Stranica 731 od 842 PrvaPrva ... 231631681721729730731732733741781831 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 21.901 do 21.930 od 25252

Tema: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

  1. #21901
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Nisam original gledao, a ocjena je niska vjerojatno zato sto je remake.

  2. #21902
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ne nužno.
    Ima i dobro ocjenjenih remakova.

  3. #21903

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?


    American Psycho
    6/10
    Okej film.

  4. #21904
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Akira


    solidan anime, nije na razini Spirited Away ili Mononoke recimo, no i više nego ok...

    7,5/10

  5. #21905
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    meni u animejima najviše odvlači njihovo deračenje. Totalno me odbija od priče. I kraj (ne kraj, već zadnjih 15 20 minuta mi je totalno bilo over the top i loše)

  6. #21906
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    U Akiri?
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  7. #21907
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Super je Akira, šteta što nema više takvih filmova. Isto vrijedi i za Ghost in the Shell.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  8. #21908
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    782

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?



    Meh, Refn ovdje djeluje kao di ni sam ne zna što želi. Dok je Drive super funkcionirao sa svojim "style over substance-om" ovdje je radnja još minimalističkija a razna stiliziranja su bez ikakvog konteksta i postaju sama sebi svrhom. Cijeli film ostavlja dojam niza događaja a ne nekakve smislene cjeline. Sve to na kraju rezultira hladnim i umjetnim filmom.

    Naravno nije sve loše, fotografija i glazba su na visokoj razini i ima par pamtljivih trenutaka ali ništa što bi pomoglo da se film izvuče iz svoje izrazite nedojmljivosti i osrednjosti.

    5/10

  9. #21909
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    +1

    Uzasan, uzasan film.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #21910
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Šteta, puno sam očekivao od ovog nakon Drivea. Al pogledat će se reda radi.

  11. #21911
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    A kak znaš da tebi možda neće bit odličan?

  12. #21912
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Zato jer još od nikog nisam čuo da je dobar, uključujući ljude s kojim dijelim gotovo identičan filmski ukus, tako da su šanse da mi se svidi prilično minimalne.

  13. #21913
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Hah, ukus.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  14. #21914
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    Šteta, puno sam očekivao od ovog nakon Drivea. Al pogledat će se reda radi.
    +1
    Nisu mi jasni baš ti redatelji. Napravi onako fantastičan uradak i onda ovako nešto. Nešto kao Ridley Scott - dosta varijacija u kvaliteti projekata.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #21915

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Meni je taj film odličan. Drive mi je bio fenomenalno iznenađenje. Sada sam očekivao kvalitetu i uspio me fino iznenadi. Neki dijelovi filma su nezaboravni a sve skupa kao cjelina je u rangu neke hiptnoze. Znam da opis zvuči blesavo jer i ovaj film je po opisu blesav, jedina šansa da vam se stvarno svidi je ako ga uspijete "doživiti".
    Film samo za zagrižene filmofile i pomalno umorne od dosadašnje produkcije.




  16. #21916
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    The Hobbit: An Unexpected Journey



    Nakon Man of Steela, drugi film da sam baš guštao gledajući ga.
    O Hobbitu neznam puno osim onoga što sam saznao iz one igre 2003. Dakle neke osnove.

    U nekim scenama me dosta podsjetio na LOTR, što je dobra stvar , soundtrack je opet fenomenalan i podiže atmosferu, drago mi je bilo vidjet staru ekipu ponovno i gušt je bio gledat poveznice s LOTR filmovima. Dwarfovi su tu u filmu a praktički nikoga ne upoznaš osim Thorina, koji iako u principu ok isto znao živcirat nekad. Tempo filma mi je bio odličan, praznog hoda nije bilo ili ga ja barem nisam osjetio. Također ima dosta dobrih zanimljivih scena s par glupastih, da znam da je više za djecu orjentiran film, al tih par je baš onako preglupasto bilo. Inače mi je taj bajkovit ugođaj baš pasao. Radagast mi nije nikako sjeo, htjeli su ga valjda prikazat kao "fora" lika al je meni bio totalno odvratan i nepotreban. Također mi je humor malo forsan bio. Al to sve ionako previše ne smeta pa nije problem. Svakako jedva čekam pogledat nastavak.

    8/10
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  17. #21917
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?



    DriveSje bio čudan film koji je u par statičnih kadrova i efektivnih pogleda među likovima rekao više nego što neki filmovi uspiju objasniti u sat ipo vremena dijaloga. Gosling je u dotičnom filmu igrao možebitno mentalno zakinutog lika koji je ipak bio.. pa.. dobar. Mislim, imao je neku karizmu, i on i ona ženska.

    U Only God ForgivesSsu svi likovi mentalno zakinuti. Ili Refn želi da steknemo taj dojam. Također, u ForgivesuSnema pozitivca, svi zaslužuju najgore. Što se pretty much i dogodi, i to često.. sočno prikazano.
    Mada su na sličnom niveou, ForgivesSje čudniji od Drivea, nasilniji, negativniji, sporiji.. dosadniji na trenutke, za nas koji ne kužimo koja je bila (kulturološka?) poanta umetanja onih jedva povezanih karakoke nastupa jednog od likova. Psihotičnost je na puno većoj razini, praktički nema scene koja ne insinuira nešto poremećeno. Ah, ta večeraS .
    Za ljude kojima je stalo do radnje film će izgledati doslovno kao "lik sporo hoda; lik bulji; lik sporo hoda; lik bulji; lik sporo hoda dok neki drugi lik iza njega bulji; dva lika TRČE; lik bulji..."
    Za one koji imaju živaca, možda i pohvataju određenu simboliku u filmu ili stignu uživati u prilično lijepoj fotografiji neonskih ulica i krvavo-crvenih lampiona.

    Also, pogledajte onaj video kojeg je linkao Dugi.

    Negdje 3/5 i guess.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  18. #21918
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?



    Možda je bitno napomenuti da sam gledao produženu verziju.
    Dakle, priča o starcu koji se pred smrt prisjeća života koje je imao (u množini, jel). Van Dormael je pomislio da bi osnovni koncept teorije struna mogao poslužiti kao dobra osnova za nekakav film koji bi bio meditacija o nečem metafizičkom. Ili barem tako počne.
    Zapravo, počne grozno. Prvih 15-20 minuta je potpuno nedefinirano i zapravo se samo pitati kad će sve to početi imati smisla. Srećom, počne imati smisla. Ima tu natruha nekakvih biheviorističkih i razvojnih psiholoških zavrzlama, butterfly efekta itd, i učini vam se da će ovo biti dobro.

    Onda krene Beverly Hills dio filma u kojem se starac prisjeća cura koje je imao kad je imao 15 godina. Tri su takve sjedile na klupi, pa shodno tome, postoje i tri paralelne stvarnosti kojih se prisjeća. Počne s nekom plavom; naravno, i taj se univerzum grana s obzirom na razne "leptire" koji su se dogodili. Nakon pola sata tinejdžerskih fantazija ta epizoda napokon završi.

    Onda on sretne drugu s klupe i shvatiš da idemo isponova, vjerojatno i još jednom.

    Stisnuo "stop", ugasio TV i otišo pisati ovo

    Bah, možda završim ako budem ikad imao volje.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  19. #21919
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    The Wolverine



    Isuse odvratnog filma, nešto ovako loše nisam odavno gledao.

    Najgore je što film počne dobro. Prvih 20 minuta je dosta solidno i zanimljivo, onda sve ode u kurac. Neda mi se pričat priču jer je retardirana. Karakterizacija likova nepostojeća, osim standarnog Wolverina i one crvenokose ostatak je katastrofa. Akcija loša (hrpa rezanja sa kandžama, mačevima itd. a poteknu 3 kapi krvi, nisam neki gore fan al ovo je bilo premlako, a još k tome je loše snimana, tu je ona popularna treskava kamera i pola toga se ne skuži šta se dešava), i valjda najgori villain ikad. Neznam ko je ta Viper, al je glumila odvratno, bila totalno nezanimljiva i iritantna, jedino je spašava što je ugodna oku. Al poslije 20 min. radnja ode skroz u kupus. Neznam kad mi je toliko nezanimljivo bilo da sam se čak pri kraju izgubio, više smo komentirali međusobno nego gledali film. Da ne spominjem hrpu plot holova i jeftinih scena. Jebote neki kao zadnji "napeti" fight a pola ljudi skoro pa spava i drži glavu da im ne spadne . I onda dođe after credits scena, ko da je neki drugi redatelj radio (možda i je?), zanimljivija od cijelog filma.

    Ima valjda 3 pozitivne strane, neloš start, wolverine i crvenkosa, origins postaje dobar film.
    Žali bože bačenih para.

    4/10
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  20. #21920
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Rezerviram karte za sljedeći tjedan.

  21. #21921
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    +1
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  22. #21922
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2007
    Postova
    1.353

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    +1? Šta ti nisi već to pogledao i rekao da je dobar film? Zaboravio sam napomenut i ono ubacivanje Jean 5 miljona puta mi je bilo totalno bespotrebno, bilo je fora prvi put al onda se pojavi još 10 puta i usere sve. Čekam ovaj novi X-Men film, ne sumnjam da će rulat. A i ona scena "ne smijemo ići tamo kod tebe, tu će nas prvo tražit" oboje se slože odu u hotel prespavat da ih ne nađu i onda nakon prospavane noći to zaborave i svejedno odu tamo , ovakvih glupavi scena ima dosta. Film mi je bio dobar do sprovoda, kasnije je sve bezveze pobacano i zbrkano. Ko da je došlo deset redatelja i svak zasebno radio svoju scenu i onda sve to skupusili.
    AMD Phenom™ II X4 955 BE @ 3.50 GHz
    AMD Radeon™ HD 7770 1GB GDDR5
    ASUS M5A99X EVO
    2x2GB DDR3 Corsair ValueSelect @ 1333 MHz
    Corsair CX430 430W

  23. #21923
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    yep, sve stoji
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  24. #21924
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    +1 za Winda
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  25. #21925
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?



    Prilično konfuzno ili bolje rečeno nejasne ideje. Ima tu zanimljivih alegorija, uglavnom nordijske i kršćanske mitologije. Fotografija kul, nastupi su ok, samo nesnosno drveni i ozbiljni.

    Radnja prati nijemog skandinavskog ratnika kojeg zarobi lokalno pleme i koriste ga za neku vrstu gladijatorskih borbi. Uspije pobjeći i pridružiti se grupi wanna-be-križara koji su se uputili prema Svetoj Zemlji. Teško je skužiti tko su oni, pomislio sam većinu vremena da se rati o Škotima (Keltima), što zbog krajolika, što zbog naglaska, što zbog činjenice da kažu da je ratnik "došao s druge strane oceana". Tek za vrijeme end creditsa piše "christian vikings" pa pretpostavljam da se ipak radilo o skandinavcima.
    Enivej, ta ekipa se uputi u vjerojatno najlošije planirano putovanje IKAD. Brate ajmo mjesec dana putovati u nekom brodiću 3x1 metar, bez vesala, bez vode, bez hrane, bez ikakvog alata ili pribora za preživljavanje. Nakon što gotovo umru od žeđi i gladi, putovanje neočekivano ... skrene.. i tu film postane prilično zanimljiv. Također, tek tad otkriju da od nekud imaju vesla.

    Uglavnom, ok je. Zanimljivo ako ništa drugo. Čudno, drugačije, vrijedi pogledati.

    3/5
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  26. #21926
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Nezz, nezahvalno mi se čini davat ocjene od 1 do 5... Jer koliko god da je film vizualno jak i ima kakvu takvu atmosferu i Madsa, ipak je dosta mehast. 18/35

  27. #21927
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    The Way Back

    8/10

    Jedna od onih priča koje su zaslužile biti na velikom platnu. Ima par stvarno lijepih fotografija Sibira. Ima ponešto dosadnijih dijelova, ali isplati se pogledati.


    Blood and Bone

    6/10

    Poprilično predvidljiva priča o osveti, bez nečeg što bi ju posebno istaknulo. Scene borbe su solidne, ali ništa pamtljivo. Ajd, Bob Sapp je jedan od bedgajza, to je bilo koliko toliko zanimljivo.


    Despicable Me

    7/10

    Ništa posebno. Minioni su odlični i ima par solidnih fora, ali to je više manje to. Možda će nastavak biti malo bolji.

  28. #21928
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Kakav je ovaj novi horor The Conjuring? Sestra vrištala jučer (gledala je po danu), a na imdb ima ocjenu 8.
    Valjda je gledao netko
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  29. #21929
    Senior Member It lives by night p0ky12's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    531

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ma slabo je to. Uklete kuće, duhovi koji opsjedaju mamice i curice i tako, svake godine isto. Možda malo bolje od prosjeka. Ali ipak ništa novo, šteta jer u horor žanru barem ima puno prostora da natjeraš gledatelja da shita brickse il da se zabavi u dobrom slasheru. Evil Dead remake mi barem ponudio zabavu već kad ovaj haunted hause kliše sranje nije.
    "Expand your mind, elevate your consciousness and seek enlightenment, look to kill your ego, love each other, don't fear success, play guitar, make music, create art."

  30. #21930
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Evil Dead je samo drkanje na gore.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •