
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2

    Instaliravam demo... pa da vidim sta ce biti... jos da nadem onaj no time limit program.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  3. #993
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2

    Virus... ma da nebi...
    Radije odigram samo 10 min nego da to instaliravam.
    Atmosfera u igri je odlicno pogodena naravno...
    Auti... budemo jos vidjeli, ja sam stavio na simulaciju i poprilicno tesko ih je voziti, gore se ponasaju u zavojima nego GTA IV.
    Nivo unistenja je poprilicno velik. (Barem tamo gdje je to dopusteno.) Da se sve unistiti, zidovi, prozori , flase, kutije, ljudi, skoro sve.
    Igra je barem jednim djelom...(kako da to nazovem)... zatvorenija od GTA.
    Primjetio sam da civile ne mozes pucati, niti ubiti. Valjda su to namjerno napravili kako bi striktno morali igrati u ulozi Vita koji (nazalost) nije manijakalni ubojica koji ce pucati na sve sto se mice.
    Pretpostavljam da cemo moci ubijati samo "negativce" i policajce u igri.
    Nakon sto sam izasao iz igre nesto se pokvarilo sa brightnesom. Onda sam morao pozvati task manager i sam se vratio u normalu. To je za sada mali minus....

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  4. #994
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Primjetio sam da civile ne mozes pucati, niti ubiti. Valjda su to namjerno napravili kako bi striktno morali igrati u ulozi Vita koji (nazalost) nije manijakalni ubojica koji ce pucati na sve sto se mice.
    Kako ne,izvadi gan na ulici,stani ispred nekog auta/busa/kamiona i pucaj vozacu u vuglu.Pa ćeš vidjet kako nemožeš ubit civile.
    E da to mi je bed u igri,što kad tako kradem auto onda moraš maknut leš sa vozačeva mjesta pa tek onda sjest za volan i pičit .
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  5. #995
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Mafia 2

    Meh, meni je više fora šorat se sa nekim random dedekom i onda ga na kraju finishirat, sa cipelom u bulju.

    Ali, i pucanje je forica.
    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  6. #996
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  7. #997
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Mafia 2

    Hahaha koji fail.

    A to je baš čudno, PS3 se stalno hvali kao next-gen konzola budućnosti koja bi tek u budućnosti trebala dobiti svoj puni potencijal?, dok je Xbox 360 grafički pere uglavnom u svakoj multiplatform igri.

  8. #998
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Mafia 2


    Hahaha, tak im i treba, meni se trava i drveće baš sviđaju.

  9. #999
    Senior Member Master Blaster Mirogamemasta's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Planet: Char
    Postova
    4.138

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao la50
    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Primjetio sam da civile ne mozes pucati, niti ubiti. Valjda su to namjerno napravili kako bi striktno morali igrati u ulozi Vita koji (nazalost) nije manijakalni ubojica koji ce pucati na sve sto se mice.
    Kako ne,izvadi gan na ulici,stani ispred nekog auta/busa/kamiona i pucaj vozacu u vuglu.Pa ćeš vidjet kako nemožeš ubit civile.
    E da to mi je bed u igri,što kad tako kradem auto onda moraš maknut leš sa vozačeva mjesta pa tek onda sjest za volan i pičit .
    U onoj misij ne mozes ubijati radnike. Da nisu to mozda nasi radnici? Ili nasi buduci radnici?
    Kad ti se auto pokvari, mozes ga popraviti, lupis par puta po motoru i gotovo. Ovaj Vito je pravi majstor.
    Bolje da ga tako popravi nego sa mobitelom kao Niko.
    Opako mi je kad murjak sjedne na vrata auta i pocne pucati na tebe u voznji.

    AMD Athlon II X4, 2800 Mhz/Gigabyte 790XTA-UD4/Radeon R9 280X/2x 4 GB DDR3 -1333 Mhz/Intel SSD 240 GB, Hitachi HDD 2+3 TB/Seasonic 620W/Scyte-Mugen 2 Revision B/Windows 7


    The Arreat Summit

  10. #1000
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    = Citat = Izvorno postao la50
    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Primjetio sam da civile ne mozes pucati, niti ubiti. Valjda su to namjerno napravili kako bi striktno morali igrati u ulozi Vita koji (nazalost) nije manijakalni ubojica koji ce pucati na sve sto se mice.
    Kako ne,izvadi gan na ulici,stani ispred nekog auta/busa/kamiona i pucaj vozacu u vuglu.Pa ćeš vidjet kako nemožeš ubit civile.
    E da to mi je bed u igri,što kad tako kradem auto onda moraš maknut leš sa vozačeva mjesta pa tek onda sjest za volan i pičit .
    U onoj misij ne mozes ubijati radnike. Da nisu to mozda nasi radnici? Ili nasi buduci radnici?
    Kad ti se auto pokvari, mozes ga popraviti, lupis par puta po motoru i gotovo. Ovaj Vito je pravi majstor.
    Bolje da ga tako popravi nego sa mobitelom kao Niko.
    Opako mi je kad murjak sjedne na vrata auta i pocne pucati na tebe u voznji.
    To s popravljanjem auta nisam vidio ali čini se zakon

  11. #1001
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Mafia 2

    Hahahahaha,"rumor has it that grass DLC will be included for PSN Plus subscribers soon after release"
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  12. #1002
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: Mafia 2

    Svašta, nisam čuo da neće biti trave u PS3 verziji. Stvarno im ne bi trebao biti problem i to napravit na mašini poput "trojke".

    Inače, kao i većina ovdje, odigrah demo i odličan je. Pazilo se na detalje i to mi se posebno sviđa.. i da, melee borba mi odlična za ovakvu sandbox igru.. dosta različitih "finishing movesa" ima.

  13. #1003
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Mafia 2

    Odigrao demo .Jako zadovoljan .Napucavanje je odlično kako i efektna policijska potjera .Probao sam samo simulacijski dio vožnje i traži lagano navikavanje .Kontrole su odlične , grafika vrlo dobra a optimalizacija bolja nego u najluđim snovima. Na 1680x1050 pri svemu na high osim vertikalnog osvježavanja koje po difoltu uvijek gasim benčmark mi pokazuje prosječnih 50 fpsova ( q8200 ,4 gb rama , 5770 1 gb ).Naravno bez fizike koja će i onako biti igriva tek kroz koju godinu za prosječnog gamera u ovoj igri .

    Jedina zamjerka je nešto lošija grafika na prvi pogled ...pogotovo vegetacija po gradu .Ali to se zaboravi nakon par minuta..tj. čim počne akcija.Igrat će se barem 2-3 puta .

  14. #1004
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2

    Meni nikako jasno nije kako neki ljudi mogu dizat u nebesa prvi dio Mafie, igra je dobra,no nikakvo remek djelo, kao što mnogi opsiuju, barem zasad što sam igrao (sad sam na 10 misji ja mislim). Prepostavljam da je grafika tad bila među boljima, priča je zasad ok i ugođaj su super pogodili, napucavanje i vožnja treba malo vremena da se privikne, ali je super kad se navikne. Loše je izvedba side misija i ''free-roaminga''. A igra je puna bugova, i da igram sa zadnjim patchem. Da vidimo jednu situaciju, tip je zapeo u stol i on mene puca, a ja njega nemogu , nego stol pogađam -.-, krasno. I tako 3 puta dok je napokon normlano bilo. Ugl zasad bi bila neka 8. Mafia 2 izgleda fantastično jedva cekam prec 1 dio i prebacit se na 2.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  15. #1005
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Mafia 2

    Zato jer je u trenutku izlaska bila nešto jedinstveno...od atmsfere , priče , grafike , igrivosti.Nema smisla igru nakon toliko godina i sa sadašnjim gamerskim iskustvom uspoređivati u odnosu na vrijeme kada je došla i što je onda predstavljala .

  16. #1006
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Mafia 2

    Prva Mafija je po meni i dan danas remek djelo.U toj igri je sve na mjestu atmosfera,priča,igrivost i linearnosti koju ja volim.I bugovi,koji bagovi?Ja u puno puta što sam prošao igru nisam niti jednom naišao na neki bug .
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  17. #1007
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Mafia 2

    Meni je demo zgadio sve druge igre .Sad samo čekam punu verziju jer mi samo to i igra .

  18. #1008
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Meni je demo zgadio sve druge igre .Sad samo čekam punu verziju jer mi samo to i igra .
    Haha.A dobro,nije još puno ostalo do full igre.
    U ta dva tjedna odigraš jedinicu.
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  19. #1009
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    I meni je tak, nemam volje niš igrat, osim sc2 malo xD Možda jedinicu opet probam, iako nemam neku posebnu želju to igrat ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #1010
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Zato jer je u trenutku izlaska bila nešto jedinstveno...od atmsfere , priče , grafike , igrivosti.Nema smisla igru nakon toliko godina i sa sadašnjim gamerskim iskustvom uspoređivati u odnosu na vrijeme kada je došla i što je onda predstavljala .
    I tad kada je došla, nebih je toliko dizao u nebesa, ako se ne varam i GTA III je izaša u slicnom vremenskom doba, pa je puno kompleksnijai kompletnija igra nego Mafia,neki kazu nemogu se uspoređivat te dvije igre, a tu izjavu nikako ne shvacam, igre su dosta slicne osim vremenskog doba. Obje imaju free roaming, obje imaju Drive by. Obe imaju velik grad i možeš krast aute, te te policija gonja i ima wanted sistem. Jedina razlika je to šta Mafia od GTA III ima boljeg glavnog lika i radnju. Dok je GTA III pobjeđuje u svakom drugom segmentu. Ima puno side misija, koje su zabavne. Peteroduplo više sadržaja i življi grad. Ako Mafia nije pucala na free roaming, zašto onda napravit onako velik grad? Imam osjecaj ko da su devoplepri rekli kad su napravili grad, ''uh ko ce sad još i te puste side misije ubacivat, e mato amo mi tu i tamo ubacit koju side misiju tek tako da se ljudi ne žale.'' A bugovi uvik smetaju, ma kad god igra izašla, a ja sam naišao do sad na njih hrpu. Dobra je Mafia igra ali bugovi i neki nedostatci je sprečavaju da bude odlična, a daleko od toga da je remek djelo.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  21. #1011
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Mafia 2

    Prvi dio je definitivno remek djelo .

  22. #1012
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Mafia 2

    hahaha ok. Vidim nema više smisla ništa pisat . No zato bi Mafia 2 mogla ispast jedna briljatna igra.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  23. #1013
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mafia 2

    Konacno stavio skidati demo. Reportam dojmove^^
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #1014
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Mafia 2

    Tek sada vidim da sam demo igrao 4 sata... gušt mi se zabiti iza svoje kuće i ubijati val za valom policajaca

  25. #1015
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Mafia 2

    Kratak je demo.


  26. #1016
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: Mafia 2

    Demo je bezobrazno kratak
    Mogli su bar staviti cijelu misiju u demo kad već neče biti u punoj igri.

    BTW jel neko našao svih 5 playboya koji se pojavljuju u demou?

    Znam da je jedan u safehouse-u, jedan u dučanu s oblekom a jedan u gun shop-u. Ostale nisam našao.


  27. #1017
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Mafia 2


    Četrvrti je na šanku u kafiću, a peti na kutiji s cugom u prostoriji kod onog debelog kojeg propucaš.


  28. #1018
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Konacno stavio skidati demo. Reportam dojmove^^
    Jes odigrao?

  29. #1019
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Mafia 2

    Odigrao demo. Za sada prezadovoljan. Sve je jako filmski odrađeno te tehnicki vrlo ispolirano. O Physx-u sada vise necu pisati, tu sam vec sve rekao u drugoj temi. Gameplay, grafika, zvucni efekti, prezentacija price mi je ovako na prvi pogled super odradena. Mozda ce trebati malo privikavanja na vozni model, al to nije nist strasno. Imam dojam da ce ova igra biti dosta linearna, iako je na free-roam principu. Sto ovdje nije nikako losa stvar^^
    Imam dojam da bi ovo mogao biti uz SC 2 pravi ljetni hit
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #1020
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Mafia 2

    I atmosfera je fenomenalna, izgled kuće. Likovi su mi zakon, ponašanje auta, zvuk je isto zakon.
    Biće linearna, ali i bolje imat će zato super misije i priču, evo upravo sam u predzadnjoj misiji u Mafiji one, kako ta igra rula i dan danas.

Slične teme

  1. Mafia 2 vs. GTA IV
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 197
    Posljednji post: 08-11-2010, 10:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •