Stranica 39 od 51 PrvaPrva ... 29373839404149 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.141 do 1.170 od 1503

Tema: Mafia 2

  1. #1141
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Los Anđeles
    Postova
    204

    Re: Mafia 2

    Pa koliko ta igra traje ako su neki več prešli?

  2. #1142
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao TutBlut
    Pa koliko ta igra traje ako su neki več prešli?
    12-13 sati.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  3. #1143
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    = Citat = Izvorno postao TutBlut
    Pa koliko ta igra traje ako su neki več prešli?
    12-13 sati.
    onda ni nema smisla usporedivati sa gta IV...

  4. #1144
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao TutBlut
    Pa koliko ta igra traje ako su neki več prešli?
    10h ravno.

  5. #1145
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    176

    Re: Mafia 2

    sta imas free roamat? kad predes igru i tako si sve vidio. neki bas nemaju pametnijeg posla

  6. #1146
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Mafia 2

    oduševljenje koje je trajalo nakon što sam isprobao demo brzo je prošlo nakon što sam počeo full igru, naime na istim grafičkim postavkama demo je letio dok ovo prilično trza i šteka čak i u cutscenama :O
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  7. #1147
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao D.O.M.I.
    oduševljenje koje je trajalo nakon što sam isprobao demo brzo je prošlo nakon što sam počeo full igru, naime na istim grafičkim postavkama demo je letio dok ovo prilično trza i šteka čak i u cutscenama :O
    Što nije istina jer igra leti u usporedbi s demom...barem meni.

    Počeo igrat btw, ko pravi život čovječe, zasad full happy. A ovo u vezi free roama, koji će mi to vrag. Al opet, ja sam tip koji voli "linearne, story driven" igre, tak da mi ovo uber paše. Idem sad, da mi Joe nađe posao ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #1148
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao playyy
    sta imas free roamat? kad predes igru i tako si sve vidio. neki bas nemaju pametnijeg posla
    Pa šta što sam sve vidio i dalje želim igrat. I trebali su free roam stavit u igru odmah a ne putem DLC-a.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  9. #1149
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Mafia 2

    istina je, šteka čak i u meniju dok je igra pauzirana, cut scene trzaju lagano dok je gameplay potpuno isprekidan
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  10. #1150
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao D.O.M.I.
    istina je, šteka čak i u meniju dok je igra pauzirana, cut scene trzaju lagano dok je gameplay potpuno isprekidan
    Ak je tak kod tebe ne znaci da je i kod drugih. Jesi razmisljao o tome?

  11. #1151
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Mafia 2

    jesam li ijednom svojom riječi ili izjavom rekao da je tako i kod drugih ?
    samo sam prenio svoje trenutne dojmove nakon što sam započeo igru , i dok ovo pišem stanje se popravilo a trzanje gotovo pa nestalo i sve ide relativno dobro
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  12. #1152
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Mafia 2

    Odigrao nekoliko nivoa...igra leti .Optimalizirana je odlično a izgleda vrlo dobro .Priča je zanimljiva , gameplay klasičan za ovakav tip igre .Ništa pretjerano oduševljavajuće i ništa pretjerano razočaravajuće . Vrlo dobra igra ali ne i odlična .GTA IV je jednostavno postao klasa za sebe i tu nema nazad .Tko se jednom mesa najede od zelja se više ne može zasititi ...a pišem ovo kao fan prve Mafije. Pokušaji humora su upravo pokušaji.Kada bi Niko vozio razgovori u automobilu su znali biti urnebesni ...a ovo je prilično tužno kada je humor u pitanju . Previše su pokušavali kopirati GTA ...

    Zadovoljan sam igrom za sada ali...( mislim da mi se ovo neće dati prelaziti više od jednom ) .

  13. #1153
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Mafia 2

    Instalirao ,krenuo,igra leti...sad nemam vremena igrati,ali cini mi se da cu biti odusevljen
    Won't Bow Don't Know How.

  14. #1154
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Mafia 2

    Eurogamer Review


    4/10


    Nda.

  15. #1155
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Mafia 2

    Doso sam u 14. chapter, igra je sve bolja i bolja.
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  16. #1156
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Brijem da se malo forsaju. Rukavina na djelu

    Fora je onaj vozni model, simulacijski i normalan. Plus, gume se savijaju pod težinom, bolesno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #1157
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Pročitao sam recenziju i moram reći da je lik ni više ni manje nego tard... ocjena nema veze sa igrom, a išao sam pogledat koliko je dobila i Mafia 1 i imao sam šta za vidjet, isto 4/10. Prešao sam već igru i da, igra traje kojih 12h, ali sviđa mi sve. Po meni je dostojna biti nastavak 1. U igri mi se ne sviđa to što mi djeluje ko da su namjeravali napravit igru dužu, ali iz nekog razloga (pare, rok...) su te djelove igre ili maknuli ili od njih napravili kratke videe. Zbog tog skraćivanja igre, ista djeluje prebrzo i bilo bi bolje kad bi radnju razdužili. Isto tako mi smeta nedostatak Free ridea i skupljanja nabrijanih auta, ubijanje mafioza i policije. Misije su odlično napravljene i ima jedna koja povezuje 1. i 2. (neću spojlat). Kako sam već napomenuo igri fale misije koje bi je činile cijelijom, razumljivijom i punijom, ali nadam se da će DLC-ovi barem nekako to nadopuniti. Dijalozi, gluma i animacije su napravljene vrhunski i svi proizvođači bi se mogle ugledat na Mafiu 2 (pogotovo Bethesda). Na kraju igre sam bio pomalo razočaran kratkoćom jer sam očekivao dužu igru (što me je podsjetilo na dugotrajnost Mass Effecta 2 i dalo mi veliku želju za ponovnim prelaskom iste) i zadnji fight mi nije izgledao kao zadnji , ali me ujedno šokirao i iznenadio izvodom kraja koji također upućuje na skoro pa siguran nastavak priče. Ja igru ne bih uspoređivao sam GTA-om IV jer je puno drugačija od Mafie, ali kad bi birao između te dvije igre odabrao bi Mafiu. Igru svakako treba odigrat zbog vrhunke priče, gameplaya, glume, dizajna, muzike itd.
    War, war never changes.

  18. #1158
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    Potpis. Igra ima toliko sitnih detalja, to je nevjerojatno.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #1159
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Mafia 2

    Da stvarno je puno detalja, ovi iz eurogamera su na drogama, ili jednostavno nemaju ukus. Stvarno je zakon kak se gume savijaju od težine.

  20. #1160
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Kutina, Rijeka, Shibuya
    Postova
    3.905

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Mirogamemasta
    Vec ste presli? Pa koliko traje igra? Koliko vremena vam je trebalo da predete misije?
    Mafia II je odlična, al što se tiče misija i prelaženja nije ni približno dugačka kao GTA IV... Prođeš za desetak sati...


    Najžešći mi je chapter kad sa Joeom idemo koknuti Tommya.. Suza mi je navrla na oko kad sam se sjetio kraja jedinice i kako Tommy prima sačmu u prsa, a sad je ovdje umetnuto kao dio priče... Izvrstan story line

    I am an island.

  21. #1161
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Apr 2010
    Postova
    590

    Re: Mafia 2

    Fora mi kak kažete da je glavni adut Mafije 2 priča:

    Chapter 2:


    Dolazim doma, majka sretna sa sestrom. Nema suza. Pitaju me dal sam dobro. Odmah idem jest. Nakon toga me steraju na spavanje. Ne nemam snage pitat sestru ima li sta novo, niti išta dalje pričamo.

    Probudim se, uđem u kuhinju...stara mi kaze da moram nac novi posao....bez kako je bilo...bez ičeg drugog : ))



    I eto ti scene kako se dočeka covjek koji dolazi iz bojišta : )))))))))))))


    Neću govoriti o tome koliko su kvalitetnije i dulje bile takve animacije kod gta4.


    Loše.

  22. #1162
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Kafana
    Postova
    441

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    Fora mi kak kažete da je glavni adut Mafije 2 priča:

    Chapter 2:


    Dolazim doma, majka sretna sa sestrom. Nema suza. Pitaju me dal sam dobro. Odmah idem jest. Nakon toga me steraju na spavanje. Ne nemam snage pitat sestru ima li sta novo, niti išta dalje pričamo.

    Probudim se, uđem u kuhinju...stara mi kaze da moram nac novi posao....bez kako je bilo...bez ičeg drugog : ))



    I eto ti scene kako se dočeka covjek koji dolazi iz bojišta : )))))))))))))


    Neću govoriti o tome koliko su kvalitetnije i dulje bile takve animacije kod gta4.


    Loše.
    Zvuči ko moj život. To što tamo kod tebe otvaraju DVD za feštu kad se netko vrati više je stvar tvoje sredine

    Pijte, noćas plaćam
    [youtube:3b5z8zvz]http://www.youtube.com/watch?v=uSF8q381NBM[/youtube:3b5z8zvz]


  23. #1163
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Mafia 2

    Budimo realni bolji doček niti nemožeš očekivat pošto si kriminalac,sva sreća pa te stara uopće pustila u kuću .
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  24. #1164
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Mafia 2

    = Citat = Izvorno postao la50
    Budimo realni bolji doček niti nemožeš očekivat pošto si kriminalac,sva sreća pa te stara uopće pustila u kuću .

  25. #1165
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    May 2010
    Lokacija
    Osijek,Ivanovac
    Postova
    106

    Re: Mafia 2

    Trebam hitno pomoč,igramo frend i ja Mafia II prelazimo i došli na 61% i u onoj brodskoj luci završili misiju i ispiše svakih 5-6minuta ovo Rob shops or bring cars to bruski na mapi nema ništa novo dodano,nezz di da otpeljam auto.
    Vratio se na staru kantu
    C2D E6420 3.0GHZ
    Freezer Pro 7 rev.2
    AsRock P45DE
    HD3870 512 gddr4
    LC Power 500W
    26" LCD TV
    2xWD Black 640GB raid0

  26. #1166
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Mafia 2

    U 6 sam chapteru, nemogu vjerovat kak je igra predobra, likovi su , radnja i priča su mi savršeni. Baš imam osjećaj da sam tamo. Svaka misija mi je zakon, nijedna nije bezvezna.

  27. #1167
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Mafia 2

    I ja došao baš na 6. chapter, likovi i VA ownaju, karakterizacija je odlična.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #1168
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    274

    Re: Mafia 2

    Krenuo također igrati...Igra me iznanadila svojom kvalitetom..Trenutno na 3. dijelu priče..

  29. #1169
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: Mafia 2

    I igrajte na hard, ja sam se iznenadio koliko igra može biti teška bez obzira na cover sistem ako se igra na hard. zakon mi je bilo ono po snijegu kak polagano auto zatrpava.

  30. #1170
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jul 2010
    Postova
    176

    Re: Mafia 2

    meni se isto svida, atmosfera predobra bas se uzivis, za razliku od one trakavice gta4, kojeg sam pokuso prec 2 puta al ne ide

Slične teme

  1. Mafia 2 vs. GTA IV
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 197
    Posljednji post: 08-11-2010, 10:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •