Stranica 834 od 842 PrvaPrva ... 334734784824832833834835836 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 24.991 do 25.020 od 25252

Tema: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

  1. #24991
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2016
    Postova
    10

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Ali pc play je prestao izlaziti negdi 2009. il 2010., nisi nikako mogao naletjeti na forum nakon toga.
    Što znači da lurkaš najmanje 6 godina?
    a cuj manje vise tak negdje, al nikad nisam imo nist za rec pa se nisam registriro. Uvijek sam pratio iz prikrajka
    I mean, funny like I'm a clown? I amuse you?

  2. #24992
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Doctor Strange

    Gledali u 3D, jeben je. Možda će nekome faliti akcije, ali film ima glavu i rep, glumačka postava je odlična, vizualno je stvarno genijalan i uz Guardianse i prvi Iron Man najbolje što je Marvel napravio. DC bi dao oba bubrega da mogu napraviti barem jedan film približno toj kvaliteti.
    Faliti akcije?
    Pa skoro da se ne možeš okrenuti bez da se nešto akcijsko ne dogodi.
    Meni je čak i malo prebrz.
    Volio bih da je malo duži i da su malo još razvili Kaeciliusa i Ancient One (koja je zakon).
    Ali da, sve u svemu je zakon.

  3. #24993
    Senior Member My way or the highway Hexfire's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2011
    Lokacija
    Konjščina
    Postova
    7.552

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Netko bi sigurno rađe da se prešlo čim prije na "magic inception na steroidima" sekvence umjesto da se prvih pola sata posvećuje origin storyu.

    Osobno mi malo smeta samo otvaranje filma, tj. scena gdje se Tilda bori sa glavnim bad gujem. To bih skroz izbacio da se magija uopće ne vidi u tih prvih pola sata. Puno "šokantnije" bi onda bila ona scena kad ga izbaci iz njegovog tijela. I Madssen je na kraju dosta malo korišten što je šteta jer je sigurno jedan od kvalitetnijih glumaca ove generacije. Ali barem ima razumljivu i jasnu motivaciju, u odnosu na neke debilane tipa Luthora u BvS.

    Ne bi škodilo da je nešto duži, pogotovo onaj dio od kad počne trenirati pa do scena sa plaštem. Taj dio je malo zbrzan i nije jasno dal je bio tamo tri dana, tjedan ili 4 godine. Ali s druge strane trajanje od 2h je sasvim ok. Bit će sigurno neki directors cut.

  4. #24994

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Znači ti superjunaci i dalje imaju publiku


  5. #24995
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Nasreću, ima puno nezatucanih i maštovitih ljudi.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  6. #24996
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Onaj opaki astralni trip je najbolji dio filma, treba jedan cijeli takav film.

  7. #24997
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2016
    Postova
    10

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Onaj opaki astralni trip je najbolji dio filma, treba jedan cijeli takav film.
    onda si pogledaj Fear and Loathing in Las Vegas.
    I mean, funny like I'm a clown? I amuse you?

  8. #24998
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2016
    Postova
    10

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Pogledo prvi Boondock Saints, znam da ga dost ljudi nevoli, al meni se svidio. Netreba previse razmisljat o filmu, jako zabavan akcijski, over the top film. Volim Normana Reedusa tak da je i to plus. Sve u svemu dobar film za potrosit 2 sata.
    I mean, funny like I'm a clown? I amuse you?

  9. #24999
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Hexfire Pregledaj post
    Ne bi škodilo da je nešto duži, pogotovo onaj dio od kad počne trenirati pa do scena sa plaštem. Taj dio je malo zbrzan i nije jasno dal je bio tamo tri dana, tjedan ili 4 godine. Ali s druge strane trajanje od 2h je sasvim ok. Bit će sigurno neki directors cut.
    Slažem se.
    Ali director's cuta neće biti.
    Nije to WB DCEU koji izdaje zbrzane ili nedovršene filmove u kino i onda ih pokušava 'popraviti' nekim cutovima.

  10. #25000
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao ciro Pregledaj post
    Pogledo prvi Boondock Saints, znam da ga dost ljudi nevoli, al meni se svidio. Netreba previse razmisljat o filmu, jako zabavan akcijski, over the top film. Volim Normana Reedusa tak da je i to plus. Sve u svemu dobar film za potrosit 2 sata.
    I prvi i drugi su super zabavni filmovi. Ne znam nikoga da ih je gledao, a da mu se nisu svidjeli. To što nebitni kritičari kenjaju po njima je druga stvar.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  11. #25001
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2016
    Postova
    10

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Pogledo Cloverfield, a nije mi bas dobar film. Nekak mi je ko da mi nest fali, a i to mlataranje kamerom mi je islo na jetra. Nemam motion sickness, al brate daj malo smanji s tolkim treskanjem. Sve u svemu nije bas nest, sad budem odgledo 10 Cloverfield Lane. Zanima me jel taj sta bolji. Cloverfield 5/10.
    I mean, funny like I'm a clown? I amuse you?

  12. #25002
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Nov 2016
    Postova
    10

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Evo pogledo i 10 Cloverfield Lane. Procitah negdje da to nije pravi nastavak na Cloverfield, al opet ima neke veze sa njim...ko mu jebe mater jel je il nije. Film sam po sebi je odlican triler, John Goodman ubio. malo mi samo pred kraj ona jebena borba sa spaceshipom ne pase u taj cijeli film, al sve u svemu odlican. 9/10.
    I mean, funny like I'm a clown? I amuse you?

  13. #25003

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Upravo pogledao Heri Potera novoga u kinu. Iznenađujuće dobar film. Bio sam skeptičan, mislio sam da će biti neko prazno punjenje kao što je Hobbit bio, ali nije. Film je dobar i zabavan. Plus, vizuali su jedni od najboljih do današnjice. Would recommend.

  14. #25004
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Prvo pušiš hašiš i preskačeš ograde, a onda gledaš Harry Pottera. Odluči se jesi faca ili pička?

  15. #25005
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Pogledo upravo ove zvjeri. Vrlo loše. Ovak ide film.

    Britanac dođe u new york. I sad se tu nes nebitno dogadja pola filma. Onda dodje dio (the big moment) di se taj britanac spusti u taj svoj podrum.

    Iduce scene su doslovce ovo.

    Wow pogledaj ovu mjesavinu patke i jazavca. Iduca scena.
    Wow pogledaj ovu mjesavinu papagaja i pauka. Wow.
    Ponovi to 10 puta dok se ne pocnes pitat dal gledas CGI reklamu i koji je opce smisao ovih scena. Umjesto da se organski upoznas sa tim stvorenjima oni ti ih naguraju niz grlo u par minuta.

    Ostatak filma se svede na dosadne kliseje di glavni likovi uspiju pobjeci u zadnji cas i sve zavrsi sa uhvacenim negativcem i ljubavnom pricom.

    0/10

  16. #25006
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Isusati, Fantastic Beasts je odličan film.

  17. #25007
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Bilo bi fora da neko napravi ovakav kviz:

    Pokaze zadnjih 20min filma i pita o kojem se filmu radi : a) Zvjeri
    b) Transformers
    c) Ironman/avengersi il takva sranja

  18. #25008
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Bome ti taj štap ulazi sve dublje i dublje.

  19. #25009
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Fantastic Beasts fakat izgleda ko overglorified fan fiction, gore i od Hobbita. Za predložak su uzeli tie-in knjigu pisanu kao udžbenik i na bazi toga rade 5 filmova hahahhah.

  20. #25010
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Moguce da je stvar do mene. Pokuso sam nac review koji kritizira film no nisam uspio. Mozda zato jer je film jos nov , a pol kriticara su shillovi. Tak da cu se jos malo strpit , osjecam se sam u hateu .

    Kemija likova ,backstory likova , pacing , subplotovi , nekonzistentnost , marvel akcija, sve mi je bilo bas smece.

  21. #25011
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Fantastic Beasts fakat izgleda ko overglorified fan fiction, gore i od Hobbita. Za predložak su uzeli tie-in knjigu pisanu kao udžbenik i na bazi toga rade 5 filmova hahahhah.
    Možeš ti to zvat fan fiction, ali ovaj put je ispao čak bolji od originala.
    I predložak nije udžbenik, već je samo bazirano na životu lika koji je napisao taj udžbenik.
    Filmovi imaju sasvim nove priče, scenarije i sve to. Ali ih piše Rowlingica.

  22. #25012
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Lol naravno da ih ne piše ona, piše ih hrpa ljudi i ona samo baci potpis na to.
    Ko kak je njen potpis na ovoj novoj Harry Potter knjizi.

  23. #25013
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ko god da piše, dobro je napisao.
    Film, ne onu knjigu.

  24. #25014

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ona je napisala zvjeri a neka 2 random lika su napisala oni cursed child di je Hermione nigger lol (još ne mogu prijeći preko toga)

    Ugl, osjeti se da tu još ima kvalitete od Rowling, ne znam čemu takva kritika.
    Kao da originalni HP filmovi nisu bili ''conveniently saved at the last second'' bar 20 puta po filmu.

  25. #25015
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Meni je film bio dobar, i totalno sam nabrijan na nastavke. Cijela ta tematika sa Grindelwaldovom revolucijom je vjerojatno najinteresantniji, zanemareni dio iz HP lorea.
    Jebeš Cursed Child fanfiction, ovo je pravi nastavak franšize. Nadam se da će sljedeći film staviti anti-muggle pokrete u Europi kao glavni fokus.

  26. #25016

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Pogledao Rogue One.
    Meh, osrednji film, kao što sam i očekivao. Išao sam samo da ne stojim kući. Predvidivo, stereotipično i holivudski; ništa pametno. Ima li je par dobrih momenata, ali brzo će se zaboraviti. Osrednji film sve u svemu, u rangu ili malo bolji od onog ''pravog'' Star Warsa.

    Htio sam gledati infiltratora jer znam da će bit dobar film ali se prikazuje pre rano

  27. #25017
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Lol kak ti je zvijeri dobar a ovo meh, pa Rogue One je bomba film.

  28. #25018

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Maloki, za tebe kao inteligentnog čovjeka mogu samo zaključiti da si zagriženi, no-matter-what die hard fan Star Warsa pa vidiš dalje od mana filma, jer ništa drugo mi nema logike.

    Film je totalno stereotipičan. ZLO CARSTVO ubije liku ženu u početku da pokaŽu da je carstvo zlo, ako netko nije gledao prijašnje filmove. Nema nikakvog emocionalnog vezanja likova, glavnog ženskoj je motivacija uništiti zlo carstvo to što joj je neki random crnac kojeg nije vidila otkad je bila dijete dao motivational speech i skupila je ekipu koja se sastoji od: strong independent female character, moralno dobar love interest lik koji ima zapravo skrivenu misiju ali u zadnjoj sekundi se odluči pratit svoje srce i pomoći joj (Han Solo), neki spiritual wise sage lik, jedan badass tough guy, awkward nerd tech pilot koji zna rješit sve tehničke probleme i stereotipični comic relief robot. Ostalo je sve standardno, imaju 1:100000000 šansu uspijeha, ali su uspjeli zahvaljujući NADI koja ih drži na okupu i nizu nevjerojatnih slučajnosti u kojima ih netko spasi u zadnjoj sekundi. Nema nikakvog pametnog pisanja, dubinske priče i ništa drugo, pa se zapitam što to ljudi vide u ovom filmu i kako im može biti bolji od Zvijeri.

    Ovo nije flejm, čisto me zanima akademski zašto su nekome zvijeri lošije od ovih Star Wars filmova.

  29. #25019
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Film je totalno stereotipičan. ZLO ČUDOVIŠTE uništi neku zgradu u početku da pokaŽu da je čudovište zlo, ako netko nije čitao knjige. Nema nikakvog emocionalnog vezanja likova, glavnom liku je motivacija odvesti neku ptičurinu u ameriku, moralno dobar lik kojeg glumi Farell ima tajnu koju necu napisat cisto da ne spojlam, neki spiritual wise sage lik, jedan badass tough girl, awkward sestra koji zna rješit sve tehničke probleme i stereotipični comic relief debeljko. Ostalo je sve standardno, imaju 1:100000000 šansu uspijeha, ali su uspjeli zahvaljujući NADI koja ih drži na okupu i nizu nevjerojatnih slučajnosti u kojima ih netko spasi u zadnjoj sekundi. Nema nikakvog pametnog pisanja, dubinske priče i ništa drugo

    btw nisam gledo sw.

  30. #25020

    Re: Koje ste filmove u zadnje vrijeme pogledali?

    Ne applya ti se sve što si napisao ovdje. I stvarno, ''ZLO ČUDOVIŠTE uništi neku zgradu u početku da pokaŽu da je čudovište zlo''? Nije ista jebena stvar, čudovište svi znaju da je zlo po definiciji.
    Falio si glavnom liku motivaciju. On hoće spasit i sakupit čudovišta koji bi drugi htjeli istrijebit. Farell glumi glavnog negativca i nema veze s usporedbom. Sve što je radio što se čini dobro je iz skrivenih namjera, valjda to možeš skužit.
    I ko je spiritual wise sage lik ode? I kako je sestra awkward, ona je zavodnica.

    Ovo s nadom i šansama se applya kao i svakom filmu ikad, da budemo pošteni, ali nije istina da nema bar neke dubine priče, pogotovo u odnosu na SW i ima dobrih scena koje ne služe samo za advancanje plota ili akcije.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •